Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Kollégák.

Mi nyikoroghat lassú kanyarodás közben?
Pl körforgalomban?! Olyan a hangja mintha valami gagyi téli gumival mennék...
A gumijaim nem kopottak, a nyomást nemrég néztem, elvileg a féltengely sem cserés... :F

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16352) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#16351) üzenetére


tomcsi23
veterán

Milyen a hang? Fémes vagy gumis inkább? Ha olyan az aszfalt, a gumi is nyikoroghat rajta. Vagy épp a fék, ahogy kanyarban (máshogy) ér össze.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16353) rob210 válasza FoBCRaistlin (#16351) üzenetére


rob210
nagyúr

Mind a két kanyarban előfordul vagy csak az egyik irányban?
Nekem fékbetét csere után jött ez elő amikor a bal bal fékbetétem kicsit szorult.

Ki lett szedve megreszelgetve azóta sincs semmi bajom vele.
Illetve ugyan ez lehet kopottság esetén is.
:R

Renault power

(#16354) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#16352) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Megnézem jobban, de nem fékeztem sztem. Inkább gumihangnak tűnik nekem.
Sz@r minőségű aszfalt volt, de elmentem már 100X ott és eddig nem hallottam...
Majd holnap megyek pár kört aztán meghallgatom...
Amúgy Újvárosban vagyok ha véletlen kocsikáznál errefelé. :))

rob210: bent a körforgóban, vagyis ballra volt tekerve a kormány.
Fékem nemrég lett cserélve. Bremo Max sport tárcsa, Textar betét.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16355) rob210 válasza FoBCRaistlin (#16354) üzenetére


rob210
nagyúr

Akkor nálad is előfordulhat, az én hibám.
:R

Renault power

(#16356) FoBCRaistlin válasza rob210 (#16355) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

fákk, eddig nem volt gond...
na majd kitesztelem, de már kezd elegem lenni a sok kis szirsz@rral :W

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16357) rob210 válasza FoBCRaistlin (#16356) üzenetére


rob210
nagyúr

Jó ez nem biztos, de nekem ez volt.
Megreszelgettük kicsit a betétet miután megnéztük, hol szorul, aztán azóta szuper.

Renault power

(#16358) FoBCRaistlin válasza rob210 (#16357) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ok, thx minden vélemény vagy infó jól jön. ;) :R
Ha nyekereg megkérem a szomszédot nézzen rá.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16359) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#16354) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem is fékezés, hanem ahogy Rob mondja, hozzáérhet a fékpofa a tárcsához. Lehet, hogy pont a széléhez.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16360) rob210


rob210
nagyúr

Ezt ide is beteszem:D

Renault power

(#16361) AMD Power válasza rob210 (#16349) üzenetére


AMD Power
titán

Ugy hozta a jo Isten ,hogy mar Holnap reggel VW tulaj leszek. A leanyzo bement ma a bankba es befizette a matadek hitelt. Kapott rola papirt + a torzskonyvet. Delutan megcsinaltattak rajta az eredetvizsgat is. Holnap reggel megyunk erte reggel 8:30-ra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16362) AMD Power válasza rob210 (#16349) üzenetére


AMD Power
titán

Hulye mobilos net! Megint 2x kuldte el.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16363) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#16359) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Gondolom nem kéne ezzel játszanom... és meg kéne nézetni.

Az előbb kanyarodtam párat. Mentem egy fütyülőset is egy falu melletti úton... szinte hallottam ahogy esett le a nép álla. :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16364) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#16363) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azért új féknél előfordulhat a nyikorgás. Majd esetleg nézd meg, hogy ha lesz megint esemény, hogy egy picit rálépsz a fékre.

Hehe, jó kis környék. Megzavartad a barátok köztöt. :U :DDD

Amúgy most nem járok arra, Nagykáta az irány holnap. :B

AMD Power: reméljük, Neked akarnak jó, és nem gyorsan megszabadulni. :)
Na, aztán várjuk a fejleményeket - immár a holnappal kapcsolatban! :R

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16365) AMD Power válasza tomcsi23 (#16364) üzenetére


AMD Power
titán

A no szavaibol en es tesom is azt vettuk ki,hogy valamiert nagyon kell nekik a penz. Izgulok is egy kicsit gondolhatod!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16366) tomcsi23 válasza AMD Power (#16365) üzenetére


tomcsi23
veterán

Reméljük, nem lesz semmi különösebb gond. Legfeljebb eladod. ;] Ez a kockázat minden vételnél benne van sajna.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16367) AMD Power válasza tomcsi23 (#16366) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos használtató vásárlás az egyik legnagyobb lutri. :K De én bízok benne ,hogy jól döntöttem. De akkor sem dől össze a világ ha nem. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16368) rob210 válasza AMD Power (#16365) üzenetére


rob210
nagyúr

Egy kérésem, van csak, hogy ne legyen sírás zokogás a végén.
Vigyétek fel egy próbakörre autópályára 130-nál sok minden előjön.
:R

Renault power

(#16369) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#16364) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Most majd 2 héten belül fogok menni egy laza 1000km-t szal csak előjön valami ha elő kell jönnie.
Hehe, ja vicces volt, mert már akkor néztek amikor megfordultam az úton. Néznek, néznek, na mondom, akkor adok nekik beszéd témát is, 2 padló 3 padló :DDD Turbó végig visít ;]

Okidoki no para, összejön az még. Valamikor tervezek Állatkertet is, meg sztem dolgom is lesz arrafelé majd.

AMD Power: remélem minden ok lesz, várjuk a beszámolót. :K

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16370) AMD Power válasza FoBCRaistlin (#16369) üzenetére


AMD Power
titán

Megvan!:) Elintéztünk mindent. Haza is hoztam.:)

Eddigi tapasztalat...:)

Húz a kocsi jobbra egy keveset M0-n éreztem + valami hangja is volt a futóműnek. De nem alászedett kormánynál. Illetve szerintünk az alapjárat egy picit alacsony. Nem egy villám de nem lomha. Tesztelgettem de persze csak ésszel. 110-115 többet mondjuk nem is mentem vele. De volt még benne bőven ott is tartalék. 110-nél baloldalon egy kicsi szélzaj volt. De nem vészes. A km óra és fordulatszámmérő meg se mukkant!:) Elvileg ha minden rendben megy csütörtökön látja majd a szerelő és egyben akkor át is irtom majd.

Így hirtelen csak ennyi. :B :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16371) Kickass válasza AMD Power (#16361) üzenetére


Kickass
őstag

no? megvan a vas?

(#16372) #00809728


#00809728
törölt tag

2.0pdti és a +20km adalékkal 58liter gázolajjal 1214km azt elővettem az 5litykos kannámat és rátőltőttem. :B

(#16373) AMD Power válasza Kickass (#16371) üzenetére


AMD Power
titán

Megvan itt áll a ház előtt. :) Most szedem össze az itthon lévő autós cuccaimat amit le kell vinnem az autóba. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16374) Kickass válasza AMD Power (#16373) üzenetére


Kickass
őstag

Képet-képet :C :C

(#16375) AMD Power válasza Kickass (#16374) üzenetére


AMD Power
titán

Csinálok... de ma csak telefonos képek lesznek róla. :B :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16376) FoBCRaistlin válasza #00809728 (#16372) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Én eddig 750km-t mentem Luigivel, bár soha nem finomkodtam vele.
Kellemes az a fogyi is.
Milyen adalék?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16377) tomcsi23 válasza AMD Power (#16370) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gratula! :C
Szerelő fussa le a kötelező köröket, aztán hajrá. A jobbra húzás sok mindentől lehet, nézze át, utána okosabbak lesztek. :K

Biztosítást intéztél? :B

Dodi: télleg szép fogyi. :R

FoBCRaistlin: akkor hagyd egy kicsit, hadd dolgozzon, azt majd látod, mi nyikorog.
Szegény népnek adtál pletyka-témát, nem is tudtak nyugodtan aludni. Félnek, nehogy odaköltözz. :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16378) FoBCRaistlin válasza #00809728 (#16372) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Azt is mondhatnám: "challange accepted..." ;]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16379) AMD Power válasza tomcsi23 (#16377) üzenetére


AMD Power
titán

:DD

Igen persze. Megvettem ,megírtuk az adásvételit és telefonon már meg is kötöttem a KGFB-t a kocsira.

Azóta most mentem vele megint egy 20km. Sikerül is 1x tolatás/parkolás közben lefulladnom. De milyen jó is volt benyomni a klímát.... (melegem volt).

Csináltam képeket is bár mivel itt félig meddig esik az eső így takarítás/mosás holnapra marad, így nem a legtisztább a gép. Negyeden volt a tank mikor elhoztam. 15000Ft-árt fullra tankoltam és most majd jön a fogyasztás teszt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16380) DeadMeat válasza AMD Power (#16373) üzenetére


DeadMeat
veterán

Gratulálok! :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#16381) Boxer001 válasza AMD Power (#16379) üzenetére


Boxer001
veterán

Gratula! :)
Vége az Ájemdé kocsit akar venni korszaknak, mindenki befejezheti a nyugtatók szedését. :C ;] :D

(#16382) Kickass válasza Boxer001 (#16381) üzenetére


Kickass
őstag

:D :D :D

(#16383) k. válasza AMD Power (#16379) üzenetére


k.
őstag

Gratula :)

(A klíma jóóóóó :) )

(#16384) AMD Power


AMD Power
titán

Köszönöm szépen.... :R

Boxer001: Ez jó volt! :DDD :C

A megígért képek. (Telefonos)

1
2
3
4
5
6
7
8

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16385) Balupapa válasza AMD Power (#16384) üzenetére


Balupapa
senior tag

szarakodik a képfeltöltés :N :B

_-=*WheelWhores*=-_

(#16386) AMD Power válasza Balupapa (#16385) üzenetére


AMD Power
titán

Látom...

Lehet ,hogy csak nekem van olyan érzésem (a diesel után) de olyan mintha alacsonyabb lenne az alapjárat mint kéne. Bekapcsolom a tompított fényszórót és hallom a motor "fordulatát" ,hogy olyan mintha egy picit leesne fordulatszám majd visszaáll. Sajnos ugye a fordulatszámmérő nem jó így csak a fülemre hagyatkozhatok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16387) tomcsi23 válasza AMD Power (#16386) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah, ez majdnem normális. Leterheli a generátort, aztán a motor is erőlködik, kis késéssel utána szabályoz a technika. Majd nézd meg, a klímánál mennyire leesik. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16388) AMD Power válasza tomcsi23 (#16387) üzenetére


AMD Power
titán

Megnéztem azzal is. Azzal még jobban leesik... :D

Én megmondom őszintén ,hogy egyenlőre kellemesen csalódtam az autó teljesítményében. Ez gondolom azért is van mert nekem a Clio sem volt egy villám. Mondjuk 1.9 szívó diesel volt. Ahhoz képest ,hogy az 64 lovas volt 118Nm nyomatékkal, ez a Polo 1.4 60 lovas meg 116Nm. Ahhoz képest szerintem elég nyomatékos ,hogy benzines! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16389) AMD Power válasza AMD Power (#16384) üzenetére


AMD Power
titán

Végre most jó a kepfeltotles.hu.

Itt az ideje a jól megérdemelt sörömnek. 100km-t azért belevertem!:) Tesóm még este ki akarja próbálni. De én mér csal lazítok.

Emelkedőn azért nem 1x indultam el vele. :B Kell még pár száz km ,hogy átszokjak a benzines gépre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16390) #00809728 válasza FoBCRaistlin (#16376) üzenetére


#00809728
törölt tag

+20

(#16391) FoBCRaistlin válasza #00809728 (#16390) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Thx! Elolvastam, lehet, hogy érdekel. Ennek akkor is van értelme ha V-Power dieslet eszik a gép?
Előtte mennyit evett?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16392) FoBCRaistlin válasza AMD Power (#16384) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jónak tűnik a cucc, kimondottan tetszetős.
Főleg a belseje néz ki jól.
Grt!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16393) AMD Power válasza FoBCRaistlin (#16392) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szépen köszönöm. Mindenki el volt "ájulva" belsejétől. :B

Nagyon kíváncsi leszek,hogy mit fognak mondani a szerelők.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16394) tomcsi23 válasza AMD Power (#16393) üzenetére


tomcsi23
veterán

"Nagyon kíváncsi leszek,hogy mit fognak mondani a szerelők."
Reméljük, attól Te nem leszel elájulva. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16395) AMD Power válasza tomcsi23 (#16394) üzenetére


AMD Power
titán

Nem lesz vele semmi probléma. ;)

Hogy tetszik a gép?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16396) #00809728 válasza FoBCRaistlin (#16391) üzenetére


#00809728
törölt tag

Én sima metros gázolajat használok.+20adalék.Kb olyan mintha a 60ft/l drágább shell v-pover über gázolajat használnám csak igy olcsobban kijövök.
Após a 2.0crdi audijánál ami automata azt vette észre 5,5liter volt most úgy 5,3eszik

kb 2decivel levesebbet én úgy vettem észre.Meg mintha finomabb lenne a járása..

[ Szerkesztve ]

(#16397) FoBCRaistlin válasza #00809728 (#16396) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Esetleg dinamikában is veszel észre különbséget?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#16398) Kickass válasza AMD Power (#16384) üzenetére


Kickass
őstag

nice, szép tényleg a belső, sok balesetmentest hozzá

és nem is full fapad ahogy nézem :)

(#16399) KrAt válasza #00809728 (#16396) üzenetére


KrAt
veterán

Ez a pár deci sokkal hihetőbb, mint ez a 20% körüli difi.. :R

Ha végre rendesen kész lenne a gyújtásom, lehet kipróbálom.. :)

(#16400) AMD Power válasza Kickass (#16398) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen! :R

2 légzsák, manuális klíma, elektromos ablak elől, magasságban állítható kormány, szervokormány. Így hirtelen ennyi. Az,hogy ennek a felszereltségnek mi a neve azt nem tudom. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.