Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116901) cyberkind válasza Peace (#116900) üzenetére


cyberkind
félisten

A CP csak az újkori gaming ipar koronája, nem egyedi eset, és jobb nem is lesz, az a legjobb ha azt se hiszitek el, amit kérdeznek, akkor nem lesz csalódás, totál mindegy ki a fejlesztő. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#116902) Bencus88 válasza Peace (#116900) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Még ez a Q1-2-3-4 okés is lenne, egy 3 hónapos intervallumba kéne elkészÍteniük a játékot, de látod ezt is tologatják fél év, ével, vagy ki tudja hol tart már ennek is a csúszása. Botrányos, hogy ennyire fogalmuk sincs, hogy hogyan tudnak haladni, illetve ezek a kamu megjelenésekről, hogy mennyire ártalmas magukra nézve. Az emberek nyilván szeretnének egy dátumot, de ezzel tényleg csak ártanak... :W

(#116903) Peace válasza cyberkind (#116901) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, a legcélszerűbb a semmit nem elhinni és mindent fenntartásokkal fogadni. Nekem azért még maradt pár csapat, akikben van bizodalmam. Santa Monica Studio, Naughty Dog, Guerrilla Games, és még páran. De nagyon rápörögni valamire és előrendelni már csak a lehető legritkább esetben. Ez az idei év is olyan, hogy már rengeteg címet átcsúsztattak jövőre és még nincs vége az évnek.......

(#116904) .LnB válasza cyberkind (#116901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A CP2077 precedens értékű. Az óta tényleg mindenki tol mindent. Vagyis nem mindenki, mert például a Madden23 ismét kritikán aluli formában jelent meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116905) cyberkind válasza .LnB (#116904) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok precedens dolog volt már a játék iparban, de semmi se változott, ezúttal se fog.

Paranormal Cocktivity

(#116906) Bad Pritt válasza cyberkind (#116905) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogyne változott volna, ezt a kommentet te se gondolhatod komolyan. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116907) F-ECT$ válasza .LnB (#116904) üzenetére


F-ECT$
titán

A Madden azért speciális, mert szeptemberben indul a szezon, most kell kiadni. Fél év múlva már vége is lesz az egésznek, senkit nem fog érdekelni.

Dive ever, work never.

(#116908) Peace válasza cyberkind (#116905) üzenetére


Peace
nagyúr

Ettől tartok én is. Összetesszük a két kezünket, ha valami tényleg azt nyújtja, amit a fejlesztés alatt beígértek és minimális hibával kerül kiadásra. Én nagy ívben kerültem az indie játékokat mindig is, de most lehet elkezdek majd kacsintgatni feléjük. Cult of the Lamb hatalmas királyság volt, imádtam! Lehet nézek még hasonlókat. AAA ipar jó nagy hányada már sajna igencsak fo*tenger szint. Arról nem beszélve, hogy mennyire gusztustalan, amit művelnek egyesek. 60-70 Eurós áron kiadott félkész szemetek tömkelege. :( Idén még Ragnarökben reménykedek, minden mást már áttettek 2023-ra vagy határozatlan időre elhalasztva.

(#116909) cyberkind válasza Bad Pritt (#116906) üzenetére


cyberkind
félisten

Számomra az egész gaming ipar egy folyamatos süllyedés vagy 20 éve, de jah, valszeg csak nem gondoltam komolyan. :)

Paranormal Cocktivity

(#116910) .LnB válasza F-ECT$ (#116907) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A szar, az a szar.. Ha kifizetsz érte ~20k-t, akkor valószínűleg ez a magyarázat nem vigasztalna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116911) #72042496 válasza Peace (#116908) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én ajánlom az indie-ket. :)
Pár cím, ami év elején az elsők között eszembe jutott.

(#116912) Bad Pritt válasza cyberkind (#116909) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egy dolog, de azt mondani, hogy nincs pozitív változás bizonyos témákban szimplán nem igaz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116913) cyberkind válasza Bad Pritt (#116912) üzenetére


cyberkind
félisten

Van évente Cod, ez speciel nagyon jó.

Paranormal Cocktivity

(#116914) Peace válasza #72042496 (#116911) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglesem. ;)

(#116915) Bad Pritt válasza cyberkind (#116913) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aham.
Vagy mondjuk az a tény, hogy a CP2077 óta eltelt két évben nem jelent meg olyan vállalhatatlan állapotban játék, mert minden kiadó azon parázik, hogy ötödére esik az ő cégük értéke is egy szar megjelenés után. De persze, nem változik semmi...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116917) lo_jo válasza Bad Pritt (#116915) üzenetére


lo_jo
senior tag

Jaja, nem jelent meg azóta egy BF2042 vagy eFootball 2022 (leánykori nevén Pro Evolution Soccer), amik komplett szériák neveit tették tönkre, nem jelent meg egy GTA Trilogy Definitive Edition, ahol annyi fáradságot nem vettek, hogy egy ember ránézzen az AI által felújított textúrákra, nem jelent meg egy Postal 4, ami technikailag vállalhatatlan vagy épp frissen nagyon nagyot szakít a Saints Row reboot. Ezek mind csak a képzelet szüleményei.

Az igazság az, hogy a CP2077 konzolon nagyon rosszul sikerült, PC-n viszont egész jól teljesített már az elejétől. Technikailag problémás. Ehhez képest mondjuk egy teljes áras Saints Row gyakorlatilag mindenben alulmúlja a korábbi részeket. Szerencsére a 3 és a 4 kilépett a GTA klónság skatulyájából és egy paródia vonalra tért át, ami nagyon jót tett a sorozatnak, teljesen vállalható és szórakoztató játékok voltak a maguk elborultságával együtt. Ehhez képest a reboot egy sótlan, 2022-ben grafikában nagyon elmaradott, unalmas katyvasz, mintha nem tudták volna, hogy mit kezdjenek az egész IP-vel.

(#116918) Bad Pritt válasza lo_jo (#116917) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

HZD meg Elden Ring is szarabb állapotban jelent meg, mint illett volna, de ezek azért mind messze vannak attól a foscunamitól, ami a CP volt. Mindig voltak és lesznek is szar játékok, de basszus, itt olyan szintű átverésről beszélünk, ahol a játékosok és a befektetők is csoportos keresetet nyújtottak be a kiadó ellen. :D Attól az általad felsoroltak, de még a CP előtti blamák (Fallout 76, Anthem, stb.) is baromi messze vannak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116919) F-ECT$ válasza .LnB (#116910) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, ezért sem veszek sportjátékokat. Mire kipatchelik őket valamennyire, akkor meg jön az új rész, és a multi meg gondolom ki is ürül. No meg a lootboxos rész sem túl szimpi.

Dive ever, work never.

(#116920) floatr válasza Bad Pritt (#116918) üzenetére


floatr
veterán

A CDPR összes játékával belefutott ebbe konzolokon. A sztori a W1-el kezdődött, hogy nem tudták portolni, amire a szerződésben vállalkoztak.

(#116921) dunc


dunc
nagyúr

Hi! Barátjelölést kaptam, azonnal nem nyomtam rá, hol találom?

(#116922) Wesder válasza Nayrobi (#116916) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem hogy nem a community-t nevezte PlayStation nation-nek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116923) Bad Pritt válasza floatr (#116920) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, emlékszem rá, még a Mac verzió is alig működött. :D Viszont a Witcher 2 next gen patchelt változata egészen elképesztő munka tőlük.
Nem is azt mondom amúgy, hogy azóta minden tiptop állapotban fog megjelenni, de azért az olyan szintű foscunamit, mint a CP2077 mindenki igyekszik elkerülni, abszolút precedenst teremtettek vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116924) .LnB válasza Bad Pritt (#116918) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

lo_jo által felsorolt egyetlen játék sem volt jobb mint a CP77, a megjelenéskor. A CP77 előtti hype, a megjelenés utáni cirkuszt is felnagyította. A CP77 sem volt rossz három platformon, az ötből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116925) RangerFox válasza .LnB (#116924) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mit nem volt rossz? Ugyanolyan optimalizálatlan f*s volt minden platformon, és random összesz*rta magát bármilyen hardvert pakoltál alá az első pár hónapban. Konzolos változatról meg ne is beszéljünk.

(#116926) .LnB válasza RangerFox (#116925) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én kifulloztam a zöld konzolon, minden nagyobb probléma nélkül. A X1, PS4 verzió miatti felháborodást értettem is. A nextgen konzolékét már nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116927) Peace válasza RangerFox (#116925) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam egy gamebreaking bug volt összesen, ami miatt vissza kellett töltenem előző állást, de performance, crash vagy bármi más gond nem volt vele PC-n a megjelenéskor. 1440p max grafikán RT nélkül szépen végigjátszottam egy hét alatt. :) Csak nem azt a játékot kaptam, amit 8 évig ígértek. :(((

(#116928) Bad Pritt válasza .LnB (#116924) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mai napig rossz, hiányzó feature-ökkel meg bugok tengerével minden platformon, nem vagyok képes végigjátszani, mert mindig történik valami, ami miatt röhögőgörcsöt kapok egy órán belül, pedig megjelenés óta fent van a gépen.
Nem feltétlen csak arról beszélek amúgy, hogy a játék maga milyen volt, hanem hogyan kommunikáltak róla, generálták a hype-ot a launch napjáig, pedig tudták, milyen állapotban van, szarul kommunikáltak megjelenés után minden irányba, nem foglalkoztak a javításokkal, stb. stb, megéltük.
BF2042 tényleg gyenge játék, de lehetett látni előre, meg egyéni megítélés kérdése, nem vettem meg, de szerintem messze volt a CP2077 állapotától (meg őszintén szólva az a megjelenés is csak egy laza délután az EA meg a BF franchise számára, Hardline meg V is hasonlóan ügyes játékok voltak :D). GTA felújítás, Saints Row, Postal 4 nem is említhető egy lapon a Cyberpunkkal, már csak azért se, mert sokan szerintem azt se tudtuk, hogy utóbbi létezik egyáltalán. :D
Az tök igaz, hogy azóta is jelennek meg szar játékok, talán rosszabb állapotban is, mint a Cyberpunk, talán az arányuk is nagyobb manapság, de a játékostársadalom meg a saját befektetőik olyan szintű kollektív megvezetése, ami akkor történt CD Projekt részéről az egészen más szint, mint bármi előtte vagy azóta és ha ez nem marad egyedi eset, akkor inkább új hobbi után kell nézni.

De amúgy azt érdekes látni, hogy mennyire negatívan élik meg az emberek az elmúlt két év megjelenéseit is

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116929) .LnB válasza Bad Pritt (#116928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez a lényeg, hogy nem egyről beszéltek, beszélünk. A hype és a be nem tartott ígéretek, baromira nem ugyan azok, mint amiről szó van. Át lettünk cseszve persze, ez tény.

De te ettől még szerintem mellébeszélsz. Az összes felsorolt játék technikailag egy fos volt amikor megjelent. Nem számít, hogy te mit említesz a CP77-tel egy lapon. Ezzel csak próbálod még inkább a CP-re ráhúzni a vizes lepedőt. Lehet nem vagy eléggé informált a többi játékkal kapcsolatban, de ez sem mentség.

Elfogult vagy. És azt jól észre szoktad venni ha más, akár én az vagyok. Most viszont nem teszed.
Úgy végigjátszottam fullra a CP-t a megjelenéskor, hogy a furán működő traffic-on kívül, meg egy érdekesen lebegő cigin kívül, nem vettem észre semmi kirívót. Élveztem, tök érdekes volt a játék. 140-150 órányi tapasztalat után írom ezt: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#116930) NyMRooD


NyMRooD
őstag

AAA liveservice mobiljátékot fejlesztenek. [link]

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#116931) lo_jo válasza RangerFox (#116925) üzenetére


lo_jo
senior tag

Megjelenés napja óta játszottam vele elég sokat PC-n, nekem konkrétan 0 crash volt és minimális kozmetikai bugok (lebegő tárgyak, textúrába becsúszott tárgyak és hasonlók). Vagyunk még ezzel páran így. Annyi a trükk, hogy a géphez megfelelő beállítással kellett futtatni. Aki minimum követelménynek épp megfelelő vassal akarta high-ultra beállítások mellet játászani, az gyárthatta a bug válogatás videókat, aki meg élvezni akarta, az belőtte a gépének megfelelő szintre és a legtöbb esetben bőven jól futott. Egy időben tele volt a yt t-pose motorosokkal, hát nekem egyszer sem sikerült ilyet produkálni, lehet azért, mert nem a minimumnak megadott 4 magos i5-tel, 8GB rammal és GTX970-nel HDD-ről álltam neki high-on maxra húzott forgalom és gyalogosok mellett száguldozni.

@Bad Pritt: Szerintem a CP2077 kiadása messze van attól, hogy a Take2 már megint egy olyan csapatra bízta az óriási közönségkedvenc GTA trilógiát, akik már egyszer leszerepeltek és nem értenek a platformokhoz sem. Igen, ugyanez a csapat csinálta a 2013-as GTA:SA remastert, amikor gyakorlatilag egy mobil verziót adtak ki minden platformra, mert ők ahhoz értettek. A 2021 Definitive Edition pedig AI által felskálázott és ezáltal hibás (túl alacsony a felbontása a régieknek ahhoz, hogy egy AI gyorsan és olcsón megoldja) textúrákkal van tele mindhárom játék esetén, mert arra nem volt ember, hogy átnézze, mit köpött ki a végén a gép. Látszik, hogy 0 közeli teszteléssel ment ki az egész. Ja és arról ne is beszéljünk, hogy annyira elszarták az egészet, hogy dev verzió került ki a R* launcherbe, így már a R* is beavatkozott. A gyors fix (inkább tűzoltás, a fájlok már kint voltak a usereknél, lett is belőle "teljes" verziós tört változat) meg az volt, hogy a komplett launchert lelőtték, így aki bármilyen R* launcheres játékkal játszott volna, az csak nézett. Single player RDR2? Modderek miatt egyébként is teljesen offline GTA V speedrun? Not today.

A CP2077 esetén meg mindenki elfelejti, hogy elég súlyos támadást kapott a CDPR, kikerültek forráskódok, ami miatt teljes leállást kellett csinálniuk. Jöttek volna a patchek szépen sorban, de az ott nagyon visszafogta őket. Aki dolgozott már nagyvállalati IT környezetben, az tisztában lehet vele, hogy egy ilyen security breach mivel jár. Gyakorlatilag a munkagépedre nem tudsz belépni, céges hálózatra nem tudsz felmenni. A helyrehozás meg CDPR-nél nagyobb cégeknek is napok vagy akár hetek, annyi rendszert kell újrahúzni. Amikor ez megvolt, jöttek újra a patchek és javítgattak szépen sorban olyan bugokat is, amik tényleg ritkán fordultak elő, de komolyabbak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#116932) Bad Pritt válasza .LnB (#116929) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát itt pont abból indultok ki, hogy megy a hype, ígérgetnek ezerrel és aztán fos lesz a végeredmény és ez a felsoroltakra egyáltalán nem igaz, mert előre lehetett látni, hogy hulladékok lesznek. :D
Ha azt mondjátok, hogy a felsorolt játékok vannak olyan gyengék, mint a CDPR játéka, ám legyen.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116933) Kölyökxxx


Kölyökxxx
friss újonc

Hello.Tud valaki segíteni ?5napja vettem a ps5-t..Első két nap otthon ment ..Aztán elvittem magammal és rádugtam egy nem Smart régi tvre..ott is működött ..azt hazamentem azóta meg érzékeli a pst de ott egy kikapcsolo jel a hdmi ikon alatt és semmi…ha valakinek van ötlete ??nagyon szépen köszönöm előre

(#116934) lo_jo válasza Bad Pritt (#116932) üzenetére


lo_jo
senior tag

A CP2077 kapott nagyob hype-ot megjelenés előtt, de azért akkor is látszott, hogy a gaminghez kicsit sem értő sajtó tolta a legnagyobb hülyeségeket, mert átvették a milliónyi nevenincs youtube csatorna kitalációit. Az átlag meg kb úgy kezelte, mint egy Todd Howard féle bejelentést, teljesen jogosan.

Viszont pont a kommunikáción változtattak már a CP2077 patchek idejére is. Volt, amikor konkrétan hazugságnak neveztek híreket, amikkel tele volt a youtube, mert a hype-ot egy idő után már a klikkvadászok csinálták bármilyen alap nélkül. Aki meg nem tudja értelmezni, hogy mi a különbség a "planned to release in Q4 2022" és a tutira bemondott között, az sajnos így járt. Nagyon sokat finomítottak az ígérgetésen, óvatosan fogalmaznak és csak akkor mondják biztosra, amikor tényleg az. A next-gen patch és egyben PC-s update+dlc esetén is csak akkor váltottak magabiztosra, amikor már hivatalos volt, hogy a bemutató stream után tölthető is, előtte csak tervekről beszéltek.

(#116935) RangerFox válasza lo_jo (#116931) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

i7 9700+rtx3080-nal volt alkalmam 9 órát játszani vele két sessionben, 4szer dobott ki, többször újra kellett kezdeni missiont beakadó script miatt, nagyon nem egy polírozott, kész játék érzetét keltette. Mindez a megjelenés hétvégéjén volt. A be nem váltott ígéretek csak hab a tortán. De egyébként az Elden Ring se volt sokkal jobb állapotban megjelenéskor, habár ott ellensúlyozta, hogy alapból jobb játék, mint a CP.

(#116936) LÁZ válasza Kölyökxxx (#116933) üzenetére


LÁZ
addikt

gondolom otthon próbáltad másik hdmi-ben is, arra is ugyanezt dobja?

ps. egy ps5 visszaállítás sem árthat, ha minden kötél szakad

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#116937) Bad Pritt válasza lo_jo (#116934) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak az ő kommunikációjuk finomodott, minden más fejlesztő meg kiadó tanult abból, ami 2020-ban történt a Cyberpunk körül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116938) Peace válasza RangerFox (#116935) üzenetére


Peace
nagyúr

Kellet Neked új kiforratlan driverekkel rendelkező hardware-el játszani!!! :DDD :DDD :DDD Jó kis 2080S-el semmi ilyen nem volt. :P

(#116939) lo_jo válasza RangerFox (#116935) üzenetére


lo_jo
senior tag

9600K+RTX3070+16GB RAM+SSD, script nem ragadt be, újratölteni se kellett, nemhogy crash vagy bármi más lett volna. 1080p elég magas beállítások + ray tracing mellett szépen elduruzsolt, elfűtötte a kártya és a proci is azt, amire tervezték, de hát ez van. UVOC tesztre használtam egy időben, akkor tudott crashelni, ha nagyon alámentem feszültséggel, de olyankor a flight sim is csinálta, egész egyszerűen azért maradt a CP, mert sokkal gyorsabban tölt be, mint az MSFS, meg az háklis lett minden másra is. Ott külön kellett vennem egy sw csomagot 30 euróért, hogy ne szarja össze magát 5-10p után, mert nem szereti a periféria kombómat, ami másnál hibátlanul megy. Az egyik nem mappelt kapcsoló másodpercenként 12x kapcsolt le és fel a sim szerint, mert a logitech pluginben valami összeakadt :D

(#116940) floatr válasza Bad Pritt (#116937) üzenetére


floatr
veterán

Így a CP helyett a The Ascenttel játszottam ;)

Amúgy nekem éppen a hype a legtaszítóbb minden kampányban (ps exkluzívak és az elden ring esetén is)

(#116941) Peace válasza floatr (#116940) üzenetére


Peace
nagyúr

Az mekkora egy királyság!!!!! <3 Pont most tolom újra, mert kijött a story DLC és végre vannak közelharci fegyverek! Épp a 7végén lett meg a katana. Gyorsan felhúztam maxosra és kíméletlen módon darálom be az ellent! :C

(#116942) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#116923) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha már említetted a Witchert.
Mikor jön a Witcher 3 ingyenes ps5 patch?

(#116943) Alexios válasza ProEvoFan (#116942) üzenetére


Alexios
veterán

[link]
Ebből indult ez a thread kb :D

(#116944) Peace válasza ProEvoFan (#116942) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez volt a mai nap kirobbantója. :DD

(#116945) ProEvoFan válasza Alexios (#116943) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh ezt nem vettem észre... :B

Más.
AC Valhalla Dawn of Ragnarokhoz ami járt az előrendeléshez a The Twilight Pack, ezt belehet még szerezni ps5re külön kód formájában? Nagyon rákattantam a játékra, még kozmetikai cuccra is költöttem. :D ....pedig ez nem jellemző rám. Átjön a viking atmoszféra, a grafika kegyetlenül hangulatos, a raidek, csaták, harc nem gyengén kurvajó. Egyelőre bugmentes.

Közben cdkeys-en találtam kódot. Életemben nem rendeltem innen semmit.Nem para az oldal? [link]

[ Szerkesztve ]

(#116946) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Szeptember havi játékokról jött már valami szivárogtatás?

(#116947) koncsik válasza Sliderxy (#116946) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Előző hónap szerda délután közlik a címeket, aktuális hónap első keddjén lesznek letölthetőek.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#116948) Sliderxy válasza koncsik (#116947) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ez megvan.
Előtte szoktak bennfentesek szivárogtatni, hogy mi várható és az eddig nagyjából be is jött.

(#116949) ρσгτσ válasza Sliderxy (#116948) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Még nem volt infó.

Szerk.:
Van egy ilyen tipp, de nem a szokásos billbil-kun leak. Szóval érdemes inkább várni.

Circus Electrique – PS5, PS4
Aeterna Noctis – PS4
The Crew 2 – PS4

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#116950) Deck válasza ProEvoFan (#116942) üzenetére


Deck
titán

Már jó ideje ígérik de mindig csúsztatják. :U

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.