Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) simpley válasza nyisziati (#67250) üzenetére


simpley
őstag

Ja, én a lefedettségre gondoltam, hogy 33%. :D

signed by simpley.

(#67252) nyisziati válasza simpley (#67251) üzenetére


nyisziati
veterán

Áh, az 2 éven belül 99%-on volt.

(#67253) tomp válasza #72445440 (#67232) üzenetére


tomp
félisten

Amikor már ötödjére küldtem el nekik a részletes infókat(helyszín, időpont, pontos hibaleírás+ leírtam, hogy ilyenkor pingelni sem tudtam sőt még bejövő hívást sem tudtam fogadni azaz nyoma van a rendszerben) és továbbra is a sablon süket dumát lökték az már kicsit dühített. Tudom, hogy nem ő tehetett róla DE miért nem kapcsolt valakit? Vagy miért nem mondta azt, hogy pár perc és visszahív egy illetékes? E helyett a sablont mondta.
Miután rám rakta a telefont és visszahívott az illetékes, neki is megadtam az infókat(itt már mondtam neki, hogy vegyen a kezébe tollat és írja le én már nem fogom elküldeni) és érdekes másnap hívtak, hogy naháááát megvan a hiba. Látják a logok alapján és ehhez a hálózati beszállító(ZTE) javítására lesz szükség ami 30nap lesz.

Mai kártya cseréhez: mondtam a kedves hölgynek, hogy nem voltak hajlandóak cserélni csak vágni. Kérdezte, hogy melyik üzlet volt ez. Miután közöltem, hogy az Aréna Pláza nem lepődött meg... "hmm hát igen..." Ezek szerint sok a panasz rá...

(#67254) viktorhu válasza tomp (#67253) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem ott rontották el a számhordozásomat (simán nem indították el), aztán vártam hiába az sms-t :).

(#67255) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!
Van valahol lista olyan TV készülékekről, amin fut a MyTV? Ahogy látom, Androidos kell hozzá, de pl Extreme digital oldalán sehol nem látom, hogy lehetne szűrni Android TV-re, mint OS. Olyan helyről szeretnénk rendelni, ahol elvinnék a régi TV-t is, ezért esett első körben az Edigitalra a választás. Alza-n láttam egy Thomson TV-t, ami androidos, de ők meg nem hiszem, hogy elvinnék a régi TV-t. (Tudom, be lehet vinni ide-oda, de 100 kg-os a tv és nincs segítség.)

(#67256) Viktor0610 válasza RoSSo3 (#67255) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudok ilyen listáról.

Samsung Galaxy A54

(#67257) Somatom válasza RoSSo3 (#67255) üzenetére


Somatom
veterán

Muszáj, hogy magán a TV -n fusson? A MyTV többféleképpen TV -re keerülhet. Pl. Androidos box, Chromecast, Kodi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67258) simpley válasza RoSSo3 (#67255) üzenetére


simpley
őstag

Ó, te. 100kg-os TV ? Add el gyűjtőnek...

signed by simpley.

(#67259) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Köszi a válaszokat!
Nem muszáj, de a Tv-től szeretnénk megszabadulni, mert rettenet nehéz. Kb 15 éves síkképernyős, ezüst Sony, ha jól emlékszem. Működik, de mindenképp myTv lesz a megoldás (rossz az anetnna, évek óta kínlódunk, wifin meg szuperül jön, csak kicsi a laptop :))
(Ilyesmi a TV)

[ Szerkesztve ]

(#67260) Somatom válasza RoSSo3 (#67259) üzenetére


Somatom
veterán

Csak azért említettem, mert akkor nem muszáj MyTV kompatibilis TV -kre szűkíteni a kört.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67261) RoSSo3 válasza Somatom (#67260) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Igen, köszönöm! Nézegettem az Androidos box-ot, de az kb 20-25e Ft. És akkor még mindig nincs megoldva a TV-kérdés :( De köszönöm! :)

(#67262) radio100jozs válasza simpley (#67248) üzenetére


radio100jozs
őstag

Budapesten soha sem volt a 4G a két T-nek összekötve.

(#67263) simpley válasza radio100jozs (#67262) üzenetére


simpley
őstag

Really? Mennyi új infó... :D

signed by simpley.

(#67264) Somatom válasza RoSSo3 (#67261) üzenetére


Somatom
veterán

A MyTV -hez nem kell drága atomerőmű. Főleg, amióta a Telenor 720p -re korlátozta. Ajánlom figyelmedbe az Amlogic S905 topikot! Sztem még egy Raspberry -n is símán elfut.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67265) RoSSo3 válasza Somatom (#67264) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Köszönöm, utánanézek!

(#67266) Somatom válasza RoSSo3 (#67265) üzenetére


Somatom
veterán

Ha van Androidos telód vezérelni, akkor a Chromecast is jó. Az Emagon most akciós.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67267) simpley


simpley
őstag

A 1220-al mi történt? :F

signed by simpley.

(#67268) tomp válasza simpley (#67267) üzenetére


tomp
félisten

Budapesten és a nagyobb vidéki városokban(pl Debrecen, Győr, Szeged) nincsen Telekom+Telenor 800MHz-es 4G megosztás. Ott külön mennek.

Mármint, hogy bemondja az automata a korlátozott ügyintézést? Gondolom a Telenor Ház felén elment a villany. :D
Amúgy most feltűnően gyorsan kapcsolja a hívást a hálózat. Tárcsázás indításakor a telefon VoLTE-ről átvált 3G-re és már azonnal megy a szöveg.

(#67269) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Biztos volt már róla szó, de már nem bírom, ezért megemlítem, hogy ez a Telenor honlap, szerintük 2019-ben így, ahogy van fasza?!!!
Mert, kb sosem volt kapkodó idegbolond, de ez valami nonszensz!
A hajamat kitépem mire ezen az elb...tt oldalon valami betöltődik és ha végre betöltődött, akkor utána további hajtépések, mikor egy másik linkre kattintok és így tovább, ráadásul a tkm tudja mióta olvasni, hogy ezt, meg ezt, gondolom az összes készüléknél ezt írja, hogy technikai okok miatt nem tudod online rendelni, kérj visszahívást!

Nálam egy ilyen "rendszergazda" kb így repülne 12:17-től

[ Szerkesztve ]

(#67270) simpley válasza ΞΔGLΞ (#67269) üzenetére


simpley
őstag

Egyetértek.
De szerintem ez a főnök, egy szemétláda.. Mi az hogy “te vagy a csicskám!” :(((

signed by simpley.

(#67271) ΞΔGLΞ válasza simpley (#67270) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Addig nem kell nézni a filmet, ez a lényege! :DDD

(#67272) simpley válasza ΞΔGLΞ (#67271) üzenetére


simpley
őstag

Igen, rájöttem. :)

signed by simpley.

(#67273) darvinya válasza ΞΔGLΞ (#67269) üzenetére


darvinya
titán

Ha jól látom, akkor telo képén szépen bemutatnak.
Nesze par…szt, gyer érte a bótba, hogy helyben többe kerüljön, s vegyé má még egyéb csecsebecsét

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67274) sfdrakex válasza ΞΔGLΞ (#67269) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Flottás csomagnál csinál ilyet, publikusnál nem. Legalább is nálunk így volt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#67275) DonMaster válasza darvinya (#67273) üzenetére


DonMaster
addikt

nem mintha a több mint 200e ft-os iphone -nál valakinek nagy segítség lenne a 10e ft-os online kedvezmény.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#67279) Syl


Syl
nagyúr

Egyik előfizetésemről elfogyott a net és rendeltem hozzá kiegészítő adatjegyet. Nem kis meglepetésemre ezt írja a telefonszámhoz tartozó aktív szolgáltatásoknál:

Ha ez csak holnapig fog élni, akkor ez egy elég hülye vicc! :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#67281) Viktor0610 válasza Syl (#67279) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No para, 30 napig fog működn a kiegészítő net, csak azért "jár le" másnap, hogy ha elfogyna, ismét tudj rendelni belőle. ;)

Samsung Galaxy A54

(#67282) Somatom válasza Viktor0610 (#67281) üzenetére


Somatom
veterán

Így kerülték meg a rendszerüknek azt a hiányosságát, hogy nem képes lekezelni egy aktív szolgáltatás újrarendelését?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67283) Syl válasza Viktor0610 (#67281) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszönöm!
Már többször rendeltem ezt az adatjegyet ehhez az előfizetéshez (kamionos a használója) és eddig soha nem volt vele gond. Igaz nem is figyeltem a kiírt dátumot eddig :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#67284) simpley


simpley
őstag

Sziasztok.
6.-án lesz számlazárásom és még mindig nem sikerült döntenem, hogy tartsam meg a Telenoros előfizetésem vagy váltsak a Vodás prepaidesemről előfizetésesre... Olvasok itt a Telenorral kapcsolatban egy esetleges piacveszrésről. Mennyire valószínű, hogy bekövetkezik egy ilyen esemény? Most tekintsünk el mindentől.. Akik most Telenorosak, azok ha most kellene választani maradnának vagy mennének? Necces lenne 1 évet aláírnom a Telenornál? :F

signed by simpley.

(#67285) rii


rii
nagyúr

sziasztok

hol lehetne letiltatni a telenor promocios SMS-et?

1220-on nem talaltam semmit ami ezt lefedné, de még ugyintézot sem.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#67286) sfdrakex válasza simpley (#67284) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi lesz akkor ha piacot veszt a cég? Neked abból mi hátrányod lesz?

Áprilisban írtam alá 2 évet. Szerintem semmi bajod nem lehet belőle.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#67287) 4Grider válasza simpley (#67284) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy ha piacot veszítenek, akkor a maradóknak több sávszélesség marad, és esetleg az árak is csökkennek. Miért rossz ez nekünk?
Ami inkább nem jó hogy úgy néz ki, lemondanak sok MHz-nyi 3G frekvenciáról. Ez pedig a 4G hálózatuk nagyobb terheltségét fogja jelenteni, ráadásul a VoLTE alapból 0 hálózatkompatibilitása miatt elég sok modellnél jelentős hívásminőség-romlást is jelenthet.
Ettől függetlenül a mi flottánk újabb két évet ír velük alá a nyár végén, mert nem látunk komoly problémákat velük kapcsolatban a fentiek ellenére sem.

(#67288) Nagyfejű válasza Viktor0610 (#67281) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Szia!Kérdezhetnék privátban?

(#67289) Viktor0610 válasza Nagyfejű (#67288) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, de egyből jöhetett volna a kérdés, nem kellett volna itt kérdezni.

Samsung Galaxy A54

(#67290) Lackooo84 válasza Viktor0610 (#67289) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha tudnád itt mennyi olyan csöves van, akik nem képesek egy nyamvadt normális pm-re válaszolni...

The Truth is out there...

(#67291) asdf_ válasza Lackooo84 (#67290) üzenetére


asdf_
veterán

Es ha tudnad, hogy a PM-ben kuldott kerdesek hany szazalekanak lenne a helye a topikban PM helyett...

(#67293) lm83 válasza #72445440 (#67292) üzenetére


lm83
őstag

Plusz a Telenor mellett szól a lehetséges ügyfélmegtartó ajánlat. Érdemes felhívnod őket ha komolyan gondolkodsz a vodán.
Hát szerintem itt olyan nem létezik.
6-7 éve van két előfizetésem, de ilyennel még nem találkoztam...

(#67294) ratobi válasza lm83 (#67293) üzenetére


ratobi
senior tag

Én találkoztam, de legutóbb már nem működött. Nem volt ajánlat.

(#67295) Viktor0610 válasza lm83 (#67293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahogy minden cégnek, úgy a Telenornak is van ügyfélmegtartó csoportja.
Láttam már elég szép kedvezményeket is beállítva, szóval igenis létezik ügyfélmegtartás a cégnél. ;)

Samsung Galaxy A54

(#67296) Zeki válasza Viktor0610 (#67295) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja. Van. A profession.hu oldalon is kerestek embereket ilyen pozíciókba.

(#67297) Hosssszu válasza Zeki (#67296) üzenetére


Hosssszu
őstag

Igen, azt én is láttam többször is. :K

Bár az nem jelenti azt hogy jelenleg van ebben a pozícióban ember, csak azt hogy keresnek. ;]

(#67298) Somatom válasza Viktor0610 (#67295) üzenetére


Somatom
veterán

Erről egy ismerősöm story -ja jut eszembe. Alkatrészkereskedése volt, ami rosszul ment, gondok voltak a fizetésekkel. De, büszkén mondta, hogy az alkalmazottai milyen lojálisak, nem panaszkodnak a helyzet miatt. Aztán egyszer bement a raktárba és nagyon elcsodálkozott. Mi volt a következő lépése? Felvett két biztonsági őrt. Gratuláltam neki.
Mi lenne, ha a Telenor ügyfélmegtartó csoport helyett olyan szolgáltatást nyújtana, amitől az ügyfelek nem akarnának szabadulni?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.