Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116752) zozika84 válasza KoNZoLik@ (#116750) üzenetére


zozika84
őstag

Szintén zenész :N

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116753) hombre[EU] válasza Gaben92 (#116747) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a t300-nál sem jelzik, de megy.

Life, Uh, Finds A Way

(#116754) Gaben92 válasza hombre[EU] (#116753) üzenetére


Gaben92
őstag

Félreértelmezted. Tudom, hogy megy a T300 PS5-el alapból, ahogy a G29, G923, T-GT I stb. is. A kép a 2 hónap múlva megjelenő Dakar játék honlapjáról van de elég nagy suttyóság lenne, ha a játék PS5 verziója tényleg csak azt a két kormányt támogatná, emiatt mondtam, hogy szerintem elírás.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116755) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Part I Firefly Edition update:

EU fans, we're working with our partners at SIE, and hope to provide an update on what we can offer soon.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#116756) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#116750) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ezt naponta leírjátok 20x.... :D

(#116758) Wesder


Wesder
félisten

Sony to Integrate Discord Voice Chat in “The Coming Months”

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116761) F-ECT$ válasza Wesder (#116758) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy ezen mi olyan nehéz hogy hosszú hónapok óta szenvednek vele...

Dive ever, work never.

(#116762) zozika84 válasza F-ECT$ (#116761) üzenetére


zozika84
őstag

Ez nem hoz pénzt, így nem sietnek vele, ahogy a VRR is lassan érkezett ;] ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116763) Wesder válasza F-ECT$ (#116761) üzenetére


Wesder
félisten

Giftelni pl a mai napig nem lehet, úgyhogy ezen sem csodàlkozom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116765) alratar válasza zozika84 (#116762) üzenetére


alratar
addikt

Nem hoz pénzt, az igaz. De a Sony bevásárolta magát a Discordba, vagy legalább is partnerséget kötöttek, tehát nem kellene olyan nagy gondot okoznia az integrálásnak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#116767) S e t h válasza #62435328 (#116751) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116768) lo_jo válasza zozika84 (#116766) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nem tudom, hány hasonló kaliberű integráción dolgoztál, én a karrierem során kettő hasonlón és sok kisebben. Konkrétan egy cég tulajdonában lévő két termék integrálása is akár hónapokat vehet igénybe az összetettségük függvényében. Ugye az xboxos integráció se teljes és még kényelmesnek sem nevezhető, reméljük, hogy itt egy tényleg 1-click megoldás lesz, nem ilyen xbox féle nyakatekert. Azt pont múltkor hozta fel egy kolléga egy meetingen a nem éppen user friendly megoldás példára, 1000 karakteres a saját leírásuk: [link] Link your Discord account to your Xbox rész.

[ Szerkesztve ]

(#116772) hombre[EU] válasza Gaben92 (#116754) üzenetére


hombre[EU]
veterán

oh, akkor benéztem. my bad
a témához: nem tudom elképzelni,hogy a mainstream kormányok ne menjenek csak pár "szerencsés kiválasztott"

Life, Uh, Finds A Way

(#116774) zozika84 válasza lo_jo (#116768) üzenetére


zozika84
őstag

Valaminek kellett örülniük az áremelés után :DDD

De hogy a forumtársat idézzem: "Hogy ráugrottatok a hülyeségre" :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116776) Mezcal válasza zozika84 (#116689) üzenetére


Mezcal
addikt

Japánon kívül lehet, de ott az összes eddigi boxból alig fogyott pár ezer. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116777) zozika84 válasza Mezcal (#116776) üzenetére


zozika84
őstag

Ezzel biztonsági játékot játszol, mert ott akkor is japó konzolt vennének, ha a menün kívül semmi nem futna rajtuk :C
Mindenesetre ott (is) a Nintendo az úr, mert a Sony szépen odaszart a saját háza küszöbére :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#116778) Moby válasza Mezcal (#116776) üzenetére


Moby
addikt

LOL

(#116779) alratar válasza zozika84 (#116766) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem igen.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#116780) Mezcal válasza .LnB (#116690) üzenetére


Mezcal
addikt

Az elmúlt 1 hónapot is a PS5 vitte. Japánt nem is nézem :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116781) ρσгτσ válasza zozika84 (#116777) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az Xbox jelenleg önmagával is harcol, mivel az Xbox 360 után egy nem túl jól sikerült generáció következett. Így egyelőre nekik az is siker, ha a korábbi eredményeiket túlszárnyalják.

Ezzel együtt viszont Japánban kb. másfél év alatt több mint 2x annyi konzolt adott el, mint One generációs gépekből a teljes életciklusa alatt. Ami nyilván egy becsült szám, de a forgalmazói és kereskedői adatokból körülbelül eddig is jól be lehetett saccolni. Pl. a saját platformon értékesített mennyiségről nem sokat tudunk.

Nyilván ez elmarad a PS5 vagy a Switch eredményétől, de az látszik, hogy már nem ott tartanak, mint a 2020 előtti években.

A Microsoft -nak meg van a pénze és a befolyása ahhoz, hogy az Xbox és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások jelentősebb sikereket érjenek el. Ami a piacnak, így a felhasználóknak is jó. Az már más kérdés, hogy majd a Sony ezt hogy kezeli, de az elvakult rajongókon kívül mindenki tisztában van azzal, hogy az Xbox -szal most már számolni kell, mint piaci szereplő. Legalábbis a mostani vezetés mellett.

Aztán meglátjuk mennyire marad a lendület és mit hoz a jövő.

Szerk.:
További tény az is, hogy a Microsoft nem egy platformos cég. Azt hülyeség lenne mondani, hogy az Xbox eladások nem lényegesek, de náluk azért ennél összetettebb módon működik az értékesítés. Ezért említettem a "szolgáltatást" a konzol mellett.

Bár látszik, hogy már a Sony is valamennyire kilépett a konzolok mögül. Még ha nem is olyan módon, mint a Microsoft, de szerintem ebben is lesz változás a jövőben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#116782) Mezcal válasza Moby (#116778) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó, hát a pár ezret komolyan veszed, az annak szól, hogy ennyit tudott összesen felmutatni Japánban:

Xbox One: 120K
Xbox: 470K
X360: 1,6M
Xbos Series X/S: 290K

2,5M durván

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116783) Dr. Venkman válasza eihwaz (#116740) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nekem is mbprom van, szerintem ezen konkrétan használhatatlan a remote play, 720p felbontás (kb.) és marha laggos. Biztos, hogy nem a net a szűk keresztmetszet, nálam 2gigabites optika van, azzal sem megy. Az app a szar. A neten ajánlják a chiari klienst, de még nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam

(#116784) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Nepper témát, ki hány gépet mennyiért ad el, engedjük el.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116786) Moby válasza Mezcal (#116782) üzenetére


Moby
addikt

Én csak azt látom, hogy a japános melldöngetés kínossá vált. Ez az egész konzolgeneráció az. Rohadtjó és közben felesleges hardverek, amiket bucira ver egy túlárazott szar kézikonzol. Ezekkel a számokkal egyik oldalon sincs nagyon helye az emberkedésnek. Msosolyogtatóan szar a szoftver és a hadrverellátottsága is mindkét nagynak. Nincs itt nagyon mire büszkének lenni, azt meg felesleges méregetni kinek kisebb a pénisze.

(#116787) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#116781) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ehhez azt sem árt tudni hogy a Japán ritka kényes/finnyás egy nemzet, nem tudom tényleg igaz-e de a korábbi Xbox konzolok többek között azért se fogytak ott mert fekete színűek voltak és nehéz a súlyuk.

A Series S ami valamelyest fogy náluk most, az meg ugyebár fehér és nagyon picike és könnyű...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#116788) Mezcal válasza Moby (#116786) üzenetére


Mezcal
addikt

A Switch egy más történet, az még a PS4 érában jött ki, nem a PS5-höz kell mérni. Az egy casual konzol. Az Xbox a One bukta után még érezheti azt, hogy most még egész jól állnak, de exluzívok nélkül milyen jövő vár rájuk? Főleg, hogy Japán megint kiesett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116789) Wesder válasza Mezcal (#116788) üzenetére


Wesder
félisten

CoD Day1 GamePass, ès mindegy milyen ex címet teszel mellé. Lehet hogy minôségben körözné, de ahogy a Sony megmondta hogy a CoD egy olyan erô/tényezô, ami simàn befolyàsolni tudja az emberek konzolvàsàrlàsi szokàsàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116790) Moby válasza Mezcal (#116788) üzenetére


Moby
addikt

Hát mihez kelle mérni? A marhalábszár eladásokhoz? :D Nem érzed cikinek ezt a hónaljszagú önigazolást ? :D

(#116791) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#116787) üzenetére


hombre[EU]
veterán

vagy csak rühellik a jenkiket :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#116792) Mezcal válasza Moby (#116790) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem annak a PS4 volt az ellenfele, mivel a Proval egy időben jelent meg. Nem, nem érzem annak, mivel előző genben jelent gépet vetsz össze a mostanival. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116793) Mezcal válasza Wesder (#116789) üzenetére


Mezcal
addikt

Az már tényleg komoly tényező lesz, de azért marad multi cím, ami elég vígasz lesz nekünk. Mondjuk a japánok nem veszik a Codot :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116794) Wesder válasza Mezcal (#116793) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékpiac mozgatórugója az USA meg EU, de inkàbb az USA. Nem véletlen hogy ott nem emelték a konzol àràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116795) Wesder válasza Mezcal (#116792) üzenetére


Wesder
félisten

A Switch a Nintendo következô konzolja volt, mert a WiiU nagyon csúnyàn bebukott. Az volt a PS4 ellenfele. A félgeneràciós gépek nem szàmítanak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#116796) Mezcal válasza Wesder (#116794) üzenetére


Mezcal
addikt

Igaz, bár a Nintendo biztos azt mondaná, hogy Japán is. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116797) ρσгτσ válasza Mezcal (#116792) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezen az elven akkor egy új generációs Nintendo a föld alá döngölte volna a PS és az Xbox eladásait.

Jelenleg ott tartunk, hogy a Nintendo 5 év alatt közel annyi konzolt adott el, mint az említett PS4 generáció 8-9 év alatt.

Bár én sem szeretem összehasonlítani a Switch -et a PS -sel vagy az Xbox -szal, mert más jellegű konzol. Az viszont tény, hogy az eladásai hatással vannak a piacra, és most jelenleg a Switch király. Mert még mindig népszerű, nem csak a megjelenés óta eladott össz. darabszám alapján. Nem beszélve a szoftver eladásokról.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#116798) ZozzHUN válasza LÁZ (#116614) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Most kiprobaltam, semmi :(

(#116799) Mezcal válasza ρσгτσ (#116797) üzenetére


Mezcal
addikt

A Nintendo ilyen, egy bukás, egy tarolás. Gamecube bukás, Wii siker, Wii U bukás, Switch siker. A Sony sokkal megbízhatobb, egyik konzolja sem bukott meg a kézis Vitán kívül.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116800) LÁZ válasza ZozzHUN (#116798) üzenetére


LÁZ
addikt

ah so, ha a problém a tv-n a legfrissebb szoftverrel jött elő, és pl egy régebbivel még nem, akkor még azzal lehet tenni egy próbát, ha megoldható, mert akkor valszeg ahogy írtad te is, a tv veszett össze vmiért a ps-el.

ps. de ha meg eddig jó volt, akkor lehet a tv-t kéne megnézetni, más ötletem nincs :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.