Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) s4tch válasza ferzoli (#70397) üzenetére


s4tch
veterán

Lehet, hogy sokat vesznek belőle (a 251 értékelés ezt feltételezi, az olcsóbb és szerintem jobb hangú Shure SRH840-nek van 51 értékelése), illetve ha megsérült egy szállítmány, azt sem tudják máshogy kiárulni. Szerintem a "very good" jelölésű példányok ilyesmik lehetnek.

Amúgy én csípem ezeket a Sonykat, végtelenül kényelmes, jó felépítésű, könnyen hajtható az MDR-1 általam hallott összes verziója. Igaz, a hangjuk kissé puha, de populáris zenéhez, irodai zenehallgatáshoz, hordozható használathoz simán megfelelőek.

(#70402) gianni85 válasza Dorien (#70399) üzenetére


gianni85
veterán

A drivere meg fostex, mint sok korábbi denonnak.

(#70403) Lizard0828


Lizard0828
tag

Sziasztok!

Picit átolvasva a topikot elbizonytalanodtam a Shure 940-es vásárlásával kapcsolatban.
A 840-es valóban hozza azt a szintet picit több méllyel mint a 940-es?
mert ha igen spórolnék azért jópár ezrest!

Illetve még ajánlanátok mellé egy megfelelő DAC/AMP-t, olyat amivel már megfelelően szólnának de azért nem túl borsós áron!

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"All The Best And Fuck The Rest"

(#70404) milkabrams válasza ribizly (#70400) üzenetére


milkabrams
őstag

A gond hogy alternatíva nagyon nincs. Meze hangja túl meleg, focal törik...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70405) ribizly válasza milkabrams (#70404) üzenetére


ribizly
veterán

Jól látod. Az biztos, hogy egy DT770-től simább és a hangja és több részlet köszön vissza belőle. De én is éppen az általad említett okokból illetve a kényelmi igényeimből kifolyólag maradtam a DT770-nél általános felhasználásra.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70406) milkabrams válasza ribizly (#70405) üzenetére


milkabrams
őstag

Lenne egy zárt k712 pro és nem lenne kérdés, hogy mit veszek.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70407) milkabrams válasza ribizly (#70405) üzenetére


milkabrams
őstag

Akkor remélem, hogy kapok egy pontos elemzést róla, mert a tesztek szerintem közelebb állnak a fizetett hirdetéshez.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70408) Attipatti válasza milkabrams (#70406) üzenetére


Attipatti
tag

Miért szeretnél mindeképp zártat? A fostex t50rp mk3? Az árban nem olyan vészes nincs túl sok basszus és nagyon strapabíró.

(#70409) milkabrams válasza Attipatti (#70408) üzenetére


milkabrams
őstag

Sokat buszozok vonatozok, gyakran 300km, ott hasznánám. Tudom, hogy nem túl mobilis cucc, de a 6 órás vonatozás alkalmával nem fog zavarni a sok kábel. Azért kell zárt, mert ha felvesznek egyetemre lehet hogy kolis leszek. Nem szeretnék a meze hangminősége alá menni.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70410) ribizly válasza milkabrams (#70406) üzenetére


ribizly
veterán

Azzal akkor az ára meg az elérhetőség volna a gond, mert nem csak Neked kéne.;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70411) milkabrams válasza ribizly (#70410) üzenetére


milkabrams
őstag

Remélem ez már jó lesz. A Theatre of Tragedy első albuma valami elképesztően könnyed, légies volt a dt 770 pro-val, de a meze ehhez túl sötét.Nem az ár a gond, hanem a magyar fizetések. Egy német fizuból nem is lenne kérdés, hogy veszek DAP-ot és egy király fejest

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70412) s4tch válasza Attipatti (#70408) üzenetére


s4tch
veterán

...és meglehetősen nehéz hajtani. Az nem egy hordozható fejes, kivéve, ha veszel mellé egy XD05 erejű hordozható dacot. Dap vagy telefon nem fogja meghajtani...

(#70409) milkabrams: hordozható használatra is vannak jó fejesek, de a Meze hangminősége azért magasra teszi a lécet, főleg, ha nem is akarod a gatyádat rákölteni sem fejesre, sem forrásra. Ilyenek jutnak eszembe:
- Nad HP50: nálam jolly, kiegyenlített, baromi jól szigetel, egy dap/telefon jól meghajtja (bár hálás az erősítőre is). Kicsit recsegős az összeszerelése, de nem fog szétesni. Esetleg zavaró lehet, hogy a fejpánt kialakítása sajátos, van, akinek a feje tetejét nyomja a pánt. Engem nem izgat, könnyű a fejes, órákig el tudom viselni. Ha a Focal szóba került, ennek is itt a helye. A Meze jobb, de ez inkább az én ízlésem, lehet, hogy te is így leszel vele.
- a Bodz által korábban linkelt Sony, ami hangminőségben sehol sincs a Mezéhez képest, de azért jól szól, hordozható használatra kiváló, és fillérekbe kerül a többihez képest. Legalább nem fogsz zokogni, ha véletlenül leejted a peronon.
- Oppo PM3: szintén könnyű hajtani, ez elmegy tényleg bármiről, és hangilag is rendben van. Ez is kicsit sötét hangú cucc, de kisebb benne a mélykiemelés, mint a 99-ben. Kényelmes, 10/10 minőség, nagyon szép kézbe véve is. Viszont ez nem zár úgy, mint a Nad; izolációban számomra a HP50 a bajnok.

Fülhallgatót nem szeretnél? Hordozhatóság szempontjából sokkal jobbak, mint a fejesek. Egy bármilyen ldac képest telefon egy Earstudio ES100-zal kiegészítve komplett csomag lehet a legtöbb füles elé.

(#70413) Bodz válasza milkabrams (#70392) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Sine. Ha supra is megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#70414) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok.

Mi a különbség az ATH M50 és az M50x között? Első sorban a hangzásbeli különbségre gondolok.

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#70415) milkabrams válasza s4tch (#70412) üzenetére


milkabrams
őstag

Ami bejönne azaz oppo, de a 150k nem 100, persze ha lenne apról 70-80k-ért az más lenne. Az ath 990z-vel mi a gond? Korábban 126 volt most jóval olcsóbb.
Bodz: Csak a fület körülölelő.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70416) Dorien válasza Lizard0828 (#70403) üzenetére


Dorien
veterán

Ha én újonnan vennék, akkor nem fizetném meg a 940 árkülönbözetét. A 840-nek most nagyon jó az ára, került már 58k-ba is. Ehhez is jár extra párna.

Occsó DAC/AMP: Fiio K1 [link]

Ez a kombó 50k-ból megvan. Ha izmosabb DAC/AMP kell, akkor pl Fiio Q1 Mark II. [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70417) gianni85 válasza milkabrams (#70409) üzenetére


gianni85
veterán

Mondtam volna, hogy ki kellene próbálnod a moddolt Fostex-emet, de zárt létére eléggé ereszt kifelé és befelé is, így nem lenne jó csak otthonra. Pedig hangra és anyagminőségre megfelelhetne az elvárásaidnak.

(#70418) gianni85 válasza milkabrams (#70409) üzenetére


gianni85
veterán

K550-et hallgattál már?

(#70419) Dorien válasza gianni85 (#70418) üzenetére


Dorien
veterán

A "K550" meg az "ütős hangzás" szerintem nincs nagyon köszönőviszonyban. :) Abban bármelyik DT770 változat megveri.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70420) gianni85 válasza Dorien (#70419) üzenetére


gianni85
veterán

Én még mindig ott tartok, hogy kollégának egy "nagyjából kiegyenlített fejes kell, tisztal részletes magasakkal, közepekkel és kontrollált méllyel ami lemegy mélyre, de nincs belőle sok. A lényeg, hogy legyen ereje a dobnak, de nem legyen a valósnál hangsúlyosabb. Az sem árt ha jó komolyzenére."
Jól felhelyezve, megfelelő szigeteléssel én ilyen igényhez 100x inkább használnám a K550-et, mint a 770-et, vagy a drágább Meze-t

[ Szerkesztve ]

(#70421) #56474624 válasza Dorien (#70419) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha szigetel, akkor üt a K550 is, egyáltalán nem basszushiányos. Nálam legalábbis. De még a Presenterről sem éreztem annak. Mikor megvettem, és írtam az első benyomásaimról, rögtön azzal kezdtem, hogy meglepően elegendő a basszusa (Presenterről ment akkor és Prodigy HD2-ről), pedig az előzmény az a gyári műbőrpárnás DT770 (32 ohm premium edition). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a kettő basszusmennyisége köszönőviszonyban lenne egymással, pusztán csak úgy önmagában a mély vastagon ott van a K550 produkciójában, de még épp tűrhető mértékben, tud érvényesülni a közép is.

Nem hibátlan azért a K550, de speciel a basszusmennyiség megfelelő szigetelés esetén szerintem több, mint elegendő. A szubtartomány is szépen megvan. Azért a K550-nek is már van egy kis mosós jellege ott a mélyközép, alsó közép részen, de nem a hasonló árkategóriás zártakhoz képest. Amiket fel szoktam róni a K550-nek hiba gyanánt (közép- és magastartományban), azok megvannak a 770-ben is, hatványozottan, szélsőségesebben.

[ Szerkesztve ]

(#70422) s4tch válasza milkabrams (#70415) üzenetére


s4tch
veterán

Az Oppót szerintem nyugodtan meg lehet venni használtan. Pl itt egy újszerű: [link] + forward2me. Még több: [link], és itt szűrheted a listát földrészekre szűkítve is. Ha még nem hallottad, próbálj ki egyet. Nekem kényelmes is volt, a hangja is tetszett, bár nem lett belőle szerelem.

A 990z-t nem ismerem, az árát sem követtem.

Ismét rákérdezek, a fülhallgatókat miért veted el? :) Egy ES100 + egy 60 rongyos füles azért komoly hang tudna lenni 100k körül, és rendben lenne a hordozhatóság is. Csak egy android 8-ra frissített telefon kell eléjük.

[ Szerkesztve ]

(#70423) csakany2001 válasza kromatika (#70385) üzenetére


csakany2001
senior tag

Köszönöm szépen a segítséged, akkor a felár árából inkább DAC/AMP-t veszek.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#70424) milkabrams válasza gianni85 (#70418) üzenetére


milkabrams
őstag

Igen. Jó volt, de meze után...
s4tch: LG V20 adott a fülesek meg nem a kedvenceim.
Ja és tapasztalás után jöttem rá, hogy mi kell nekem.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70425) milkabrams válasza milkabrams (#70424) üzenetére


milkabrams
őstag

A használt oppo 100k, nem sokat spórolné vele. Esetleg várok egy hónapot és megveszem idehaza.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70426) s4tch válasza milkabrams (#70424) üzenetére


s4tch
veterán

A V20 szerintem bőven elég is lenne az Oppónak.

(#70427) gianni85 válasza milkabrams (#70425) üzenetére


gianni85
veterán

Figyelni kell az akciókat, főleg ha jó színesben is. Tulku vett a nyáron valahol 90ért fehér PM3-at, bár most én is csak 150ért látom mindegyik színben árkeresőn.
Bár nagy fülűek hátrányban... párna belső méretei:
Height (inner): 57mm
Width (inner): 35mm
Depth: 20mm

[ Szerkesztve ]

(#70428) milkabrams válasza gianni85 (#70427) üzenetére


milkabrams
őstag

Msr7 párna is elég. A legtisztább ha meghallgatom az ath 990z és oppot is. Eredetileg úgy gondoltam, hogy használtan 50 környéke, most ott tartok hogy 150...😢

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70429) gianni85 válasza milkabrams (#70428) üzenetére


gianni85
veterán

ilyen ez a popszakma :D

(#70430) fericske válasza milkabrams (#70428) üzenetére


fericske
addikt

Telóhoz olyan árban amit megjelöltél én javaslom, hogy próbáld ki az ATH-DSR7BT fejest. Vezetéknélküli, de szerintem jóféle audiophile hangzással. Minden BT kodeket támogat.

(#70431) milkabrams válasza fericske (#70430) üzenetére


milkabrams
őstag

Inkább a vezetékes változata, dugig vagyok 24/192 dalokkal.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70432) Samtya válasza Satyricon (#70414) üzenetére


Samtya
senior tag

Nincs nagy különbség. Az élő meghallgatásnál kevesebbet ér, de egy kis segítség: [link]

(#70433) dethroner válasza Samtya (#70381) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a tippet. Volt itthon egy pár gumigyűrű, bepatkoltam egyet oda, egyenlőre teszi a dolgát. De azt reméltem hogy lehet kapni tökéletesen oda passzoló "izét". :F
Csináltam képet róla, szóval egy ilyen fehér "dolog" kellene. Tényleg nem lehet ezt utólag beszerezni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70434) Samtya válasza dethroner (#70433) üzenetére


Samtya
senior tag

Igen, tudom, hogy a kis fehér gumi szakadt el, de nem találok ilyet sehol. Tőlünk nyugatra ha olcsó cucc megy tönkre, belevágják a kukába és vesznek helyette másikat. Ezért talán igény sincs rá.

(#70435) dethroner válasza Samtya (#70434) üzenetére


dethroner
veterán

De ezt tőlünk keletre gyártják, nagyon keleten. :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70436) Sinesol válasza dethroner (#70433) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem hasonló gumikat tuti árulnak praktikerben, vagy hasonló áruházban, nem látok rajta semmi extrát.
Max nincs rajta pöcök az alsó részen, azt megoldod egy kis csavarral.

[ Szerkesztve ]

(#70437) dethroner válasza Sinesol (#70436) üzenetére


dethroner
veterán

Lehet ebay-ről venni azt a rugalmas pántot, ami ül az ember fején és ebbe kell befűzni a kis fehér gumit. De itt a kérdés, ha fejpántot lehet rendelni, akkor hogy fűzi az ember bele a gyári gumit, ha esetleg az még sértetlen lenne? Mivel a pánt végén lévő lyukba be van fűzve és megbonthatatlan, mint egy gumigyűrű. Csak szétvágással lehet kivenni belőle, vagy elszakad magától, mint az én esetemben. Mindjárt rákérdezek az eladónál, hogy esetleg az is benne van-e, vagy kizárólag házi barkács útján lehet berakni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70438) Sinesol válasza dethroner (#70437) üzenetére


Sinesol
veterán

Én a helyedben vennék valami hasonló tulajdonságú gumit, akár egy métert is hogy legyen tartalék, befűzném ahogy nekem kell, a két végét meg összekapcsolnám valami kapoccsal.

[ Szerkesztve ]

(#70439) dethroner válasza Sinesol (#70438) üzenetére


dethroner
veterán

Hát ezt alaposan benéztem. Nekem HD681 evo van, amihez pedig az ebay-en pántot lehet venni, az a sima HD681. És ezen nincs szükség a fehér gumira, kívül fut a pánt és a lyukakban csavarok rögzítik. Nekem meg befut a keretbe és ott van a gumis rögzítés. És mivel nemcsak a gumi szakadt el, hanem a pánt is azon a részen a haldoklás végső stádiumában van, nem hiszem hogy sok van neki hátra. Már megvettem az utódját, csak nem akartam ilyen apróságnak tűnő hiba miatt kidobni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70440) Satyricon válasza Samtya (#70432) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi az infot! :)

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#70441) bgunne


bgunne
tag

Sziasztok!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Otthoni használatra kellene
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Játékra főleg, esténként zenehallgatásra
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20.000 Ft
4.) Új vagy használt? Új
5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? Inkább zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Inkább tisztább hangzást mint "b*szó mély"t, viszont a sok magas nagyon zavar
8.) Honnan vásárolnál? Magyarországon működő üzletből (vagy webshopból)
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? PC, jelenleg egy ASUS Xonar DX hangkártyával

Részletesebben:
Legfőképp játékra keresek fejhallgatót, viszont későeste a szomszédok miatt zenehallgatásra is lenne használva. Nem bízok annyira a "gamer" cuccokban, de nem zárkózom el, ha egy olyan eszköz szerintetek megfelelőbb az igényeimnek. Jelenleg egy Sony MDR-XD150-t használok, ennek a karakterisztikáját szeretem, 4000 forintos árához képest túlteljesítette a várakozásaimat. Ő viszont már jópár éves, megérett a nyugdíjazásra, az utódjára viszont már picit több pénzt tudok szánni.

Kinéztem az ajánlóból a Pioneer SE-MS5T típust, vásárlói véleményeket olvasva kényelmes (ez fontos, mert van, mikor több órán át rajtam van játék közben) és mikrofonja is van (gondolom nem valami minőségi, de játékbeli beszédre bőven elég). Kábelje kicsit rövidnek tűnik, 1.2m (vagy ez a standard?).

Szóval erről a kinézett típusról kérek tőletek véleményt, tapasztalatot, illetve ha van általatok jobban preferált fejhallgató ebben az árkategóriában, szívesen várok minden ajánlást. Mikrofon létezése egyáltalán nem fontos, de ha van annak csak örülök.

Köszönettel,
gunne

[ Szerkesztve ]

(#70442) Spíler válasza bgunne (#70441) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!
Már elég sokat írtunk róla.Javaslom még esetleg a CAL!-t meghallgatni.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#70443) Spíler válasza bgunne (#70441) üzenetére


Spíler
őstag

Lejárt a szerk.idő,bocs.
3.5mm jack hosszabbító kapható különböző méretekben,ha rövid lenne a saját kábele.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#70444) Suseon


Suseon
csendes tag

Sziasztok!

30-40e Ft értékben szeretnék fejhallgatót venni zenehallgatáshoz. Főleg utazás közben hallgatnám most vonaton/buszon, de nyílván otthon is előkapnám valószínűleg filmnézéshez, zenéhez (pop, rock, instrumentális, elektronikus, akusztik, néha jazz). Fontos, hogy minél tovább kényelmes legyen, szeretem a tiszta hangzást, de amúgy a mélyet is (eddig ATH M40X-em volt otthonra, csak eltörött :( (úgyhogy erre a márkára most haragszom, ilyet ne ajánljatok, akármennyire és gyönyörű a hangja és kényelmes is nekem végtelen sok ideig, de 3-4 évnél többet kellett volna bírnia)

Jártam boltban meghallgatni a az AKG Y50-et meg az AKG N60 NC-t (ez most nagyon akciós azért férne bele), nekem mindegyik nagyon jónak tűnt de jobban bízok bennetek mint magamban, kíváncsi lennék mit mondotok :)

Előre is köszi a segítséget!

(#70445) Attipatti válasza Suseon (#70444) üzenetére


Attipatti
tag

Ragaszd meg az M40X-et. A kategoriájában az az egyik legjobb... :-)

(#70446) kromatika válasza milkabrams (#70428) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.nekem volt ath 990z. Szerintem igen jó zárt füles.Kicsit borongós,sötétebb karakterű füles.Szenzációs térrel.hasonlatos volt a Meze-hez,csak kevesebb méllyel,viszont a közepei meg a Meze-nek voltak jobbak.

(#70447) Suseon válasza Attipatti (#70445) üzenetére


Suseon
csendes tag

Lelkesen ragasztgattam 2 évig, de időközben sajnos valahogy a vezeték is megsérült benne és a jobb füle már nem szól, úgyh a pillanatragasztó már nem alternatíva :(((

(#70448) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Egy JBL Everest Elite 750NC bontatlan gyári csomagban garanciával megér 45k-t?
Tudom félig vezetékes csak. :D

(#70449) torma1981 válasza kromatika (#70446) üzenetére


torma1981
veterán

Szia.

Meze 99 tere is jó volt? A mély az kicsit sok volt neked?

(#70450) Aaron14 válasza Suseon (#70444) üzenetére


Aaron14
őstag

Én Y50-et használok. 25.000 Ft volt a BestByte-nál. Szerintem érdemes egy próbát tenned vele. Az N60 és az Y50 között csak annyit vettem észre, hogy az Y50-ben több a basszus, ami jól is jön, ha kültéren is szeretnéd használni.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.