Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) Hosssszu válasza JonssoN (#66050) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!
(Két évvel ezelőtt) még működött Romániában. Gondolom azóta sem változott a dolog.
A roaming adatkeretkre figyelj, illetve ha nincs hálózat akkor egy ki bekapcs segít.

(#66052) 4Grider válasza JonssoN (#66050) üzenetére


4Grider
nagyúr

7.5 GB-ot használhatsz fel belőle az EU-ban.
Az EU-s adatkeret elérésekor SMS értesítést küldenek. Ezt követően - ha még rendelkezésre áll - a fennmaradó belföldi adatkeret kerül felhasználásra 1,93 Ft/MB többletdíj terhelése mellett.
No, ez utóbbira kell vigyázni, ha nem akarsz többletköltséget.

(#66053) JonssoN válasza 4Grider (#66052) üzenetére


JonssoN
csendes tag

Rendben köszönöm!

Hosssszu: Neked is!

Xiaomi Mi 9T 6/128 GB Flame Red

(#66054) Landsmann


Landsmann
addikt

Mit kell beállítani a Google fiókban, hogy a Telenoros mobilszámlázás működjön? Egy applikációt fizetnék, de azt írja, hogy Fiókja nem jogosult mobilfizetési szolgáltatásra. A Telenor részéről nincs akadálya a szolgáltatás igénybevételének. A Googlen a fizetési módok megadásánál fel sem kínálja a mobilszámlázást, magyarán be sem tudom állítani, csak a bankkártyás lehetőséget biztosítja.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66055) Hosssszu válasza Landsmann (#66054) üzenetére


Hosssszu
őstag

Előfizetéses vagy feltöltő kártyás a dolog?

(#66056) dkovizoli válasza Landsmann (#66054) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én kettő hónapig küzdöttem velük és ezzel a problémával. Miután több email váltás történt, amikben semmitmondó válaszok érkeztek, majd egy délutánt eltöltöttem egy ügyfélszolgálaton, ahol mindenki fel lett hívva aki csak lehetséges és a végén újra a 1220- nál kötöttem ki. A beszélgetés után, ahol ismét megnyugtattak, hogy részűkről minden ok, érdekes módon egy fél órán belül újra működött a dolog. Az érdekes, hogy a másik előfizetésemen, ami szintén ehhez a google fiókhoz van társítva, hibátlanul működött a fizetés. A problémás számröl pedig egy húsz forintos dolgot nem tudtam fizetni.
Szóval javaslom 1220 ismételt felhívását.

(#66057) krystman válasza #08176384 (#66017) üzenetére


krystman
őstag

Deezernek van Lossless! Van benne Hi-Fi választás! Egy ideje már elérhető.

(#66058) Landsmann válasza Hosssszu (#66055) üzenetére


Landsmann
addikt

Előfizetéses.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66059) Landsmann válasza dkovizoli (#66056) üzenetére


Landsmann
addikt

Szerintem a Google oldalán lesz valahol a gubanc. A fizetési módoknál csak bankkártyás szerepel, a mobilos ott sincs. Valami vackot még biztods be kellene állítani. DE nem jövök rá hogy mit. Már csak azért is, mert a Beállítások/Google menűben van az, hogy Az eszköz telefonszáma. Na, nekem itt nincs sem,mi, de beírni sem lehet. Fogalmam nincs hogy kerülhetne be oda a telefonszám. Lehet ez a probléma, hiszen nem tudja azonosítani a készüléket, pontosabban az előfizetést.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66060) Hosssszu válasza Landsmann (#66058) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ez meg van rendelve (vagy hogy van ez fogalmazva) a mytelenor oldalon?

(#66061) Landsmann válasza Hosssszu (#66060) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66062) Hosssszu válasza Landsmann (#66061) üzenetére


Hosssszu
őstag

Akkor részemről passz.

Ahogy látszik is én 2013-ban bekapcsoltam és azóta is működik.
Ahogy előttem írták, irány a 1220 hátha ott többet tudnak mondani.

(#66063) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Üdv! Mytv csak Magyarországon lehet használni vagy kűlföldön is?

Apa csak 1 van!

(#66064) sfdrakex válasza Apa+Fia (#66063) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Külföldön is, csak ott számolják az adatforgalmat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66065) Somatom válasza Apa+Fia (#66063) üzenetére


Somatom
veterán

Hazai reges Play áruházból telepíthető, de az EU -ban bárhol használható.

sfdrakex:
De, csak roamingban. Helyi hálós nettel ugyanúgy működik, akár mobil, akár vezetékes.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66066) Apa+Fia válasza Somatom (#66065) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Köszönöm, mindenkienk! :C

Apa csak 1 van!

(#66067) sfdrakex válasza Somatom (#66065) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Persze ha külföldön kinti net Wifijére csatlakozik nincs gáz. Csak ha saját mobilnetről nyomja, jobb ha tudja, ott megy le a roaming keretéből a forgalom, míg itthon nem vonják a keretből.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66068) peiper787


peiper787
újonc

Üdv mindenkinek. Az lenne a kérdésem hogy valakinek van tapasztalata abban hogy a fizetési haladéknak mik a feltételei? A honlapon azt irják bizonyos feltételek teljesítése esetén adható. Ez érdekelne engem. Tudom hogy az ügyfélszolgálaton megmondják, de nem szeretnék felesleges köröket futni. A segítséget előre is köszönöm.

(#66069) Viktor0610 válasza peiper787 (#66068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig felhívhatnád őket, mert haladékot csak ők adhatnak.

(És most nincs előttem, mik a feltételek. :DDD )

Samsung Galaxy A54

(#66070) peiper787 válasza Viktor0610 (#66069) üzenetére


peiper787
újonc

Ok. Kösz.

(#66071) #08176384 válasza Viktor0610 (#66012) üzenetére


#08176384
törölt tag

A mobilos alkalmazásban? Honlapon azt írtak, hogy csak a PC/Mac megy és dedikált eszközökön.

(#66072) #08176384


#08176384
törölt tag

Deezer hifi-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#66073) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Hello Data felhasználó vagyok, még boldog is. Az elmúlt héten kétszer is zaklatott a Telenor, hogy igenis cseréljek csomagot. Természetesen visszalépés lenne minden más, ráadásul drágábban. Kérdésem az volna, meddig tudom ezt megtartani anélkül, hogy tényleg megszüntetnék/kényszerből átraknának másik csomagba?

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#66074) radio100jozs válasza fkenny (#66073) üzenetére


radio100jozs
őstag

Amíg nem jön egy levél, hogy 60 napos határidővel felmondták az előfizetésedet.

(#66075) fkenny válasza radio100jozs (#66074) üzenetére


fkenny
senior tag

Köszönöm! Remélhetőleg ez addig nem történik meg amíg nem lesz valahol hasonlóan jó tarifacsomag.

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#66076) bul07 válasza fkenny (#66075) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha korlátlan nett miatt arra vannak flottás megoldások 5eFt/hó magasságában

Így nincs gond ha fel is mondják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66077) Rage47 válasza fkenny (#66073) üzenetére


Rage47
veterán

Esetleg legközelebb kérdezd meg az ügyintézőt, hogy meddig húzhatod :D Engem még nem hívtak, remélem a digimobilig kitartanak :D

(#66078) ftonno


ftonno
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában ti is tapasztaltok hálózati problémákat vagy csak nálam jelentkezik:
hívás fogadás után az első pár másodperc után szakadozik, 2-3 másodpercig nem hallok semmit, aztán kristálytiszta lesz a hang. (3g-->4g váltás hívás közben? vagy fordítva?) A torony közel van, stabil 4g van mindig, ezért sem értem. De elég gáz így üzleti partnerekkel beszélni. Kb 3 hete kezdte ezt csinálni, LG G3-am van eddig semmi probléma nem volt vele. :O

(#66079) sfdrakex válasza Rage47 (#66077) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondolod várnak még pár évet a Digire, mire lesz rendes lefedettség és sávszél? 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66080) 4Grider válasza ftonno (#66078) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha 4G-n (VoLTE-n) beszélnél azt észrevennéd. A telefon is többnyire kiírja és nem vált le róla a hívás befejezését követően sem. De az LG még nem támogatott.

(#66081) sfdrakex válasza ftonno (#66078) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sim próba másik telefonban?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66082) allein


allein
addikt

Sziasztok. Az illetékes személyektől szeretném megkérdezni: eSIM szolgáltatás előreláthatólag mikorra várható?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#66083) asdf_ válasza allein (#66082) üzenetére


asdf_
veterán

Amikor elindul, akkor, aznap megtudod. Elotte egy pillanattal sem.
(Ugyanez igaz a VoLTE-re, az RCS-re es a mikor lesz x keszulek elerheto a kinalatbanra)

(#66084) allein válasza asdf_ (#66083) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen az értelmes és hasznos hozzászólást, sajnos nem sokat segítettél :F miből gondolod, hogy amikor elindul, tudni fogom? :U :U :U értesíteni fog a telenor személy szerint?

(#66085) sfdrakex - topikgazdára gondoltam :U

Szerk: köszönöm szépen urak :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#66085) sfdrakex válasza allein (#66082) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Illetékes személytől? Gondolod a Telenor tulajai, döntéshozói itt fórumozgatnak? Ilyen jellegű kérdésre, ne várj értelmes választ. Amikor lesz, már a szolgáltató oldalán is megtalálod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66086) Cyberbeni válasza allein (#66084) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem kötnek az orrára ilyet, mert bármilyen ilyen dátum egyáltalán nem lenne biztos és ha nem jön be, akkor valószínűleg nem 1-2 napot csúszik. Annál pedig üzletpolitikailag jobb, ha inkább nem mondanak semmit, hogy várhatóan mikor lesz.

(#66087) Landsmann válasza ftonno (#66078) üzenetére


Landsmann
addikt

Nálam ilyen évekkel ezelőtt volt. Aztán 1-2 évig semmi, majd újra jelentkezett a probléma. (csak 3G-n) Érdekes módon először csak akkor ha mobilról hívtak, ha én hívtam, akkor nem volt hiba. Aztán később már vezetékes hívás esetén is tapasztaltam, végül mindegy milyen irányból is milyen irányba jött-ment a hívás, az esetek 50 %-ban kimaradt a hang. Utóbb már nem csak a hívás felépülésekor, hanem beszéd közben is bármikor.
Volt SIM cserélve, a hiba megmaradt. Persze mindenki készülékhibára tippelt, (arra a legkönnyebb ráfogni) csakhogy akkoriban nem csak én tapasztaltam, hanem mások is. Így aztán megtanultam ezzel a hibával együtt élni. Én inkább arra tippeltem, hogy a hálózat fejlesztésével valami olyasmi történhetett, hogy valami inkompatibilissé vált az öreg SE K850i-vel. Februárban nyugdíjba küldtem a készüléket, azóta hangkimaradást nem tapasztalok.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66088) asdf_ válasza allein (#66084) üzenetére


asdf_
veterán

Köszönöm szépen az értelmes és hasznos hozzászólást, sajnos nem sokat segítettél :F

Ha meset szeretnel habbal, olyat is tudok, de annak nincs ertelme. Tetszik, nem tetszik, ez a valasz. Amikor elindul, vagy ha indulas elott esetleg kiszivarog (de az meg T-1 honapon belul szokott lenni).

miből gondolod, hogy amikor elindul, tudni fogom? :U :U :U értesíteni fog a telenor személy szerint?

Megirja az ujsag. Pl. a mobilarena, meg a hwsw, meg az index, meg mittomen.

(#66089) ftonno válasza Landsmann (#66087) üzenetére


ftonno
csendes tag

Köszönöm! Nekem egyelőre bejövő hívás esetén van csak ez (elvileg 4G-n vagyok), más telefonnal nem csinálja. Elég gáz, hogy valószínűleg emiatt le kell cserélnem az eddig hiba nélkül működő telefonomat...

(#66090) ftonno válasza 4Grider (#66080) üzenetére


ftonno
csendes tag

Köszönöm! Elvileg 4G-n vagyok folyamatosan. Kb. 3 hete csinálja ezt, előtte nem volt ilyen problémám.

(#66091) tomp válasza ftonno (#66078) üzenetére


tomp
félisten

G3-on még nincsen VoLTE(és csak root után lehetne) így híváskor 4G-ről visszavált a telefon. Először is nézd meg mire vált vissza. 3G-re vagy 2G-re. Habár gondolom 3G-re mert azt mondod kristály tiszta lesz a hang pár mp után. Olyan mintha az elején kodeket cserélgetne a rendszer de nem hibamentesen menne végbe. Hívás közben a 3G térerő milyen?
Ki kellene próbálni más SIM kártyával. Azaz más ügyfél kártyájával. Ha azzal jó, akkor SIM csere. Ha csere után nálad megmarad a hiba akkor ez rendszerhiba amit be kell jelenteni.
Nem lennék meglepve ha a hálózati oldalon kellene keresni a hibát...

__
Nálam tegnap minden bázisállomás váltásnál megállt a 4G net de a VoLTE ment hiba nélkül. Éjszaka pedig volt egy kb negyed órás VoLTE leállás.

(#66092) anglergab válasza tomp (#66091) üzenetére


anglergab
addikt

2G-n is lehet HD hívás.
Szóval érdemes megnézni, hova vált le a telefon a 4G-ről a hívás idejéig.

(#66093) ftonno válasza tomp (#66091) üzenetére


ftonno
csendes tag

Köszönöm válaszod! Hasonlóra gyanakodom én is (közben én is csekkoltam, hogy a G3 nem tud VoLTE-t). Egyelőre kipróbálom, hogy csak 3G-n mit csinál...

(#66094) Somatom


Somatom
veterán

Megerősítést szeretnék. Holnap kéne hívnom itthonról német számot. Ezt eddig VOIP -on tettem. Holnap már max. 19Ft/percért hívhatom GSM -en?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66095) #08205312 válasza Somatom (#66094) üzenetére


#08205312
törölt tag

19 eurocent + áfa

(#66096) Somatom válasza #08205312 (#66095) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor ezt csúnyán benéztem. Ez cirka 70-80Ft/perc. Marad a VOIP.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66097) thomas77 válasza Somatom (#66096) üzenetére


thomas77
senior tag

Holnaptól 76,8 Ft percenként.

(#66098) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!
A promókóddal vásárolt készüléknél lehet külön választani, hogy a kódot adó mondjuk 100gb-ot kapjon, én pedig mint vevő a 15000Ft kedvezményt? Szövegből az jött le, hogy mindketten ugyan azt kell, hogy kapjuk, de gondoltam azért rákérdezek. :)

(#66099) asdf_ válasza Somatom (#66094) üzenetére


asdf_
veterán

Fontos még megjegyezni, hogy kizárólag lakossági előfizetőknél kötelező ezen tarifa alkalmazása, céges előfizetésnél a szolgáltatón múlik, hogy önként alkalmazza ezt azokon is.

(#66100) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van valami infó arról, hogy mikor lesznek új számlás tarifacsomagok?
A Tmobilnak elég jól sikerültek az új csomagjai.Elvileg nemsokára jön a digi mobil, szóval várom a telenor lépését is.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.