Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#33801) privacy99 válasza btudos (#33798) üzenetére


privacy99
senior tag

Azért az odavissza agyonveri elég erős túlzás:

[link]

Egyrészt nem kap olyan állleejtően sokkal több pontot semmiben, másrészt egy mai, kemény játék simán megfekteti azt is. Ami oda-vissza agyonveri az a GT650M SLI. Persze relatív, hogy kinek mit jelent az agyonveri, nálam az azt jelenti, hogy 2-3-szor olyan erős, és köze nincs egymáshoz a kettőnek. A 635M és 645M között pedig nincs ekkora különbség.

(#33802) Borote válasza szpevak (#33800) üzenetére


Borote
addikt

Garancia szempontjából igen (+ bluetooth, webcam is), de összeszerelésre nem jobb (a zsanérja talán igen), billentyűzete pedig sokkal jobb a G580-nak.
Az 5521 viszont egy nagyon frankó gép.

(#33801) privacy99: "Egyrészt nem kap olyan állleejtően sokkal több pontot semmiben" - te benchmarkokkal szoktál játszani? :DDD Még azonos generációkon belül is fenntartásokkal kell kezelni (ráadásul CPU-tól is függ).

[ Szerkesztve ]

(#33803) btudos válasza privacy99 (#33801) üzenetére


btudos
veterán

A kérdés az, hogy a GT645m-ből elvileg mit lehetne kihozni (reméljük Pocok256 hamar talál megoldást a kérdésre). Alapjáraton is lényegesen erősebb, és elvileg még bőven van benne tartalék, csak valamiért nem hagyja magát. Ettől persze nem kell SLI-s FPS számokra gondolni, de bőven jobb mint a GT635m (azt ne felejtsük el, hogy jelen esetben a GT635m csak egy átnevezett GT630m-nek felel meg a NBC-en.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33804) privacy99 válasza btudos (#33803) üzenetére


privacy99
senior tag

Borote - Nem, még sosem futtattam benchmarkot, csak játékon belül párszor. De az az egyetlen szoftver, amivel össze lehet hasonlítani. Azt nem mondhatom, hogy de nem sokkal jobb, mert nekem majdnem olyan simán futott a World of Tanks, és én úgy láttam..
Lehet ezt-azt mondani, a 645M-nél biztos épp töredezettségmentesített, meg pont akkor futott a vírusírtó, de felesleges. Ezek a srácok gondolom tudják hogy mit kell tenni, hogy közel azonos körülményeket biztosítsanak a kártyáknak, tehát ott nem hülyék tesztelnek.

Igen megértem, hogy van benne tartalék, és erősebb. De nem jóval, ahogy látom. És gondolom a 635M-et is meg lehet pörgetni, mert bármit lehet tuningolni, tehát most az alapjáratról beszéltünk, nem arról hogy otthon ki mit művel, és hogy hajtja túl. Végeláthatatlan vita lenne, ha belevennénk a tuningot is.

Továbbá nem értem, ha átnevezett 630M, akkor hogy kap több pontot mindenben, és hogy van jóval előrébb? A kártya látta, hogy át van nevezve, tudta hogy többet kell nyújtania, és ezért megerőltette magát?

[ Szerkesztve ]

(#33805) btudos válasza privacy99 (#33804) üzenetére


btudos
veterán

Többféle GT635m van, a NBC-en az erősebbet tesztelték (ami nem véletlenül van ugyanott ahol a GT555m, abból lett átnevezve) de a hazai piacon a gépek 99 %-át (100-at nem mondok mert nem tuti, bár van egy tippem) a gyengébbik, GT630m-ből készült verzióval szerelik.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33806) Chaser válasza ALI_G (#33790) üzenetére


Chaser
titán

Én is rosszul emlékeztem, Z500 macerásabb, bár ügyesen meg lehet oldani.

privacy99:FPS mérővel van értelme hasonlítgatni, benchmarkokkal nem sok. Persze vga-n kívül azonos hw-rel. És úgy van értelme ha a rendszer szűz, biztos ne kavarjon be semmi, csak a gamek legyenek. Sztem se olyan eget megváltó az a GT645. Persze ha jó áron van akkor jó.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33807) btudos válasza Chaser (#33806) üzenetére


btudos
veterán

Nem azt mondtam hogy essünk hasra tőle, de pont beleillik az Y500 SLI-je és a G580 féle GT635m között maradt résbe, és mivel 15,6-os gép nem nagyon van 200 körül ami ennél erősebb, szerintem mindenképp említésre méltó.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33808) #93822592 válasza #93822592 (#33675) üzenetére


#93822592
törölt tag

Na sikerült 200.000-re növelnem a keretet.
Ebből az összegből is a z500 a legjobb választás?

Esetleg egy dell insirion 7520?

[ Szerkesztve ]

(#33809) szpevak válasza Borote (#33802) üzenetére


szpevak
csendes tag

De az 5521-nek jóval gyengébb a processzora. Jobb, mint a G580? Melléketen küldök egy PerformanceTest benchmark-ot, 15%-al gyengébb a G580-nál.
És a HP G6 vagy a SleekBook (ha ugyanolyan, ahogy én hiszem) milyen összeszerelés szempontjából? Ha nem nyomogatom, ütöm, ha vigyázok rá, akkor számít az anyaghasználat? És a billentyűzete tényleg olyan rossz?

(#33810) btudos válasza #93822592 (#33808) üzenetére


btudos
veterán

A Z500 és az Inspiron 7520 kb. egy szinten vannak tudásban, neked kell dönteni, én a Z500-at venném a számomra szebb forma (vékonyabb és elegánsabb) és a jobb billentyűzet miatt.

Pontosítok: A GPU-k erősorrendje GT635m<HD7730m<GT645m. Ennek tudatában nézelődj.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33811) szpevak válasza Borote (#33802) üzenetére


szpevak
csendes tag

(#33812) Deniweit


Deniweit
csendes tag

Sziasztok!

Notebook vásárlás előtt vagyok, már egy ideje olvasgatom a fórumot de még nem jutottam dűlőre.
A tények: szükség van egy laptopra nagyon max 150.000Ft-ért, a legfontosabb a megbízhatóság, felhasználása igazából office programok, kicsi wow, de a cél hogy azért még pár év múlva is helytálljon ezért I3 processzort szeretnék , meg mindenféleképpen kerülne bele egy 120-as SSD (ebből mit ajánlotok-fő a tartósság).

Tehát amiket már nézegettem:
Lenovo g580ah (Hogy működik a gariztatása Miskolcon??)
Acer Travelmate P453

Ezen kívül még az alábbi márkákból valami szóba jöhet?Fujitsu???Dell??

Melyikbe könnyebb belepakolni az SSD-t esetleg van-e olyan ahol nem kell az ODD helyére pakolni???

(#33813) szpevak


szpevak
csendes tag

Többiek, a G580 vagy az 5521?

(#33814) btudos válasza Deniweit (#33812) üzenetére


btudos
veterán

Ha meg akarod tartani az HDD-t is adatnak, de kell az ODD, akkor veszel egy USB 3.0-s külső házat 2-3 k-ért és beledobod a vinyót, az SSD meg megy a helyére a gépbe.

Ha nem kell dGPU, akkor én Fujitsu-t vennék(A532/AH532), ezekkel a Travelmate-ekkel még nem találkoztam.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33815) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Sziasztok!
Lenovo-Ideapad-G580 b960-as procival és gt635-tel milyen szintű játékokhoz elég (kb. 30 FPS) és milyen szinten?
Elsősorban DOTA2-vel és hasonló szintű játékokkal használnám, de jó lenne, ha legalább minimumon elvinne pár újabb játékot is.

(#33816) privacy99 válasza szcsaba1994 (#33815) üzenetére


privacy99
senior tag

DOTA2 szintű játékokat simán viszi, szerintem maxon vagy high-on. A komolyakat(BF3, GTA4) mediumon, az ultrákat(Crysis 3) nagyon lowon. Ha 30 fps felett maradunk.

(i3 + 635m párosítás értékeit írtam le, nem tudom a proci mennyire számít)

Ez pont az én gépem, maxon minden és 60 fps Dota2-vel

[ Szerkesztve ]

(#33817) Chaser válasza btudos (#33807) üzenetére


Chaser
titán

Az a baj 635-höz sokkal közelebb van mint a GTX660-hoz vagy 650 SLI-hez. Árban meg jóval több mint a 635-ös gépek.Akkor már inkább vennék Y580-at ha találok, vagy akár 1 vga-s Y500-at.

Deniweit:15.6-os gépekben max pár üzletinél lehet 2. HDD hely, de az is ritka mint az a bizonyos holló. Vagy optibay, vagy esetleg olyan gép amibe lehet minipcie SSD-t rakni. De abból se sok van és azok az SSD-k drágábbak, több velük a kompatibilitási gond is. Én is A532-re szavaznék.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33818) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

már csak egy kérdésem van ezzel kapcsolatban:
Mennyire éri meg ssd-t tenni bele, mert a gépben lévő vertex 3 60gb-t akarnám belerakni, a vinyót meg külsőként kasználni

(#33819) Borote válasza szpevak (#33809) üzenetére


Borote
addikt

Gondolom most roppant mód meg foglak lepni, de a jóságot nem abban mérjük, hogy hány GHz-s a gép processzora. Az ilyen vérpistiknek Packard Bell való, azt kap olcsóbban, oszt' csók.

(#33818) szcsaba1994: SSD minden gépnek jót tesz :)

[ Szerkesztve ]

(#33820) jagyugyaerik


jagyugyaerik
tag

Sziasztok!

M ia véleményetek a Toshiba notebookokról? MIre érdemes odafigyelni? 130 körül terveztem, hogy vásárolnék.
Köszi előre is!

(#33821) DJGABI


DJGABI
addikt

Ezek az edigital outletes cuccok milyenek lehetnek [link]? Vajh helyben javítgatottak vagy hivatalos szervizbe viszzaküldték őket?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#33822) Tikakukac válasza DJGABI (#33821) üzenetére


Tikakukac
titán

Kb. mindegy, egyiket sem lenne érdemes venni.

jagyugyaerik: Attól függ mit akarsz venni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33823) LaptopSystem válasza mutyuru (#33795) üzenetére

nézd a gyári garanciánál nincsen jobb :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#33824) jagyugyaerik válasza Tikakukac (#33822) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Igazából a Satellite típusokat nézegettem. Valami széria hiba, amitől tartani kellenne?

(#33825) Tikakukac válasza jagyugyaerik (#33824) üzenetére


Tikakukac
titán

C850-855 szériában gagyik, ez az egyik hiba.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33826) jagyugyaerik válasza jagyugyaerik (#33824) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Lenne két gép amit kinéztem melyiket lenne érdemeseb. Most itt nem csak arra gpondolok melyikben van nagyobb vinyó, hanem az élettartam, a ház minőség és stb...
Lenovo
toshiba

(#33827) Pocok256 válasza privacy99 (#33804) üzenetére


Pocok256
veterán

Azért egy Gt 635m tunning és egy gt 645m tunning között ég és föld a különbség. Mert míg a 635m (átnevezett) az a max értékek körül jár addig a gt 645m és a gt 660m közöt SEMMI különbség nincs csak annyi, hogy gyárilag levették az órajelét a 645m nek és a feszültségét. Ergo egyszerűen ha fogod és átálítod a feszt és a órajelet a 660m órajelére és feszültségére akkor kapsz egy 660m et (persze van különbség hisz 660m et már szerelnek gddr5 ös ramokkal ez logikusan eltérés, de nem a memória a szűk keresztmetszet itt) és itt még nem beszéltünk tunningról mert ez még nem tunning ha e fölé emelnéd az órajeleket akkor mondhatnánk, hogy tunning. Míg a 630m nek ha emeled az órajelét az tunning ténylegesen hisz nincs oylan társa (avagy variáns) amiben emeltebb órajelen futna.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#33828) Borote válasza Pocok256 (#33827) üzenetére


Borote
addikt

Elvileg a GT630M-es széria valahol 800MHz-ig bírja a tuningot (amúgy a GT550M pl 740MHz-n futot, az 555M pedig 753-on - a 96 CUDA-s).
Mindezt 96 CUDA maggal, hot-clock-kal (2x shader órajel).
Ehhez képest a Kepler 384 CUDA maggal bír (még ha meg is felezzük, mert nincs hot-clock) akkor is elég jelentős az előrelépés shader esetén (ami persze nem minden, illetve ezen a szinten azért elég sokat számít a GDDR5-ös memória is). Órajelben is egészen sokáig bírja, tekintve hogy a 750M-nek 967MHz az alap órajele, úgyhogy azért van benne tartalék valóban.

Ja, a 22nm-es 96 CUDA-s Fermi lapka is (GF117) is 938MHz-n fog futni. Nem semmi, hogy mennyit számít a 40nm-ről átállás 22-re.

Mindent összevetve szerintem is elég jelentős a különbség a GT645M javára, főleg, ha a fogyasztást is beleszámoljuk.

(#33829) Chaser: nekem engedi emelni szoftverből a HD7770 feszültségét (bár elég limitált, meg én úgy is inkább csökkenteni szoktam).

[ Szerkesztve ]

(#33829) Chaser válasza Pocok256 (#33827) üzenetére


Chaser
titán

Feszültség ha gyárilag leszabályzott az nem is fog fentebb menni max modbios-szal, azzal meg könnyen örök vadászmezőkre lehet küldeni a vga-t. Vagy ha már van rá sw-es mod javítsatok ki. Asztali kártyáknál nem tudtam sw-esen fesz-t emelni. DDR5 meg hogyne dobna rajta hatalmasat, kb ég és föld a kettő. Már a GT635-ös szintű kártyáknál is. Asztaliban volt HD5670-em ddr3 meg ddr5, előbbi kb GT635 tudás. Hadd ne mondjam mennyivel jobb volt a DDR5 verzió.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33830) Tikakukac válasza Chaser (#33829) üzenetére


Tikakukac
titán

Feszültség moddinggal különösen óvatosan. Mivel amit kiír, az sokszor csal. Így elég gyorsan le lehet kanyarintani a rendszert.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33831) Pocok256


Pocok256
veterán

Asszem ebből levél lesz a lenovonak hátha meghatja őket :D Mert még win 7 alól sem megy semmilyen gpu tunning csak a memóriát lehet emelni :( Sőt még a gpu boost is le van tiltva :( Bár nem ábrándozok azon, hogy valami is változni fog ha utána érdeklődök a dolognak, de veszteni nem vesztek rajta az tuti :D Simán elbírná viselni a rendszer a gpu boostot mert 70 fok fölé sose megy a hőmérséklet :S Nem értem én ezt mire fel kapcsolták ki :(

Aztán ha negative válasz jön akkor nincs mit tenni jön a bios mode :S

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#33832) SeniorTilla válasza runner 125 (#33791) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A Sony-nak melyik az üzleti modellje? (találós kérdés okosoknak) :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#33833) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

80-90k körül milyen matt kijelzős 15,6-os üzleti felhasználásra szánt notit érdemes venni (használtan)? 3-4Gb ram kellene, minimum 320Gb-os HDD, de inkább nagyobb, erős CPU. Alu ház előny, és a masszív zsanérok. Üzemidő nem fontos, hálózatról fog menni, felhasználása a tömörítések, HD filmek lejátszása és konvertálása, netezésben (Firefox 5-6 ablak egyidejű futtatása minimum), zenehallgatásban ki is merül.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33834) SeniorTilla válasza spyduck (#33792) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na, kezd alakulni a régi hangulat. Most még kezdjétek el tárgyalni, hogy melyik gépnek van műanyagból a zsanérja, csak a teljesség kedvéért. Erre értettem a bődületes baromságok-at.

A sonyban gondolom nem sok tapasztalatod van, ha lenne, tudnád mi a különbség a képminőség között, pl. egy SVS15-nél.

Sárkányképet sem nagyon láthattál, mert amikor elkezdtél foglalkozni a hp-val, ez már rég kifutott modell volt. Ha meg láttál, akkor a mostani megjegyzésed csak szúrkálódás, vagy gond van a szemeddel :) anno még pont te kérdezted, hogy ha EliteBook 8740w-ket árulok, miért nem ülök rá az egyikre. Pont a képminősége volt, amiért nem. A konzumer HDX sokkkal-sokkal jobb képpel bír.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#33835) B-L-A-C-K válasza Tothgera30 (#33833) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

100 ezer körül is szokott lenne Dell Latitude E5520-as, én az alá nem mennék.

[ Szerkesztve ]

(#33836) LaptopSystem válasza Tothgera30 (#33833) üzenetére

szia
T400 vagy Hp6930P vagy kicsit feljebb az árban T410 vagy 8440P
illetve Dell E6400 avagy E6410 még jó lehet neked :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#33837) Tothgera30 válasza B-L-A-C-K (#33835) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én is erre gondoltam első körben. Anno volt is hirdetve pár jó árban.

#33836 alfa156: E6400-E6500-as sorozat meg is tettszett, rájuk is kukkantok.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33838) B-L-A-C-K válasza Tothgera30 (#33837) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen volt (pl ez is), de most sajnos nem találok, ha nem sürgős érdemes várni.

(#33839) Tothgera30 válasza B-L-A-C-K (#33838) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ajaj, sírtam is utána anno :DDD .

Vagy ebbe esetleg belemenne az előző generációs i5?

#33840 alfa156: Akkor lehet csak Core2-re váltható. Anno neked is volt i3-as 5520-asod, 125-ért, akartam is venni. Nem lesz még, picit olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33840) LaptopSystem válasza Tothgera30 (#33839) üzenetére

szerintem nem

nekem volt ilyenem,azt hiszem ilyen proci volt benne és nem tudtam kicserélni benne

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#33841) B-L-A-C-K válasza Tothgera30 (#33839) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem is tudtam létezik ilyen E5520-as amibe ilyen cuccok vannak...:) Szerintem tuti nem lehet cserélni benne a procit az alaplap nem hiszem i3/i5...stb kompatibilis lenne.

[ Szerkesztve ]

(#33842) LaptopSystem válasza B-L-A-C-K (#33841) üzenetére

az alaplap nem engedi más a foglalat

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#33843) B-L-A-C-K válasza LaptopSystem (#33842) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is azt írtam...:)

(#33844) Tenken válasza Pocok256 (#33827) üzenetére


Tenken
őstag

645m az gddr3-al van? Ez már a szégyen kategória inkább, 2013-ban még mindig ezeket szórják. Már a 7730-ast is az kötötte béklyóba.
Másrészt meg a feszelés azért egy neccesebb téma. Emlékezz pl a te hd 6750m-edre. Az is ugyanaz volt felépítésben,mint a 6770m de 0,5v miatt mégsem volt képes ugyanazokat az órajeleket produkálni és ezen semmilyen varázslat nem segített.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33845) Tothgera30 válasza B-L-A-C-K (#33841) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Látom, C2D megy bele, bár nem lenne rossz döntés, a proci cserével elketyegne nekem. Vagy rosszul látom? Érdemesebb i3-ast venni?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#33846) B-L-A-C-K válasza Tothgera30 (#33845) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Átlagos felhasználásra a TXXX proci is elég, viszont videó konvertálásokra már jól jön az erősebb.

(#33847) Chaser válasza Borote (#33828) üzenetére


Chaser
titán

Nem valami free voltage verzió a tied? Normál verziókban nekem nem ment feszemelés. Órajelet lehetett segédprogikkal emelni. Notebooknál meg amúgy se szórakoznék ilyennel. Méretéből adódóan nem feltétlen valami bika hűtés van a Z500-ban. Órajelemelés még oké. Modbiost meg nem erőltetném notebooknál, ha van is.

Tikakukac: Így van.

Pocok256: Ne törd magad sztem:) Nem tuning vga-t vettél, hanem egy notebookot. Gyári speceket hozza? hozza. Ennyit fognak mondani. Valószínűleg szándékosan vannak letiltva dolgok, nem akarnak maguknak konkurenciát házon belül, érthető.

Tothgera30: E5520-ak annyiért sajnos nem jellemzők. 1-2 darab volt 100k környékén. Vagy ha nagyon nem találsz semmit akkor egy fuji A512 újan. 5520m helyett inkább egy T500 pl. Olcsóbb is, ddr3 ramos, mindenféle kiegészítő meg alkatrész olcsón van hozzájuk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33848) runner 125 válasza SeniorTilla (#33832) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pl. egy SVT 13,3"-os ultrabook széria mérföldekkel jobb minőségű, mint a beugró 15,5"-osai, de ott a Z széria.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#33849) Pocok256 válasza Tenken (#33844) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem e ? Még többet is :D Ami pontszámba is meglátszódott VGA téren a 6750m karim (szénné húzva) sokkal erősebb volt DG ben mint a mostani gépem csak ugye a fránya gyenge 1 szálas cpu erő megette az egészet....

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#33850) Tenken válasza Pocok256 (#33849) üzenetére


Tenken
őstag

Én az "OCd to OCd" eredményre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.