Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) SP!T válasza haxiboy (#19100) üzenetére


SP!T
addikt

Vajon Gigabyte Aivia Osmium-hoz kapni valahol magyar keycap-eket? Igazából vennék én bill matricát is simán, csak a háttérvilágítás miatt ez gázos.

Vagy valaki nem akar cserélni nem háttér világítású, de magyarra? :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19102) haxiboy válasza SP!T (#19101) üzenetére


haxiboy
veterán

MX Switches így ha minden igaz szinte minden féle keycap felmegy rá.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19103) SP!T válasza haxiboy (#19102) üzenetére


SP!T
addikt

Ezt értem, csak honnan lehet rendelni hozzá? Amúgy a backspace és az entert vettem már le és itt van egy fém akasztó is. Gondolom a space alatt is. A többi kisebb gomb alatt nincs.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19104) qisqaqas válasza SP!T (#19103) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Itt? Olyan betűtípussal amilyennel csak akarod. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19105) Pityu. válasza haxiboy (#19100) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nem tudom,én médiamarktban ilyen billentyűzetet nem láttam.

Viszont ma meg jött,kicsit furcsa,olyan mint a mechanikus billentyűzet :)
Aztán majd meg látjuk,hogy viseli a strapát.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19106) qisqaqas válasza Pityu. (#19105) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Rubberdome. Annyira rossz nem lehet ha már 10kt elkértek érte. De...

Mecha4lyf :DD

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19107) Pityu. válasza qisqaqas (#19106) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem tökéletes ez is,sőt bőven jó én ennél többet nem adnék billentyűzetért.Egyébként ezen is van kis csicsa nem sok csak ilyen lélegző világítás meg hogy pár gombot fő gombokat lehet más színnel világítatni,de nekem ez bőven jó,aztán majd meg látjuk hogy bírja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19108) haxiboy válasza Pityu. (#19107) üzenetére


haxiboy
veterán

Mivel Rubberdome előbb utóbb cserélni kell, el fog öregedni a gumi. Mindenesetre érdekes megoldás pláne hogy "Mechanical Structure" felirat van, a gyanútlan vevő még azt hiszi 10k-ér mechanikusat kap.

Érzésre milyen egyébként?

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19109) qisqaqas válasza Pityu. (#19107) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Szemfényvesztés. :) Világításra újonnan csak designelemként tekintek.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19110) Pityu. válasza haxiboy (#19108) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Elég finom és kényelmes használni,vagyis nagyon tuti kis cucc.Egyébként nekem előtte volt egy Revoltec Lightboard XL 2 billentyűzet 7 évig ez is rubberdome -os de egy két betű pici kopáson+a világítás gyengülésén kívül semmi gondja nem volt,ha most elővenném a szekrényből,tökéletesen használható,szóval nem olyan fos a rubberdome se,vagy csak vannak gyártók akiké szar.Egyébként a revoltecet szedtem szét anno nem rég és a gumiknak nem igazán volt baja,pedig 7 éves a cucc legalább.Amúgy meg a mechanikus is beadhatja a kulcsot.

Revoltec Lightboard XL 2

#qisqaqas

Őszintén meg mondom én tojok rá hogy lélegzik e a világítás vagy hányféle színben világít,, a lényeg,hogy egyféle színben világítson,hogy este is lássam a billentyűket. :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19111) qisqaqas válasza Pityu. (#19110) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Szépségesek:
1
2
3
4
5

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19112) nyunyu válasza Pityu. (#19110) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy meg a mechanikus is beadhatja a kulcsot.

Ugy 50 ev mulva, de akkor is eleg kicserelni a doglott kapcsolot, nem kell uj billzetet venni. :))

[szerk:]Ez a kekre ganyolt Model M igencsak banccsa a szememet.
2 CS-vel, annyira sulyos vizualis kornyezetszennyezes...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19113) SP!T válasza qisqaqas (#19111) üzenetére


SP!T
addikt

Az első ritka ronda lett szerintem... :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19114) Pityu. válasza qisqaqas (#19111) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A 4. kép az tetszetős,de tényleg csak dizájn az a világítás,este szart sem ér ahogy látom.

#nyunyu

Na de mi a biztosíték,hogy pl 5 év múlva még lesz gépem,na meg hogy 50 múlva is billentyűzetet használnak,vagy hogy lesz e még emberiség,stb.... Figyelj nekem 7 év is sok a revoltec jól vizsgázott simán használhattam volna tovább,nekem értelmetlen a mechanikusért sokat kiadni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19115) Wasp91 válasza Pityu. (#19114) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nem te vettél 1 éve kb Trust GXT 280at?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#19116) ivana válasza nyunyu (#19112) üzenetére


ivana
Ármester

Ez a kekre ganyolt Model M igencsak banccsa a szememet +1 :O

(#19117) Pityu. válasza Wasp91 (#19115) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Van itt minden :)

Ez most kicsit más történet,olyan ajándék féle,aztán most ez van.De a trust is tökéletes,jó kis billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19118) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Erről a billentyűzetről mi a vélemény? Mennyire hátrány, hogy Kailh a mechanika? Igazából nagy igényem nincs, magyar kiosztás legyen háttér-világítással és letisztult egyszerű külsővel. FPS játékokat és pár RTS-t nyomok, illetve ami jön. Átlagos játékos vagyok, nem kell profi cucc. Jó választás lehet az Excalibur?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#19119) qisqaqas válasza CsonkaImo (#19118) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Nekem kailhból romlott már el kapcsoló. 87ből kettő ~hónap közepesen intenzív használat mellett. Cherryből még semmi fél éve nyúzom kíméletlenül.

A kíméletlen alatt értsd azt hogy ezzel dolgozom(üzemeltetés), ezt használom mindig. (otthon is)

A bottom row nem standard ezért nem ajánlom. Ha kailh a kapcsoló megint nem ajánlom. Illetve a numpad iránt sem érzek szimpátiát.

Igen tudom hogy ronda,csak a példa kedvéért. :B

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19120) CsonkaImo válasza qisqaqas (#19119) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Kár érte, pedig nagyon tetszik. Videót is néztem róla, és az anyaghasználat sem a legrosszabb, dicsérték is. Van ehhez hasonló billentyűzet? Ami nem sárkányos, skorpiós vagy teljesen aszimmetrikus?

(#19121) qisqaqas válasza CsonkaImo (#19120) üzenetére


qisqaqas
senior tag

CMStorm QuickFire Rapid
TK verziót kerüld ha lehet. :)

Asszem ebből nem kapható magyar, de rá se ránts. :)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19122) haxiboy válasza qisqaqas (#19111) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha már háttér világítás. Bár ennél sokkal több profilom van pláne játékokra :))

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19123) qisqaqas válasza CsonkaImo (#19120) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ha mindenképpen hasonló árkategóriában kotorsz, vegyél Cherry(szigorúan!) kapcsolósat. Asus echelon még az ami magyar de az már majdnem a duplája. Meg biztos van még pár.

Legegyszerűbb a magyar feliratokat elfelejteni. :) Szerintem. Onnan kibővül a választék. Ha a háttérvilágításról mondasz le akkor csinálnak neked egy kisebb összegért olyan gombokat amilyet megálmodsz. :)

A felirat még hagyján...
[link]

:U

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19124) Khaosz55


Khaosz55
addikt

A billentyűben lévő LED-nek hogy tudom meghatározni a teljesítményét? Meg kell mérnem az ellenállását ? Azért kérdem mert párat majd pirosra cserélek, és szeretném ha azonos fényerejű lenne a mostani kékkel.

(#19125) TYÜTYI2006 válasza qisqaqas (#19089) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Elkezdtem már máson is gondolkozni Osmium helyett, de még nem zárom ki azt se. De mivel első mechanikusom lesz, így nagy a tanácstalanság. Rosszat nem szeretnék venni, illetve egyre inkább az újon gondolkozok, mert az talán tovább bírja. Persze újszerűbb, akár megkímélt sincsen teljesen kizárva. A numpad is csak kell, na meg iso lenne a jobb talán.

[ Szerkesztve ]

(#19126) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok,

Van olyan bill. ami kb. méretben és kiosztásban megegyezik a logitech k230-al csak full led világítású az egész? (meg persze vezetékes)

A segítséget előre is köszönöm!

(#19127) qisqaqas válasza Khaosz55 (#19124) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ledekből is van több féle. Az ellenállás a legkevesebb. Fesz az olyan 2-3V körüli, ~20mA fogyasztással. Aztán ezen belül is vannak nagyobb és kisebb fényerejű ledek.

Javaslat: szedj ki egyet, mérd ki alaposan, aztán vegyél az ebay-en egy csomag ledet: "flangeless 3mm" a kulcsszó.

Verzió 1, Alakítsd át a ledsocketeket, ha tudod. Ilyenre. Innentől olyan ledet teszel bele amilyen csak jólesik. Akkor cseréled amikor jólesik. :)

Verzió 2. Erős fehér ledet pakolsz bele. Ilyennel pedig akkor színezed amikor akarod. Olyanra amilyenre akarod.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19128) qisqaqas válasza tankraid (#19126) üzenetére


qisqaqas
senior tag

CMstorm Quickfire TK?

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19129) kristof123


kristof123
őstag

Tisztelt fórumtársak!

2013.06-hóban vásárolt CM Quickfire Rapid bill-em elkezdett makacskodni. Egy hete teljesen megadta magát és semmilyen géppel nem volt hajlandó működni (usb, ps/2-őn sem), így kénytelen voltam félrerakni. Észrevettem, hogy néha-néha felvillan a caps így kábeltörésre gyanakszom. Most megint elővettem és jó. :U Jelenleg olyan "pozícióban" van, hogy működik, de a biztonság kedvéért beruháznék egy extra kábelre.
A kérdésem az lenne, hogy a kábel része szabványos, vagy csak kifejezetten ehhez a típushoz tudok szerezni? Tudnátok linkelni egy megbízható és lehetőleg olcsóbb helyet ahol beszerezhetném?

Válaszotokat előre is köszönöm,
K.

[ Szerkesztve ]

(#19130) qisqaqas válasza kristof123 (#19129) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Mini USB A típusú kábel kell hozzá, ha minden igaz. Tescoban is tudsz ilyet venni. Ha nagyon pró(mazochista) akarsz lenni akkor harisnyázol magadnak kábelt (paracord sleeving) . Csináltam egy cirka fél métereset, nagyon jó lett. :K

Miféle QFR billencsed van? :)


Ilyen nem? :)

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19131) kristof123 válasza qisqaqas (#19130) üzenetére


kristof123
őstag

Jaja ilyen, csak harisnyázott, aranyozott.

"Miféle QFR billencsed van?"
red, meg van a gombok alatt o-ring is, de már nem emlékszem milyen. : D
Meg van: 5x1,5-ös ^^
kép

[ Szerkesztve ]

(#19132) tankraid válasza qisqaqas (#19128) üzenetére


tankraid
aktív tag

Hihi, aha köszönöm. Csak árától félre vert a szívem... Valami olcsóbb?

(#19133) qisqaqas válasza kristof123 (#19131) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Szep rend van :3 Nalam ekkora teruleten van meg egy forrasztoallomas, szerszamok, multimeter, probapanel, billentyuzet keret es egy halom kapcsolo, gumigyuru, keycap stb. Ja és billrugo is. :D

Az a lepedo is takaros :)) Ha lesz nagyobb asztalom akkor szerzek valami hasonlot. Kenyelmes az olyan?

Nekem meg megvan a kabel zsir uj allapotaban,csak sajnos az is megtort valamikor uton hozzam. Nem kuldtem vissza garira.

Ha erdekel a harisnyazas, usb kupak kaphato, illetve paracordot tudsz venni katonai boltokban. Illetve nekem is van az utobbibol, vekonyabb kabelhez jo(vastagsagra olyan lesz mint az eredeti) es ha szepen mosolyogsz, metszek neked par metert. Ha ezekkel megvagy zsugorcsovel rogzited.

Esetleg van ez.

Tankraid: Arat nem irtal. :)) Az itteni embereket igyekszunk a mechanikusok fele terelni, ugyanis azok sokkal jobb keyboardok. Masik mecha billrol nem tudok hogy ilyen lenne. Olcsobb arkategoriaban meg nem mozgok tul otthonosan. :( Keresni kell. Ez?

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19134) Pityu. válasza qisqaqas (#19133) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem,hülyeség terelgetni az embereket a mechanikus felé,mert nem mindenkinek van arra pénze+nem mindenkinek van igénye rá,na meg mindenki hagy döntse már el maga,hogy mit akar.Amúgy meg hagyományos billentyűzetek között is vannak jó.Egyébként meg valaki érvelt itt hogy az akár 30 év múlva is billentyűzet lesz,na de mi a francnak az mikor azt látom,hogy egy csomóan meg veszik aztán cserélgetik,így meg értelmetlen.Tartóssági szempont akkor a leg lényegesebb ha több 10 évre tervez vele valaki.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19135) qisqaqas válasza Pityu. (#19134) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ha ínhüvelygyulladásod lesz akkor majd keresni fogod a minőséget. :)

Pénzkérdés az egy dolog ha játékra használod, akkor csak egy drága hobbi.(játékok sem olcsók) Ha fészbúkozol rajta, megírsz rajta két mailt egy héten akkor felesleges. Ha viszont ezzen keresed a kenyeredet, akkor azért nem lesz mindegy. Ha alig használod, akkor 2-5 év múlva megöregszik a gumi, megtörik a membrán, kidobod veszel másikat kétezeré' és nincs gond.

A gond akkor van ha annyit gépelsz mint 5 másik, és annyiszor gyorsabban degradálódik a cucc. Standard használattal elvan évekig(10-30) egy mecha, de 5 év keyboard büdzséjéből tudsz venni egy normálisat.

Vettem anno egy Kailh-os retket 15ért. Ellenben még így is sokkal jobb volt mint addig bármelyik gumiharangosom. Aztán amikor már megtehettem vettem egy barna cherry kapcsolós billt. Soha rosszabbat!

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19136) oldbone'76 válasza Pityu. (#19105) üzenetére


oldbone'76
tag

Szia Pityu. Játékra melyiket ajánlod inkább. Trust 280, vagy a canyon?

(#19137) kristof123 válasza qisqaqas (#19133) üzenetére


kristof123
őstag

"Szep rend van :3"
Azért mert ez akkor készült amikor kész lett az új asztalom és megjöttek a cuccok... (2013). : D

"Az a lepedo is takaros :)) Ha lesz nagyobb asztalom akkor szerzek valami hasonlot. Kenyelmes az olyan?"
Igen! Én már semmi pénzért nem adnám. ( :

"Nekem meg megvan a kabel zsir uj allapotaban,csak sajnos az is megtort valamikor uton hozzam. Nem kuldtem vissza garira."
Nekem van még gari rá, lehet érdemes lenne írnom 1-2 email-t (akkor lenne +1 tartalék kábel)?
: D
"Ha erdekel a harisnyazas..."
Köszönöm szépen a felajánlást és a segítséget, de nem szórakozok ilyenekkel, inkább megveszem készen.

(#19138) TYÜTYI2006 válasza Pityu. (#19134) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Én pont az vagyok aki hosszú távra tervezi a billentyűzetet. Meg hát meguntam már a takarításokat. Mert ugye szét szedem, műanyagok van ahol sérülnek idővel, plusz a gumiharangok gurulnak össze vissza. Nem is a szétszedés a rosszabb takarításkor, hanem az összerakása a gumiharangosnak.

(#19139) dyuri válasza Pityu. (#19134) üzenetére


dyuri
csendes tag

Bar en itt nem szoktam billentyuzeteket ajanlani, de ha valaki tolem kerdezi meg, akkor bizony csakis mechanikusat ajanlanek. Es aki idejon es kerdez, az az itt levoket kerdezi, akiknek egy resze bizony nem tud ajanlani gumiharangost.

Aki egesz nap gepel annak szerintem fontosabb a billentyuzet, mint pl. a videokartya, marpedig valamiert az szinte termeszetes, ha valaki 2-3 evente vesz egy kozel minimalber erteku videokartyat, ellenben csodabogar az, aki eleteben egyszer befektet egy harmadannyiba kerulo billentyuzetbe.

Azzal viszont egyetertek, hogy ha valaki tudja, hogy nem akar mechat, azt nem kell oldalakon keresztul gyozkodni, de szerintem nem is ez a helyzet.

(#19140) ivana válasza Pityu. (#19134) üzenetére


ivana
Ármester

Nem szoktuk a mecha fel á terelni azt aki 5k-ért akar billentyűzetet, de ha valaki 15k-ért annyiért ne vegyen már valami fost, ami szétmegy két év alatt, meg borzalmas érzés, inkább dobjon még rá.

hagyományos billentyűzetek Azok mechák :D Előbb voltak mint ezek a gagyi rubber dome-ok.

[ Szerkesztve ]

(#19141) tankraid


tankraid
aktív tag

Én nem bánom értem is meg egyet is értek miért a jobbat - szerintem jobbat - ajánljátok csak nincsen ennyi pénzem egy bill. - re.... :( meg ahogy koptatom meg eszek felette meg folyik a nyálam meg ilyenek lehet jobb is ha nem költök rá annyit.....

Jah és köszönöm az ajánlâst de ez még mindig nem elég kicsike.
Keresgélek amúgy de nem találtam reméltem ti tudtuk....

[ Szerkesztve ]

(#19142) qisqaqas válasza tankraid (#19141) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Ja hogy kicsi kell! Azt sem mondtad. 60%? 40%? Utóbbiak eléggé rétegigénynek számítanak, szóval nem tuti hogy találsz/találunk olcsó verzióban. Mechanikusok között népszerű a mini. (Ducky Mini, Poker stb)
Ilyen?
40% 60%

Egyébként köszönöm hogy véditek az álláspontom és osztjátok a véleményt.
dyuri nagyon is jól mondtad: valamiert az szinte termeszetes, ha valaki 2-3 evente vesz egy kozel minimalber erteku videokartyat, ellenben csodabogar az, aki eleteben egyszer befektet egy harmadannyiba kerulo billentyuzetbe.
Annyival kiegészíteném még hogy az a közel minimálbér érték az sokszor több is. Lényegen nem változtat. 2 évente cserélve van egy 100k-s kártya. Az teljesen normális. Egy bill amit ha nem csapkodom napi 500x a falhoz a sírig kísér az már kivágja a biztosítékot. :/

[ Szerkesztve ]

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19143) Pityu. válasza qisqaqas (#19135) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Fura nekem a revoltec 7 éves volt és nem volt gond a gumi öregedéssel ma is tökéletesen működik.Csak nem hiszem,hogy mindenki annyit gépel,nem mindenki munkára veszi.csak ez megtérítéses duma olyan gagyi,vegyen mindenki amit akar aztán tapasztalattal majd el dönti mi lenne neki a jó.

#oldbone'76

Őszintén meg mondom nagyon imádtam a trust ot játszottam is írtam is vele,de tegnap óta használom ugyan a canyont de valahogy ezt finomabbnak érzem mindenben.De bármelyiket is választod mind kettő jó,a canyon pl strapabíróbb,nem sima műanyag a ház hanem valami repülőgéphez használt alumíniumból van,az egész billentyűzet kivitelezése a mechanikusokat idézi,jelen pillanatban azt mondom ha a canyont választod nem jársz rosszul vele,csak olyan helyen vásárold ahol 2 év garancia van ha veszed.Meg nem tudom de a truston párszor félre nyomtam betűket,mintha kicsit zsúfoltabb lenne a betű elrendezése.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19144) qisqaqas válasza Pityu. (#19143) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Akkor ennek a topiknak nincs értelme. ;)

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#19145) Pityu. válasza qisqaqas (#19144) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hogyne lenne értelme,csak az embernek magának kell eldönteni mit akar venni,van aki mechanikusat vesz vagy épít van aki tanácsot kér milyen mechanikusat vagy ha el romlott mit hogy csináljon,mit hol vásároljon hozzá,stb... De itt van az is aki nem akar sokat költeni csak gumiharangosat akar az is kérdezhet,bár az sajnos nem mindig kap választ mert a mechanikustól van elszállva mindenkim,de attól még van értelme a topicnak,csak észre kell venni a lentebbi kategóriás embereket is.

#TYÜTYI2006

Hát ezt a canyont nem sűrűn kell szétszedni,ahogy a kialakítását nézem,max rá fújok egy kicsit és már tiszta is.Én a revoltecet 7 év alatt egyszer szedtem szét.

#ivana

Ezt én is tudom,de értsd jól a hagyományos jelzőt

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19146) tankraid válasza qisqaqas (#19142) üzenetére


tankraid
aktív tag

Jaj igen bocsi. Csak mem vágom ezeket a százalékokat azert mondtam mondtam a logitech k230 az tökéletes, szeretem van num. Része az is ugye. Annál nagyobb már nem fér el asztalon. Csak olyan kellene ami még világít is... De amúgy igazatok van a bill. Videókártya hasonlattal be is ruházok majd egyre. Amit ajánlottál az szuper lesz majd meg is veszem karira. :)

(#19147) Pityu. válasza tankraid (#19146) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igaz,hogy a videokártya sűrűbb csere bár nálam már 3 éve megy egy videókari és még mindig viszi amit kell :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19148) oldbone'76 válasza Pityu. (#19143) üzenetére


oldbone'76
tag

Köszi

(#19149) Pityu. válasza oldbone'76 (#19148) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nincs mit :)
nem rossz a canyon most ép watch dogsal tesztelgetem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19150) qisqaqas válasza tankraid (#19146) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Nekem egy QF TK van. Annyira nem vagyok vele megelégedve(nem standard a bottom row), és másik billencsem is lesz (magamnak megépítem az alfa-omegát :D tán egy hónap múlva kész is lesz.).

Ha úgy van akkor akár el is adom. Efelől még nem döntöttem 100%ban. Ellenben építhetek olyat amilyet gondolsz. Ha utóbbi érdekel: Egyedül a keycap a húzós a háttérfény miatt(persze lehet szart is venni de az más téma). Többi alkatrész tűrhető árú, ha nincs spéci kívánalmad.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.