Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66951) sfdrakex válasza #72445440 (#66949) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A meghívó ötször kap kedvezményt(minden meghívott után egyszer, max öt meghívott lehet), meghívottak egyszer. Legalább is így értelmeztem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66952) Takato


Takato
csendes tag

Sikerült bekapcsoltatnom a Volte Xiaomi Redmi 5A-ra tökéletes a hívások minősége!

(#66954) simpley válasza #72445440 (#66949) üzenetére


simpley
őstag

Itt mindent megtalálsz: [link]
Ne haragudj, most nem vagyok otthon. A linkelt oldalon viszont mindent megtalálsz!

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66955) atala válasza #72445440 (#66944) üzenetére


atala
addikt

Ok, köszi.

(#66956) Landsmann válasza Takato (#66952) üzenetére


Landsmann
addikt

Rövid hívószámok is? Pl 1220?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66957) kinder93 válasza Takato (#66952) üzenetére


kinder93
aktív tag

Hogy csináltad?
Mármint a szolgáltató részéről...

[ Szerkesztve ]

(#66958) Takato válasza kinder93 (#66957) üzenetére


Takato
csendes tag

Felhívtam a 1220 és mondtam az ügyintézőnek szeretném a Volte bekapcsoltatni a saját számomra ő mondta le veszi a tiltást és azóta megy is!

Landsmann: Sajnos azok nem mennek valami miatt..

[ Szerkesztve ]

(#66959) DrBubo77 válasza sfdrakex (#66951) üzenetére


DrBubo77
addikt

A lentebb linkelt oldal alján ott van, hogy a kedvezmények nem halmozhatók.
Szép is lenne 2 évig ingyen 100 GB net. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#66960) 8 válasza #08176384 (#66866) üzenetére


8
senior tag

"Szombat pl késő délután van amikor a 4g+ is simán beesik 10-20 ra is akár."

Na az k-jó lenne! Tavaly füreden tömegben pl rendszeresen olyan lassú volt, hogy egy képet nem tudtam elküldeni whatsappon/messengeren.
Ha tudnak egy stabil 2-3 Mbitet a legleterheltebb időkben (pl szombat délután, vagy borheteken) a tagorén akkor már több mint elégedett lennék.
Erre van a hálózatfejlesztés, és ezt a sebességet azért mutatták, hogy tényleg van tartalék a rendszerben, nem azért, hogy mindenkinek 300+Mbit lesz a sávszél csúcsidőben.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#66961) Landsmann válasza Takato (#66958) üzenetére


Landsmann
addikt

Na éppen emiatt nincs automatikusan levéve a tiltás, ezek nem mennek, többek között a segélyhívó sem. Nincs a támogatott készülékek között egyik Xiaomi sem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66962) sfdrakex válasza DrBubo77 (#66959) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jogos, én értettem félre. Azt hittem jár 100 giga/meghívott és max öt embert hívhatok meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66963) tomp válasza Landsmann (#66961) üzenetére


tomp
félisten

A Pocophone-ra jött egy új MIUI frissítés ami már tartalmazza a frissített VoLTE szabvány konfigurációját. Azzal már a rövid hívószámoknál(pl 1220) levált 3G/2G-re a telefon.
Mint ahogyan a OnePlus 7/7 Pro is levált.

(#66966) tomp válasza #72445440 (#66965) üzenetére


tomp
félisten

Ami érdekes, hogy a Dán Telenornál megjelent a OnePlus 7 széria és a legutóbbi frissítésbe bekerült a Telenor Denmark VoLTE is.
Most szívhatunk mi OnePlus tulajok, hogy a magyar Telenort megvette a cseh. Ha maradt volna norvég, szerintem menne magyar kártyával is automatikusan a VoLTE.
Telekomnál a német DT profil van társítva a magyar kártyához. Magyar voda kártyához pedig a holland voda profil. Így azoknál csak a kapcsolót kell előhozni, azt bekapcsolni és már megy is.

(#66967) DonMaster válasza #72445440 (#66953) üzenetére


DonMaster
addikt

annyira nem hiszem hogy alul lett volna árazva, telefonra max 700 ado van, 50p 35ft-al 1750+áfa+700=2923Ft
5500-2923 áfa nélkül 2454Ft a korlátlan net a HD legkisebb csomagjában. Ha nem szervert vagy hasonlókat(otthoni netet mifi wifi stb-n.) üzemeltetsz és nem nyomsz naponta 10x rá a speedtest-re akkor a 100GB-t nem nagyon éred el, azt mondanám kb 30-50GB reállis, azokra akik nem a fent felsorolt féleképeken használják hanem mobilba és nem otthoni netként. 50Gb 2454Ft-ért szerintem teljesen reállis, mármint úgy értem hogy nincs alul értékelve, és itt most példálózhatok hogy a Digi 1000 ért ad 50Gb-t áfá-val. 1.-étöl.(van/lesz rajta nyeresége is, de nem ebböl fog frekit venni ősszel :D )
ahhoz képest még több is, bár más a hálózat több a freki több karbantartást igényel, ezt ha a kettö közti különbözetbe beleszámolom efi-nként. szerintem reális és nem alul értékelt.
nyilván nem hoz havi x milliárd Ft- hasznot mint egy blue+xxl aki még napi 30GB nál is többet netezik + 1000Ft-ért . De szerintem igen is, van némi profitja, nem sok, de egy minimális van neki, nyilván nem ebböl fog miliárdokat félre tenni a cég, de szerintem kijön pár telenor iroda költsége, vagy pár torony költsége.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66968) Somatom válasza DonMaster (#66948) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért használunk sokan dual SIM készüléket. Flottás net + feltöltős, saját néven.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66969) DonMaster válasza Somatom (#66968) üzenetére


DonMaster
addikt

feltöltös :D jo vicc. ha eltelefonáluk ugy is havi 2-3e ft-ot feltöltésekkel akkor már nem mindegy hogy elöfizetös vagyok és 1 kártyán benen van minden, és nem kell havonta bejárnom hogy tegyél már 3e ft-ot a kártyámra hogy tudjam használni . ezt gondolom a feltöltösröl. régen volt értelme, és annak aki alig használja csak nagyon néha kell, , aki viszont havi több mint 50p-et telefonál annak már nincs értelme feltöltöset venni, föleg melette 6-7e ért flottás korlátlan netettel.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66970) asdf_ válasza DonMaster (#66969) üzenetére


asdf_
veterán

Ha van mobilnetem, miért telefonálnék a feltöltősről csilliókért, amikor mobilt percenkent 5 Ft alatt, drótost meg 2 forintért lehet hívni voip alapon? (és akkor az áfával meg nem is trükköztem)

(#66972) DonMaster válasza asdf_ (#66970) üzenetére


DonMaster
addikt

miért töltenél fel kártyát nem tudom én csak válaszoltam, de te nem olvastál elégé vissza,
azt irta , hogy: 1 feltöltös kártya + flottás net(adat kártya)
akkor miért is?

jah mert a 7e ért a flottás korlátlan net, ingyen van, végül is igazad van,
minek hivás egy mobilra ha van net. teljesen érthetö vagy nem ?
ha elköltök közel 10e ft-ot feltöltös+flottás korlátlan netre aminél utobbinál nem használok csak 40-50Gb-t
akkor veszek publikus elöfizetést ahol van enyni net és van benen hivás is,
mind emelett, 0%THM és 0% kamattal vehetek mobilt.

persze lehet vannak olcsobbak függetlenböl de az nem havi 3e Ft-al terheli a Magyar minimálbéres fizetéseket,
hanem 1x-i 100e Ft-al.
valyon könyebb havi 3eFt-ot elkölteni ilyen célra, mint össze gyüjteni 100eFt-ot mobilra?
költöi kérdés, de használjátok a flottát, csak nem látjátok a publikusokban azt amiért a többség tot van , és nem flottáson.

voip-ra rátérve a volte mi? jah az nem számot értem, persze lehet büvészkedni voip szolgáltatoval és flottásan netet szerezni, de ha nincs hozzá telefonod akkor hajadra kenheted, normális telefon nélkül nincs voip és kár költeni x eFt-ot mobilnetre is.
ezen is gondolkozzatok el mikor azt nyomjátok, hogy flottás igy flottás ugy, igen van jo áru flottás, van akinek meg éri de többen vannak akiknek nem éri meg.
ettöl még szerintem továbbra is a telenor topicban vagyunk nem a flottás topicban, de miért tértek mindig vissza a flottás igy flottás ugy dologra?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66973) DonMaster válasza #72445440 (#66971) üzenetére


DonMaster
addikt

igen ez igy van, meg adat kártyán lehet neked voip-od, ki a franc fog felhivni belföldön is ha nem 30 20 70 50 -el kezdödik a számod hanem valami totál más, instant nem hivnak fel mert csoroság van , nem hivünk külföldieket, elvböl sem, föleg a lehuzos vissza hivod aztán nem bont és jön a bazi nagy számla .

persze persze akik ismernek azok felhivnak, oké , és mivan ha nem ismerös a tag akár te hivtad akár ö hivna cska nem teszi mert voip.od van.

jah és elég béna mindenki aki voip-on telefonál, 2 meg 5 Ft-ért, több 10 éve van skype és messenger akár video hivás is , és konferencia is van ingyen , még pénzbe sem kerül csak nett kell akár wifi , söt ha már hotspotok játszanak, akkor kártya sem kell csak 1 okos telefon , jo wifi vevő-vel. és tudsz hívni , 0Ft-ért bárkit, milyen ÁFA meg BÉTA meg GAMMA meg mi :D mik azok :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66974) Somatom válasza DonMaster (#66969) üzenetére


Somatom
veterán

"és nem kell havonta bejárnom hogy tegyél már 3e ft-ot a kártyámra"

Bocs, de ezt nem tudom értelmezni. Miért kell bárhova is "bejárnod" ahhoz, hogy feltöltsed az egyenlegedet? Ez telóról, Wallet -ben pár bökés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66975) asdf_ válasza DonMaster (#66973) üzenetére


asdf_
veterán

jah és elég béna mindenki aki voip-on telefonál, 2 meg 5 Ft-ért, több 10 éve van skype és messenger akár video hivás is , és konferencia is van ingyen , még pénzbe sem kerül

Ez egeszen addig igaz, amig mindket oldal rendelkezik a fentiekkel.

(#66976) DonMaster válasza Somatom (#66974) üzenetére


DonMaster
addikt

feltöltös kártyánál wallet aha szép álom. ritka mint a fehér holló jo talán annál gyakoribb, de ritka 1000böl talán 1 de inkább 10000böl 1 fö .

azt 1 szóval nem írtam hogy egyenlő, de ha már fillért baszunk , akkor csináljuk jól, és ne fizessünk egy szolgáltatónak 2-5Ft-ot percenként ha lehet ingyen is beszélni . vagy nem ?

(#66975) asdf_ v
talán nincs Whatsap ? facebook messenger? viber? vagy netalántán hangouts? Dou ? az okos telefonok több mint 50%-án?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66977) Somatom válasza DonMaster (#66973) üzenetére


Somatom
veterán

A VOIP nem egyenlő a Skype -pal, vagy a Messenger -rel. VOIP -on tudok úgy hívást indítani, hogy a hívottnál a feltöltős számom jelenik meg. Neki fogalma sincs arról, hogy nem GSM -en hívtam. Ami pedig a nomadikus számokat illeti, pl. egy 21 -es körzet hívása Telenoros kártyával, vezetékes tarifával történik. Tehát, az ingyenes "vezetékes hívó" szolgáltatással olcsóbb, mint egy 30 -as, vagy 70 -es szám hívása.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66978) szkaroly válasza DonMaster (#66969) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azt ugye tudod hogy elektronikusan is fel lehet tölteni a kártyát, nem kell már bemenni? :U Vannak olyanok akik havonta 20-30 percet telefonálnak. 19 huf/perc mellett hosszú ideig elég a 3000. Nem mindenki szeret dumálni a semmiről órákig, sőt kifejezetten idegesít a hosszú fecsegés. Nálam egy hívás max. két perc, csak a lényeg. Ezért jó a hd nekem és nincs szükségem a Blue 100 percére.

Poco X3 Pro

(#66979) Somatom válasza DonMaster (#66976) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedés. A Wallet -be a bankkártyát kell regisztrálni. Utána olyan feltöltős számot adsz meg, amilyet akarsz. Rendszeresen töltöm így a Walleten a feltöltősömet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66980) DonMaster válasza szkaroly (#66978) üzenetére


DonMaster
addikt

és eljutottunk a kezdetekre,

te is HD-ban vagy,

csak itt a felvetés az hogy flottás adat kártya havi 7e ért és mellé feltöltö kártya hivásra.

persze felelt tölteni elektronikusan akár otthon is, söt akár atm-nél is, akár a tesconál pénztárnál is stb.
de ugye az meg van hogy a többség nincs szém adat, gondolkoz ugy mint a többség öregeid, és a többi ember, nem mindenki él elektronikusan fizetéssel, van aki a banktol is occkodik, van aki a netes fizetéstöl is.
ehez nem kell se fiatalnak se öregnek lennned,
persze a fiatalok simán feltöltik meg voip meg messenger stb, de ök csak az uj Gen, a jelen és a régi Gen-ek közül nem mindenki , és most még ez a többség. lehet 10év múlva csak egy kissebség lesz, de most még nem.

#66979) Somatom
hol tévedtem hagyjál már,?
többség nem regel bankkártyát mobilra, érthetö okokbol, mivel a biztosnság mobilon még közelebb van a 0hoz .
többség még neten se fizet kártyával,
netes rendelés amazon ebay ali vatera , holvannak ezek,
miért ál a sor a postán csekk fizetéssel? nem azért mert nincs lehetöség e-pack-ban befizetni, hanem mert nem akrják befizetni kártyával neten, inkább személyesen, pedig a lehetöség meg van.

ne magatokbol induljaotk ki mindig, lehet te igy csinálod, oké, és a többi 9milio Magyar? ök is ugy csinálják mint te?

és tudod miért fizetnek az emberek mostanában paypass-al?
elmondom mert a bankok többsége ha akartad ha nem rákényszerítik az embereket hogy márpedig csak ilyen kártyát adunk ha tetszik ha nem.

walettal kapcsoaltba vagy inkább vissza térve :
ellopják a mobilod, akkor simán feltöltik a sajátjukat, bonyolitom inkább, kirabolnak, és még tot vagy akkor töltik fel a mobiljaikat evvel kimeritve a kártyádat. részben ezért nem fizetnek embereke neten kártya elmentéssel.

de hogy elég legyen az off-bol mert Viktor meg dorgál minket.
Telenortol elhozott dual sim-es samsungok függetlenek?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#66981) Somatom válasza DonMaster (#66980) üzenetére


Somatom
veterán

A többségnek nincs szüksége telón korlátlan adatmennyiségre, tehát a többség számára tök fölösleges a HD csomag. A kisebbség meg HD nélkül is megoldja. :)

A mobilomat még csak-csak ellophatják. De, hozzá az ujjamat is, az már necces. Ha megkínoznak, akkor biztosan elárulom a pinkódom, de az már sztem nem az eccerű eset kategória. :) Sztem erre elég kicsi az esély.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66982) 8 válasza Somatom (#66981) üzenetére


8
senior tag

Ha rajzolós feloldásod van akkor pár perc alatt végig lehet próbálgatni a népszerűbb alakzatokat (sokszoros tapasztalat az ismeretségi körben) ez a mai kor asdfgh-12345-almafa-password-qwertz jelszójelensége

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#66983) Somatom válasza 8 (#66982) üzenetére


Somatom
veterán

Ha ujjlevágást, meg pinkódot írtam, akkor szted rajzolgatós feloldást használok? :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66984) Viktor0610 válasza Somatom (#66983) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A levágott ujjaddal rajzolja meg a feloldómintát. ;]

Samsung Galaxy A54

(#66985) Viktor0610 válasza 8 (#66982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem semmi baj a asdfgh-12345-almafa-password-qwertz jelszóval, bár kicsit hosszú ideig tart minden egyes alkalommal beírni. :))

Samsung Galaxy A54

(#66986) Hosssszu válasza Viktor0610 (#66985) üzenetére


Hosssszu
őstag

Főleg levágott ujjal beírni. :))

(#66987) prozodus válasza Viktor0610 (#66985) üzenetére


prozodus
őstag

Lokottek 😂😂😂
De jol jott ez, epp mergelodtem, mert kiderult, hogyan lopott meg mar megint a tre...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#66988) #08205312 válasza prozodus (#66987) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ezért lettem havi díjas (amúgy vdf), mert elegem lett az ilyen hozzáállásból: YT videó [link]

(#66989) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok

Telenor flottában vagyok. Svájcban EU-s tarifa van vagy az már roaming díjszabásba tartozik?

(#66990) ollie válasza csanady97 (#66989) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Svájc nem EU tag.

***

(#66991) p2pp válasza csanady97 (#66989) üzenetére


p2pp
őstag

Svájc horror kategória!

210,83 Ft/0,1 MB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Persze van hetijegy 3297Ft 500MB.

Idézek egy másik fórumból:

- ha szabad tanácsot adnom, akkor SEMELYIK magyar szolgáltató
mobilnetjét ne használd külföldön.
Sokkal jobban jársz, ha az adott országban veszel stick-el együtt
egy feltöltőkártyás netet, mert még így is harmadába fog kerülni
a hazai szolgáltatóhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#66992) Somatom válasza p2pp (#66991) üzenetére


Somatom
veterán

Ez elég régi tanács. A Voda -nál Svájc nem feláras. Voda -s kollégáim símán neteznek Svájcban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66993) sfdrakex válasza csanady97 (#66989) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Telenor roaming

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66994) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Mi lehet a gond?

link

mindkét kártyán aktív a megfelelő szolgáltatás, nem tudok vásárolni semmit sem, furcsa mód azóta van a hiba amióta megvan a hipernet home+ sim kártyám is.

A ph! app havi támogatás összegét levonja mindig a feltöltös kártyáról, de azon kivül semmi.

(#66995) Depression válasza tomp (#66947) üzenetére


Depression
veterán

Csak 3G módban nincs baj (egész nap tesztelve), csak ha az LTE is be van kapcsolva. Szóval a hiba oka megvan. Innen hogyan tovább?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66996) simpley válasza aprokaroka87 (#66994) üzenetére


simpley
őstag

Érdemes lenne bemenned egy üzletbe vagy a 1220-at felhívnod. Egy ügyfélszámon szerepel a két előfizetésed?

signed by simpley.

(#66997) tomp válasza Depression (#66995) üzenetére


tomp
félisten

Hibás a fallback azaz a leváltás.
Kérj SIM cserét. Ha továbbra ia megvan a hiba akkor jelentsd be. A panaszra fog érkezni egy "minden rendben, nincs hálózati hiba, a telefonnal van gond" sablon reagálás de vidd tovább mivel ez hálózati hiba!
Sajnos nálad előfizetői szinten bugos.
Ha tudod akkor inkább üzletben jelentsd a hibát. Ha leráznának akkor jelezd a kötbér igényt.:D

(#66998) aprokaroka87 válasza simpley (#66996) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem

(#66999) simpley válasza aprokaroka87 (#66998) üzenetére


simpley
őstag

Akkor nem tudom mi lehet a probléma.. Keresd meg őket mindenképpen! :)

signed by simpley.

(#67000) Landsmann válasza aprokaroka87 (#66994) üzenetére


Landsmann
addikt

Jó kérdés. Nálam is ez volt. Ügyfélszolgálat érdemben nem tudott segíteni. Azt tanácsolták, próbáljam meg másik google fiókkal. A probléma ott kezdődött,. hogy még azt sem találtam meg, hogy lehet kilépni a jelenlegiből. De azért hozzávontam a másikat, továbbra sem ment. Ekkor elkezdtem, mindenhonnan kiszedni az utólag hozzáadott fiókot. Láss csodát, egyszer csak elindult.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.