Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) Hosssszu válasza aprokaroka87 (#67049) üzenetére


Hosssszu
őstag

Annyira nem másztam bele, mert engem nem érint.

Csak belinkeltem, hátha nemvótmámég. :))

(#67052) aprokaroka87 válasza Hosssszu (#67051) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

már engem sem.
azt jó látni hogy a forint/gb jobban alakul most.

(#67053) darvinya válasza Hosssszu (#67048) üzenetére


darvinya
titán

Ez még mindig rosszabb ajánlat, mint MyChat.

Más

Megoldva MyTv kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67054) zseko válasza Hosssszu (#67017) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, én is így gondoltam egyébként, csak úgy voltam, biztosra megyek :) Az előfizetéshez egyébként 7.5GB jár, kb. 850MB-ot használhattam el, ebben benne volt egy kb. 16 percnyi Netflix és pár perc youtube is. A pontos forgalmat nem tudom, mert mint kiderült, a rühes androidon csak akkor látni a roaming forgalmat ha roamingban van, egyébként eltünteti :W

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#67055) prozodus válasza Hosssszu (#67048) üzenetére


prozodus
őstag

Ír erről a korlátlan hangjegyről, de ezt nem találom a honlapon.

Az appban írja, de ahogy kiszámoltam, annyira nagyot nem dobtak ezzel az egyhetes percjegyekkel, kivéve az egynapos korlátlan, az már mérhető a tré ajánlataihoz.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67056) #08205312 válasza Hosssszu (#67048) üzenetére


#08205312
törölt tag

Egy igazi újságíró a teljes igazságor leírja, ezért az nem cikk, hanem fizetetett hirdetés :(((
Azt "elfelejtik" leírni, hogy a percdíj 31%-kal magasabb lett: 19 vs. 25 Ft.

(#67057) simpley válasza prozodus (#67055) üzenetére


simpley
őstag

Bármely hálózatba, a MyTelenor app-ban tudod aktiválni. ;)

signed by simpley.

(#67058) Somatom válasza zseko (#67054) üzenetére


Somatom
veterán

3G Watchdog pro. Nálam bevált. Jól számol és Widget -ként akár állandóan láthatod a home -on a roaming adatforgalmat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67059) simpley válasza #08205312 (#67056) üzenetére


simpley
őstag

Azt hiszem megvan, hogy hova viszem át a szülőket ha itt megszűnik a 19Ft-os csomag. Ezek konkrétan lecopyzták a magentáékat.. :(((

signed by simpley.

(#67060) Somatom válasza #08205312 (#67056) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor nem váltok a MyMinute -ról.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67061) prozodus válasza simpley (#67057) üzenetére


prozodus
őstag

Mármint bmely magyar hálózatba, gondolom.

Az appban ott vannak a perccsomagok is az ajánlatok alatt, és azok azért jobbak: hálón belül 5, bmelyikbe 9.
(A hangjegyeknél 12,9-18,33 uez.) A csúnyasága a dolognak csak az, h nem lehet egyből többször aktiválni, úh 15/20percenként teheted le, h újra aktiváld :))

A percdíj csak az új hellósokra vonatkozik, v a régebbi kártyákra is?
Remek, h a honlapon eldugták a percdíjakat...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67062) simpley válasza prozodus (#67061) üzenetére


simpley
őstag

Igen, belföldi hálózatba érvényes. Csak a Hellosokra ( gondolom) de ezt meg sem néztem. Mert ha nem akkor azonnal repülnek át a szülők a pirosakhoz. :(((
Legfrissebb ÁSZF díjszabás mellékletében találod meg.
[link] továbbra is használható, csak kérdés meddig...

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67063) #08205312 válasza simpley (#67062) üzenetére


#08205312
törölt tag

Csak a Hellósoknak 25 Ft a percdíj, cserébe nekik olcsóbb a netjegy (1100 Ft/1GB).
A "régieknek" marad a 19Ft, de ők nem rendelhetnek az új netcsomagból, ezért ők 1500 Ft-ért veszik az 1GB-ot.
Igazi húzd meg, eresz meg "üzletpolitika".

(#67064) prozodus válasza #08205312 (#67063) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, meglehetősen érdekes taktikát folytatnak...

Egyáltalán, hogy hívják a díjcsomagot, amibe kerültünk a tavaly rendelt kártyákkal? :))

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67065) simpley válasza #08205312 (#67063) üzenetére


simpley
őstag

Ez nem volt szép tőlük.. :((( Nekem most náluk 1245Ft-ért van 2GB-om havonta+ még kipörgettrm a JóDolgokból 1gb-ot 30 napra. Szóval mondhatni van 3gb netem erre a hóra meg a következő hónap feléig. :D

signed by simpley.

(#67066) simpley válasza prozodus (#67064) üzenetére


simpley
őstag

Telenor Kártyás a neve már tavaly április óta. Tehát maradt Neked is a 19-es csomagod.

signed by simpley.

(#67067) prozodus válasza simpley (#67066) üzenetére


prozodus
őstag

Kösz, akkor jól tippeltem :)

Tehát itthonról 1. zóna: sima nemzetközi tarifa, de 1. roamingban csak 19?
2,50 kapcsolási díj mindig minden nemzetközi hívásra?

Telenor Kártyás és Telenor Kártyás Expressz
kezdőcsomag ára:
(A tarifacsomag készülék nélküli előfizetői szerződés
kötése esetén [csak SIM-kártya] fizetendő egyszeri díja),
ami felhasználható kezdőegyenleget nem tartalmaz
490 Ft
A Szolgáltató hálózatán belül lefolytatott beszélgetések percdíjai
minden időszakban 19,00 Ft
Belföldi vezetékes hálózatba, valamint más belföldi mobilhálózatba, valamint
1. roaming díjzónából Magyarország bármely hálózatába és 1. roaming
díjzónába
irányuló beszélgetések percdíjai
minden időszakban 19,00 Ft
Hangposta hívásának percdíjai
minden időszakban 40,00 Ft
Kapcsolási díj*
minden időszakban 0,00 Ft
SMS-küldés díja belföldi hálózatba, valamint 1. roaming
díjzónából Magyarország bármely hálózatába és 1.
roaming díjzónába küldött SMS esetén
19,00 Ft
SMS-küldés díja nemzetközi hálózatba – a jelen
Díjszabás III.8.2.2. pontjában foglalt EU-n belüli
nemzetközi irányú forgalom kivételével
69,50 Ft
A díjcsomaggal igénybe vehető szolgáltatások:
Családi Csomag, Családi Csomag Mini, MobilVásárlás, Vezetékes-hívó, Deezer zene, a
III.3.1. pontban található adatjegyek, Telenor MyTV szolgáltatás (III.11. pont)
* 2,50 Ft/hívás kapcsolási díj kerül felszámításra videóhívás és nemzetközi hívás esetén.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67068) simpley válasza prozodus (#67067) üzenetére


simpley
őstag

Szerintem az 1.-es zónából ha magyar számot hívsz akkor 19 Ft és ha nemzetközi számot hívsz 69,50 Ft+ a 2,5 Ft kapcsolási díj.
A vodánál EU-n belül mindegyik szám 19 Ft, ha jól értem. Vagy csak Mo-n kívül?

"Tuti+ és Tuti+Net tarifacsomagokkal 19 Ft-os percdíjon telefonálhatsz, ráadásul napi 300 Ft beszélgetés után aznap éjfélig díjmentesen telefonálhatsz belföldön magyar, az EU-ból utazási célra magyar vagy EU-s, normál díjas számok esetében, a hét bármely napján! "

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67069) 4Grider válasza simpley (#67068) üzenetére


4Grider
nagyúr

EU-s roaming alatt nincs olyan, hogy nemzetközi szám, ha azokat az EU országok felé érted. Az EU-s jogszabály szerint a hazai idegen irány percdíjával kell menjenek azok a hívások is. Nemzetközi szám csak itthonról van...

(#67070) simpley válasza 4Grider (#67069) üzenetére


simpley
őstag

Igen, úgy értettem ha itthonról hív nemzetközi számot.
"a hazai idegen irány percdíjával kell menjenek azok a hívások is. " úgy érted a hálózaton kívüli percdíjjal?

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67071) #08205312 válasza simpley (#67065) üzenetére


#08205312
törölt tag

Már nem foglakozom olyan szinten a dologgal, mint régebben. Van egy nagyon jó piros flottás díjcsomagom: pont az, amire mindig szükségem volt. Max. átváltok ősszel a digire, ha vesznek még frekvenciát.
Nem akarok senikit sem megbántani (pláne nem Viktort), de a tnor "üzletpolitikája" áll legtávolabb tőlem. Nekem fontos az, hogy egy szolgáltatás kiszámítható legyen. Amikor 31%-kal emelik a percdíjakat (19Ft vs. 25 Ft), vagy brutálisan megemelik az adatjegy árát (lásd korábban 3GB vs. 3,5GB telenornál) úgy, hogy egységnyi 1MB ára 68 fillérről 1,16 Ft-ra nő (58%-os emelés) , akkor az rám taszító hatást vált ki.

(#67072) simpley válasza #08205312 (#67071) üzenetére


simpley
őstag

Ezek hallatán úgy érzem nem szabad várnom Őszig.. Amint megkeresnek elfogadom az ajánlatot.. :( Én a Digivel várnék még 1 évet a helyedben..

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67073) prozodus válasza simpley (#67068) üzenetére


prozodus
őstag

Ezek világosak, csak a kapcsolási díjról nem tudtam eddig.

De most jöttem rá, h megint megtévesztő a honlap: az ászf szt ui jelenleg 3féle (hang)kártyát értékesítenek, de ebből a honlapon csak 1 szerepel...

TELENOR ÁSZF 1/B. MELLÉKLET KÁRTYÁS DÍJSZABÁS ÉS KÜLÖNÖS SZABÁLYOK HATÁLYBA LÉPÉS: 2019.06.18.

1. A SZOLGÁLTATÓ ÉRTÉKESÍTÉS ALATT ÁLLÓ HANGHÍVÁSRA ALKALMAS TARIFACSOMAGJAI ................. 15
1.1 Hello Kártyás és Hello Kártyás Expressz tarifacsomag ................................................... 15
1.2 Telenor Kártyás és Telenor Kártyás Expressz tarifacsomag............................................. 16
1.3 MyStart Expressz tarifacsomag ................................................................................... 16

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67074) simpley válasza prozodus (#67073) üzenetére


simpley
őstag

A 19-es csomag lezárásra került. [link]

signed by simpley.

(#67075) prozodus válasza simpley (#67074) üzenetére


prozodus
őstag

... kerül egy hónap múlva.

Magyarul addig még gyorsan vehet, aki akar. De nyilván céljuk, h megakadályozzák ezt.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67076) 4Grider válasza simpley (#67070) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, roaming során az 1-es zónából 1-es zónába indított hívások hálózaton kívüli percdíjjal kell kimenjenek.

(#67077) simpley válasza prozodus (#67075) üzenetére


simpley
őstag

Elnézést. :D június 22-t olvastam..
Azért az aggasztó számomra, hogy a Telenor folyamatosan csökken részesedést tekintve, a Voda meg jön felfele... :W A Telenornak nem az lenne jobb, ha változtatna és akkor talán nem mennének el ennyien tőlük?

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67078) prozodus válasza simpley (#67077) üzenetére


prozodus
őstag

:D

De ami még érdekesebb, h a júl22-es ászf-ben is azt írja, h értékesítés alatt állnak...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67079) prozodus válasza 4Grider (#67076) üzenetére


prozodus
őstag

Azért meglehetősen érdekes logikája van ennek a zónabeosztásnak (ászf)...
Nem beszélve a percdíjakról... Már évekkel ezelőtt jóval olcsóbban hívtam külföldi számokat a dominóról...
Egyrészt nyilván kedvező, h egyes távoli országok az 1.-be kerültek, de másrészt furcsa, h uakkor egyes EU-országok nincsenek benne, v max vezetékessel.
Meg aztán nem is fedi azt a máshol olvasható beosztást, h az 1. tkp az EU-országok. Csak össze ne keverje vki... -mert az igen kellemetlen meglepetés lesz neki...
De nincs erre eleve vmi EU-szabályozás, v az csak a roamingra vonatkozik, h EU-roamingban helyi tarifával lehet hívni az EU-országokat?

1. zóna - 101,00 Ft
Ausztrália vezetékes, Ausztria vezetékes, Csehország vezetékes, Finnország vezetékes, Franciaország vezetékes, Görögország vezetékes, Hollandia vezetékes, Izrael vezetékes, Kanada, Nagy-Britannia és Észak-Írország vezetékes, Németország vezetékes, Norvégia vezetékes, Olaszország/Vatikán vezetékes, Románia vezetékes, Spanyolország vezetékes, Svájc vezetékes, Svédország vezetékes, Szlovákia vezetékes, USA (beleértve, Amerikai Virgin-szigetek, Puerto Rico, Hawaii)
2. zóna - 152,00 Ft
Belgium vezetékes, Bosznia–Hercegovina vezetékes, Bulgária, Csehország mobil, Dánia vezetékes, Görögország mobil, Horvátország vezetékes, Írország vezetékes, Japán vezetékes, Lengyelország vezetékes, Németország mobil, Norvégia mobil, Oroszország, Románia mobil, Szlovákia mobil, Szlovénia vezetékes, Ukrajna
3. zóna - 172,00 Ft
Andorra, Ausztrália mobil, Ausztria mobil, Belgium mobil, Bosznia–Hercegovina mobil, Ciprus vezetékes, Dánia mobil, Észtország vezetékes, Finnország mobil, Franciaország mobil, Hollandia mobil, Hongkong, Horvátország mobil, Írország mobil, Izrael mobil, Japán mobil, Szerbia, Montenegró, Lengyelország mobil, Lettország vezetékes, Liechtenstein vezetékes, Litvánia vezetékes, Luxemburg vezetékes, Macedónia, Moldova vezetékes, Monaco, Nagy-Britannia és Észak-Írország mobil, Olaszország/Vatikán mobil, Portugália vezetékes, Spanyolország mobil, Svájc mobil, Svédország mobil, Szingapúr, Szlovénia mobil, Törökország
4. zóna - 204,00 Ft
Albánia, Algéria, Angola, Argentína, Azerbajdzsán, Bahrein, Barbados, Bermuda, Brazília, Ciprus mobil, Dél-afrikai Köztársaság, Egyesült Arab Emirátusok, Észtország mobil, Fehéroroszország, Francia Guyana, Fülöp-szigetek, Grúzia, Guadeloupe, Guatemala, Guinea, Holland-Antillák, Izland, Kamerun, Kazahsztán, Kolumbia, Koreai Köztársaság, Lettország mobil, Líbia, Liechtenstein mobil, Litvánia mobil, Luxemburg mobil, Malajzia, Málta, Marokkó, Martinique, Mexikó, Moldova mobil, Palesztin Önkormányzati Területek, Panama, Peru, Portugália mobil, San Marino, Seychelles-szigetek, St. Pierre és Miquelon, St. Vincent és a Grenadine-szigetek, Szaúd-Arábia, Szíria, Szudán, Tanzánia (Zanzibár is), Thaiföld, Tunézia, Uganda, Új-Zéland, Uruguay, Venezuela, Zambia, Zimbabwe

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#67080) Hosssszu válasza #08205312 (#67056) üzenetére


Hosssszu
őstag

Újságírók között dolgozom. Tehát jól tudom igazság ilyen értelemben nem létezik. :(
Tekintve a fideszes valóságot (azaz hogy kb. minden média a kezükben van) én annak is örülnék ha a HVG-n egy afrikai ország hirdetne.
Sajnos annyira torz lett ez a réteg hogy nem is érdemes tovább folytatnom. Egyrészt off, másrészt politika.

De egyébként szerinted mi érdeke származna a HVG-nek abból hogy kifelejt valamit a cikkből? :F

(#67085) trec12 válasza simpley (#67072) üzenetére


trec12
addikt

Ja, kb. ez az 1 év a "szerencséje" a többinek amíg még mehet az aranyáron szolgáltatás. Úgy látszik a Telenor nem mer igazán merészet húzni pedig nincsen mögötte egy anyavállalat mint a másik kettőnek ami elvárásokat támasztana...

[ Szerkesztve ]

(#67086) simpley válasza #72445440 (#67084) üzenetére


simpley
őstag

Fogadjunk, hogy Te a vodától jössz vissza. :D De nem baj, Én meg úgy döntöttem nem hordozom rá a vodás számomra a Telenorost, hanem átváltom alap kártyásra. Egyelőre feltöltöm majd évi 3000 Ft-tal. :))Ja, és lesz egy évem kipróbálni a Vodát, aztán meg lehet átnézek Digire, ki tudja?! :DD

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67087) darvinya válasza #72445440 (#67081) üzenetére


darvinya
titán

Percdíj számomra semmit sem jelent, mert nem hívok GSM alapon, így internet a lényeg.
Ha ezt nézem, akkor 1650Ft vs 2000Ft szemben, plusz MyChat lassítós, míg HelloChat leállítós.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67088) zseko válasza Somatom (#67058) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, bár annyit nem járok (jelenleg) külföldre, hogy azért a pár alkalomért megérné feltennem, csak az értelmet nem látom abban miért tünteti el a külföldi adathasználatot :(((

HR24.hu

(#67089) #08205312 válasza #72445440 (#67081) üzenetére


#08205312
törölt tag

A MyChat az egy díjcsomag, ami nem szüntethető meg csak úgy egyik percről a másikra.
A HelloChat azonban "Kiegészítő adatforgalmi szolgáltatás", ha úgy tetszik egy havi opció az alapcsomagra rendelve (amit bármikor kilőhetnek alólad): a szolgáltatás kizárólag Hello Kártyás és Hello Kártyás Expressz tarifacsomaggal vehető igénybe.
Mondom én, ha telenorról van szó, akkor egy lépés előre kettő vissza.... :(((

(#67090) simpley válasza #08205312 (#67089) üzenetére


simpley
őstag

Látsd: HelloData kivezetése, 100GB-os csomagok bevezetése 35GB napi korláttal.
Egyébként a Vodánál van ilyen limit az Infinity Pro-nál?

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67091) 4Grider válasza simpley (#67090) üzenetére


4Grider
nagyúr

Infinitynél nem kell, elég jó hálózatmenedzsmentje van a Vodának ahhoz, hogy ne tudj sok száz GB-ot netezni havonta.

(#67092) Nagyfejű válasza simpley (#67090) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

De ez érthető is szerintem,sok nyomorult HD-ről torrentezett és megfektetik vele a hálozatot.Nem véletlenül nem reagált rá a többiszolgáltató.........

(#67093) simpley válasza 4Grider (#67091) üzenetére


simpley
őstag

olyan 200-300 GB belefér havonta? Egyébként még az is lehet, hogy elfogadom az egyedi ajánlatot. Az sem rossz, ha választhatok appokat amik nem fogyasztják az adatot...

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67094) 4Grider válasza simpley (#67093) üzenetére


4Grider
nagyúr

Helyszíntől is függ.

(#67095) #08205312 válasza simpley (#67090) üzenetére


#08205312
törölt tag

Csak arra akartam rávilágítani, hogy volt egy "üzletpolitika" a telenornál amikor norvég kézben volt. Most a cseh irányítás alatt ugyanaz.
Ráuntam arra a ****-ra, ami ránk ömlött az utóbbi években (talán legkevésbe a voda szivat): ilyen-olyan trükkök, ilyen bónusz, olyan hetente rendelős csomag, ilyen ászf módosulás, olyan percdíjemelés.....ÁÁÁ...na ez az ami nem lesz a diginél! Lesz 2-3 csomag, és nyugodtan hátradőlsz évekre (románoknál mobil fronton 10 év alatt 1x se nem emeltek díjakat, mindig csak csökkentettek). Náluk nem az egyik kézzel adok másikkal elveszek üzletpolitika van érvényben.

(#67096) simpley válasza #08205312 (#67095) üzenetére


simpley
őstag

Igazad van. Lehetséges, majd Én is átnézek hozzájuk. Volt már Digink otthon. És nem volt rossz. Egyébként örülök neki, hogy beléptek. Szépen elveri majd a többit. :DD

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67097) trec12 válasza #08205312 (#67095) üzenetére


trec12
addikt

Így igaz átlátható, egyszerű, világos és ráadásul megfizethető. :K

[ Szerkesztve ]

(#67098) dkovizoli válasza #08205312 (#67095) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igaz. Én már használnám is a digit, ha vonatkozna minden invitel ügyfelükre a lehetőség.

(#67099) p2pp válasza simpley (#67096) üzenetére


p2pp
őstag

Hellodata mellé elfér a Digi.Mobil. 😁

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.