Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) DeadMeat válasza deicide (#1550) üzenetére


DeadMeat
veterán

Cseles :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1552) TasiA válasza MrCsiT (#1542) üzenetére


TasiA
senior tag

Hali!

Nekem is A Vectrám van és nagyon szeretem! Ez már a második. A vectraclubbról annyit, hogy a kezdetektől fogva jelen voltam rajta, de az általad felsorolt okok miatt én sem voltam hajlandó fizetni, ezért ki is zártak. Az összeg nem hatalmas, ~3600ft körüli. Igazából eléggé zárt körű a dolog, ezért is nem akartam pénzt adni azért, hogy néha olvasgassak a fórumon.
Lámpa üveg újan 2600Ft, körül. Hátsó lámpa A/2-es az már valami 9000ft/pár körül. Ha a csomagtatrón lévőn(prizmán) van repedés, az ne izgasson, szinte mindegyik repedt! Azt nem nézik vizsgán!

[Szerkesztve]

(#1553) _seth_


_seth_
veterán

[kép]
[link]

Castrol Magnatec 15W40
Hengst olajszűrő
STP motortisztító
TechnoFil légszűrő

Minden a helyén van már, igaz szakadt az eső de már nem volt mit tenni hiszen a motoröblítő már be volt öntve...

Olajszűrő leszedése: valóban az a leggyorsabb és legegyszerűbb ha egy nagy csavarhúzót keresztül nyomok rajta és azzal meglazítom utána már lejön kézzel... (előző cserénél kb 1 órát kínlódtam vele... most meg nem volt több 2 percnél e leszedése :)

Tapasztalat kb 2km alatt: halkabb lett a motor és kb úgy tudnám mondani, hogy finomabban jár :)

Az egész kb 40 perc volt amiből 15 perc kellett a motortisztítónak (járatni persze magasabb fordulaton).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1554) TasiA válasza _seth_ (#1553) üzenetére


TasiA
senior tag

''STP motortisztító''

Hali!

Én ilyesmit nem merek beleönteni a motorba. Nagyon hígítja az olajat és nehezen jön ki! Laglább 2 oljasere, mire távozik.

(#1555) _seth_ válasza TasiA (#1554) üzenetére


_seth_
veterán

Én is csak óvatosan csináltam és egész flakon helyett csak a felét öntöttem bele :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1556) TasiA válasza MrCsiT (#1542) üzenetére


TasiA
senior tag

Ja és itt is egy link! Szinte ugyan az a két típus!
[link]

(#1557) MrCsiT válasza TasiA (#1556) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszönöm szépen, nagyon tetszik :) Jó kis linkek vannak rajta, bár, a legjobban annak örülnék, ha olyat találnék a neten, ahol pont olyan coupe van, mint a miénk :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1558) Calogero válasza deicide (#1550) üzenetére


Calogero
addikt

Mi is kiprobáltuk a kaminonra való tapadást. Igaz még nem a mi autókkal, hanem egy 1,6-os Astra H GTC-vel. A tulaj nem hitt a szemének meg a BC-nek , de aztán utána számolt.
Pesttől Debrecenig végig 1 kamiont követtünk. Szépen tartotta 90-100-at. Annyira ragaszkodtunk hozzá, hogy ha a Kamion megállt a benzínkútnál, megálltunk mi is. A sofőr kávézott meg WC-n volt, mi addig teáztunk egyett. ;] (tudom ez már beteges)

Ténleg kicsit fárasztó az állando koncentrálás, figyelés a féklámpákra. Mire hazaértünk már kívülről tudtam a szállítmányozó cég nevét,címét telefax/telefon számát, valamint már kezdtem unni a Schwarzmüller feliratot :)

[Szerkesztve]

(#1559) deicide válasza Calogero (#1558) üzenetére


deicide
veterán

:C a végén még rákapnak páran a dologra...Meg lehet egyébként szokni a féklámpa figyelést, pár óra után már a perifériás látómeződben is észleled a lámpát és reagálsz rá, azaz lehet nézelődni is...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1560) dokar


dokar
addikt

én meg eljöttem Szegedről Veszprémbe 3 óra alatt 300 km, 6.0 literes fogyasztással, 1.9 pd tdi motorral szerelt autóval

extra - SEXRay

(#1561) nemcso


nemcso
senior tag

Vihetem szélvédőcserére a H Astrát. :((

Történt, hogy 10.45-kor Fehérvár felé az M7-en, a belső sávban haladtam 140-150 között egy VW Passat után. Az úton valaki elhagyott egy-két méteres rúdformáju valamit, amit a Passat nem tudott elkerülni, mivel a külsőben teherautó haladt, így átment rajta, és felvágta a szélvédőmre, ami bereccsent a vezetőoldalon, a szélén, kb. a szélvédőmagasság felénél. Be is repedt vagy 15 felé egy pontból kiindulva.
Félreálltunk, elismerte, kitöltöttük, aláírtuk, továbbmentünk.
Ma viszem a fehérvári Szunához, hogy berendeljék és kicseréljék.

Öröm a köbön. :(

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#1562) Calogero


Calogero
addikt

Ma voltam bent a kereskedésben, és jól tettem Az értékesítőm ezzel fogadott.

Ezúton szeretném megragadni az alkalmat, hogy megismertesselek Téged a Scorpio Autóház Kft. legfrissebb nyári kampányával.
Eszerint minden június 30-ig nálunk vásárolt új Opel vagy Chevrolet gépkocsi mellé egy kétszemélyes tunéziai utazást adunk ajándékba (repülőtéri illetékkel együtt)!
[link]

(#1563) urban racer


urban racer
senior tag

Üdv emberek!
Van valakinek tapasztalata tigrával? Erősen gondolkozom egyen...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1564) KrAt válasza Calogero (#1562) üzenetére


KrAt
veterán

Azigen :) Grat

(#1565) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megvolt az Astra G egyéves szervize - 13400 km-nél.

17e Ft-ot fizettem az olaj- és olajszűrő cseréért, a levegőszűrő kitiztításáért, és egy gyors átvizsgálásért. Illetve elromlott pár hónapja a jobb oldali elektromos ablak vezetőoldali vezérlője, annak a kapcsolóját is kicserélik garanciában, csak nem volt nekik raktáron. :F Biztos ritka típus ez a G Astra... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1566) dokar válasza parandroid (#1565) üzenetére


dokar
addikt

nem sokat tettél bele egy év alatt

márkaszervíz létére nem is olyan drága

levegőszűrő tisztítása :D

extra - SEXRay

(#1567) helkis


helkis
addikt

ma ezt a mailt kaptam az opelfórumtól: nem vagyok tag, de régebben reggeltem oda, aztán valamiért zártkörü lett a fórum..

''Kedves helkis,

Örömmel értesítelek, hogy a fórum lényegi tartalma most már újra elérhető és használható minden regsiztrált felhasználónk számára. Mit is jelent ez? Például újra felteheted kérdéseidet a technika rovatba!
Célunk egy jól áttekinthető fórum. Rengeteg lényeges információhoz tudsz hozzájutni ami segítheti Opeled jobb megismerését.
Amit nem szeretnénk klubtagságihoz kötni.''

tehát aki még nem reggelt, most megteheti: [link]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1568) marsu válasza parandroid (#1565) üzenetére


marsu
addikt

Gratula az autódhoz!

Assistance-t hosszabbítottad? :D Ha baj van segítünk!

:C

Press any key to continue ...

(#1569) TayRol válasza parandroid (#1565) üzenetére


TayRol
veterán

Kiss-Gerencsér? :)

(#1570) Kicker válasza urban racer (#1563) üzenetére


Kicker
senior tag

vaaan!

ha jó áron tudod 1 misi körül szépállapotban/igazából a motor legyen jó/ akkor vedd meg... szerintem zsííír....

asszonynak van egy klímás 1.4-es, szerintem teljesen jó verda..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1571) Boxer001


Boxer001
veterán

Sziasztok!
Opel Omegákkal tapasztalatok esetleg? :U Konkrétabban a 2.5-ös dízel verzió érdekelne.

(#1572) Kicker válasza Boxer001 (#1571) üzenetére


Kicker
senior tag

bambano a vectrás, mondjuk ő benzinest hajt... én rosszat nem hallottam róluk... az újra gondolsz?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1573) Boxer001 válasza Kicker (#1572) üzenetére


Boxer001
veterán

Dehogy is újra, az nekem nem menne sajna...95 körüli évjárat. :U
szerk.: amúgy omega v. vectra egyre megy, vagy csak vectrának olvastad? :)

[Szerkesztve]

(#1574) Kicker válasza Boxer001 (#1573) üzenetére


Kicker
senior tag

jaaaa... benéztem... :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1575) dokar válasza Boxer001 (#1571) üzenetére


dokar
addikt

Foglalt_név Omegát hajt.

extra - SEXRay

(#1576) Boxer001 válasza dokar (#1575) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor hajtson ide és okosítson ki. :D

(#1577) urban racer válasza Kicker (#1570) üzenetére


urban racer
senior tag

köszi! igazából az érdekelne, hogy mennyivel megy jobban az 1,6-os? Megéri inkább azt? Sokat használnám autópályán,meg ahogy hallottam kb 10%-al erősebb. A gyári adatoknak tehát megfelel. Abban tudnál segíteni, hogy hol vannak a hangszórók? Meg a csomitartó mekkora? Esetleg tudsz egypár képet készíteni? :R

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1578) Kicker válasza urban racer (#1577) üzenetére


Kicker
senior tag

tudnék képet... gyárilag ebben a 1997-es évjáratúban van a az ajtókban, alul-elől, illetve valahol hátul is van... baszod, de jókat tudsz kérdezni.. :DDD csomagtartóba szerintem jól lehet pakolni, DE 3 személynél több ne üljön be, mert a hátsó tengely nem szereti a terhelést... legalábbis konkrétan a mienk nem... mondjuk nem gyári kerekek vannak rajt virsli gumikkal...

1.6 vs 1.4

nos én 1.4-esről tudom mondani, hogy nagyobb kerekekkel, klímával nem az a rakéta, de ekkora kaszninak 1.4-esnél felesleges nagyobb motor... menj vele egy-egy kört.. hozzáteszem mikor megismertem asszonyt, és mondtam neki, hogy csáje, had vezessem már ezt a gépet /akkor épp nem volt jogsim.. :DDD /, hát maga volt a csalódás, de amikor mentem vele több száz km-et és ráéreztem mit kell adni a kicsinek, hogy élvezze ő is meg én is, akkor megszerettem... :B /a kocsit is/ ;]

nem tudom milyen autóid voltak, milyeneket vezettél, de szerintem egy vagány kis élményautó a tigra, kicsit csajos, de a csajok meg nem tudják vezetni rendesen.. :DD ja és a virsli kerekek annyira bután néznek ki rajt, hogy mindenképp olyat tegyél rá, ami 1 centit kilóg a kaszniból vagy többet/ezért mondjuk nem akarták átengedni a műszakin, de télikerekekkel átment/ sokat dob rajt, úttartásban meg pláne.



[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1579) Daywalker


Daywalker
addikt

''csomagtartóba szerintem jól lehet pakolni, DE 3 személynél több ne üljön be, mert a hátsó tengely nem szereti a terhelést... legalábbis konkrétan a mienk nem... mondjuk nem gyári kerekek vannak rajt virsli gumikkal... ''

:)) Jah, 195-ös guminál ha hátul ül valaki, akkor necces lehet. Ezek az autók leginkább két személyre vannak kitalálva :DD A többi mind csomagtér :C

Egyébként a kisebb Opeleken optikailag annyit dob a nagy kerék, hogy azt el sem tudom mondani (a 195 még nem lóg ki, az is bőven elég).

[Szerkesztve]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1580) parandroid válasza TayRol (#1569) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, KG. Viszonylag sokat hordjuk hozzájuk a céges autókat, ezért is volt kellemes meglepi a hozzáállásuk és az áruk is. MOndjuk a mi cégünkkel sem lehet leányálom szerződésben lenni. :DDD

marsu: Miért, lejárt az assistance-om? Az nem a garancia teljes idejére szól? :F

dokar: Nem futott sokat. Helyben dolgozok, és ha tehetem a céges autókat hajtom. Ez a 13e csak családi használattal került bele. Ezért is nem vettem dízelt. Sose hozná így vissza az árát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1581) urban racer válasza Kicker (#1578) üzenetére


urban racer
senior tag

Köszi, az aláírásomban szereplő emberkére hasonlítok... (jó kérdések) :)
Azért érdekeltek hanszóró helyek, hogy tudjam, hogy 4 vagy 6 hangfalas ALPINE (esetleg PIO) szettet rakjak össze.

Autópályán mennyivel mész, amikor olyan egészségesen(~4000) megy még a motor?

Most csinálom a jogsit, eddig csak a családi autóval mentem[ :DDD ](94es vagy 96os vectra 1,6 benzin) A tanulóautóm holnap derül ki, hogy micsoda. :C

Haveromnak astrája van, nem éppen virslikerékkel, tapasztalatból mondja, hogy jobban fekszik, Felsőörs-veszprém között kanyargós úton, olyan, mintha egy fonálon húznák a kocsit. Viszont, ha nagyobbat moccan a lengéscsillapító, akkor a gumi hozzáér a kasznihoz, és darája a szélét. :Y

Ez a tengelyterheés ez izgat... mit csinál, ha van hátsó tengelyterhelés? Ugyanaz, mint fentebb haveromnak? :( Leginkább aktuális bnőmmel mennék vele balcsira, vagy oszttársaimmal suliba, esetleg haverokkal szórakozni, akkor meg benn van a 4 emberes terhelés...

Előre is köszi!!! Még idén én is belekerülök a büszke opel tulajok közé, az tuti! :))

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1582) urban racer válasza Boxer001 (#1573) üzenetére


urban racer
senior tag

Faterom el szeretné adni a Vectráját, ha komolyabban érdekelne a dolog, akkor privizz rám!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1583) Woodslave


Woodslave
nagyúr

meg tudja vki mondani, hogy emnnyibe kerül új autó első olajcseréje, nem a kötelező, hanem amit 2-3000 kim-nél javasolnak, mert kicsit sokallom amit mondtak, ahhoz képest, hogy a munkadíj grátisz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1584) deicide válasza Woodslave (#1583) üzenetére


deicide
veterán

pl a speedyauto.hu-n 4l BP olaj szűrővel, munkadijjal 8.500ft, a márkaszerviz ennél gondolom többet kér.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1585) TasiA válasza Kicker (#1578) üzenetére


TasiA
senior tag

''vagány kis élményautó a tigra, kicsit csajos,''

Szerintem nem kicsit csajos, hanem nagyon. :P :)

(#1586) urban racer válasza TasiA (#1585) üzenetére


urban racer
senior tag

a calibra kicsiben... hogy lenne már nagyon csajos? A csajok csak úgy tesznek, mintha tudnának vezetni! Az eleje egy kicsit csajos, de kell toldóelem, picit lejjebb lesz az eleje, és máris 'férfias' :DDD Ha csak a hátulját+oldalát nézem, akkor szerintem nincs benne semmi nőies

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1587) Boxer001


Boxer001
veterán

Senki többet tapasztalatokat Opel Omegákról? :U (dízel érdekelne)

(#1588) Tocsi


Tocsi
csendes tag

Sziasztok!

Autóm lecserélésén töröm a fejemet.
Jelenleg egy baba kis '93.12. havi corsa-m van.1,2-es ''sziti'':) Szerencsére semmi nagy gond nincs vele:)

Amit kinéztem egy G astra kombi. Amit sejtettem ill. már mondtak, de ti is mondjátok meg nekem, hogy nem drága az alkatrész hozzá!? Volvohoz, Fordhoz képest.
Mert ezeket is néztem (v40, focus...fusion) más kategóriák tudom, de arányaiban nézve a dolgokat.
És hogy a 1,4-es 90 pacis moci mennyire mozgatja normálisan a kombis kasztnit?
Nem versenyre kell, de ne is köhögjön, ha esetleg 4 ember+cuccok is vannak benne.
Első körben azért 1,4-ben gondolkozom, mert nem akarok átlépni egy másik kötelezős kategóriába. És nem is szennyezném annyira a környezetet az 1,4 mocival, mint a nagyobbal:))
Sajnos nem új verdában gondolkozom hanem, 2000-es évjárat környékén.
Mit figyeljek használt g-s kombi astránál? Rozsdásodás? Olaj folyások, volt-e törve, stb.?
Ékszíj, szűrők. kb. milyen árban mozognak? Műszerfali visszajelzések? Van valami teszt ennél a verdánál? pl.: légzsák megvan, abs ok, stb.

Bocsi a sok kérdésért, de tisztán akarok látni ezekben a dolgokban.

A Te nevedet hogy hivják?

(#1589) urban racer válasza Tocsi (#1588) üzenetére


urban racer
senior tag

''Amit sejtettem ill. már mondtak, de ti is mondjátok meg nekem, hogy nem drága az alkatrész hozzá!? Volvohoz, Fordhoz képest.''

Német tömegcikk, nem drága.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#1590) Daywalker válasza urban racer (#1581) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha nem tolod ezerrel mindenféle kátyúba, akkor nem ér hozzá. Nekem keményebbre állított Koni gátló van hátul, és így már egyáltalán nem ér bele a perembe, ha nem ülnek hátul. Ha ülnek, akkor még mindig előfordul néha-néha. Ha nem lennének ilyen szarok az utak, akkor még keményebbre állítanám, de már ez is majdnem sok a hazai viszonyokhoz képest.

Ennek ellenére megéri a szélesebb gumi, mert valóban sportosabb, biztonságosabb érzés, viszont az úthibákon rendesen csavargatja a kormányt.

[Szerkesztve]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#1591) dokar válasza Tocsi (#1588) üzenetére


dokar
addikt

nekem 1.4-es van ([link]), sedan és f.
úgy tudom a g astra az enyémnél 150-200kg-al nehezebb.
nálam 4-5 emberrel + csomagokkal kényelmesen elmegy, csak akkor már nem sportos. :U

extra - SEXRay

(#1592) Calogero válasza Tocsi (#1588) üzenetére


Calogero
addikt

Szia.
Ha Caravan akkor minimum 1.6, az 1.4 kevéske lesz megpakolva +teleülve.
A Caravan tömege:
Saját tömeg vezetővel: 1278 kg
Megengedett maximális járműtömeg: 1710 kg

(#1593) bolondember válasza Calogero (#1592) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csatlakozom, kombit ugyan ne vegyél egynégyesben...
Fogyasztásban ha korrekt a stílusod, fél literrel eszik többet az egyhatos, de nagyobb a tartalék benne...

lásd még az én egyhatos Vekim: 3 emberrel még korrekt, de akkor már kevés a tartalék, jobb lenne egy egynyolcas, de szegény ember gézzel főz... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1594) Kicker válasza urban racer (#1581) üzenetére


Kicker
senior tag

fórumtársak, Urban Racer!

sajnos nem vagyok egy nagy mágus autók terén/méretek centire stb/.. :(

Autópálya@4000 130-150 között... inkább 130...

''Haveromnak astrája van, nem éppen virslikerékkel, tapasztalatból mondja, hogy jobban fekszik, Felsőörs-veszprém között kanyargós úton, olyan, mintha egy fonálon húznák a kocsit. Viszont, ha nagyobbat moccan a lengéscsillapító, akkor a gumi hozzáér a kasznihoz, és darája a szélét. '' nos ismerem az utat arra, a tigra nem csinál ilyet, semmi dara... ég a pofám, hogy nem fotoztam le és a gépemen pont nincs róla kép... :W a hangfalakat se néztem, de szerintem 4 db van benn, nem 6... de mondom, ez felszereltség függő, mert ez ködfényszórós, klímás... 3 embernél nem javaslok többet kivéve ha két 20kilós gyerek ül hátra... másrészt 1 ember se bír ott ki fél óránál többet, kettő meg max 5 percet... mer fejnek nincs hely hátul, én vagy 180 és el kell feküdnöm... illetve az út egyenetlenségeket nem szereti akkor már végképp...

na megnéztem a gumit, elvileg 195/50 R15-ös van rajt... optikai tuning pedig szerintem 4 fasza felni, esetleg kipufogóvég... /ezzel a gumival nem engedték át műszakin, csak a téli virslivel.../

a rozsdás elemekre figyelj, mert azoknak a javítása 15ezertől felfele/mennyiségtől függ/, illetve kipufogóelemek mennyire rohadtak, és a fékek állapotát nézdmeg... egy olaj és szűrők cseréje 15be megáll, ha jól emlékszem, illetve nekem gyertyákat kellett cserélnem, mer olyan volt mintha menetközbe egy fordulatnál /2000 körül/ nem kapna benzint... egy kis odafigyeléssel szerintem jó kocsi, illetve idővel asszony megörökölheti és te meg veszel magadnak egy BMW-t.... a szép jövőkép :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1595) Kicker


Kicker
senior tag

pár kép:


ez jó felni... :DD
[link]

de ezeket dobd el... ha ilyen van is, már szarrá van padkázva..
[link] szerk: ez a link fos, rá kell nyomni egy frissítést...

[link] ha jól látom nekünk ilyen van rajt, csak nincs lefestve...

[link] a színe pedig ez a miénknek....

sok sikert és sok élményt az opelhez, a tigrához!!! :))

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1596) TasiA válasza dokar (#1591) üzenetére


TasiA
senior tag

Hali!

Bár az én véleményem nem túl mérvadó, mert én nem szeretem a kis mototrokat, de én sem szavazok 1.4 mellett.Az még üresen sem volt soha sportos, hát még ha beleül 4 ember. Tegyük fel nem vagy önsanyargató és valami felszereltebbet veszel, akkor klímával kb. mint, ha tolni kéne, vagy állandóan pörgeted. Hiába 90 lóerő, ha semmi nyomaték és ami pici van azt is csak magas fordulaton adja le. :)

Viszont, ha nagyon nem számít a teljesítmény és te csak keveset vezeted,illete akkor is nyugisan, nem pakolod tele nehéz dolgokkal és nem állíndóan 4-5 ember ül benne, akkor tökéletes. Az 1.6-sem erősebb annyival, hogy csak azért a pici plusszért azt vedd. :)

Hopppsz, ezt Tocsi-nak számtam.

[Szerkesztve]

(#1597) dokar válasza TasiA (#1596) üzenetére


dokar
addikt

végül is lehet, hogy jövőre megejtek egy motorcserét C20LET-re ;)

extra - SEXRay

(#1598) TasiA válasza dokar (#1597) üzenetére


TasiA
senior tag

Hali!

Azért az elég nyűgös! ;) Na meg rengeeteg pííz és bosszúság.
Esetleg egy ''síma'' C20XE? Az is nagyon tud menni. Én is szeretnék valami erős motort, csak nincs rá keret, úgy, hogy marad ez. :F

[Szerkesztve]

(#1599) dokar válasza TasiA (#1598) üzenetére


dokar
addikt

én az autó teljesítményét szeretném olyan 115-120 lóig feltornászni, aztán ha meguntam, akkor jöhet a motorcsere, ami minimum egy év.

extra - SEXRay

(#1600) deicide válasza dokar (#1599) üzenetére


deicide
veterán

akkor lenyomod az enyémet is LE-ben :C

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.