Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66101) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#66100) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jól?? Hát... :D

The Truth is out there...

(#66102) Somatom válasza asdf_ (#66099) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tök mindegy, hogy hetvenöté mire alkalmazza? Annyiért a lakossági kártyámról sem fogok telefonálni. Ha eddig megoldottam VOIP -on, megoldom ezután is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66103) Rage47 válasza ProEvoFan (#66100) üzenetére


Rage47
veterán

telekom drágított, szóval annyira nem jó :D
telenor meg behozta a 100gigabájtos csomagot, gondolom ezzel letudva

(#66104) tomp


tomp
félisten

Június 10-től:
Kizárólag Számlás Előfizetőkre vonatkozó változások
Lezárásra kerül az „1 GB + Deezer Zene szolgáltatáscsomag” és a „2 GB + Deezer Zene szolgáltatáscsomag” kiegészítő szolgáltatások értékesítése. A változást követően ezen szolgáltatásokat megrendelni (új vagy meglévő hívószámra) már nem lehetséges.
Kizárólag Kártyás Előfizetőkre vonatkozó változások
Lezárásra kerül a „200 MB havimegújuló net” kiegészítő mobil internet szolgáltatás értékesítése.
A korábban értékesítés alól már lezárt „500 MB (Átalánydíjas, kiegészítő mobil internet-hoz-záférési szolgáltatás)”, valamint a „600 MB adatjegy”, „1,5 GB adatjegy” és „3,5 GB adatjegy” egyszeri adatjegy kiegészítő mobil internet kiegészítő szolgáltatások igénybevételi feltételei törlésre kerülnek, mivel a szolgáltatással Előfizető már nem rendelkezik

(#66105) p2pp válasza Rage47 (#66103) üzenetére


p2pp
őstag

Lehetne 50GB csomag is.
Sztem árban is sokkal jobb lenne,
ha a 100GB alatt is lenne ilyen opció.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#66106) asdf_ válasza Somatom (#66102) üzenetére


asdf_
veterán

Ez a resze nem neked szolt :) Az aljara oda is irtam, hogy epeszu ember ditekrben telefonrol nem hiv kulfoldet, csak aztan vegul kitoroltem (legutobbi NMHH stats-ban benne is van, hogy mennyire marginalis az ilyen tipusu hivasok aranya, mindenki voip-t, skype-ot, vibert, whatsappt, fb messengert, stb-t hasznal),

(#66107) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Helló mindenki.
Segítséget szeretnék kérni. Édesanyám telefont váltana, mivel a régi Nokia haldoklik, és a 0 forintos készülékek jöhetnek szóba csak. M csomagja van úgy tudom. Most melyiket érdemes elhozni? Huawei Y7 amit néztem, de nem tudok dönteni. Olvastam a különböző telefon topikjait, ez se segített sokat nekem. Fontos lenne az akku idő, sokat nyúzza a facebookot a cég miatt és aránylag sokat fotózik. Tehát azz akkuidő, a lehetőségekhez képest szép kép ami fontosabb lenne. Előre is köszönöm a segítséget.

(#66108) Viktor0610 válasza D4M13N (#66107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez inkább a Melyik okostelefont vegyem? topikba való kérdés, de a nullás telók M-kategóriában már azért többnyire jók szoktak lenni.

Általam ajánlott márkák: Samsung, Huawei, Nokia.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#66109) lugosi válasza Rage47 (#66103) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az én előfizetés + net kombinációm valamivel olcsóbb lett, plusz mostantól az egyik csomagunkban a korlátlan csomag korlátlanul telefonál nemzetközi hívásra is EU-n belül itthonról, szóval azért ez így ebben a formában nem helytálló ahogy írtad. Szerintem is jók lettek az új telekomos csomagok. Elsőre nem tűnt annak, de átalakítva az előfizetéseinket, határozottan jobbak szerintem.

(#66110) dse válasza Viktor0610 (#66108) üzenetére


dse
tag

átírás díja feltöltősökre is érvényes, vagy csak számlásokra?

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#66111) #08205312 válasza lugosi (#66109) üzenetére


#08205312
törölt tag

Akik sokat fizettek azoknak lett jó, akik keveset fizettek-és a hívásaiknak fele más hálóba megy-azok meg lettek szívatva.

(#66112) Hosssszu válasza dse (#66110) üzenetére


Hosssszu
őstag

Én kb. 1 hónapja írattam át két számot.
Az előfizetésesre kellett fizetni, a feltöltősre nem.

(#66113) D4M13N válasza Viktor0610 (#66108) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Uhh, nem tudtam, hogy van ilyen topik. Bocs. És köszönöm a választ.

(#66114) lugosi válasza #08205312 (#66111) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A más hálóra tényleg olyan jó, de mivel az ország fele telekomos, ezért szerintem ez vállalható.

(#66115) tomp


tomp
félisten

5G-s teszthálózatot kapcsolt be a Telenor Győrben
A Telenor 5G-s állomásait a szolgáltató kínai beszállítópartnere, a ZTE építette fel
ZTE? Naneee... :W

(#66116) kali válasza tomp (#66115) üzenetére


kali
legenda

Hát, hogy csak nem bírnak elszakadni... :(

(#66117) tomp válasza kali (#66116) üzenetére


tomp
félisten

Gondolom "ócsó" volt...
Nem szívtak még eleget az ügyfelek a ZTE csoda miatt... :W
Nem véletlenül lett a VoLTE Huawei. Szerintem ha maradt volna a norvég anyacég akkor a ZTE repült volna...

[ Szerkesztve ]

(#66118) Viktor0610 válasza tomp (#66117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért várjuk ki a végét. ;)

Samsung Galaxy A54

(#66119) polonic válasza Viktor0610 (#66118) üzenetére


polonic
félisten

Vannak kollégák, akik Telenorosok voltak. Meséltek érdekes dolgokat a ZTE-ről. :)

(#66120) #08205312 válasza tomp (#66117) üzenetére


#08205312
törölt tag

ZTE? WTF.....Tehát ezután se nem leszek telenoros....

(#66121) tomp válasza Viktor0610 (#66118) üzenetére


tomp
félisten

Attól mert megvárjuk a végét még egy ipari selejt marad a ZTE. Lehet, hogy a hardverei jók de fw szinten... Egymással sem kompatibilisek...
Tudod olyan mint a Skynet. Nem a vírus támadja meg a Skynetet hanem a Skynet maga a vírus. Nem bugos a ZTE fw hanem a ZTE fw maga a bug...

(#66122) #71835392 válasza tomp (#66121) üzenetére


#71835392
törölt tag

Milyen érdekes, hogy több külföldi szolgáltató (pl. az osztrák drei) problémamentesen tudja a ZTE hálózatát üzemeltetni csak épp a magyar Telenor nem?! Mint aki felmegy az autópályára és megegyezi, hogy mindenki hülye, mert szembe jön...

(#66123) Viktor0610 válasza tomp (#66121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értelek, de ez csak egy új technológia, na. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#66124) Prien válasza tomp (#66121) üzenetére


Prien
addikt

Nekem volt ZTE mifi régen...én szerettem! :D

A kevés is több a semminél.

(#66125) Kikike


Kikike
tag

Üdv!

Van esetleg olyan ember a topikban aki rendelkezik információval, hogy elérhető lesz -e a telenornál a Xiaomi Mi 9SE?
Vagy ezek infók üzleti titoknak számítanak?

Köszönöm

(#66126) Viktor0610 válasza Kikike (#66125) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szokták senki orrára kötni.
De ha tippelnem kellene, nem lesz. Pár Xiaomi bekerült a kínálatba, de ennyi.

Samsung Galaxy A54

(#66127) nyisziati válasza Kikike (#66125) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem se. A szolgáltatók a Xiaomit a "teszkó gazdaságos" kategóriában listázzák csak, ahogy észrevettem.

(#66128) Kikike válasza Viktor0610 (#66126) üzenetére


Kikike
tag

Köszönöm. Igen, tudom, hogy néhány modell bekerült ezért is bízom benne, hogy esetleg ez is elérhető lesz.
Eléggé új készülék, várok pár hónapot hátha beleteszik.

(#66129) Landsmann válasza nyisziati (#66127) üzenetére


Landsmann
addikt

Pedig a tudásukhoz, minőségükhöz képest igencsak veri a dupla árú "márkás" készülékeket.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66130) nyisziati válasza Landsmann (#66129) üzenetére


nyisziati
veterán

De nincs respektjük a vásárlók előtt.
Meg szerintem a mobilcégek döntnökei előtt sem.

Ahogy Hyosungot se vesznek Yamaha helyett, vagy Hyundai i40-et Skoda Octavia helyett.

(#66131) Kikike válasza nyisziati (#66130) üzenetére


Kikike
tag

Első okos telefonom 2010-ben egy Vodafone 845 volt, a Huawei gyártotta. Félénk szinte teljesen ismeretlen márka volt akkor. Most meg már sokan a Samsung elé helyezi menőségben\ ismertségben.

(#66132) nyisziati válasza Kikike (#66131) üzenetére


nyisziati
veterán

Az a Huawei. A Xiaomi még nem tart itt.

(#66133) Depression válasza Viktor0610 (#66126) üzenetére


Depression
veterán

Remélem a pár xiaomiban benne lesz a redmi 7, vagy note 7. A 6 most is benne van. Csak győzzem kivárni! Szerintem a páromnak az lenne a tökéletes, a sok hülye (sic!) helyett.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66134) Landsmann válasza nyisziati (#66130) üzenetére


Landsmann
addikt

Akkor csak vegyék az ágyon hâjpolt márkát, de ne reklamálnak ha bajuk van vele. Attól, hogy valami nem olyan ismert, még lehet sokkal jobb mint egy nagy márka. De mindenki azt vesz amit akar, csak az a fránya csordaszellem. 😀

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66135) Landsmann válasza nyisziati (#66130) üzenetére


Landsmann
addikt

Na, eltűnt az írásom. Szóval, már ott tart a világ, hogy nem csak az ismert nagy nevű gyártók tudnak minőségi telefont gyártani. Sőt, már le is körözték őket, ráadásul sokkal olcsóbban.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66136) sfdrakex válasza Landsmann (#66135) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az a lekörözés olcsóbban erős túlzás. Ahogy jönnek fel a kínai márkák szépen kúsznak fel az áraik is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66137) Somatom válasza nyisziati (#66130) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint úgy értetted, hogy Yamaha -t sem veszel Harley helyett, hacsak nem vagy zenész. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66138) Depression válasza Landsmann (#66134) üzenetére


Depression
veterán

Nekem csak az a bajom, hogy a páromnak kellene egy új telefon blue+m előfizuval, és 45k Ft-ig csak low-end van, vagy hülye telefonok vannak. Pl. 30k a P20 lite, ami megfelel az itteni, nem túl fényes cikknek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66139) Cyberbeni válasza Depression (#66138) üzenetére


Cyberbeni
addikt

45k-ból válogatni lehet a használt iPhone SE-k között, valószínűleg jobban jársz azzal, mint egy low end Androiddal.

(#66140) Viktor0610 válasza Cyberbeni (#66139) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kivéve, ha nagyobb kijelzőt és új készüléket szeretne. ;]

Mondjuk, nekem az M-kategóriában 45 ezres telók nem low end készülékek, bár valaki a Mi 8-at is középkategóriának titulálta... :C

Samsung Galaxy A54

(#66141) nyisziati válasza Cyberbeni (#66139) üzenetére


nyisziati
veterán

Most már van jó droid 40 környékén (Redmi 7).

(#66142) Depression válasza Viktor0610 (#66140) üzenetére


Depression
veterán

Pontosítok. Sikerült nagy nehezen rávennem, hogy, ha akadásmentes telefont szeretne, akkor az ingyenes telefonok helyett kb. 30k-et rá kellene szánni. Ennyiért volt az A40, ami most már 45k, és volt A7 is, ami eltűnt a listából. És csak azok a huawei telefonok maradtak 20-35k Ft között, amiket megjelenésükkor sem dícsértek.

Ok, ma már benne van a p smart 2019. De mivel látta, hogy mennyit szenvedtem az y6 2018-cal (legfőbbképp amiatt, hogy hiába hívott, a telefonom nem jelzett semmit) , elvből elzárkózik ettől a márkától.

Mindegy, marad a várakozás, hogy majd lesz redmi 7, vagy valami samsung ebben az ársávban, amiért érdemes is pénzt kiadni.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66143) ratobi


ratobi
senior tag

Kártyás számelhordozás esetén, mi lesz a meglévő egyenleggel?

(#66144) 4Grider válasza ratobi (#66143) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elveszik. Előtte le kell parkolni, vagy el kell lottózni.

(#66145) ratobi válasza 4Grider (#66144) üzenetére


ratobi
senior tag

köszi..

(#66146) asdf_ válasza ratobi (#66143) üzenetére


asdf_
veterán

Legkozelebb nem fel oraig nyitva tartott tabnal valaszolok :)

[ Szerkesztve ]

(#66147) Cyberbeni válasza Viktor0610 (#66140) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Sokan elfelejtik, hogy lehet használtat is venni és sok olyan ismerősöm van, akinek SE van a mérete miatt, de újabbat venne, ha a teljesítménye nem állná meg a helyét.

Ha nem a legújabbat/legjobbat akarod megvenni, akkor sokmindenből jobban megéri a használt.

(#66148) sfdrakex válasza Cyberbeni (#66147) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azért telefonokból amiket kb 2 évre tervezve gyártanak, szerintem necces a használt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66149) Cyberbeni válasza sfdrakex (#66148) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az Apple telefonokban max az akkumulátor van 2 évre tervezve, azt meg lehet külön cserélni. A többi gyártó készülékeiről nem tudok nyilatkozni.

A mostani meg a pletykák szerint a következő iOS verzió is sokat fókuszál arra, hogy régebbi készülékeken jobb legyen a rendszer teljesítménye. De 6S/SE-nél régebbit tényleg nem vennék, azokban fele annyi RAM van és az már nem a "bőven elég bármire" kategória ma már.

(#66150) sfdrakex válasza Cyberbeni (#66149) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Főleg az akkura gondoltam én is a két évvel. Ennyi idő alatt elég sokszor töltik, jelentősen romlik az üzemidő, persze vannak kivételek. Vannak dolgok amiből veszek simán használtat, de telefonból nem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.