Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Laca0 válasza PLaci58 (#3646) üzenetére


Laca0
addikt

Igen, még mindig nem vettem tv-t, mert még betegen fekszem itthon... :O
De jó is, mert így legalább átrágtam (90%-ban) magam a témán. Még most sem teljesen tiszta minden, de most már a szememnek is hagyok pár % beleszólási lehetőséget.
Nincs más hátra, meg kell nézni őket olyan boltban, ahol nem csak a demo fut, hanem lehet állítgatni is. Holnap ha jól kelek, nyakamba veszem a várost :DDD

Egyébként már a DTS hiánya miatt nem aggódom, mert a magyar hang 90%-ban DD Ac3.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3652) Zsolesz900rr


Zsolesz900rr
csendes tag

Ha van wifi a tv-ben, akkor routeren keresztül rá lehet küldeni filmet egy notebookról?
Válaszokat előre is köszi :R

(#3653) klevi1967 válasza Flashget (#3648) üzenetére


klevi1967
tag

Szerintem el lett állítva a szín, a true motiont pedig úgy tudom, ki kell kapcsolni. Nálam szerinte minden jó az LW650s-en. De mi ez az új firmware? Mit tettek bele?

(#3654) klevi1967 válasza Fapuma77624 (#3650) üzenetére


klevi1967
tag

Egyszer ts muxingot használtam és lám, ts kiterjedésű fájlt is vitte a tv-m.

(#3655) Minimoa


Minimoa
tag

L5.1 -> L4.1 átkódolásra nem próbáltátok a H264 level editort?

Pár másodperc és végez. Nem ír egy másik fájlt konvertáláskor.

[link]

(#3656) GEO001 válasza Zsolesz900rr (#3652) üzenetére


GEO001
aktív tag

Igen, pl. ha a MediaHome fel van telepítve a gépedre, de túl sok jót ne várj tőle, mert hálózaton szaggatni fog a "komolyabb" filmeknél. De sztem jobban jársz, ha közvetlenül kötöd rá a notebookról, persze ha van megfelelő kimeneted is hozzá.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#3657) Cocos válasza Fapuma77624 (#3650) üzenetére


Cocos
tag

Semmi mást ne állíts rajta, csak az 5.1-et. (meg az AC3 tedd bele, ha nincs eredetileg. TS filet kapsz, de viszi a tv simán.

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#3658) csak1ember


csak1ember
csendes tag

Sziasztok!

LW-tévém van, érdeklődnék, hogy a médialejátszójában van-e valahol Zoom funkció ?

(#3659) GEO001 válasza csak1ember (#3658) üzenetére


GEO001
aktív tag

Zoom funkció a TV -nek van a képarány beállításánál tudod használni, ha nem megfelelő képformátumod van, pl. "alsó-felső csíkok" eltüntetésére.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#3660) csak1ember válasza GEO001 (#3659) üzenetére


csak1ember
csendes tag

Azt mondod, mikor a teljes, vagy az eredeti képméret közül lehet választani?

[ Szerkesztve ]

(#3661) edeleny


edeleny
őstag

Átrágtam magam az írásaitokon.

Amit szeretnék, minél nagyobb TV-t, 3d-ben, részletre.
(42LW4500 van kinézve a TESCO-ba, de más is szóba jöhet.)

Ami egyenlőre nem tiszta, az a 3D lejátszás.
A sima normál 3d .mkv fájlokat játssza?

Mindegy milyen 3D-s filmet játszok le?Mert úgy látom van több fajta. (amikor megfelezi a képernyőt, és van hogy egymáson van a két film.)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#3662) PLaci58 válasza csak1ember (#3660) üzenetére


PLaci58
őstag

Videónál csak a teljes vagy eredeti méret van (mindkettő megtartja a képarányt), fényképeknél lehet nagyítani.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#3663) Cocos válasza edeleny (#3661) üzenetére


Cocos
tag

Az anaglyph (színes szemüveg kell hozzá) van egymáson. Lejátszható és nézhető szinte bármin.
A 3D tv.-n amikor egymás mellett (side-by-side SBS), vagy egymáson(top-and botton TAB)-
tudod állítani-van a kép, az az "igazi" 3D. Lejátszható bármin, de csak 3D tv-n nézhető.
Igen letölthető mkv. filében a netről!: :C

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#3664) Csabusman18


Csabusman18
tag

Szeva! Van egy LG 42LV5500 tv-ém, lehet-e aktiválni benne a PVR (DVR) funkciót? Próbálta már valaki? Köszi.

(#3665) Kroni1 válasza Csabusman18 (#3664) üzenetére


Kroni1
veterán

igen, csak egy univerzális távirányító kell maliconi fully 8 vagy thomsonok tudják, de logitech harmony is tud ilyet.. Ha a topicba rákeresel van pontos leírás is, melyikkel hogy kell.

(#3666) kifu


kifu
tag

Sziasztok!

A 32"-os Philips 32PFL5403D/12 LCD TV-met még idén nagyobb TV-re szeretném cserélni.

Láttam élőben ismerősnél 42LD750-es LG-t de a Philipshez képest kicsit furcsább volt a képe. Lehet hogy nem volt jól beállítva, de plasztikusabb hatása volt a TV adásnak.

Ebben a fórumban (is) dícsérik a LED-es 42LV5500-at. Erősen hajlanék ennek a megvásárlására , de kissé még bizonytalan vagyok.

A D750-eshez képest szebb a képe?

Asus P7P55D; Intel Core i5 750 + Scythe Ninja 2 Rev.B; 2X2 GB G.Skill 1600 DDR3, Gigabyte 460GTX OC 1 GB; Dell U2311H

(#3667) Kroni1 válasza PLaci58 (#3662) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem van olyan filmem, amit megnyitottam és teljes képernyőre széthúzta kicsit a filmet, aztán eredetire át és teljesre visszaállítás után már ott van a két kis csík..

(#3668) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

a káva bal felső sarkában lévő "L" alakú matricát hogy szedtétek le???
nekem körömmel nem akar feljönni a széle, illetve csak a fedő műanyag. a papírréteg ott marad.

Köszi

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#3669) eM'82


eM'82
addikt

Sziasztok,

Egetrengetőnek nemigazán mondanám a "gondomat", de mégiscsak jó lenne tudnom, hogy azon kívül, hogy a 47LW659S TruMotion 200Hz-et tud a 47LW579S TruM 100Hz-éhez képest, illetve designban különbözik, mégis mi a különbség?
Megéri a 200Hz azt a + cirka 15e Ft különbséget? Passzív szemüveges 3D-nél van jelentősége?
Euronicsban venném, bár nem tudom, hogy ott mennyibe kerülnek jelenleg (szórólap nélkül csak saccolni tudok az árára, majd hétfőn kiderül ha felhívom őket).
CitiLife kártyával vásárolt már valaki náluk? (kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítanak)

üdv.:
eM

(#3670) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Sziasztok új firmware verzió elérhető LW sorozathoz
05.01.10

onnan vettem észre, hogy a netes tartalom behívásánál a szokásos kis repülő helyett új kép jelent meg.
:-)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#3671) Kroni1 válasza huncutka1029 (#3670) üzenetére


Kroni1
veterán

Jujj, de jo.. Kiváncsi lennék mik a változtatások..

(#3672) Sanyabá válasza eM'82 (#3669) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekem a 579S van ,de ahogy előtte nézegettem csak a 200Hz a különbség van a két tv között.
De itt részletesen meg tudod nézni:[link]

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3673) huncutka1029 válasza Kroni1 (#3671) üzenetére


huncutka1029
addikt

hát flash player frissítés az nincs :(

Van az LG apps ban redbull Tv
és egy online smart help menü, videóval, leírásokkal
eddig ennyit találtam

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#3674) PLaci58 válasza eM'82 (#3669) üzenetére


PLaci58
őstag

A leírások alapján a 659-ben 240Hz-es az 579-ben 120Hz-es panel van. Ez azt is magával hozza, hogy a 240Hz-es 2x olyan gyors elektronikát kapott.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#3675) eM'82 válasza Sanyabá (#3672) üzenetére


eM'82
addikt

Igen, én is ott találtam meg a különbségeket, csak nem tudom, hogy van-e haszna a 200Hz-nek (játék vagy filmek, sportközvetítések, 3D, esetleg SD adások felkonvertálása esetén...), vagy csak marketing ez is...?

A különbségek között még a 659S javára (de ezek miatt nem venném meg):
Motion Clarity Index: 850 Mhz (600 helyett)
Dinamikus kontraszt: 9m:1 (8m:1 helyett)
Válaszidő: 2ms (2,4 ms helyett)
Függőleges betekintési szög: 26 (20 helyett)

(#3676) Sanyabá válasza eM'82 (#3675) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nem értek hozzá,én csak a szememre hagyatkozom,az viszont jó.
Ezek már annyira elektronikai dolgok,hogy az emberi szem nem tud különbséget tenni ez meg az között.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3677) GEO001 válasza eM'82 (#3675) üzenetére


GEO001
aktív tag

A képfrissítési frekvenciának nincs köze a 3D hatáshoz, minimális eltérés van a paramétereket tekintve, neked kell eldönteni, hogy megéri e.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#3678) #03969024 válasza kifu (#3666) üzenetére


#03969024
törölt tag

Mitől lenne szebb a képe? A LED-ek miatt? Az LD750 egy tavalyi felsőkategóriájú TV az LG-nél, csak tisztességesen kell beállítani.

(#3679) eM'82 válasza Sanyabá (#3676) üzenetére


eM'82
addikt

Értem. Megmondom a frankót, design-ra az 579S jobban tetszik, pedig 1 éve még a "fekete keretes nagytévék" voltak inkább közelebb szívemhez.

SD adások minősége milyen a tv-den?
Konzolod van esetleg?

Kép a képben funkcióról nem tudnál egy screenshotot feltenni (vagy videót...)?... sehol sem találtam a youtube-on, még egyetlen videóban sem mutatták.

Bocs a sok kérdésért, de egy közel 4 éves "vágykozás-projekt"-et zárnék le ezzel a vásárlással, s nem szeretnék mellényúlni :).

(#3680) PLaci58 válasza Sanyabá (#3676) üzenetére


PLaci58
őstag

Én azt mondanám, hogy szinte ugyanazt tudják, csak az egyik kicsit jobban, szebben :D
A másféle panel másféle minőséget is tudhat a nagyobb sebesség mellett. Ha csak 15K az eltérés, akkor én a 659-et venném.
Az a 4 paraméter azért jelent valamit.
A 2 ms és nagyobb kontraszt és betekintési szög jelzi, hogy más panelről van szó. A nagyobb betekintési szög, azt, hogy kicsit alacsonyabb a pixeleket elválasztó háló, a nagyobb kontraszt esetleg a jobb feketét jelentheti. Nem nagy eltérések és lehet, hogy egymás mellett sem látná az ember egyből a különbséget.
Tudtommal a nagyobb első szám egy magasabb minőségi kategóriát jelöl a TV gyártóknál.
Legalábbis ebben hiszek :DDD

Szerintem nem tudsz mellényúlni.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#3681) eM'82 válasza PLaci58 (#3680) üzenetére


eM'82
addikt

a dinamikus kontraszt nem akkora vakítás, mint fényképezőgépeknél a digitális zoom? :)

Remélem meglehet egymás mellett majd nézni az üzletben a két TV-t...
Lehet pendrive-ra fel kéne pakoljak pár tesztvideót, aztán majd ott kiderül.

(#3682) PLaci58 válasza eM'82 (#3681) üzenetére


PLaci58
őstag

Maga a dinamikus kontraszt egy nagy vakítás, de a nagyobb érték jelezhet valamit. Jól beállítva úgyis 4-5ezres kontraszttal nézi az ember :D
Szerinted hogy mutatna, ha az egyikhez 7000, a másikhoz 8000-es kontrasztot írnának? Micsoda égés lenne már leírni a valóságot :D Ez a dinamikus jól hangzik és úgyis mérhetetlen.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#3683) Sanyabá válasza eM'82 (#3679) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekem is jobban tetszik ez a bronzos keret,mint a fekete kávájú.
Én analógon nézem a szabadon fogható digitális műsorokat (MPEG4),de nekem tökéletesnek tűnik.
Xbox 360-om van,a GOW 3-at 3D-ben lehet játszani,fantasztikus!
A PIP&PIP-ről még nem tudok mondani semmit mivel még csak 3 napja vettem,és még mi ismerkedünk tv-vel. De már két 3D-s filmet meg néztünk :K
Előtte 2 évig nekem egy SONY KDL-42E4030 volt ,de ez jobb!!!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3684) Kroni1 válasza Sanyabá (#3683) üzenetére


Kroni1
veterán

570-esed van? Abban van PIP? Az én LW5500asomban nincs ha jol tudom..

(#3685) Sanyabá válasza Kroni1 (#3684) üzenetére


Sanyabá
senior tag

LW579S. Ha van benne ,akkor csak meglelem. :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3686) eM'82 válasza Sanyabá (#3683) üzenetére


eM'82
addikt

Side-By-Side vagy Top-And-Bottom 3D-ket néztetek? (én WD TV live-ról vagy PS3-ról küldeném rá a képanyagot.
...illetve melyiket "rakja össze"?

Keresd meg kérlek a kedvemért a PIP-et :)

[ Szerkesztve ]

(#3687) GEO001 válasza Kroni1 (#3684) üzenetére


GEO001
aktív tag

Sajnos nincs benne pip.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#3688) Kroni1 válasza eM'82 (#3686) üzenetére


Kroni1
veterán

Azt fogod te is nézni ami van, és a filmek nagyrésze jelenleg leginkább sbs, de a tvnknek elvileg a tab jobban fekszik.. Én azonban most láttam a cars2-t sbs-ben és nagyon fantasztikus igy is a képminőség!

(#3689) Sanyabá válasza eM'82 (#3686) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Mi egy külső vinyóról néztünk 3D filmeket amit a letöltés után át kellett konvertálni,mkv-ból ts-be.
Akkor ezek szerint nincs PIP?

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3690) Fapuma77624 válasza Sanyabá (#3689) üzenetére


Fapuma77624
tag

Nem tudja vki h mien fájlrendszer kell a tv-nek amikor usb-re akarok felvenni?Rádugok 1 db 8gb-os pendrive-t és hisztizik amikor beállítanám h mit vegyen fel akkor azt írja h egy usb-s vmit csatlakoztassak.

(#3691) BÁ Nutrition válasza Fapuma77624 (#3690) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem 16 gigásnál nagyobb eszköz kell amit saját maga leformáz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3692) GEO001


GEO001
aktív tag

Hogy a későbbiekben kevesebb talány legyen az USB támogatással kapcsolatban.

(I)Tájékoztató LG TV-hez az (USB csatlakozós eszközök):

A készülék csak USB-tárolóeszközt ismer fel.
Ha az USB-tárolóeszköz USB-elosztón keresztül csatlakozik, előfordulhat, hogy a készülék nem ismeri fel az eszközt.
Előfordulhat, hogy az automatikus felismerőprogramot alkalmazó USB tárolóeszközök nem ismerhetők fel.
Előfordulhat, hogy a saját illesztőprogramot alkalmazó USB-tárolóeszközök nem ismerhetők fel.
Több partíció vagy kártyaolvasó esetén egyszerre legfeljebb négy memóriakártya ismerhető fel.
Az USB-tárolóeszköz felismerési sebessége az eszköztől függően változhat.
A csatlakoztatott USB-tárolóeszköz működéseközben ne kapcsolja ki a TV-t és ne húzza ki az USB-eszközt.
Ha az USB-tárolóeszközt hirtelen leválasztja vagy lecsatlakoztatja, az eszközön tárolt fájlok vagy az eszköz megsérülhet.
Biztosítsa a külső tápellátást igénylő USBtárolóeszköz tápellátását.
Ha ezt elmulasztja,előfordulhat, hogy a készülék nem ismeri fel az eszközt.
Kérjük, hogy az USB-tárolóeszköz csatlakoztatásához az eszköz gyártójától származó kábelt használja.
Ha a csatlakoztatáshoz más gyártmányú vagy túl hosszú kábelt használ, előfordulhat, hogy a készülék nem ismeri fel az eszközt.
Előfordulhat, hogy egyes USB tárolóeszközök használata nem támogatott, illetve azok nem működnek tökéletesen.
A TV a fájlneveket 128 karakter hosszúságig jeleníti meg.
Az USB-merevlemez ajánlott kapacitása 40GB-nál nagyobb és 1 TB-nál kisebb.
Előfordulhat, hogy a fentiektől nagyobb kapacitású tárolóeszközök nem működnek megfelelően.
A nagy sebességű adatátvitelt nem támogató USB-kapcsolat használata esetén előfordulhat,hogy a videolejátszás nem működik megfelelően.
A készülék támogatja az USB 2.0 verziónál régebbi USB-tárolóeszközöket is.
Előfordulhat azonban, hogy a filmlista funkció nem működik megfelelően.
A külső merevlemez stabilitását biztosítsa lemezkarbantartó eszköz használatával, így biztosítható a merevlemez zökkenőmentes működése.
A lemezkarbantartó eszköz ellenőrzi a merevlemez tulajdonságait: az olvasási és írási sebességet, a hozzáférési időt és a működési stabilitást.
A lemezkarbantartó eszköz a weblapon könnyen megtalálható, és letöltés után könnyen használható.
A DVR USB-eszköz csak szilárdtest-meghajtó vagy merevlemez lehet. (Az USB-memória nem támogatott.)
A szilárdtest-meghajtók (SSD) írás-törlés ciklusainak száma korlátozott.
A merevlemezes meghajtók (HDD) használata ajánlott ehhez a termékhez.
Csak normál zenei és képfájlokat tartalmazó USB-eszközt használjon.
Csak FAT32 vagy NTFS fájlrendszerre formázott USB-eszközt használjon.
Szükség lehet arra, hogy az USB-eszközt külön tápadapterrel működő külső tápegységre csatlakoztassa.
Ha a TV nem ismeri fel a csatlakoztatott USB-eszközt, próbálja a kábelt újra csatlakoztatni, illetve kicserélni, majd próbálja újra.
Ne alkalmazzon túl hosszú kábelt.
A TV nem feltétlenül támogat minden USB-tárolóeszközt tökéletesen.
Használhat több partícióval (max. 4) rendelkező USB-tárolóeszközt.
Maximum 4 USB-tárolóeszközt használhat egyidejűleg több kártyás USB kártyaolvasó használatakor.
Az USB-tárolóeszköz fájlrendszere hasonló a Windows XP-éhez.
Közvetlenül a TV-ről nem hozható létre és nem törölhető mappa az USB tárolóeszközön.
A fájlnevek nem lehetnek hosszabbak 100 angol karakternél.
Összesen maximum 1000 mappa- és fájlnevet ismer fel a TV.
Ha túl sok mappa és fájl van egy mappában, előfordulhat, hogy nem működik megfelelően.
A külső USB-merevlemez ajánlott kapacitása max. 1 TB, míg az USB-adattárolóé max.32 GB.
Ha az energiatakarékos funkciót használó külső merevlemez nem működik megfelelően,kapcsolja ki a merevlemezt, majd ismét kapcsolja be.
További tudnivalókért tanulmányozza az USB külső merevlemez használati útmutatóját.
Az elektrosztatikus kisülések az USB-eszköz helytelen működését eredményezhetik.
Ilyenkor az USB-eszközt el kell távolítani,majd ismét csatlakoztatni.(/I)

[ Szerkesztve ]

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#3693) eM'82 válasza Sanyabá (#3689) üzenetére


eM'82
addikt

érdekes, hogy a hivatalos oldalán nincs benne a műszaki adatok között.
Azért egy ilyen árban mozgó tv-nek illene tudnia... szerintem.
Az arukereso szerint tudja a PIP-et bár nem tudom mennyire dolgoznak ők hivatalos forrásból.

(#3694) summi válasza Csabusman18 (#3664) üzenetére


summi
csendes tag

Szia !

Megtaláltad a PVR aktíválását a tv-ben? Sikerült?

Zs

(#3695) Cocos válasza Sanyabá (#3689) üzenetére


Cocos
tag

Azért nem minden mkv-t kell átkonvertálni!

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#3696) Eskimoka


Eskimoka
tag

Sziasztok!
Egy új TV vásárlásán gondolkodok. Eddig egy első generáció közeli 32"-os Panasonic (TX32LE-7P) LCD teljesít nálam szolgálatot, egyébként meg vagyok elégedve, de itt az ideje, hogy lecseréljem. Szóval a kérdés az lenne, hogy mit ajánlotok. Az elvárások és a felhasználási terület a következő:
- főként HD sorozatok és majd FullHD filmek nézése saját médialejátszóval, szóval az nem szükséges bele, fölösleges kiadás lenne
- ritkán focimeccs nézés műholdas digiről (sajnos analóg :(( )
- mivel 3-3,5m-ről nézném, ezért 40" fölött gondolkodok mindenképp
Gyakorlatilag ezek a szempontok, a lehető legjobb képminőség, elérhető áron. Folyamatosan figyelem majd az akciós újságokat így karácsony tájékán és hátha találok majd valamit az általatok ajánlottak közül. Mondjuk még a plazmákat sem vetettem el teljesen, de az nem ide tartozik.

Köszönöm a szíves segítségeteket!

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#3697) Csabusman18 válasza summi (#3694) üzenetére


Csabusman18
tag

Szia! Még csak tervezem, távirányítót is vennem kell. Remélem a tavasszal lesz lehetőség az STB nélkül tv-t nézni, arra gyúrok.

(#3698) eM'82 válasza Sanyabá (#3689) üzenetére


eM'82
addikt

Egy "auchan-LG"-s eladót megkérdeztem, azt mondta, hogy egyikben sincs PIP... :(

(#3699) tigrici


tigrici
aktív tag

sziasztok,1 hete vagyok boldog tulaja 1 LG42lv5590-ek.de a magic mation távirányitó 1 hét után elkezdett eltünni.elöször jó aztán semmi.valakinél tapasztalat,ötlet?most például "regisztrálás sikertelen" feliret ven állandoan.elemek jók.

[ Szerkesztve ]

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#3700) Sanyabá válasza eM'82 (#3698) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Én sem leltem,de annyi baj.
De ami a nagyobb baj hogy 32GB pendrive-ra nem lehet felvenni műsort. Lejátszani lejátssza amit rá teszünk .Külsö 500GB hdd-re meg csak formázás után lehetne,csak az baj hogy már majd nem tele van.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.