Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) Viktor0610 válasza vzsryl (#66850) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#66852) vzsryl válasza Viktor0610 (#66851) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Köszönöm szépen! :R

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66853) sfdrakex válasza Viktor0610 (#66851) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Többi díjzónához is van? Csak az EU és a kettes díjzónát látom az oldalon. Macedónia 3as zóna. Ott nem megy a net? Autóval megyünk Görögbe, Szerbián és Macedónián át, nem lenne rossz net wazehez útközben.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66854) Viktor0610 válasza sfdrakex (#66853) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a linkelt szolgáltatások abban az országban nem érvényesek, akkor csak az alapárazás van, ami elég borsos. :(

Samsung Galaxy A54

(#66855) Somatom válasza Viktor0610 (#66854) üzenetére


Somatom
veterán

Régebben volt valami világjegy. Az már megszűnt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66856) sfdrakex válasza Viktor0610 (#66854) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Amiket linkeltél azokat ismerem, de csak a kettes díjzónára vannak. Reméltem hogy csak én nem találok csomagot máshova, de ezekszerint nincs is. Akkor marad az offline navi. Köszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66857) sfdrakex válasza Somatom (#66855) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Már csak kettes díjzónára érvényesek a világjegyek. Régen volt mindenhol használható is, azt hittem csak én nem találom.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66858) Somatom válasza sfdrakex (#66857) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor menj Románián és Bulgárián át! Az legalább EU -s útvonal (mármint papíron).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66859) sfdrakex válasza Somatom (#66858) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Néztem, de az meg 200 km kerülő. Annyira nem fontos a net útközben, csak reméltem pár ezresért kapok netet az útra.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66860) Somatom válasza sfdrakex (#66859) üzenetére


Somatom
veterán

És ha Nis -nél dobsz egy balost Szófiának és kikerülöd Macedóniát? Haverom ment le Macedónia felé. Azt mondta, hogy elég gáz volt a határ.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66861) sfdrakex válasza Somatom (#66860) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Néztem azt is. 1 hónap múlva megyünk, addig még kitalálom.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66862) vpanangin válasza Starchm (#66834) üzenetére


vpanangin
senior tag

Igen elérhető.

(#66863) adika4444 válasza #72445440 (#66849) üzenetére


adika4444
addikt

+1! Én is gyűjtöm ezeket a SIM kártya bővítőket. Ismi próbálkozott három éve bolti adapterrel, de az hát... Szóval nem volt a legjobb. Ezek a 3 in 1-ek simán szétszedhetőek majd utána összerakhatóak.

üdv, adika4444

(#66864) 8


8
senior tag

500 megabitet tud a Telenor a Balatonnál

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#66865) nyisziati válasza 8 (#66864) üzenetére


nyisziati
veterán

A ping viszont 3G-s.

(#66866) #08176384 válasza 8 (#66864) üzenetére


#08176384
törölt tag

Jó kis marketing. Én ott élek éven át és a max 135 volt amit mertem Siófokon pl gigabites eszközzel. (S10+ és xs max). Hétvégén a max 50-60 a reális, nem ilyen kamu mérések, amit az újságíróknak mutatnak. Szombat pl késő délután van amikor a 4g+ is simán beesik 10-20 ra is akár. Telekom is kb 20-30, Vodafone meg 0 és 3 között. Egy YouTube videó akad rajta.

[ Szerkesztve ]

(#66867) snooze válasza 8 (#66864) üzenetére


snooze
veterán

Megint a nagyzolás,inkább mindenhol legyen megfelelö,stabil mobilnet,utána lehetne ilyeneket..

GO Gunners!!!

(#66868) Boborján válasza Viktor0610 (#66820) üzenetére


Boborján
tag

Az ilyet nyugodtan lehet a telenor.hu- n vagy postai úton is jelenteni. De éppen személyesen is lehet panaszt tenni. Nem kell mindent a 1220-ra terelni ami nem értékesítés.

(#66869) DrBubo77 válasza #08176384 (#66866) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ennek az 500 megabitnek pont az a lényege, hogy több embert bírjon el egy időben a hálózat. Nem az, hogy sebességrekordokat mérjünk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#66870) radio100jozs válasza DrBubo77 (#66869) üzenetére


radio100jozs
őstag

Én is így gondolom, hogy ez kapacitás miatt bírjon többet nyáron a Balatoni hálózat. Mobilra felesleges is ekkora sebesség, főleg ha azt nézem, hogy most örvendeznek a felhasználók a Diginek is a pár megás net miatt, hogy milyen jó.

[ Szerkesztve ]

(#66871) anglergab válasza DrBubo77 (#66869) üzenetére


anglergab
addikt

Így van, amíg páran vannak a cellán és senki más közülük nem forgalmaz, addig lehet sebességrekordokat mérni ha jók a rádiós viszonyok.

(#66872) Viktor0610 válasza Boborján (#66868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ez volt a célom, nem is szoktam így eljárni, nyugi. ;)
Csak a többi panaszbejelentési mód kiment a fejemből. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#66873) sfdrakex válasza snooze (#66867) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Így lesz sok embernek stabil, jó, ha a toronynak nagy a sávszéle. Azért nyomták így meg, hogy a nyáron ha sok ott az ember akkor se álljon be a rendszer.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66874) nyisziati válasza DrBubo77 (#66869) üzenetére


nyisziati
veterán

Mondjuk a reklámokban ennek pont az ellenkezőjét domborítják ki.

(#66875) lm83 válasza 8 (#66864) üzenetére


lm83
őstag

Na idén a parton vajon tudok majd nézni forma1-et :F

(#66876) #08176384 válasza DrBubo77 (#66869) üzenetére


#08176384
törölt tag

A kapacitás bővítése előtt is pont ugyanilyen volt a hálózat. Szóval lehet 3 tornyot átkonfiguráltak, de érdemi sebesség növekményt a gyakorlatban nem lehet tapasztalni. Hozzátéve, hogy a másik kettő semmit nem csinált. Siófok Aranyparton pl a Vodafone változatlan felejtős, mert 0 közeli a 4g sebesség. Telenor a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#66877) thomas77 válasza #08176384 (#66876) üzenetére


thomas77
senior tag

A 0 közeli sebességet a Digi egyelőre megugorja. Pillanatnyilag jobb megoldás lehet, mint a Voda?
Arról nem is beszélve, hogy egyelőre nincs roaming a Digi hálózatán...

[ Szerkesztve ]

(#66878) tomp válasza #08176384 (#66876) üzenetére


tomp
félisten

Remélem Tihanyban bővítettek. Tavaly eléggé sovány volt a sávszél. A feltöltési sébesség max 1Mbit volt. Élmény volt a telefonnak frissen tartania a Google Fotókat...

(#66879) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Tegnap felkerült frekvencia pályázat tervezet az NMHH oldalára, és ami érdekes a 2100 MHz-es sávban csak a jelenleg is üres 2*15 MHz-es blokkot pályáztatják meg. Így akkor most már végkép nem értem mi van a Telenor hosszabbítással ebben a sávban.

(#66880) DonMaster


DonMaster
addikt

Hello Data csomagokról tudni, hogy mikor kerül kivezetésre(megszűnésre végleg)?
nem igazán szeretnék átváltani blue+-ra még ha kedvezményes is lenne vagy 40%-al, mint a mostani weboldali ára.

Ezt a hívjuk az efi-t. átváltás miatt, dolgot nem tudom megérteni, nekem elmondhatja bitben is a 100+ valamennyi GB-ot. (pénzügyi szempontból és terhelés szempontból érthető)

De komolyan ez előfizetői szemmel fülel úgy hangzik, mintha az a kérdés, hogy akarsz-e váltani a havi végtelen pénzről amit költhetsz a havi 100e Ft-ra, az rendben , hogy nincs elköltve annyi amennyit elvárnának tehát 100GB /hó , de az érzés , hogy annyit használom amennyit akarom és aközött, hogy csak annyit használhatóm amennyi van, olyan hatalmas, hogy azt szóban és írásban sem lehet elmondani.

Ez úgy tudnám megfogalmazni, hogy a gyerek akinek nincs minden játéka csak nagyon nagyon kevés tehát épphogy valami, és bekerül egy játszóházba, soha nem jönne ki, amit meg is értek. Mért akarják elvenni a játékunkat?

Olyan durva megfogalmazás az hogy érzésre más a korlátlan mint a korlátozott ? Miért nem elfogadható érv ez? Ha ez az igazság? Bent voltál anno egy 500MB csomagban -> átjöttél korlátlan HD-ra és most vissza akarnak korlátozni egy 100GB+ csomagba .

Valójában nem is a korlátlanság, a baj, hanem az hogy a korlátlanság, olyan mint a szabadság, értsd:(500MB sitten ülsz de néha kinézhetsz az ablakon- ebből kerülsz át szabad vagy és oda és azt csinálsz amit akarsz , és most leakarnak korlátozni hogy csak ebben az országban csinálsz amit akarsz, máshova nem is mehetsz ) ez igen is szabadság részét, mindenki szabad akar lenni vagy szabadabb, ezt az érzést akarják elvenni, ki az aki feladja a szabadságát(korlátlanságot) ?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66881) simpley válasza DonMaster (#66880) üzenetére


simpley
őstag

Nem lehet tudni meddig marad... Ha viszont van rá havi 20K-d akkor sem érdemes váltanod a napi 35GB korlát miatt. Mert ha pl streamet nézel, filmet töltesz le, stb.. átléped a korlátot. Erősen úgy érzem, hogy ősszel lesznek új csomagok. :D
OFF:
Volt nekik valamikor egy "Horizont" elnevezésű csomagjuk úgy 2003-4 körül vezették be és 2005-6 körül zárták le édesanyám meg tavaly még használta úgy, hogy már rég kivezették (kb a lezárást követően 1-2 éven belül) :DD

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66882) DonMaster válasza simpley (#66881) üzenetére


DonMaster
addikt

jah eszem ágában sincs, bár van blu xxl-es csomagom is.
35GB viccnek tartom, amúgy a HD-nál 35Ft a percdíj és sms addig a blu+ nál 40Ft a percdíj és sms.
az 5Ft /perc és sms drágulás, nah és a poén a Digi 5Ft-ért amiben a havi max hatósági adó max 700ft-benne van ad belföldi percet.
ha váltani kell mert megszűnik véglegesen, akkor ott a flotta iqpro stb, 8e Ft körül korlátlan nettel, ugyan csak telenor hálózaton :D .

új csomagok tekintetében, szerintem is, főleg most a digi tesztelése miatt, és a 2017 októberi törvény hogy max 1 év hűség lehet készüléknékül.

Offod-ra ez megnyugtató akkor nem olyan mint a telekom, hogy megszűnik aztán belső listán is megszűnik 1 max 2éven belül, anno a médiamánia csomaggal jártam így .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66883) simpley válasza DonMaster (#66882) üzenetére


simpley
őstag

Pár hete úgy gondoltam átnézek a Vodához egyelőre csak kártyásként ami így is marad. :D Utazgattam sokat is így pont tudtam tesztelni milyen a hálózat. Északi-Kh = 0, Kelet-Mo sem a legjobb holott a Telenor tetőzik.
Ez azt mondták, csak valami rendszerhiba miatt történhetett. Nekem mikor az All-In -es csomagom volt akkor felhívtak mikor kivezették és mondta az Úr, hogy csak akkor fogom tudni használni az előfizetést, ha újabb csomagra váltok különben felmondják.

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66884) azbest válasza DonMaster (#66880) üzenetére


azbest
félisten

Szerintem, amíg megy a mostani csomagod, addig használd azt. Közben meg nézz körül, hogy milyen alternatívák vannak, hogy ha valamikor megszűnne, akkor pár hét alatt el tudd dönteni, hogy mire válts.

A hello data előtt is voltak más lehetőségek, utána is lesznek. Régebben például a flottákat emlegették, sok telenor alapú, külön ph topicja is van. Te tudod, hogy mire használod, két simes telefon opció-e vagy routerben akarod-e használni (mindenképp hangos vagy adat sim is megfelel, ahol még a telszám sem számít). Adatmegosztó simre szükséged van-e. Meg hogy eu-n belül jársz -e gyakran külföldre (roaming keretek). Ezek alapján azért be lehet lőni, hogy melyik lenne megfelelő.

(#66885) DonMaster válasza azbest (#66884) üzenetére


DonMaster
addikt

Hello Data előtt milyen lehetőség volt 5500Ft-ért korlátlan mobilnetre?(Hello Telenor-t ne nézzük :D)
utána is lesznek nah ebben egyetértek, főleg ha a digi szerez elegendő Frekit Ősszel.
bár akkor itt is csomag átrendezés lesz , és lehet lesz olyan ami megéri, de jelenleg eszem ágában sincs átváltani fölég nem korlátosra, az eddigi max havi 30TB(~30000GB) adatforgalmat lecserélni havi max 100GB-ra.

Flotta van, azt tudom milyen, mobilban nem routerben használom, flottákat nézegettem legoroszabb esetben korlátlan flotta 7e ért. lesz. de ahhoz előbb látnom kell hogy mikor szűnik meg végleg a HD és hogy milyen csomagok lesznek a 4.szolgáltató színre lépésé az évi megújulás jegyében.

amúgy routerben minek? otthon FTTH Digi van, munkahelyemen meg ott a Budapesti Gerinchálózat olyan több Tíz GBits-el , annyit nem tud a telenor mobilon :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66886) #08205312 válasza simpley (#66883) üzenetére


#08205312
törölt tag

"... akkor felhívtak mikor kivezették és mondta az Úr..."
Basszus: már mindenki Úr, nagybetűvel?
Vagy mégis a JHVH-vel beszéltél? :DDD

(#66887) simpley válasza #08205312 (#66886) üzenetére


simpley
őstag

Nem most volt már. :D Ja, és nem a JHVH-val beszéltem, hanem egy egyszerű emberrel. :DD

signed by simpley.

(#66888) #08205312


#08205312
törölt tag

Új kártyás adatjegyek.....ezek ára csökkent.
Illetve ismét van korlátlan social app használat...
Viszont nőtt a perc és sms díja: 25 Ft...már megint "telenorosra" sikerült az új ajánlat....

[ Szerkesztve ]

(#66889) simpley válasza #08205312 (#66888) üzenetére


simpley
őstag

Akkor vége a 19Ft-os percdíjaknak? :((( Ennek nem örülök.. Telekom copy

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66891) Kuter


Kuter
senior tag

Mintha maguk alatt vágnák a fát. Az hiszem be is fejeztem a pályafutásmon a Telenornál. Át megyek a Digire.
Tesztkártyám már van ,mert Digis vagyok, ahol és amerre járok már most is tökéletesen működik.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#66892) DrBubo77 válasza DonMaster (#66885) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az ilyen havi 30 TB-ot, vagyis napi átlag 1 TB-ot forgalmazó ügyfeleket úgy kivágnám, mint azt a bizonyos háziállatot dolgát végezni. Ez még vezetékes neten is hatalmas forgalom. Anno a UPC 300 GB után lekorlátozta a kábeles előfizetőket. Számolj után, ez 700 MB percenként.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#66894) PistiSan válasza simpley (#66889) üzenetére


PistiSan
addikt

Jól látom, hogy telenornál megszűntek az olyan csomag, ahol 1x feltöltöm, és akár 1 évig hozzá sem nyúlok?
A weboldalon mindenhol a kártyás csomagoknál is a havonta 750ft...... 1000ft... meg ilyeneket látok.
Olyan opciót nem látok, ahol feltöltöm és ha lebeszéltem, neteztem... akkor kell csak újra feltölteni pénzzel.

(#66896) dkovizoli válasza PistiSan (#66894) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem hinném. Nekem két jelenleg is élő prakt8kum kártyám is van és nem vagyok köteles havonta fizetni semmit. Feltöltöttem 3500-al és egy évig él a számom.

(#66897) dkovizoli válasza #72445440 (#66895) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerencsére, hogy nem vezették ki. Nekem még van meglévő helló data csomagom, de soha nem torrenteztem róla. Szóval biztos van más is aki normálisan használja. Igazából nekem is akkor lett, amikor még nem voltak 100 gigás csomagok.

(#66898) Bferibörs válasza PistiSan (#66894) üzenetére


Bferibörs
addikt

"ahol feltöltöm és ha lebeszéltem, neteztem..."
Beszélni tudsz egy évig,netes cucc nincs olyan ami egy évig él

Ezért van dominó ( fix, maraton) kártyám a telekomnál,ott kártya érvényességig ill. 366 napig él a net is

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#66899) szaszab válasza dkovizoli (#66897) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én is a Vodka 1 gigás, havonta megújulójáról tértem át Hello datára, hogy "na végre korlátlan mobilnet, a fél internetet letöltöm, plusz a Spotify". Aztán nézegettem, és a havi max adatforgalmam ~15 GB volt, pedig nagyon ritkán lépek át Wifi-re. :D (E hónapban most járok 8.5 GB-nál, és 28-a a fordulónapom.)

(#66900) vpanangin válasza simpley (#66889) üzenetére


vpanangin
senior tag

Nem, nincs vége.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.