Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116151) Wesder válasza KaitouP (#116141) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudtam hogy ez a 30% a standard.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116152) ImACeltic válasza KaitouP (#116141) üzenetére


ImACeltic
őstag

Milyen hülyeség ez, hogy ilyesmiért lehet perelni? :D Eladta a termékeit, tehát valaki megvette azt azon az áron....ez ennyi basszus. Inkább a nyerészkedőket keresnék és perelnék...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#116153) ProEvoFan válasza Wesder (#116151) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintúgy.

(#116154) VTom válasza Frod (#116149) üzenetére


VTom
veterán

Bepróbálja, htáha esik valaki kis apró.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#116155) parandroid válasza ImACeltic (#116152) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a 30% haszonkulcs nem nyerészkedés, akkor semmi. Amúgy az apple/google is pont nemrég lett oeelve hasonlóért. Ott az volt, ha jól rémlik, hogy az in app purchase-eket nem lehetett kikerülni, azazhiába adta volna a fejlesztő olcsóbban, a store-ok levettek +30%-ot, a direktben fizetést meg tiltották.

Amúgy vicces, ahogy a sok simp bevédi a riherongyokat a sonynál, közben meg megy a sírás, hogy drága a játék. ROTFLOL. Igen, ez ennyi, de azért ennyi, mert a sok fanboi előrendelésben borítja vödörszám a 70-80 dollárokat is ugyanazon játék sokadik renake/remaster/rebootjára is. Nem a sonyval van a gond, hanem a sok buta userrel, akik szeretnek szopni, sőt, ezért hajlandóak sokat fizetni is. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#116156) floatr válasza Wesder (#116151) üzenetére


floatr
veterán

Sok boltban más, és a legtöbbször a kifogás amiatt van, mert nincsen egy platformon alternatíva. Mondjuk szerintem sem helyes üzleti modell a keresztfinanszírozás

(#116157) KoNZoLik@ válasza parandroid (#116155) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#116158) zozika84 válasza parandroid (#116155) üzenetére


zozika84
őstag

Ez sajnos így van....reméljük erre az userek is rájönnek egyszer

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116159) oliwire válasza KaitouP (#116141) üzenetére


oliwire
őstag

Én ezt nem értem.. 30% soknak számít? Összehasonlítva a Nintendo-Xbox-Stream stb játékárakkal, nincsenek elszállva.. valaki bepróbálkozott, de szerintem túl nagyra lőtték be a bírság árát. Azért néhány szegényebb ország GDP közeli összegről beszélünk..

(#116160) BaLee válasza parandroid (#116155) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon sok offline boltban is minimum 30% a haszonkulcs bármilyen kategóriában és azért a bolt nem sokat tesz. Itt alá van téve egy platform, ismerik az emberek, csak fejleszteni kell rá és a digitális vásárlások után várni az utalást vagy a befolyó pénzeket. Szerintem az a 30% az ilyen esetben nem sok.

(#116161) hombre[EU] válasza KaitouP (#116141) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a baj,hogy maguk sem tudják mit szeretnének :D

Life, Uh, Finds A Way

(#116162) Alexios válasza BaLee (#116160) üzenetére


Alexios
veterán

Offline boltban átmehetsz egy másik boltba, és megveheted. Playstationön/xboxon/iosen stb egy store van amit nem lehet kikerülni, ez szokott lenni az érvelés, hogy ki mennyire ért egyet ezzel, az más dolog.

[ Szerkesztve ]

(#116163) zozika84 válasza hombre[EU] (#116161) üzenetére


zozika84
őstag

Amerikában ez tuti win lenne :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116164) Atomgeszi válasza F-ECT$ (#116070) üzenetére


Atomgeszi
veterán

1 csík ment le, azt hittem azt több ideig tart tölteni, mint 5 mp sárga led. :D De most viszont tölti, a statusbaron néztem. Bekapcsolt gép mellett valóban nem villan.

(#116165) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Horizon zero dawnba sikerült megszerezni 45-os szinten az ancient armort. Viszont egyből kaptam hozzá egy ilyen kék csíkot az életem fölé, hogyha sebeznek, az megy lefelé először.
Viszont az egyik küldetéshez kéne valami másik ruha.

Most ez a kék csík vajon mi lehet? Ha megveszem és használom a másik ruhát, majd visszarakom az ancient armoryba, akkor vajon ugyanúgy meglesz a kék csík?

Azért lepődtem meg, mert YT-n néztem egy játékost, aki megmutatta, hogy melyik ruha kell a küldetéshez, és neki nincs kék csíkja. Azért érdekes, mert modify sincs ehhez a ruhához.

(#116166) Gaben92 válasza Atomgeszi (#116165) üzenetére


Gaben92
őstag

Benne van az armor leírásában, hogy "projects a damage-absorbing force shield".

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116167) Wesder válasza Gaben92 (#116166) üzenetére


Wesder
félisten

De ez leíràs nélkül is egyértelmû szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116168) Atomgeszi válasza Gaben92 (#116166) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Most vak vagyok vagy rajta is ancient armory van, és nincs neki force shieldje. :F

(#116169) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#116168) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Sőt, a többi ancient armory-s videóban sem látszik a kék csík.

Gyanítom akkor, hogy a korai verziókban nem volt, frissítéssel már jelölik az életcsíkon.

(#116170) opr válasza Atomgeszi (#116168) üzenetére


opr
veterán

A videó legelején lecseréli a ruhát. Az, hogy utána is látszik a pajzs effekt, valszeg valami bug. De nem, ott már nem ancient armor van rajta, és emiatt nem, pajzsa sincs.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#116171) Phobion válasza floatr (#116112) üzenetére


Phobion
őstag

számomra a gond ott van, hogy ps store-ban a full edition valami 48k és akkor még in-game store is van? :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#116172) Gaben92 válasza Atomgeszi (#116169) üzenetére


Gaben92
őstag

Pontosan úgy van ahogy írod. Kiadáskor még nem volt benne és a videók amiket nézel régiek. Későbbi patch-el jött a kék csík csak.

opr: Nem cserél ruhát az elején csak végigmegy az inventoryn.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116173) b. válasza Lackooo84 (#116123) üzenetére


b.
félisten

El ment tőle a kedvem. EZ a lány mint Ellie. Csodálatos..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#116174) b. válasza KaitouP (#116141) üzenetére


b.
félisten

Mondjuk ennyi erővel a premium Ps Plus előfizetés miatt is lehetne őket perelni, Ugyan azt az összeget szedik de nem teljes a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#116175) Wesder válasza Phobion (#116171) üzenetére


Wesder
félisten

Van, de nem költelezô.
Szetteket, meg time savert lehet venni ott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116176) floatr válasza Phobion (#116171) üzenetére


floatr
veterán

Mentségükre legyen mondva az ír és francia DLC-k akár teljes játékként is megállnák a helyüket. Gondolom a ragnarök is, de azon felk.tam magam, és töröltem a fenébe.

(#116177) belan


belan
addikt

Hello kis segítség kellene ac valhalla-ba , order utolsó emberkét nem akarja be dobni the fathert , valaki tudja mit kell meg csinálni még hozzá összes rend tagot meg öltem . Vr Pisti meg se ölte mindegyiket és már összes thor’s ruha darab meg volt neki .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#116178) Wesder


Wesder
félisten

Idén legjobb adaptàcióért is adnak majd díjat a Game Awards-on.

Ezért lesz értelme a Days Gone filmnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116179) floatr válasza belan (#116177) üzenetére


floatr
veterán

A teljes main storyt végig kell nyomni, és települést fel kell fejlesztni teljesen, ha jól rémlik. Előtte kinyírtam mindenkit, de nekem sem adta be.

Ja, és Haythamet megtalálod a longhouse-ban, ő kezdi el a questet

[ Szerkesztve ]

(#116180) polonic


polonic
félisten

Egyébként ha a régi AC-k, főleg a 2 volt a kedvencem és az utolsó a black flag volt, amivel játszottam az is nyögvenyelős. Szóval az után minden kimaradt, akkor érdemes lehet a vallhallára rámennem?

(#116181) belan válasza floatr (#116179) üzenetére


belan
addikt

:R Akkor régen búgos volt mert vr Pisti már thor’s kalapácsát jóval előtte meg szerezte . Úgy hogy nem ölte meg összes rend tagot valamit össze gyűjtött és meg kapta thor’s utolsó ruha darabját .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#116182) floatr válasza polonic (#116180) üzenetére


floatr
veterán

Teljesen más élmény. Ha az eredeti vonal tetszett, akkor esetleg a unity és a syndicate hasonló. A valhalla már inkább RPG, amiben valamennyire ott van az isu téma is.

(#116183) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

NHL 23 Official Reveal Trailer
3 nap múlva.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#116184) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Soulframe | Official 4K Reveal Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#116185) Atomgeszi válasza Gaben92 (#116172) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, ezért szeretek jóval megjelenés után játszani, mert legalább van sok patch. :D

btw most milyen áron lehet postázni bubiscsomagban lemezes játékot?

(#116186) Gaben92 válasza Atomgeszi (#116185) üzenetére


Gaben92
őstag

Nem kell ahhoz jóval a megjelenés után játszani. Manapság elég várni 1 órát megjelenés után és jön is az első patch. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116187) WhiteWalker válasza polonic (#116180) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az Originst ajánlom! :C
Egyiptom csodás világa magával ragadó , tele misztikummal , fáraókkal és múmiákkal ;]
Én imádtam minden percét.

(#116188) Ronam válasza Ronam (#116108) üzenetére


Ronam
addikt

Erre valaki esetleg tudna valami megoldást? Konkrétan új mentést sem lehet létrehozni.

(#116189) Gorgonka válasza Atomgeszi (#116185) üzenetére


Gorgonka
tag

Már 1000-1500 Ft. Posta talán a legolcsóbb, de szerintem sokan mások is jobban szeretik az automatás megoldást. Foxpost már 1500 :Y .

(#116190) PeterD_81


PeterD_81
csendes tag

Sziasztok!

A PS Store-ból lehet úgy játékot vásárolni, ha még nincs konzolom?
Értem ez alatt, hogy csináltam rendes Sony fiókot. Hozzá adtam a fizetési módhoz paypalt és bankkártyát is. De a vásárláskor hiba üzenetet ad, semmi konkrétat, csak hogy valami nem oké- Bankkártyánál és Paypalnál is egyaránt.

Ui: Nincs még PS5-öm, de tervezem, hogy veszek, és elég jó akció van szeptember 01-ig.

Előre is köszi a választ

(#116191) Gaben92 válasza WhiteWalker (#116187) üzenetére


Gaben92
őstag

Én meg amiatt hagytam ki az Odyssey-t. :DDD Végigvittem mindent addig Rouge-t kivéve (ki is kellett gugliznom, hogy miért nem játszottam vele. Az csak PS3/X360-ra jelent meg nekem meg Xbox One volt akkoriban, aztán mire kiadták PC-re nem volt játszós gépem már) de az Origins nekem valahogy csalódás volt. Lehet amiatt mert az ókori Egyiptom és Lóma téma teljesen távol áll tőlem, és arra is emlékszem, hogy végig az az érzésem volt, hogy “itt ez a rohadt nagy map, de minek?” de az Origins után valahogy nem volt kedvem Odyssey-t játszani. Szerintem amúgy inkább az előbbi. Megvenni megvettem mondjuk megjelenés napján az Odyssey-t megszokásból de máig nem jutottam el a telepítésig. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116192) Gaben92 válasza PeterD_81 (#116190) üzenetére


Gaben92
őstag

Számlázási címet a Sony egyezteti azzal ami a bankodnál meg van adva. Ha a név, lakcím, vagy bármi egyéb nem stimmel akkor visszadob(hat)ja a store a vásárlást. Nekem volt ilyen gondom és kiderült, hogy a bankban sikerült a keresztnevem és a vezetéknevem fordítva bevinni a rendszerbe (magyarokkal külföldön megesik) és pár próbálkozás után tiltotta is a vásárlást a store 24 órára talán. Miután a bank helyrerakta a nevem ment minden elsőre a korábban bevitt adatokkal. Talán nálad is valami ilyesmi van.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116193) PeterD_81 válasza Gaben92 (#116192) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

De a paypal sem megy. Pedig a fizetési módnál alapértelmezésre is állítottam.

(#116194) Wlac válasza Gaben92 (#116191) üzenetére


Wlac
Ármester

De kiadták utána (akkori) current genre is. Én ajánlom, hogy pótold a Rogue-ot, nekem jobban bejött, mint a Black Flag és azzal egyútt teljes az amerikai saga.

“The wha-"

(#116195) Scholes9 válasza Jakesz (#116121) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116196) RangerFox válasza Atomgeszi (#116185) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

975Ft+boríték

(#116197) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

(#116198) opr válasza BBenceTM (#116197) üzenetére


opr
veterán

Na ez nagyon meglepő. Mármint az, hogy nem november.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#116199) raziel01


raziel01
veterán

Komolyan jó, hogy a GR: Wildlands bekerult a ps+ extrába. Igazi szemét. Most próbáltam ki elsőnek.
A vezetes, gun play kritikán aluli. A 3 kolonc társ hurcolasa is nevetségesnek hat ahogy utazunk.
Ráneztem a térképre es kizart dolog hogy én ezt vegigvigyem.

(#116200) ProEvoFan válasza raziel01 (#116199) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig jó játék. Adj neki időt. :K
Bárcsak a folytatása is elérte volna a Wildlands színvonalát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.