Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20031) Greyfoot válasza _seth_ (#20025) üzenetére


Greyfoot
tag

Kicsit hiányos így az info, és bár nem vagyok szerelő és már Opelem sincs de azért értek az autókhoz.

Honnan veszed, hogy nincs nyomás? Visszajelző? Magas fordulaton ha nincs nyomás menetközben az nagyon gallyra teheti a mocit, azt írtad atomjaira bontva tip top a mtoor állapota.
Ezt, hogy érted? Dirib darabra szedted a motort?
Szabad szemmel a furatot és dugókat ellenőrizni nagyon nehéz, persze általános képet lehet kapni, ha nincs "válla" de ez lejjebb nem mutatkozik ilyen egyszerűen. Minden gyártónak vannak gyári tolerancia értékei, ezeket érdemes lenne letöltened és ha már a motor szét van hajítva ellenőrizni.

Ha magad cserélsz mindent, úgy nem egy nagy tétel a motor generál, gyűrűk, csapágy(ak), tömítések, szimeringek,vízpumpa, vezérműszíj mind mind anyagárban, én majdnem mindig a felújítás mellett vagyok. Egész egyszerűen tudni fogod, hogy a motor fel lett újítva, szemben egy bontott csirkével ami bármikor elengedheti az olajat vagy csapágyas lehet stb..

Ha a szivattyúd cserélve lett akkor az is lehet, hogy az olaj nem tud feljebb tornázni(ilyenkor valahol azért utat fog találni) vagy egyszerűen elfogy.

Nothing is constant but change itself

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.