Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) dkovizoli válasza Dracula72 (#66600) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szivesen

(#66602) Bailey válasza Tibihero (#66598) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem majdnem 2 hónapja bekapcsolták kártyás számra is. Azóta is megy, pedig a Honor telefon amiben használom nem támogatott. Mondjuk itthoni piacra szánt készülék, és a kapcsoló alapból benne volt mikor vettem.

(#66603) Kispotter


Kispotter
tag

Na sziasztok! Ma voltam Telenornál átvinni a 30 as számom simán ment minden, de mint kiderült ismerősöm ott dolgozik így bátran rákérdeztem a Volte-ra. Mondtam neki 30 ason 1 éve megy simán annyit mondott tiltva van elvileg és az én telefonomra s7 edge nincs engedélyezve, de ő engedélyezni tudja csak aztmondta valszeg automatán tiltva lesz. Aztán mondta ha véletlen nem de még is fennakadás van magyarul bugos rosszul megy akkor szóljak oda neki mert letiltja, hogy tudjam rendesen használni. Aztán mondtam neki majd kikapcsolom telefon beállításaiba ő erre meglepődött, hogy ott is ki lehet. Meg azt mondta valószínű így alapból is menne ha bekapcsolnám mivel a t-s szoftver tartalmazza a volte beállításokat csak a telenor s7 edge szoftvere nem adott ki ilyen frissítést így szerinte simán mennie kell mert ügye a telefon képes rá. Egyébként meg nem gondolnám, hogy visszamenne a tiltás, mert a telenor honnan tusná milyen telefont használok vagy tudja? Egyébként Szerdáig várni kell míg átíródik a számom addig vagy van az ideiglenes kártya vagy marad a telekomos amit nem szeretnék mert elfogyott a netem. Hívásátirányítást a telekom oldalán tudok beállítani valahogy hogy az ideiglenesen csörögjön? Vagy tegyem be valami régebbi telefonba és úgy álítsam be?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#66604) snooze válasza Kispotter (#66603) üzenetére


snooze
veterán

Hogyne tudná!a webes mytelenorba is kiirja,hogy milyen telefont használsz..nézd csak meg..

GO Gunners!!!

(#66605) dkovizoli válasza Bailey (#66602) üzenetére


dkovizoli
addikt

Érdekes dolgok ezek. Fogalmam sincs mi alapján kapcsolják be vagy nem egy kártyás számra. Nekem az ügyintéző azt mondta, hogy csak előfizura lehet aktiválni.

(#66606) dkovizoli válasza dkovizoli (#66605) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ezért is fura, hogy bekapcsolták, hiszen ott van az oldalukon, hogy számlás tarifa.

[ Szerkesztve ]

(#66607) snooze válasza dkovizoli (#66606) üzenetére


snooze
veterán

Mate 10 lite-n indulás óta müködik nálam a volte..:C

GO Gunners!!!

(#66608) Kispotter


Kispotter
tag

Na beraktam a telenoros kártyát és kipróbáltam ott ahol a telekomos tusom milyen. És hát 4 G-n letöltés ugyanolyan kb de a feltöltés szinte nulla. Viszont 3g-n sokkal gyorsabban hasít.. :DD Úgyhogy érdekes. De mindegy én akkor is úgy érzem megéri mert ez gyakorlatilag bagóért korlátlan nekem pedig ez volt a lényeg! 🙂 Írtam előbb a Volte dolgot. Hát telenoros kártyánál eltűnt a telefonból.. :F És próbáltam nem is megy.. viszont kaptam egy sms-t hogy 72 órán belül menni fog valamint, hogy töltsem le a legfrisebb telenoros softwert a telefonomra. De hogy honnan vagy egyáltalán lehetséges-e így telekomos szoftver után nem tudom..Egyenlőre teszt üzem és szokom! :)

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#66609) simpley


simpley
őstag

Hihetetlen.. Vidéken jobban megy a Telenor, mint Pesten. Voda meg nem működik.

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#66610) 4Grider válasza Kispotter (#66608) üzenetére


4Grider
nagyúr

Érdekes sms-eket kapsz. Ki küldte, a Mikulás?

(#66611) Kispotter válasza 4Grider (#66610) üzenetére


Kispotter
tag

Nem a kékséges telenor! :) Viszont amit észrevettem telekomnál amíg nem.volt Volte addig telefonáláskor nem volt internet sem. Viszont most a telenornál megszakadás nélkül átvált H+-ra és hívás bontáskor vissza 4G-re. Szóval jól van ez így! :)

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#66612) ollie válasza Kispotter (#66611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várj, ha átvélt híváskor H+-ra, akkor nem működik a VoLTE, mert a H+ az 3G.

***

(#66613) dkovizoli válasza snooze (#66607) üzenetére


dkovizoli
addikt

Praktikummal?

(#66614) Kispotter válasza ollie (#66612) üzenetére


Kispotter
tag

Igen ezt tudom. Elviekben 72 órán belül aktiválják. Én csak azt mondtam telekomnál míg nem volt volte egyáltalán nem ment a net. Telenornál szakadásmentesen átvált híváskor és van is internet bár ügye lassabb. :)

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#66615) tomp válasza Kispotter (#66614) üzenetére


tomp
félisten

Telekomnál 2G-re váltott vissza a telefon. Ott nincs net hívás alatt.

(#66616) Lackooo84 válasza tomp (#66615) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem 3G-re vált a Telekom mind2 telón ha kikapcsolom a VoLTE-t és megy a net is.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#66617) Kispotter válasza Lackooo84 (#66616) üzenetére


Kispotter
tag

Érdekes akkor nekem nem volt valami kerek szerintem.. Nekem sosem volt netem közbe. A telenoros kártyával szépen váltogat.

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#66618) kinder93


kinder93
aktív tag

link
Nem, ezt nem Digi Mobillal mértem. :D :(( :F

[ Szerkesztve ]

(#66619) snooze válasza kinder93 (#66618) üzenetére


snooze
veterán

Nem sok minden látszodik..

GO Gunners!!!

(#66620) Lackooo84 válasza Kispotter (#66617) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem is.

The Truth is out there...

(#66621) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Vodafone-tól jönnék át Telenorhoz,néhány hónap múlva lejár a két éves előfizum. Hosszabbítani akartam,de kivezették a jelenlegi csomagomat,így ahelyett mást kellene választanom,viszont csak sokkal drágább van,ezért kutakodás után döntöttem úgy,hogy telenor lesz,új két éves előfizu,új készülék vásárlással. Blue+ XXL-re van valakinek panasza? Ezt a csomagot néztem ki...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66622) sfdrakex válasza Foose (#66621) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem Blue+L van. Annyiban más, hogy a net nem korlátlan, csak 8 giga/hó. Panasz nincs rá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66623) ollie válasza Foose (#66621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De miért kell újat választani? A szerződésed nem fog megszűnni azzal, mert lejárt a régi.

***

(#66624) fant0mi válasza Foose (#66621) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem akarlak semmire sem ra-, sem lebeszelni, de nem kell atmenned sehova, meg masik dijcsomagba sem. Csak az uzletkotok mindenkit probalnak atvezetni egy ujba. Amugy meg be kell oket fenyegetni, hogy szerzodest bontasz, rogzitik hogy el akarsz menni, es az ugyfelmegtarto csoport megkeres majd valami jo nem publikus ajanlattal. A UPC-nel es a Telenornal is bevalt mar ez.

(#66625) sfdrakex válasza fant0mi (#66624) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Viszont ha készüléket akar kihozni, akkor gondolom váltania kell csomagot. Anélkül maradhat amiben van, tovább.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66626) dkovizoli válasza Foose (#66621) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mi panasz lehetne rá? Szinte minden korlátlan. Talán ha kb féláron lenne ugyanez.

(#66627) dkovizoli válasza sfdrakex (#66622) üzenetére


dkovizoli
addikt

Páromnak is ez van. Egyetlen gondom van vele, hogy nemrég még volt az előfizuból felhasználható bizonyos szolgáltatásokra, ami szó nélkül eltűnt. Pl my tv előfizetésre. Nemrég szerettünk volna tv-zni rajta és akkor vettük észre, hogy csak az alapcsomag van. Szemben azzal, hogy évekig volt több csatorna is.

(#66628) Foose


Foose
addikt

Pontosan,mint írtam,új készülék miatt kell a csomag. P10-et kukáznám,és P30 pro lenne az új,és ha azt nézzük hogy a készülék miatt kell új tarifa,akkor a voda drágábban adja mint a telenor. (igaz nem sokkal,viszont a vodánál csak 5GB net lenne,míg a telenoré korlátlan) Akkor egyenlőre köszönöm a válaszokat! :K

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66630) Daffni2 válasza Foose (#66628) üzenetére


Daffni2
addikt

Érdekes a számolás.
A Vodafone Red Infinity Pro minden korlátlan 15 990 Ft
A Red Live+ 12 990 Ft 10Gb adat,
gyakorlatilag szinte korlátlan,mert a video,chat,és közösségi portálok nem fogyasszák a keretet.

Telenor Blue+XXL 18 990 Ft

"Aki ad,az nyer"

(#66631) Foose válasza Daffni2 (#66630) üzenetére


Foose
addikt

Ez csak a csomag. Mint sokszor írva is volt, készüléket is venni akarok hozzá, és nem mindegy, annak a törlesztőjével mennyi a tarifa havonta.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#66632) Somatom válasza Daffni2 (#66630) üzenetére


Somatom
veterán

Van MyTV -m, TVGO -m, az otthoni szerveremről is szoktam streamelni és akkor még nem beszéltünk a mentésekről, szinkronokról. Csak roamingban több, mint 10GB megy el.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66633) Viktor0610 válasza Foose (#66631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

+1.
A csomag díja telefon nélkül 15990 forint.

Samsung Galaxy A54

(#66634) KRISSTUS


KRISSTUS
tag

Sziasztok!

A Telenornál kapható "VoLTE technológiára alkalmas készülékek" listája ugye nem teljes?
A Dual Sim-es készülékeket függetlenül árulják?

(#66635) 4Grider válasza KRISSTUS (#66634) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem néztem végig, de logikusan ami kapható náluk ÉS támogatja a hálózatuk is VoLTE profillal, annak benne kell lennie. Tehát teljes, ha a két halmaz közös részét nézed.

(#66636) KRISSTUS válasza 4Grider (#66635) üzenetére


KRISSTUS
tag

A Samu A50 is "tudja" (elvileg) de nincs a listában (jelenleg kapható a Telenor-nál).
Vagy én értelmezek valamit rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#66637) sfdrakex válasza KRISSTUS (#66636) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azért nincs a listában, mert bár tudja a VoLTE-t, de a Telenor még nem támogatja, nincs rá profil.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66638) KRISSTUS válasza sfdrakex (#66637) üzenetére


KRISSTUS
tag

Akkor ez ugye szoftveres kérdés?!
Ha egy másik szolgáltatóval akarnám "párosítani" (dual sim), akkor még érdemes várni amíg kiforr a dolog?!

(#66639) 4Grider válasza KRISSTUS (#66638) üzenetére


4Grider
nagyúr

A VoLTE topik összefoglalójában találod azt a napi szinten frissített táblázatot, ahol megtalálod azokat a telefonokat is, amik mind a négy szolgáltatónál támogatottak VoLTE szempontjából.

(#66640) Landsmann válasza KRISSTUS (#66634) üzenetére


Landsmann
addikt

A dual simes készülékek függetlenek. Abban meg niuncs logika a Telenornál, hogy ami készüléket árul és VoLTE képes, támogatja is vagy nem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66641) 4Grider válasza Landsmann (#66640) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindenütt így működik, a telefonnak tudnia kell a szolgáltatói VoLTE profilt. Ez általában a havi frissítésekkel kerül fel egy telefonra. Attól tehát, hogy egy telefon VoLTE képes és független, még nem fog minden hálózatban menni rajta a VoLTE csak akkor, ha mindegyik szolgáltató profilja benne van a telefonban és a szolgáltató is engedélyezte/bekapcsolta az előfizetésen.

(#66642) KRISSTUS


KRISSTUS
tag

Köszönöm a válaszokat!

(#66643) snooze válasza 4Grider (#66639) üzenetére


snooze
veterán

Be tudnád linkelni a táblázatot,én nem találom..

GO Gunners!!!

(#66644) KRISSTUS válasza snooze (#66643) üzenetére


KRISSTUS
tag

(#66645) asdf_ válasza Landsmann (#66640) üzenetére


asdf_
veterán

A dual simes készülékek függetlenek.

Ez azt hiszem mar tobbszor volt cafolva, a Samuk pl. nem.

[ Szerkesztve ]

(#66646) snooze válasza KRISSTUS (#66644) üzenetére


snooze
veterán

köszi..

GO Gunners!!!

(#66647) Viktor0610 válasza asdf_ (#66645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Samsungok között is vannak függetlenek, de nem mind az.

Samsung Galaxy A54

(#66648) Landsmann válasza 4Grider (#66641) üzenetére


Landsmann
addikt

Ahha. Hát ez is érdekes dolog. A gyártókra hagyják a piszkos munkát. Nem lehetett volna megoldani ugyanúgy mint a netes profillal? A szolgáltató leküldi a beállításokat. Nekem az a véleményem, ez a VoLTE egy alapjaiban életképtelen szolgáltatás. A gyártók és a szolgáltatók minden egyes készülékhez hozzáreszelik a szoftvereket. Egyáltalán mi értelme, ha statisztika szerint 2-3 évig használnak egy készüléket. Kijön egy új készülék, azzal is kezdődik a bohóckodás. Inkább el kellene engedni ezt az egészet.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#66649) Viktor0610 válasza Landsmann (#66648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én sem értem, miért ragaszkodnak hozzá ennyire egyesek... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#66650) Landsmann válasza Viktor0610 (#66649) üzenetére


Landsmann
addikt

Mondjuk az állítólagos kisebb energia felhasználás elég nyomós indok lehet a mai telefonoknál. Ha 1 nappal tovább bírja egy töltéssel, az már nagymértékű üzemidő növekedés.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.