Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66403) attiss66


attiss66
senior tag

Egyéb dolog, voltam egy extrémaudio-ban, teszteltük az ottani sráccal a hifiman hm-101-es csodát, de inkább csudát. Először el se akart indulni, azt mondta a srác, hogy elemes és fel kell töltődnie. Hm, ez fura, usb-s ahonnan kapja a tápot, akkor ha ráteszem a számítógépre rögtön indulnia kéne szerintem. Na, nagy nehezen beindult. Egy Beyerdynamic t990-el akartuk hallgatni. Na de a hifiman nem igazán akart szólni, csendeskén hangzott rajta valami, az enyémmel a hd435-el meg se szólalt.hm. kipróbáltam a senhd600-at, nem rossz, de nem így képzeltem el. volt hd599 is, de az csomagolásban volt, nem bontotta ki, vagyis nem akartam kibontatni, mert úgyse vettem volna ott meg. úgy találtam, hogy a hd600 szerintem egy kicsit testetlen, sok a fűszer, kevés a hús. az én hd435-öm szuggesztívabb volt , lehet, mert pont a fűlhöz vezettem a hangot az üreges szivacsokkal. a beyerdinamic t990-es jó erősítővel, jó forrásról ott körül szólt, mint a hd600-as. ja, és a hd600 a fület körülölelő szivacsával kényelmetlen volt, túl erősnek tartottam a nyomását. kár azért, hogy a hd 599-et nem próbáltam ki, mert én azt akartam venni. a hd600 dupla ár. a creativ sound blaster z-t megrendeltem a bestmarkt-tól. Azt mondja a srác a telefonba, hogyha megrendelem aznap 16.00-előtt, másnapra kihozza a futár, de max 2 nap. utána megint telefonáltam és egy másik hapi vette fel a telót, azt mondja 22.-e előtt nem fogják kiszállítani és addig az ár is változhat. na ezen vitáztunk egy kicsit. na mindegy, ha kihozzák és drágább lesz, mint amit email-en elküldtek, nem veszem át a futártól, megy vissza a feladóhoz. majd megveszem máshonnan. nem a vevőnek kell kiszolgálni az eladót, hanem az eladónak a vevőt.ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.