Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67551) Somatom válasza simpley (#67550) üzenetére


Somatom
veterán

Euroquattro flotta, korlátlan, 18GB roaming. Ezt használom, amióta "free" az EU -s roaming. Biztos nem a kártyával, vagy a csomaggal van a baj.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67552) simpley válasza Somatom (#67551) üzenetére


simpley
őstag

Van nálad szerződés? Mert ha abban kitérnek a lassításra akkor megva, hogy mi a baj, ha meg nem térnek ki nincs is ilyen.. Tehát itt a Roaming szolgással lesz a baj ebben az esetben.. Mindig ilyen volt? Ha nem akkor 100% utóbbi lesz..

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67553) sfdrakex válasza Somatom (#67551) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A 18 gigád nem fogyott el?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#67554) Somatom válasza sfdrakex (#67553) üzenetére


Somatom
veterán

Tegnap kezdtem a gályát. A MyTelenor szerint még van 17,2GB -om.

Simpley:
Dehogy volt ilyen! A legutóbbi etapomban (múlt hónap) vettem észre, hogy vmi nem kerek. De, akkor épp elfüstölt a telóm, egy ideiglenest használtam és azt gondoltam, hogy azzal van a baj. Otthon voltam, amikor írták a többiek ezt a problémát. Tegnap kijöttem, azóta három olyan városban teszteltem, ahol azelőtt hibátlan netem volt. Most sehol sincs.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67555) sfdrakex válasza Somatom (#67554) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az szép.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#67556) Viktor0610 válasza Somatom (#67554) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jelentsd be a 1220-on/+36202000000-on.
Azt is, hogy több helyen sincs megfelelő neted.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#67557) simpley válasza Somatom (#67554) üzenetére


simpley
őstag

Huu ez tényleg érdekes.. mindenképp telefonálj majd be az ügyfélszolira mert ez így tényleg nagyon nem jó...
kintről ezt a számot tudod hívni: 0036202000000

signed by simpley.

(#67558) Somatom válasza Viktor0610 (#67556) üzenetére


Somatom
veterán

Ha hazamegyek, akkor majd foglalkozom a problémával. Először a flottával fogok beszélni. Lehet, hogy én nem is jelenthetném a problémát közvetlenül a Telenornak. Közben eszembe jutott, hogy a másik kártyámra indulás előtt töltöttem és ahhoz járt 300MB, amit nem használtam. Majd megnézem azzal is a netet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67559) Viktor0610 válasza Somatom (#67558) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, hogy próbálgatod! :) :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#67560) simpley


simpley
őstag

Itt lenne arra lehetőség, hogy a Walletben vagy a Telenor App-ban be tudjam fizetni a számlákat anèlkül hogy ki kellene lépegetni a fiókból? Csak érdekel, mert a T nél fiókhoz van kötve nem telefonszámmal kell belélni..

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67561) Somatom válasza Viktor0610 (#67559) üzenetére


Somatom
veterán

Nyilván, hisz érdekem. :) Sajnos, hétfőig olyan helyeken leszek, ahol amúgy is gáz a net. De, ha minden igaz, akkor jövő héten Kehl -ben is fogok rakodni. Ott át tudok állni francia 4G hálóra is. Anno konkrétan ott néztem MyTV -n a foci VB döntőt, francia hálón.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67562) PBA válasza Somatom (#67561) üzenetére


PBA
aktív tag

Timiék-Péterék nem hiszem hogy érdemben fognak tudni/akarni lépni ez ügyben. Anno a német 4G parát is mondtam nekik, rákérdeztek a Telenornál, de lepattintás volt a vége, hogy minden okés, talán a SIM kártya rossz. Nem az volt a rossz. :)

(#67563) Somatom válasza PBA (#67562) üzenetére


Somatom
veterán

Nem feltétlenül tőlük várom a megoldást. Inkább az érdekel, hogy más is említette-e nekik ezt a problémát.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67564) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#67541) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"Az e sim -ről van valami infója valakinek?"

Tényleg senkinek nincs, semmi információja erről?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#67565) sfdrakex válasza HUTCHDB (#67564) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Most azt várod, hogy mindenki beírja, hogy nincs infója?

Akkor kezdem én: nincs infóm

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#67566) z67 válasza HUTCHDB (#67564) üzenetére


z67
őstag

Nekem remekül működik Galaxy Watchon. Telekom előfizetés kell hozzá.

(#67567) Viktor0610 válasza HUTCHDB (#67564) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem van. ;]
Annyi, hogy nincs a Telenornál és egyelőre infó sincs a várható bevezetés időpontjáról.

Samsung Galaxy A54

(#67568) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

Mindenki másnál is végtelenül lassú, működik/nem működik
a mytelenor oldal?
Még viccnek is borzalom, legalábbis nálam.

(#67569) simpley válasza maxima (#67568) üzenetére


simpley
őstag

Nálam megy, de olyan lassú mintha 15 évet visszaléptem volna az időben.. Kb mint a tárcsázós korszakban... :(

signed by simpley.

(#67570) Hosssszu válasza simpley (#67569) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nálam is működik, de lassú.
Illetve annyit tennék még hozzá hogy én nem láttam még gyorsnak sosem. Tehát nekem már fel sem tűnik hogy lassú. Szerintem indulás óta ilyen.

(#67572) simpley válasza #72445440 (#67571) üzenetére


simpley
őstag

És a Wallet fiókban hogy tudok még számot hozzáadni? Én Walletben szoktam fizetni, parkolást is innen indítok, stb... Gondolkodtam azon, hogy áthozom a szülőket számlás csomagba, mert jobban megéri úgy gondolom, ha havonta 3000-et fizetnek rá mint hogy havi 3000-rel töltsék.. A számlákat én fizetném, ők meg nyilván rendeznék majd Nekem..

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#67573) dkovizoli válasza maxima (#67568) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sosem volt egy kapkodó idegbeteg.

(#67574) aprokaroka87 válasza dkovizoli (#67573) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Így hétvége felé már a bitek és bájtok is megfáradtak:)

(#67575) dse válasza Viktor0610 (#67567) üzenetére


dse
tag

írd be az összefoglalóba ;)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#67576) Syl válasza aprokaroka87 (#67574) üzenetére


Syl
nagyúr

Azok a hét minden napján ilyen lusta di**nók! Minden kattintás után 8-10 mp mire történik valami. Mintha a telenor szervere a holdon lenne.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#67577) HUTCHDB válasza sfdrakex (#67565) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Annyi elég lett volna, hogy nincs információ arról, hogy mikor várható náluk.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#67578) Viktor0610 válasza HUTCHDB (#67577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már többször leírtuk szerintem. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#67579) HUTCHDB válasza Viktor0610 (#67578) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem ez olyan téma, ami előbb utóbb mindenkit érinteni fog.
Max 1 évet adok ennek, és nem lesznek SIM kártyák...
Ráadásul a Telekomnal már 1 éve megy, szóval bármikor a Telenornal is bevezethetik, ami előtt már lehetnek kiszivárgott/belső információk.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#67580) 4Grider válasza HUTCHDB (#67579) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kicsit szerintem el vagy tévedve ezzel az egy évvel. Ha 5-10 évet írtál volna, akkor talán...

(#67581) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Első körben szeretném jelezni, hogy nem működik az összefoglalóban az "EU-s adatkeretek összefoglaló táblázata" link.

És lenne egy kérdésem, hogy jól értem-e. Nekünk céges (flottás) előfizetésünk van aminél kérhető plusz internet csomag. 3 GB-os csomagom van, mivel elég sokat vagyok wifis területen. 1-es zónába utaznánk jövőhéten, a kérdés az lenne, hogy a flottakezelő tudja csak megmondani, hogy mennyi netet használhatok el az 1-es zónában vagy a 3 GB-ból fennmaradó összes internetet használhatom a zónában?

Köszönöm. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67582) 4Grider válasza DJ. Ru$y (#67581) üzenetére


4Grider
nagyúr

Flottáknál jellemzően a mobilnet-opcióért fizetett ár határozza meg az EU-s felhasználhatóságot. Tehát a tutit a flottakezelő tudja megmondani (ő sem biztos, mert évente nő a keret, ahogy csökken az ár). Azért a néhány GB-os csomagok nagy része felhasználható szokott lenni, illetve célszerű telepíteni és használni a Telenor alkalmazást, mert az írja a roaming keret hátralévő részét roaming körülmények között.
A plusz keretek jellemzően teljes egészükben felhasználhatóak.

(#67583) Viktor0610 válasza DJ. Ru$y (#67581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Javítom majd otthon. :)

Samsung Galaxy A54

(#67584) DJ. Ru$y válasza 4Grider (#67582) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Telenor App fent van, használom is.
Előre, akkor nem tudom megnézni a roaming keretet mondjuk az appban jól értem?! Köszi. :R

Sajnos aki ezzel foglalkozik most a cégnél nincs bent, másnak meg nem ad ki infót a Telenor.

Másik kérdés, vajon az adatroaming, mint olyan szolgáltatói szinten tiltva lehet egyes kártyákon vagy csak a telefon beállítása határozza meg ezt?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67585) tomp


tomp
félisten

Ahogy látom a kedves szolgáltatónak csak nyűg a VoLTE. Amelyik telefont nem forgalmazzák arra "nincs lehetőségünk biztosítani" a VoLTE beállítást. Jelen esetben a OnePlus telefonról van szó. Érdekes a Telekom és Vodafone esetében van lehetőségük mivel ezen szolgáltatók beállítási konfigurációik megvannak a telefonban. A Voda csak pár hete indította el és már benne van. Szerintem csak azért lett VoLTE mert az új tulaj megkövetelte...

(#67586) 4Grider válasza DJ. Ru$y (#67584) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálunk tiltva volt a GPRS roaming az összes sim-en, egyesével kellett engedélyeznem. De mi marha régi flotta vagyunk, az újaknál már minden engedélyezve van (kivéve MyTV).
Ha nem lesz neted, max. veszel egy helyi sim-et (már ha független a telefonod), vagy felmászol a szállás wlan-jára (szinte már mindenütt van).

(#67587) Somatom válasza DJ. Ru$y (#67584) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem az app mutatja a flottás roaming adatkeretemet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67588) 4Grider válasza tomp (#67585) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltatónak nyűg a VoLTE. De ha itt tényleg ugrik a 2100 MHz (egyelőre nem úgy néz ki), akkor ők fogják erőltetni. Annyira nem nagy szám, hogy ezen izgulj.

(#67589) 4Grider válasza Somatom (#67587) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem csak roaming közben.

(#67590) Somatom válasza 4Grider (#67589) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos vagyok benne, hogy pár napja megnéztem otthon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#67591) 4Grider válasza Somatom (#67590) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én itthon nem látom, külföldön jelenik meg csak az alkalmazásban nekünk a roaming adatkeret egy külön sorban.

(#67592) tomp válasza 4Grider (#67588) üzenetére


tomp
félisten

Nem lenne nagy szám ha hibamentes lenne a telenor fallback művelete de sajnos nem az. Ezen kívül azért egy VoLTE->VoLTE hívás hangminősége hallhatóan jobb mint egy 3G-s HD hang. Mostanában több olyan budai helyszínen voltam ahol 2G volt és 4G. Nagy ritkán 3G bejött de a hívás már nem bírt felépülni. Na ezen helyszíneken azért megváltás volt a VoLTE.
Remélem azért a 2100-at át fogják rakni 4G-re...

(#67593) 4Grider válasza tomp (#67592) üzenetére


4Grider
nagyúr

A flottánkban 5% körüli a VoLTE-s előfizetések aránya, és 40% körüli a csak 2G (butatelefonok). Észreveszem a különbséget, de mindegyik kollégával tudok érthetően beszélni még a semmi közepén tartózkodókkal is. Ezért nem remegek a VoLTE miatt...
Persze vannak jó dolgai (pl. telefonálás közben is megkapom az e-mailekről a visszajelzést), de többnyire sok hasznát nem látom a technológiának a jó hangminőségen kívül (mert ki tudom várni az első kicsöngés 5 másodpercét).

(#67595) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Ma vettem át a Telenor-s sim kártyámat, most volt időm betenni a telefonba. Telenor honlapján szeretném aktiválni, de mindig azt írja, hogy hibás a telefonszám vagy az ICC. A telefonszámot azt írom be, amit a szerződésben feltüntettek.
Mi lehet a gond? Előre is köszi

(#67596) 4Grider válasza kungzi (#67595) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért kellene aktiválnod a Telenor honlapján a sim-et? Valami áruházban/benzinkúton vetted?

(#67597) simpley válasza kungzi (#67595) üzenetére


simpley
őstag

Huuu, nyugi simpley, nyugi... :W
Ha online rendelted 72 órán belül lesz aktív, ne barmolj bele ha lehet! És egyébként 100% online vetted mert különben szerződés sem lenne...

signed by simpley.

(#67598) kungzi válasza 4Grider (#67596) üzenetére


kungzi
veterán

Ja, nem szóltam :D
Most látom, hogy max 15 napon belül, de általában 24 órán belül aktív lesz. Mert még csak segélyhívás engedélyezett :)

Bocsi, most váltottam szolgáltatót. 20 éve náluk voltam, nem volt cserém. Ha meg volt, akkor azt helyben boltban intéztem. Tényleg bocsi... :B

[ Szerkesztve ]

(#67600) simpley válasza #72445440 (#67599) üzenetére


simpley
őstag

Igen, pontosan... Olvasd el kungzi, fent van az oldalukon... [link]

signed by simpley.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.