Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66901) totopad


totopad
senior tag

Friss ropogós prágai mérés

[ Szerkesztve ]

(#66902) p2pp


p2pp
őstag

Tudja vki most mi a szitu a Telenor féle 2100-al?
Csak mert most az üresen lévő 2x15 2100-ra lehet majd pályázni, amit eddig senki sem használt.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#66903) Rage47 válasza szaszab (#66899) üzenetére


Rage47
veterán

ugyanez nálam, szintén vodáról stb. :D

(#66904) radio100jozs válasza totopad (#66901) üzenetére


radio100jozs
őstag

Jaj de pocsék a Ping.

(#66905) pilipali


pilipali
csendes tag

Hali érdeklődnék hipernet home+ internetet ha beleteszek egy telefonba és azt azeretném megosztani a telefonon keresztül akkor a sebessége milyen lesz? lecsökken vagy nem? köszi

(#66906) 4Grider válasza pilipali (#66905) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefontól függ, egy jobb telóval még lehet, hogy gyorsabb is lesz.

(#66907) bul07 válasza szaszab (#66899) üzenetére


bul07
nagyúr

Korlátlan adat sim (iQ), mobil routerba, laptopon használva(havi ha 1filmet vagy sorozatot szedek le ha ép meg akarok valamit nézni), meg pár telefon ha van más is kint

Én is úgy voltam előtte hogy én aztán a fél netet letöltöm majd, de mégse így lett :DDD

2018 májusától a korlátlan rész
[kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#66908) pilipali


pilipali
csendes tag

amugy a hipernet home+ netet lehet használni torrentezésre is? vagy tiltják valahogy?

(#66909) DonMaster válasza DrBubo77 (#66892) üzenetére


DonMaster
addikt

az mind szép és jó, és egyet is értek, én se használok még 1 TB-se,
de arányosításképen írtam a kb 30TB-t a 100GB-val ellenben amire ráakarnak beszélni. és azért van különbség.
30TB az 80mbits stabilla kijön.
azért gigás vezetékesen ez nem sok, ott több mint 10x több a maximum és az is korlátlan. bár ott sem használok havi 1-2TB-nál többet. de torrentes topicba ha benézel akkor látod hogy vezetékesen van aki 30-60TB-ot is elnyalogat.

#66895) ish4d0w
azért irtam ugy , hogy érthetö legyen hogy végelgesen finito megszünik akibenne van átkel váltson , hogy ez mikorra datálható, és nem úgy , hogy megszünt ujra kötni nem lehet rá, de attol még létezik, a kérdésem az volt, hogy meddig maradhat benne az aki benne van , és mikor mondják fel vagy teszik át másik csomagban automatice mert ez végleg eltünt.
végig olvasva amit írtál, oké, én is erre számitok hogy nem szűnik meg

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66912) DonMaster válasza #72445440 (#66911) üzenetére


DonMaster
addikt

igen.

ettől függetlenül ugyan úgy hívogatják a HD-s embereket hogy átválthat. kérdés, hogy a végleges miatt, vagy csak mert szerintük nem éri meg, remélem utóbbi.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66913) azbest válasza #72445440 (#66910) üzenetére


azbest
félisten

A régen kötött homenál még van.
De a tévés és hbo go felhasználást már régen kivették az újabban kötőktől. Éjszakai keretre lehetett még és deezer zenére talán.

A home+ -ban alapból van éjszakai keret. Nincs extra keretösszeg ahogy nézem, de nem is lenne mire elkölteni.

(#66916) Rage47 válasza #72445440 (#66914) üzenetére


Rage47
veterán

végre vki rendesen leírta a kialakult helyzetet :)

(#66917) ollie válasza DonMaster (#66882) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a Digi sem lesz sokkal olcsóbb a többinél, amint megszűnik a teszt időszak. Sok milliárd forintba fog neki is kerülni még idén a frekvencia pályázat, azt meg nem teheti, hogy 50 éves megtérüléssel tervez. Most sokan úgy látják a digit, mint a messiást, de nem lesz ez annyira olcsó szerintem.

***

(#66918) tomp válasza ollie (#66917) üzenetére


tomp
félisten

Nyilván vissza kell hozniuk a pénzt. Rengeteg elment.
Sajnos ez a Digi féle "lájt" üzemeltetés a mobilhálózaton is visszaköszön. Hozzájuk képest a Telenor ZTE hálózata high-tech.

(#66919) DonMaster válasza ollie (#66917) üzenetére


DonMaster
addikt

igen is meg nem is, azért 50Gb ad 1000 ért.
szerintem igen is olcsobb lesz máskérdés a lefedetség és a többi, teszt meg határozatlan ideig van nem évvégéig. lehet még 2020-ban is teszt lesz évvégén.
sokpénz sokpénz ez igaz de invitel se volt 2Ft, és a Tv2 miatt is csak a net drágult mert kevesebb az áfa nagyobb a haszon. Én szerintem fog azért meglepit okozni az árazása, tehát 15e minden korlátlan csomagot 7-8e ért fog adni, de ez még a jövő
, addig amíg nincs lefedettség, és amég van HD csomagom addig telenoros maradok az fix. Max nyomok napi 20speedtest-et hogy 400-600MB -ok pörögjenek aztán kijön a 100GB használat és nem hívogatnak :D , szerintük kihasználatlanság miatt.

#66918) tomp
azért a legtöbb frekivel rendelkezőt a legkevesebbel összehasonlítani elég epic.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66920) tomp válasza DonMaster (#66919) üzenetére


tomp
félisten

Nem a frekire értettem. Hanem az üzemeltetésre. Ugye elment egy rakás pénz. Most pedig mindenen spórolnak. Eleve a hálózat építésén is spóroltak. Ha ugyan annyi frekijük lenne mint a telenornak akkor is ez lenne.

(#66921) azbest válasza tomp (#66918) üzenetére


azbest
félisten

"Hozzájuk képest a Telenor ZTE hálózata high-tech."

szerintem a lefedettséget ne keverjük a technológiai szinttel. A telenor évek alatt nem tudta stabilra beüzemelni az volte-t sem. 3g-n meg a cellaváltás nyögvedelmes mobilnettel. A diginél meg volte és vowifi az indulás :) Plusz a kínai technika lehet pont a digi féle ericsson másolata :D Amúgy a teszt indulása óta újabb 5 városban építették ki.

[ Szerkesztve ]

(#66922) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Tegnap nekemis beaktivàltàk a voltet note 9 xeh jól működik.
Viszont én örökké hasznàlnàm a hello datàt torrent steam uplay minden megy vele sokkal jobb falun adsl ritka lassú ehhez képest...
Havi szinten nálam elmegy olyan 300-600 gb

[ Szerkesztve ]

(#66923) leo81


leo81
aktív tag

Telenor 3G, B1:

(#66924) Depression


Depression
veterán

Egy ideig elköltöztünk otthonról, folyamatosan (igénynek megfelelően, főleg este, nem napi 24 órában) néztünk youtube-ot, rtl most-ot, twitch-et telefonon, tableten hotspoton megosztott nettel, és így, sikerült 3,5 hét alatt 60.66GB-ot leforgalmaznom. Szóval a 100GB nekem még elég is lett volna, de az ajánlatuk még így is drágább volt, mint a mostani HD csomagom. Az ügyintéző még mondta is, hogy átlag 25GB forgalmam volt eddig. De akkor is úgy éreztem, amikor a "kedves ügyintéző" azt mondta, hogy csak most, csak nála vehetem igénybe, hogy "kapja be!"

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66925) Somatom válasza DonMaster (#66885) üzenetére


Somatom
veterán

A HD előtt is voltak flottás korlátlan csomagok. Még olcsóbban is, mint a HD. Én havi 5800Ft -ot fizetek két, flottás, korlátlan adatkártyára (fő kártya + megosztó). Ezt a csomagot is a HD előtt szereztem. Ráadásul net apn -es, publikus IP -vel (a HD csomagok online apn -esek és NAT -oltak).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66926) DonMaster válasza Somatom (#66925) üzenetére


DonMaster
addikt

nem flottás csomagokról van szó, irj nem flottásat, flottás van miota világ a világ és miota valaki kitalálta, hogy flotta, de nem flottásba, irj,
de mintha írtam is a flotát, hogy ne flottásat, mert azt látom és tudom hogy volt az elött is.

flotásba easy ott most is van korlátlan 9e ért net+hívás is, mégse azt veszik az embereke hanem a publikus bemegyek a telenorba vodafone-ba telekomba csomagokat, olyan ba írj Hd előtt , ami 14-19e ft a minden korlátlan. pedig tot van a sima, is jah hogy flottásba nem jár akár ingyen s8 mint egy 12e Ft-os telekom csomagban 2éve. hát igen , többség ezért vesz publikusat meg a 0ft os kamatozásu részlet fizetés miatt.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66927) Somatom válasza DonMaster (#66926) üzenetére


Somatom
veterán

Nyilván nincs ilyen, mert a HD nem azért született, mert megérte a szolgáltatónak. Ahogy az új tulaj rájött, hogy bepalizták vele, rögtön kivezette. De, egy adatkártyánál nem tök mindegy, hogy közvetlen szolgáltatói, vagy flottás? Én nem érzem hátrányát annak, hogy flottás a kártyám.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66928) trec12 válasza ollie (#66917) üzenetére


trec12
addikt

Ugyan annyiért beáll a sorba negyedinek? :) Szerinted akkor hogyan szerez előfizetőket? :U

[ Szerkesztve ]

(#66929) trec12 válasza tomp (#66918) üzenetére


trec12
addikt

Egy 1994-ben indult és folyamatosan fejlesztett hálózatot mértél össze egy teszt hálózattal. Bravó!

(#66930) vond


vond
MODERÁTOR

Valószínűleg két újabb láma kérdés: :B

Látom, hogy van havi 818 forintért korlátlan zenei adatforgalom a Deezer, Apple Music, Spotify, Tidal négyesre. És van egy Deezer Premium 2134 forintért. Ez utóbbival is mind a négy zenei szolgáltatásra kapok korlátlan adatforgalmat, vagy csak a Deezerre? Mondjuk elég fura lenne, ha csak egy szolgáltató tartozna bele, de azért megkérdezem, mert erre vonatkozóan nem találtam semmi infót a MyMusic honlapon.

Illetve ha aktiválom az ingyenes Deezer próbahónapot a Telenortól függetlenül, akkor később ugyanehhez a felhasználóhoz gondolom hozzá tudom kapcsolni a Telenoros Premiumot, ugye? Vagy inkább próbáljam ki egy másik email címmel?

Köszi! :R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#66932) ollie válasza vond (#66930) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Deezer prémium konkrétan csak Deezer előfizetés nem? Amúgy felejtsd el a Telenoron keresztüli Deezer előfizetést, mert korlátozva van az elérhető zene.

***

(#66933) vond válasza ollie (#66932) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Neba... Komolyan? :F Akkor jobban járok azzal, ha a 818 forintos korlátlan zenei adatot választom, és a Telenortól függetlenül előfizetek a Deezerre (vagy akár a Spotify-ra)?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#66934) ollie válasza vond (#66933) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ja. Nekem akkor tűnt ez fel, amikor a telenoros deezeremet felmondtam, és külön fizettem elő rá. Rögtön hallgathattam Metallicát is.

***

(#66935) tomp válasza trec12 (#66929) üzenetére


tomp
félisten

Itt a hozzáállásáról beszéltem. Digi összetákolta az egész hálózatot. A legolcsóbb megoldást választotta mindenből. Tele vannak hibákkal. Pedig volt jó pár évük. De rendes tesztet nem végeztek, spóroltak azon is.

(#66936) vond válasza ollie (#66934) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ez azért elég gáz. Maga a tény is, meg hogy erről nem is tájékoztatják az embereket. Még jó, hogy megkérdeztem, basszus. :(((

Ilyen alap zene, mint Metallica nem volt elérhető? Azta...

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#66938) ollie válasza vond (#66936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosban a stúdió felvételek nem, koncertfelvétel igen, de nyilván nem azt akarja hallgatni az ember. És amúgy én is meglepődtem, hogy rendes előfizetéssel mindent hallgathattam.

***

(#66939) tomp válasza #72445440 (#66937) üzenetére


tomp
félisten

Én csak a messiásra reagáltam. Mindenki úgy várta/várja de nehogy meglegyen a böjtje. Olcsó húsnak... :)
Azért ott a topikban vannak okos emberek. Hálózati hibát rögtön user errornak állítanak be... Mert hát szerintük a hálózat az jó...

(#66940) simpley


simpley
őstag

Sikerült egy barátomat és a feleségét áthoznom, viszont barátom felesége nem a lánykori nevén szerepel a születési névnél. Sikerülhet a számhordozás vagy szóljak nekik, hogy módosítsák?

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66942) simpley válasza #72445440 (#66941) üzenetére


simpley
őstag

Megmondom nekik, én is így gondolom! Köszi szépen. :D :R

signed by simpley.

(#66943) atala


atala
addikt

Szeretnék segítséget kérni.Én számlás vagyok a Telenornál, így nem tudom, hogy mennek a kártyás dolgok.

A lányomnak vennék egy Hello kártyás csomagot. Különféle mobilinternettel árulják.
Ez úgy működik, hogy feltöltöm az egyenleget, és olyan szolgáltatást (pl 1GB, 3GB internet...stb) aktiválok rá amilyent szeretnék?
30 naponta automatikusan levonják az adott szolgáltatás összegét?

Ha változtatni szeretnék az adat mennyiségen, akkor fordulónap előtt érdemes ezt megtenni? Lemondani pl az 1 GB internetet, és megrendelni a 3 GB-osat?

(#66945) simpley válasza simpley (#66942) üzenetére


simpley
őstag

Na, sikerült Nekik! Remélem el is engedik majd a számukat, mert ha nem oda 2 lehetőség. :W (mivel 5 előfizetésre lehet felhasználni max a promokódot)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66946) Depression


Depression
veterán

Vágott nano sim (ami nem tökéletesen középen van) okozhat olyan gondot, hogy a bejövő hívások nem, vagy csak nagyon ritkán érkeznek meg? Ahelyett, hogy kicsörögne a hívottnál, a hívónál 3 csörgés után bemondja, hogy sms-ben értesítik. A 1220 szerint minden beállítás rendben, és néha tényleg ki is csörög, de általában sms érkezik a telefonra, hogy hívták. Minden egyéb, kimenő hívások, 4G működik. Ez egy bonusz programban vett samsung a40, és a korábban írt telenor által vágott sim.
Egy rövid ideig beraktam az én telefonomba a kártyát, ott eleve nehéz volt visszatolni a tálcát, de 3-ból 3x kicsörgött.
A párom dolgozik, milyen meghatalmazás kell, hogy reklamálhassak, garanciáztassak helyi telenor üzletben a nevében?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66947) tomp válasza Depression (#66946) üzenetére


tomp
félisten

Próbáltad csak 3G módban? Először ki kell zárni a 4G->3G/2G leváltási hibát.

(#66948) DonMaster válasza Somatom (#66927) üzenetére


DonMaster
addikt

Adatnal toknyolc de en hivasra is hasznalom es a kerdes is abbol eredt .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.