Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71228) Dorien válasza gianni85 (#71219) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem az AVX-es Bordor csinált 3m ~200 szálas réz litz kábelt a Q701-hez. Lehet, hogy volt különbség a gyári kábel hangjához képest, de nekem nem tűnt fel. (Mondjuk az igaz, hogy nem A-B-ztem őket.) Szóval ez azért messze nem olyan, mint egy DAC vagy erősítő csere. :) Néhány ezret megér, ha valami gond van a gyári kábellel (túl rövid / hosszú / tekeredik / nehéz / stb.), de én erre biztosan nem költenék súlyos tízezreket. A balanced kialakítás az már más tészta, ott gondolom jobban kijön a különbség.

Az 5e Ft-os 1m Van Damme RCA-RCA IC-vel (ez is Bordor) viszont pozitív volt a tapasztalatom az 1500Ft-os SAL-hoz képest, az maradt is.

HD650 / HD6XX-hez pl. inkább erősítőket próbálgatnék, mert arra nagyon válogatós. A szinergia rengeteget jelent. Egy DAC csere is rendesen át tudja alakítani az erőviszonyokat hangminőség terén. Fejese válogatja hogy mire érzékeny.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.