Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) gianni85 válasza ribizly (#70350) üzenetére


gianni85
veterán

meg az 1770 meg a 770 :)
A négy fejes árából vehetnél egyet amivel új szintre emelkednél :D Bár ár-értékben elég patent a 7XX és 6XX

(#70352) ribizly válasza Bodz (#70346) üzenetére


ribizly
veterán

Nagyon nagy köszönet ezért az írásért. :R
Mindenképpen belehallgatok, de így nem valószínű, hogy csere lesz, mert a K7xx a HD6xx-el karöltve minden igényemet kielégíti.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70353) emiki6 válasza ribizly (#70352) üzenetére


emiki6
veterán

Hiba a mátrixban? :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#70354) Lizard0828


Lizard0828
tag

Sziasztok!

Egy Shure SRH_440 boldog tulajdonosaként a márkánál maradva feljebb szeretnék lépni így egy Shure SRH-940 a következő kiszemeltem.
Véleményetek szerint ebben a kategóriában, hasonló árfekvésben még mely fejlhallgatók jöhetnének számításba, melyiket lenne érdemes meghallgatom? Mindenképpen zárt fejest keresek kiegyensúlyozott hangképpel.

Válaszokat előre köszönöm.

Sziasztok

[ Szerkesztve ]

"All The Best And Fuck The Rest"

(#70355) ribizly válasza gianni85 (#70351) üzenetére


ribizly
veterán

Nono. :N Oka van annak, hogy 2 zárt fejesem van. A DT1770 meg minden alkalommal bebizonyítja, hogy van helye otthon. Hazavittem a DT770-et, hogy legyen e változás az otthoni szettben, de arra juttottam, hogy nagyon jó dolgom van nekem. Ha minden jól megy, akkor egy AKG K550-et még meghallgatok, de mivel a zárt 99%-ban gaming-re kell, oda már nagyon nincs szükség drágább cuccra...

(#70353) emiki6
Nincs itt semmi hiba. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70356) gianni85 válasza ribizly (#70355) üzenetére


gianni85
veterán

Azért nem egyszerű egyszerre két helyen rendszert fenntartani, plusz több nyitott és zárt fejes... én ezért is váltottam/váltok (még kicsit folyamatban) portable + in-ear felállásra, mert ugyanazt a konzisztens minőséget szeretném melóban, út közben, és otthon, és persze otthon is nem csak fixen a kialakított helyen. Bár ugye nekem nem okoz gondot az in-ear, meg nem vágyok akkora szinpadi térre. Bár az in-ear-rel is megvalósítható lenne, csak durván zsebbenyúlós.

Egyébként hiba volt a mátrixban, mert kétszer posztoltad ugyanazt :)

(#70357) ribizly válasza gianni85 (#70356) üzenetére


ribizly
veterán

Ah. Nem vettem észre. Sorry. :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70358) fericske válasza gianni85 (#70356) üzenetére


fericske
addikt

Nem feltétlenül zsebbenyúlósabb mint egy fejhallgatónál, persze ez függvénye annak is, hogy mennyi mindent tudsz kipróbálni.
Én kettő fülhallgatót tudok mondani ami nyújt olyan jó hangzásélményt amivel azonos árú fejhallgatót már ki lehet váltani.
Periodic Audio BE és Acoustune HS1551CU.
Ezekkel az a probléma, hogy innen eddig csak én hallottam ezeket, és nem egyszerű demózni sem őket.
Az mondjuk eszembe jutott, hogy a Berylium-ot körbe küldöm, de még nem tudom..... :D
Ő pl. annyira jó, hogy itthon felváltva használom a Pandorával, mikor melyikhez van inkább hangulatom.
Referencia közelibb a hangzása a BE-nek, de legtöbbször csak az dönt melyik viselési kényelmi módot preferálom akkor épp :)

(#70359) gianni85 válasza fericske (#70358) üzenetére


gianni85
veterán

hát igen, én többnyire csak olvasni tudok, személyes tapasztalatok inkább csak a "vakon" vásárlásból jönnek, de inkább csak a drága sok BA-s füleseknél olvastam olyan tapasztalatokat, hogy a tulajok szerint képesek kiváltani a fejhallgatóikat.

[ Szerkesztve ]

(#70360) fericske válasza gianni85 (#70359) üzenetére


fericske
addikt

Erről a sok BA-s témáról Dan Wiggins, a Periodic Audio atyja alaposan kifejtette a véleményét. A fülesei igazolják őt, és még néhány egyéb dinamikus amibe beleszaladtam.
Itt azt amit mondott meg sem említem mert csak tüzet szítana rossz esetben. Jó esetben se igazán vinne előrébb bennünket.
Én nem a technológiát nézem, hanem hogy tetszik amit hallok vagy nem, és hogy meg tudom-e fizetni.

A személyes tapasztalat mindenek felett.
Utána azt kitapasztalni melyik más tapasztalatokra lehet adni, amit csak olvasol, és ezekből a tapasztalataid alapján már tudsz elég jó következtetéseket levonni.
A lényeg, mint láthatod, a tapasztalat :D

[ Szerkesztve ]

(#70361) Bodz válasza Gabesz_23 (#70347) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akár valami csöves, de egy kicsit melegebb hangú ss is megfelelő lehet. A lényeg inkább, hogy ne legyen világos, szúrós. Nekem maga a HD 58X is meglepően élénknek bizonyult.

(#70349) kromatika: HE400S + Focus A nekem még mindig a kedvenc nyitottam 100 alatt, még ha nem is igazán tudom hogy miért. 58X valamivel világosabb.Múltkor írtad, hogy neked mennyire tetszik az X1S-ről. Valahol itt kezd el különbözni az ízlésünk, ugyanis én nem tartom valószínűnek, hogy nekem megfelelne.

(#70362) ribizly válasza Bodz (#70361) üzenetére


ribizly
veterán

Ha már itt tartunk: és mi a kedvenc nyitottad all the time?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70363) Dorien válasza Lizard0828 (#70354) üzenetére


Dorien
veterán

Én most váltottam SRH440-ről 940-re. Sajnos a felépítése hasonlóan nyekergős, de a kényelme és hangja (főleg a tere) jelentősen jobb, mint a kistesónak. Itt ugye már plüss párna van és jár hozzá egy pár pótpárna is, 2 féle kábel (csavart és egyenes), valamint egy masszív hordtáska.

Még csak ismerkedem a 940-nel, de nagyon tetszik a brutális részletessége. :) Eléggé egy súlycsoport a Yamaha HPH-MT220 fejessel, bár utóbbi ütősebb hangzása egyelőre közelebb áll hozzám. Mindkét fejes kiegyenlített, de a Yamaha inkább kicsit a mélybe húz, a 940 meg inkább kicsit a magasba. Viszont (a mostani láncomról) sokkal kevésbé sziszeg, mint bármelyik Beyer. Good stuff. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70364) Bodz válasza ribizly (#70362) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ez könnyű, pre fazor Audeze LCD3.

(#70365) #56474624 válasza ribizly (#70355) üzenetére


#56474624
törölt tag

AKG K275? Viszonylag új kiadású zárt. Végre valaki beszámolna róla. :))

[ Szerkesztve ]

(#70366) Fecniii


Fecniii
tag

Sziasztok!

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
leginkább játékra aztán filmezés és utolsó sorban zene
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
kellene egy USB hangkártya is a kettőre együtt kb 40k
4.) Új vagy használt?
új
5.) Circumaural vagy supraaural?
circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
mindenképpen zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
nem vagyok basshead inkább kiegyensúlyozott legyen a hangzása
8.) Honnan vásárolnál?
itthon
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC-ről 7.1-es USB hangkártyán
cserélhető kábel előny, de nem feltétel (ha mondjuk TV-re dugnám akkor rá tudjak dugni egy hosszabb kábelt a PChez meg elég lenne rövidebb is)
Lehetőleg minél kényelmesebb legyen 3-4 óra után se nyomjon.

néztem eddig:
Audio-Technica ATH-M30x
Audio-Technica ATH-AVC500
PIONEER SE-MS5T

de bármilyen javaslat érdekel

illetve hangkártyából néztem eddig:
Sound Blaster X-Fi HD (nem tud 7.1-et)
Sound BlasterX G1
ASUS Xonar U7 MKII DAC

köszi

(#70367) milkabrams válasza #56474624 (#70365) üzenetére


milkabrams
őstag

Kár hogy nincs valami zárt k712 por féle fejesük, Sőt 100k környékén nem hiszem hogy van olyan ami kiegyenlített és nem esik darabokra az ember fején, két példa focal és meze.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70368) csakany2001


csakany2001
senior tag

Sziasztok!

M30X-ről szeretnék szintet lépni.
"1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?" -> Általában otthon.
"2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?"-> Csak zenehallgatás.(vegyes műfaj)
"3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?"-> 50K
"4.) Új vagy használt?" -> Csak új.
"5.) Circumaural vagy supraaural?"->Circumaural.
"6.) Zárt vagy nyitott?"-> Zárt.
"7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?"-> Leginkább közép-orientált hangzásút szeretnék mert ez szoktam meg.(de az sem baj ha kicsit több a magas vagy a mély, a lényeg hogy ne csak az egyik tartomány domináljon)
"8.) Honnan vásárolnál?"-> Muziker vagy Alza.
"9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?"-> Mindenféleképpen vennék egy hozzá való DAC+AMP-t, okostelefonról, Flac és wav zenéket.
SRH840-t nézegettem, de az sokak szerint recseg illetve nehéz.
M30X-hez viszonyítva milyen lenne?

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#70369) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Megjött a tesztre szánt DT1770. Chord mojoval egész jó párost alkotnak. Mély egész jó, de sajnos a tere tényleg elég kevés a DT770 pro 80Ohm-hoz képest. Kb inkább a fele. :( Ha valaki tesztelt Denon D7200 vagy ATH A1000Z-t ott milyen a tér? Basszus? Mert ez sajnos nekem elég nagy csalódás. Film nézésnél eléggé vissza veszi az élvezetet.

[ Szerkesztve ]

(#70370) Dorien válasza Fecniii (#70366) üzenetére


Dorien
veterán

A Pioneer SE-MS5T nagyon kényelmes, csak ajánlani tudom. DAC/AMP-nak szerintem X-Fi HD vagy ez [link], ha nincs szükség a 7.1-re.

csakany2001: SRH440, 840, 940 - ezek sajna mind nyekeregnek a csuklós fejpánt mechanika miatt. Viszont csak addig zavaró, amíg nem szól a zene. :) A súlyuk nem vészes egyáltalán. Ami még szóba jöhet: Beyer DT770 Pro 32 / 80 / 250 ohm

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70371) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

hello ismét!

szóval úgy néz ki, hogy miután párszor oda-vissza cserélgettem a samson meg az audio-technica fejeseket, az utóbbi lett a nyertes. egyetlen bajom van, hogy a kábele nem igazán akarja kirúgni magát, össze van kunkorodva.

megint csak a halvány emlékeimre tudok hivatkozni, mintha a régebbi kommentekben már lett volna ez téma. talán kábelharisnyáról volt szó, nem tudom. bármilyen tipp jöhet, amatőr vagyok. :DDD

köszi!

(#70372) csakany2001 válasza Dorien (#70370) üzenetére


csakany2001
senior tag

Köszönöm szépen a segítséged, még lenne pár kérdésem.
Egész jók a felsorolt darabok.
SRH940 megéri a felárat a 840-hez képest?
Leginkább a részletesség érdekel.
DAC/AMP-nek milyet ajánlasz?
Pár szempont van, hogy a telefonról egy 2 oldalú jack kábellel rá tudjam kötni, illetve saját akkumulátora legyen.
Keret olyan 20-30K, de ha kicsit több az sem okoz problémát.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#70373) milkabrams válasza milkabrams (#70367) üzenetére


milkabrams
őstag

Pedig olyan jó lenne valami a k712 pro vagy hd 660s-re hajazó hang zártban.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70374) Samtya válasza Fecniii (#70366) üzenetére


Samtya
senior tag

Kingston HyperX Cloud Pro vagy
Cloud II.
Utóbbinak van saját USB hangkártyája, ami nem egy nagy durranás a külső hangkártyák között, de legalább van hozzá.

(#70375) Dorien válasza csakany2001 (#70372) üzenetére


Dorien
veterán

Részletességre biztosan jobb az SRH940. Hogy megéri-e a felárat, az már nem biztos. Az SRH840 a melegebb, mélyerősebb hang.

Ha (analóg) jack kábellel kötöd a telefonra a DAC/AMP-ot, akkor csak az erősítő részét használod, a telefon marad a DAC. Ha a DAC részét is akarod használni, akkor (digitális) USB vagy lightning csatlakozás kell. Itt tudnak segíteni: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70376) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Superlux HD 681 Evo fejhallgatóm egy kis felújításra szorulna.Megpróbálom a saját szavaimmal leírni a gondot, mert a szakszavakat nem ismerem :B
Tehát a fejre illeszkedő rugalmas pánt az egyik oldalon szinte teljesen kiszakadt a hangszóró mögötti keretből. Így sajna beesik a fejemre, nem tart semmit és a hangzást is teljesen hazavágja. De a szorítóerő nem roppantja össze a fülemet :) Szétszedtem, és azt láttam hogy ezt a pántot egy fehér szilikonszerű kötöző izé tartja rögzítve a hangszórókhoz, és az egyik teljesen elszakadt. Ebay-n találtam ebből a rugalmas pántból, de ezt az említett fehér bizbaszt, amivel be kell rögzíteni a keretbe nem találtam. Van valami ötletetek?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70377) #56474624 válasza milkabrams (#70373) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, talán a zárt Audio Technikák között kellene nézelődni. Olyan teret azért ne várj zárttól, mint a K712-től.

(#70378) csakany2001 válasza Dorien (#70375) üzenetére


csakany2001
senior tag

Akkor mindenképpen megpróbálom ezt a 2-t kipróbálni 1 időben.(bár vidéken nem könnyen kivitelezhető, de ha jól tudom Pécsett van 1 kisebb üzlet)

Köszönöm szépen a segítséged, az utóbbiról nem is tudtam.(mármint hogy így csak erősítőként működik)
Mindenképpen rákérdezek ott is a DAC/AMP-vel kapcsolatban.
További szép estét!

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#70379) Dorien válasza csakany2001 (#70378) üzenetére


Dorien
veterán

Szívesen. A Shure-ok elég hangosak lesznek telefonról is, de a jobb hangminőséghez nem árt egy DAC/AMP.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70380) Fecniii válasza Samtya (#70374) üzenetére


Fecniii
tag

Mikrofonra nincs szükségem nem nagyon játszom itthon multit (az megmarad az irodába a kollégákkal :), ezért keresnék inkább valami hagyományosabb fejhallgatót itthonra.

(#70381) Samtya válasza dethroner (#70376) üzenetére


Samtya
senior tag

Postás gumiból lehetne alkotni valami hasonlót.

#70380 Fecniii: le lehet venni a Kingston mikrofonját. [link]

[ Szerkesztve ]

(#70382) fericske válasza #56474624 (#70377) üzenetére


fericske
addikt

Kivéve, ha az egy Pandora 6 vagy 8-10. ;)

(#70384) Zoliee válasza torma1981 (#70369) üzenetére


Zoliee
senior tag

Kölcsön kaptad, vagy rendelted és nem tartod meg?
A beyer tesla driveres fülesei egy pöttyet túl vannak árazva. Szerintem indokolatkan a 770 árának a 4szerese.

(#70385) kromatika válasza csakany2001 (#70372) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Két napja hallgattam össze a haverom 940 ét a 840-el.Szerintem abszolút nem éri meg a felárat a 940.Valamivel részletesebb a hang,de sokkal világosabb,és igen csak magasba húz.Az anyag minőség sem változott igazán.Ebben az ár fekvésben,igen nehéz meg verni a 840-et szerintem.Ha csak a hangot nézzük ,szerintem az MX40 től is jobb.focusrite scarlett solo 2nd gen -vel nem szólt rosszul a 940,mert adott egy kis melegséget és vastagságot a hangjának.Fiio E17K AlPhen 2 vel is elment.De mind két cuccról jobban szólt számomra a 840.

(#70386) ribizly válasza Bodz (#70364) üzenetére


ribizly
veterán

:)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70387) ribizly válasza #56474624 (#70365) üzenetére


ribizly
veterán

Már Bodz is pedzegette, de nem én vagyok a legjobb erre a feladatra. Az érdeklődésem ugyan megmaradt a téma iránt, de az "étvágyam" igencsak visszafogott lett, ami az újabb cuccokba való ugrásokat illeti.:U
Ha beesik valami akcióba akkor előfordulhathatnak persze balesetek.:D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70388) kromatika válasza Bodz (#70361) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi a választ.Az tetszik benne hogy részletesebb mint a 400S számomra.Bocs azt elfelejtettem hogy nem magában az Aune hajtja,ha nem egy P3 MK II OPA1662-vel.EZ lágyítja kicsit az Aune hangját,de nem veszi el a részletességet.Még majd ki próbálom hogy a P3 ba nézek valami melegebb hangú,de azért részletes OPA-t.A toppikba vissza olvasok mert úgy emlékszem volt erről írás.

(#70389) milkabrams válasza #56474624 (#70377) üzenetére


milkabrams
őstag

990z?
Jobb választás hangban és tartósságban mint a focal spirit classic? Nekem egy nagyjából kiegyenlített fejes kell, tisztal részletes magasakkal, közepekkel és kontrollált méllyel ami lemegy mélyre, de nincs belőle sok. A lényeg, hogy legyen ereje a dobnak, de nem legyen a valósnál hangsúlyosabb. Az sem árt ha jó komolyzenére.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70390) Dorien válasza milkabrams (#70389) üzenetére


Dorien
veterán

Vadássz valahol egy használt HPH-MT220-at, az üt rendesen. :) Tényleg nagyon jó fejes.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70391) Sinesol válasza milkabrams (#70373) üzenetére


Sinesol
veterán

Esetleg valami Fostex fejes.
Én csak a CAL!-t ismerem tőlük, de az szerintem még az eredeti 40-50k-s árán is megállja a helyét, úgy tud ütős lenni, hogy közben egészen egyben marad a hangja, nem hibázik nagyot sehol.

[ Szerkesztve ]

(#70392) milkabrams válasza Sinesol (#70391) üzenetére


milkabrams
őstag

Valamit 100k körül? Szeretnék olyan. A fostexek elég drágák, úgy terveztem, hogy a zárt fejest használom LG VXX-hez vagy majd ha valamikor veszek jobb féle DAP-ot, a 8 órás vonatozáshoz pont jó. Míg nem tudom megoldani a nyitott fejest, ezt használnám otthon is.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70393) milkabrams válasza milkabrams (#70392) üzenetére


milkabrams
őstag

A lényeg, hogy a hangja ne legyen olyan meleg mint a meze 99c-nek, nem tesz jót a női éneknek. A mélyekből meg le tudok csippenteni.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70394) torma1981 válasza Zoliee (#70384) üzenetére


torma1981
veterán

Kölcsön. Csak kipróbálására. De nem jött be ez a kevés tér.

(#70395) csƵ válasza Bodz (#70383) üzenetére


csƵ
őstag

Rendeltem egyet. Kíváncsi vagyok, csütörtökön itt is lesz.

(#70396) Zoliee válasza torma1981 (#70394) üzenetére


Zoliee
senior tag

Mások is írják a kis teret. Én a hangjától sem durrantam el.
Az alcantara bőr meg nem olyan drága, hogy 160-170k legyen emiatt a vége.

(#70397) ferzoli válasza Bodz (#70383) üzenetére


ferzoli
Ármester

Csábító, ugyanakkor kicsit ijesztő is, hogy ilyen sok visszaküldött példány van belőle... :F

(#70398) milkabrams


milkabrams
őstag

Azt 990z megéri az árát? Hangjáró, elsősorban a negatívumokról tudtok mondani valamit?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#70399) Dorien válasza Sinesol (#70391) üzenetére


Dorien
veterán

A CAL! az Denon származék. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#70400) ribizly válasza milkabrams (#70398) üzenetére


ribizly
veterán

Tudod vannak azok a cuccok, amelyek úgy igazán nem tűnnek kiemelkedőnek, mert nagyon mérnöki módon lettek elhelyezve a piacon. Nekem kicsit ilyenek ezek az Audio-Technica-k. Kromatikia, Bodz biztosan tudnak Neked részletesen beszélni a hangjáról, de pl. nekem anno nem okozott maradandó élményt, hogy utánamenjek. De lehet Te pont azt keresed.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.