Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) qisqaqas válasza SP!T (#19449) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Kis szerencsével csinálhatsz is magadnak. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19452) ZaenN


ZaenN
csendes tag

Sziasztok!

Szakdolgozatírás közepén vagyok, és ráeszméltem, hogy a jelenlegi Gigabyte Force K3 billentyűzetem bizony nagyon kényelmetlen, szó szerint fájnak most is az ujjaim miközben gépelek vele, úgyhogy itt az ideje egy normálisat beszerezni. Olvasgattam valamennyit a témában, de időhiány miatt nem akarok nagyon belemélyedni, ezért a segítségeteket kérném!

Körülbelül ezek lennének a paraméterek:
- a billentyűzet játékra, általános gépelésre lenne használva

- mechanikus, lehetőleg nem túl hangos switchekkel (Cherry MX Brown-ról jókat olvastam)

- ár maximum 40-ig, de nem gond ha olcsóbban tudtok jót (akár külföldről rendelve, használtan stb.)

- háttérvilágítást szeretnék, de nem kell ilyen programozható RGB (ha van nem hátrány), csak legyen kikapcsolható, meg pár fokozatú erősségállítással lehetőleg

- eddig magyar ISO kiosztású billentyűzeteim voltak, de nyitott vagyok angol nyelvű, ANSI típusokra is

- numpad-et nem használom általában, úgyhogy TKL billentyűzetet preferálnék (de legalábbis rövidebbet lsd. Quickfire TK)

- a gombok anyaga lehetőleg jó minőségű legyen

- csuklótámasz előny, de nem feltétel

Eddig ezeket néztem:
Quickfire Rapid-i

Max Blackbird TKL

Quickfire TK

Előre is kösz a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#19453) qisqaqas válasza ZaenN (#19452) üzenetére


qisqaqas
senior tag

CM QFR-i szerintem teljesen jó választás. Nem tudom merre laksz, de egy MAX keyboard áthozatala az EUba bőven 40ezren túlmutató összeg. Plusz adó.

Gombok anyaga az túlnyomó többségben ABS. Háttérvilágításnál GripCoat-os xxxx alkalmaznak 90%ban. Szóval a minőség elég gatya 50 ezer alatti keyboardok többségében. Ne várj minőséget itt. :( Az meg a másik hogy kommersz billeken csak ABS van. Ha jobbat szeretnél, akkor szerezz be egy ilyet. Ettől jobb minőség háttérvilágítósban szerintem nincs.

QF TK-t felejtsd el. Nem jó.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19454) tDr1v3r válasza ZaenN (#19452) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha már külföldi oldalakat nézegetsz fontolj meg egy Filco Majestouch-ot is, mondjuk egy Ninja-t. eBay-en van rengeteg, szinte bármilyen kapcsolóval és ISO kiosztással is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19455) qisqaqas válasza tDr1v3r (#19454) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Az pont nem. Nem világít. :( Meg drága is.

ZaenN: Vannak kraftosabb keyboardok is, itt. Vagy ha nem riadsz vissza a miniől: Putty és putty.

Uttóbbiaknak fém háza van, két színű háttérvilágítással.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19456) qisqaqas válasza qisqaqas (#19455) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Hopp, korrigálom magam.

A YotH verzió a full fém házas, az mondjuk +50%-kal többe fáj minimum. Itt pedig a kövi a szitu: "Layer 1 (bottom) has the base of the board, feet, etc, and it's plastic. Level 2 and level 4 (top) are 3mm slabs of aluminum with a 9mm plastic (layer 3) piece sandwiched in between. "

Elnézést, megkeveredtem. Bár így is stabilabb házat kapsz mint a kommersz billek többsége.

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19457) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

Normális keycap, világít, büszme csuklótámasz. Not bad. Csak az a betűtípus nagyon lelombozó.

Ínyencség: Zöld kapcsolós kommersz bill.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19458) maathe


maathe
senior tag

Hello

Létezik low budget mechanikus billentyűzet ami nem 30k, de azért használható? Elegem van az átlagos billentyűzetekből és szeretnék egy jobbat, tartósabbat. Nincs szükségem háttérvilágításra és semmi csicsára. Eddig mindig magyar kiosztásút használtam, de szerintem az angollal sem lenne gondom.

Szóval egy "kezdő" mechanikusra lenne szükségem. :)

(#19459) SP!T válasza maathe (#19458) üzenetére


SP!T
addikt

Szia! Tesoro Durandal G1N Olcsó, magyar és szerintem nem rossz. Legalábbis ennyi pénzért. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19460) nyunyu válasza maathe (#19458) üzenetére


nyunyu
félisten

20k alatt ne almodozz rola.

Annyiert osztogatjak a Tesoro Durandalt magyar kiosztassal, de ahogy elnezem, mar csak MX Red es MX Black kapcsolokkal kaphato, MX Blue es Brown mar csak vilagitos Durandal Ultimateban erheto el 31k kornyeken.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19461) qisqaqas válasza maathe (#19458) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Az a baj hogy 30ezer alatt csak Kailh van szinte. Kailh nem egy jó minőségű switch, és abban a kategóriában a kapcsoló lesz a legkisebb bajod. :F ( Házon/gombokon meg fog látszani a spórolás.)

Vannak ott még Cherry kapcsolósok Tesoronál(Kailh egyre több van), de kollégák a búcsús életérzés miatt nem javasolják. (Gagyi műanyag érzés — ha ez mond neked valamit)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19462) maathe válasza qisqaqas (#19461) üzenetére


maathe
senior tag

Értem. Akkor melyik márkák számítanak jónak ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

(#19463) minek?:S válasza haxiboy (#19444) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezt valamikor majd akkor megnézem, ha nem lesznek ilyen zsúfoltak a napjaim. Köszönöm.

Üdv.:M.

(#19464) qisqaqas válasza maathe (#19462) üzenetére


qisqaqas
senior tag

30 alatt esetleg alkalmi vételek számítanak jónak. Normális billek 30 felett, amikre nyugodt szívvel tudom mondani hogy jók azok 40-50 felett kezdődnek.

Ha márkát szeretnél hallani akkor tessék:
Leopold, Filco, Ducky, Vortex, DASkeyboard illetve a KBparadise és a Deck. Tán még ide jöhet a MAX és a WASD. Ezek a gyártók amit kiadnak a kezük közül az billentyűzet marad hosszú évek nyüstölése után is. Igen drágák. Ellenben nem megfizethetetlenek.

Lehet mondani hogy a CM (vagy tetszőleges népszerű márka behelyettesíthető) gyárt billentyűzetet, ami olcsóbb de az olyan is. ABS az egész. Nyeklő nyakló izé. Nem hiányzik nekem többet. Az meg végképp nem hogy egy GAMER(designed for/by gamers/gaming stb) matricát rággatnak és az árrés hirtelen nagyobb lesz. Persze, szépen világít, meg jól néz ki, meg a gamer cicák erre nedvesednek, de ettől az a keyboard még nem lesz jó.

Ha olcsón akarsz nagyon jót venni akkor bújd az aprókat és mászkálj bolhapiacra. Hátha valaki nem tudja hogy egy Model M-et akar kétezerért eladni.

Gons-t pedig még nem is említettem. :DD

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19465) ivana válasza qisqaqas (#19464) üzenetére


ivana
Ármester

Model M-et akar kétezerért eladni Egyszer láttam egyet 500-ért, de Szegeden volt, nem tudtam rávenni a fickót, hogy utalok neki 3k-t és postázza Pestre :(

(#19466) Horvi válasza qisqaqas (#19457) üzenetére


Horvi
őstag

Ez a CM QFR Rapid egész jól néz ki. Jó lenne bent melóhelyre. 30-ért még akár jó vétel is lehet.

Hello darkness, my old friend...

(#19467) qisqaqas válasza ivana (#19465) üzenetére


qisqaqas
senior tag

LINK!!!! Személyesen átveszem!

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19468) PitLee válasza qisqaqas (#19464) üzenetére


PitLee
őstag

Lehetne a hardver apró-ról egy idevágó link fent valahol és a bill.re vágyok megnézhetnék az aktuális használt piacot.
Vezetékes billentyűzetek, Vezeték nélküli billentyűzetek
pl ducky_dk1087 10k

[ Szerkesztve ]

(#19469) qisqaqas válasza PitLee (#19468) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Leginkább téma összefoglaló kéne. Oszt akkor nem úgy állítanának ide egyesek hogy szeretnének egy mechát, hanem úgy hogy "kéne egy brown kapcsolós TKL max 40 ért" és akkor már nem kell futni a szokásos köröket. :/

Ducky ígéretesnek tűnik. 10k-ért az majdnem ingyen. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19470) ZaenN válasza qisqaqas (#19455) üzenetére


ZaenN
csendes tag

Köszönöm az ajánlásokat!
Holnap reggel átfutom őket, és választok egyet...szívesen megszabadulnék már a mostanitól. :)

Mellesleg érdekel valakit egy eladó Gigabyte Force K3? ;]

További szép estét!

(#19471) FElici válasza nyunyu (#19406) üzenetére


FElici
csendes tag

Üdv nyunyu!
Köszi az ANSI/ISO helyreigazítást.

Meg tudnád mondani konkrétan melyik 2500Ft-os Genius bill-re gondolsz?

Egyébként most ideiglenesen szereztem egy HP KU-0316, jelentősen halkabb (tompább hangú) mint a régi, de még bőven nem az igazi.

FElici

(#19472) nyunyu válasza FElici (#19471) üzenetére


nyunyu
félisten

Mezei fapad KB-110X-et vettem ideiglenesen.

Sotetben eleg nehezen olvashato, mivel vekony a betuk feliratozasa, es nem veri elegge vissza a monitor fenyet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19473) nyunyu válasza qisqaqas (#19469) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a baj a mechanikussal, hogy minel jobban nezegeted oket, annal magasabbra teszed a mercet, meg a szukseges featureok listajat.
Az viszont nagyon fajni fog a penztarcanak. :DDD

Mittudomen, epiteni akarsz egy egyedi formaju hattervilagitottat, akkor mar a kupakok beszerzese sem lesz trivialis.
Pl. Ergodoxhoz van egyaltalan vilagithato kupak keszlet?
Magyar ekezetes feliratozasrol mar reg lemondtam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19474) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

BRÉKING: DASkeyboard átállt Greetech kapcsolókra. Durva.

Oszt ezekkel a kapcsolókkal szerelt RGB LEDes TKL billzet 30k alatt itt. Whoa.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19475) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Üdv!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy általános használatra keresek halk billentyűzetet, ár max 10k.

Válaszokat előre is köszönöm.

(#19476) Horvi válasza qisqaqas (#19474) üzenetére


Horvi
őstag

Nem vagyok annyira otthon ebben a kapcsolós dologban de ez a Greetech milyen minőséget képvisel ezen a téren?

Hello darkness, my old friend...

(#19477) jety91


jety91
őstag

Sziasztok!

USB hubos (2-3 csatlakozós) billentyűzetet keresek max 8000 Ft-ért, ami bírja a gépelést, programozáshoz lenne laptopra rákötve. Nem feltétlen kell mechanikus gombos, de ha van ilyen ebben az árkategóriában, akár az is. (Nagyon nem vagyok tisztában az eféle billentyűzetek árával)

Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#19478) ivana válasza jety91 (#19477) üzenetére


ivana
Ármester

Milyen laptop? Mert külső billel ami 8k-s csak romlást lehet elérni, ha viszonylag normális a billentyűzete. Főleg ollóst nézz, az van ennyiért ami vállalható.

(#19479) qisqaqas válasza Horvi (#19476) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Haloványlila gőzöm sincsen. Ha a DAS bevállalta, szar nem lehet. Bár nem ajnározta senki.(gateronról mondanak jókat) Gondolom nem különb mint a Cherry. [link]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19480) kexksz


kexksz
addikt

Quickfire TK gombjai mennyire szabványok?

(#19481) qisqaqas válasza kexksz (#19480) üzenetére


qisqaqas
senior tag

A bottom row nem az. Win, Space, Ctrl, Fn/menu azok nem szabványosak. Plusz a numpad nullája. Az 2db 1x1 a 2x1 helyett.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19482) jety91 válasza ivana (#19478) üzenetére


jety91
őstag

hp probook 450 g2hoz lesz. kulso monitorra lenne rakotve, es gondoltam akkor keresek valamilyen usb hubos billt, amire ratudnam kotni az egeret, hogy ne kelljen sokmindent dugdosni allandoan a laptopba. :D

(#19483) qisqaqas válasza jety91 (#19482) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ha bátor vagy: Veszel egy lób ó billt és beleoperálsz egy ilyet. Cserélhető lesz a kábeled és kapsz 3 USB portot pluszban. :3

Vagy ha több pénzt áldoznál rá, akkor ilyet is vehetsz. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19484) jety91 válasza qisqaqas (#19483) üzenetére


jety91
őstag

Lehet marad a bátorság :DDD
Köszi a segítséget, még akkor átrágom magam a dolgon :K

(#19485) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom, miért írjátok a Genius g265-re hogy gagyi, szerintem tök jó. 1 hete vettem. Könnyű rajta gépelni, és sötétben pont jó a világítása. Gombok átállításához meg használom a keytweak nevű ingyenes programot. Így simán lehet léptetni a számokat mondjuk a zene gombbal.
Külön tetszik, hogy van rajta 2 usb port is! Így a vezeték nélküli egérnek csak 10-20cm-re van a vevője.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19486) -FLY->


-FLY->
őstag

ROCCAT RYOS TKL-ről van valakinek tapasztalata? Megérheti az árát? Igazából a Rapid-i-től drágább, de vajon jobb is? Idáig csak egy roccat cumóm volt, egérpad formájában(sense), de az óriási hulladék volt és kb fél év után nem működött rajta az egér. Sóval van egy kis félszem, nálam a kövi bill 5-6 évet ki kellene bírjon patent állapotban.

(#19487) qisqaqas válasza -FLY-> (#19486) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ha a rapid-i től drágább akkor ne vedd meg. Ha minőségben akarsz szintet lépni a "gamer" gyártókat kerüld el. Kapcsoló az kapcsoló (Cherry), keycap gripcoat ABS/ABS(sima ABS valamivel jobb tapintásra, de a háttésvilágításról le kell mondani) , a billház meg műanyag. Ez ugyanúgy igaz az összes hasonló árú cuccra. A következő szint minőségben 50e körül kezdődik de ennek egy része a szállítás mert itthonról nem beszerezhető olyan ami érdemben jobb volna.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19488) qisqaqas válasza qisqaqas (#19487) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ez a szerkesztési idő qrva rövid... Bocs.

Ami kimaradt: Igyekezz fém vázas/házas billt szerezni. Fémváz vs fémház. Előbbinél alu/műanyag szedvics gondoskodik a stabilitásról, utóbbinál a teljes ház fém. (Mi több unibody) Ami a kettőben közös hogy a fém itt nem csak díszítő funkciót lát el hanem tényleg van neki haszna is.

A másik cucc, a keycap, az igazából egészen addig mindegy amíg standard szettről van szó. Simán beszerezhetsz pót keycapeket, sőt a Vortexnek van doubleshot PBT keycapje. (backlight supporttal!!! bár a belső anyag POM, de legalább nem ABS :) )

A kettőt kombinálod, akkor a billentyűzetedet vagy az unokád is használni fogja vagy melléd fogják eltemetni. :))

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19489) Moleman


Moleman
addikt

Sziasztok!
Egy kis okosítást szeretnék kérni billentyűzet téren. Van egy 10 éves Genius KB21E-m, a mai napig működik, de már zajos és kopott szegény. és sajnos már legalább 5 éve nem árulják sehol.
Hol nézelődjek, ha ugyanilyen funkcionalitásra vágyom? Semmi extra nem kell, ne világítson, legyen klasszikus kiosztás, és legyen rajta sok plusz funkciógomb.
Amit rendszeresen használok rajta, az böngésző előre-vissza, hangerő, némítás, média play-stop-következő-előző (itt vérzik el az összes új billentyűzet, amit láttam), alvás, számológép (legutóbbi nélkül azért tudok élni). A nyomási érzetre nem vagyok allergiás, eddig minden irodai billentyűzettel ki voltam békülve, ahol dolgoztam, ergo itthonra, játékra is tökéletes nekem bármi.
Legjobban egy újszerű KB21E-nek örülnék, gondolom ez hiú ábránd (bár a körzeti orvosnál láttam egyet, még új hangja volt, de onnan csak nem kérhetem el :DD). Ha mégis tudna valaki eladót, szívesen megvenném.
Más típus esetén a keret kb 10 ezer ft.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19490) qisqaqas válasza Moleman (#19489) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Valami ilyenre gondolsz?

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19491) Moleman válasza qisqaqas (#19490) üzenetére


Moleman
addikt

Igeen! Köszönöm! :R
Kár, hogy angol, de már legalább tudom, hogy érdemes keresgélni, mert ma is vannak ilyenek.

(#19492) nyunyu válasza qisqaqas (#19488) üzenetére


nyunyu
félisten

A másik cucc, a keycap, az igazából egészen addig mindegy amíg standard szettről van szó. Simán beszerezhetsz pót keycapeket, sőt a Vortexnek van doubleshot PBT keycapje.

Azert ez annyira nem trivialis, mivel nem feltetlenul azonos formajuak/meretuek a kulonbozo gyartok kupakjai.
Pl. Cherry alacsonyabb kupakokat hasznal, mint a tobbi OEM gyarto, illetve a kulonbozo sorokba szant gombok dolesszoge sem azonos a kulonbozo gyartoknal.

Teszemazt lecsereled a Cherry Ctrl gombjat egy Vortexre, akkor a pot gomb ki fog logni a billzet tobbi reszebol.
Nem nagyon lehet oket keverni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19493) nyunyu válasza Moleman (#19489) üzenetére


nyunyu
félisten

Van egy 10 éves Genius KB21E-m,

Ezt leanykori neven Logitech Internet Navigatornak hivtak, vagy legalabbis annak a zabigyereke.

Logitech sem gyartja mar vagy 10 eve, utoljara 2004 korul lehetett kapni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19494) qisqaqas válasza nyunyu (#19492) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Kossel bele, ugy van, kossel bele, mert azt muszaj. Vortex ugyanugy gyart Cherry profilu keycapeket. Full szett csererol szoltam nem egyenkenti szarakodasrol.

Most en is kotekszem: profilmentes (pl DSA) keycapek eseten teljesen mindegy melyik gomb melyik sorba megy.

Keverni meg igenis lehet. Izlesek es pofonok, ugye de van aki fetisesen kulonbozo gombokat rak egy keyboardba. Igaz hogy ronda, de ha neki tetszik... :DD

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19495) Caldera


Caldera
aktív tag

Szeretném lecserélni az öreg zörgős Genius KB-06X billentyűzetem (~10-12 éves, de még hibátlanul üzemel). A két lehetséges jelölt, ami dizájnban megfelelne a Gigabyte K7100 (ez új volna, bolti garanciával), vagy szép állapotú használt, kedvező áron Fujitsu KB520. Az utóbbiról nem sikerül kideríteni, hogy ollós rendszerű-e?
Melyiket javasolnátok?

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#19496) haxiboy válasza Caldera (#19495) üzenetére


haxiboy
veterán

Mi a fő felhasználási cél? Általános használat vagy inkább játék vagy munka?

Genius Slimstar i220 esetleg? Régebben ilyet használtam illetve a Slimstar 100-at is de azt talán már nem is lehet kapni. Előnyük hogy olcsók, és laposak mint a notikban. Viszonylag kényelmesnek mondható a többi magas rubberdome billentyűzetekhez képest, és az áruk is kedvező. Talán még az Apple billentyűzete ami viszonylag jónak mondható bár azért már kicsit jobban zsebbe kell nyúlni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19497) haxiboy válasza qisqaqas (#19494) üzenetére


haxiboy
veterán

qisqaqas ezt meg kell nézned

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19498) qisqaqas válasza Moleman (#19491) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Nekem van egy ilyenem. Nem használom. Két sörért viheted. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19499) Caldera válasza haxiboy (#19496) üzenetére


Caldera
aktív tag

Elsődlegesen munkához kellene, másod sorban ált. használat. Szempont a puha, csendes notbook klaviatúra féle működés.
Igen néztem az i220-at is, jól is néz ki, de nem preferálom a fényes műanyag felületet. Szerintem a hajszálkarcok meglátszanak rajta és csúnya lesz tőle. Ez sajnos a Gigabyte K7100-nál is egy -1 pont nálam. A Fujitsu KB520-nál viszont +1 pont, hogy lézer gravírozott a billentyűzet nem matricázott.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#19500) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Visszatérve a Genius G265-re. 2 napig minden rendben volt, de tegnap már nem. GTA5 alatt előjött egy késleltetés. Vezetés közben szinte mindent 1-2mp késéssel hajt végre. Ez mi a bánat? Mindegy melyik usb-re van csatlakoztatva. Ja, a másik, hogy usb3-mal egyáltalán nem megy, csak villog. Lehet, hogy megy vissza a boltnak.... Az Genius imperator is ilyen?

Azt mondjátok meg, hogy akkor mit vegyek 10e körül, amivel lehet normálisan játszani, világítós, de sok gépelésnél is kényelmes?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.