Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) bigdady válasza DanielK (#45199) üzenetére


bigdady
nagyúr

Adok nekik igy egy esélyt előtte :D

(#45202) r3dsnake válasza DanielK (#45188) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Fekete kütyükhöz a piros tok nagyon menne. Én feldobnám vele, szimpla fekete helyett. :)

(#45203) Xero válasza r3dsnake (#45202) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony:

(#45204) nord_ válasza Xero (#45203) üzenetére


nord_
veterán

Ez így jól néz ki, de az i5-öt teljesen beborító piros tok kicsit más tészta. ;)

(#45205) r3dsnake válasza Xero (#45203) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez volt az álom iPodom, mai napig a legszebb. :)

nord_: szemből fekete, a hátlap/keret meg piros lenne. Szerintem nagyon jól mutatna i5-ön.

[ Szerkesztve ]

(#45206) manchester85


manchester85
addikt

Egy kis off: van kinn az USA-ban egy magyar friend with benefits-em, elég gyakran szoktunk dumálni. Angol tanítványom volt, mikor kinn voltam. :U Egyszerű, falusi csaj, kint meg bébiszittel, takarít, mint a magyarok többsége ugye, akik feketén kinn vannak. Egyik nap mondja, hogy úgy vágyik már haza, hogy levágjon egy disznót. :DDD Ezt nem bírtam szó nélkül hagyni, és finoman a tudtára adtam, hogy azért ilyet mások előtt ne nagyon mondjon majd ha lehet, mert egy kicsit is konszolidált társaság csúnyán kiröhögi majd a háta mögött, hogy nő létére a disznóvágás jelenti a honvágyat számára. :U Persze vérig van sértődve, azóta szóba se áll velem, és "az egyszerű embereket már le kell nézni??" védekeződumával váltunk el egymástól. :U Én persze igyekeztem a létező legfinomabban a tudtára adni, hogy ez a mondat nem gyakran hangzik el egy nő szájából, és minden férfit sokkolna, de akárhogy finomkodtam, ezt ő nem tudta megemészteni. :U Eddig akárhány havernak meséltem, mindenki röhögött,kíváncsi vagyok, egyetértetek-e, hogy ez übergáz volt, és nem neki, hanem nekem kéne megsértődnöm, hogy egy nő épp undort akar kiváltani belőlem, ahelyett, hogy nőiesebbé próbálna válni. :U

i6 Silver

(#45207) joey04 válasza nord_ (#45204) üzenetére


joey04
titán

bizony. más egy kis piros ami feldobja, meg más egy full piros tok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45208) nord_ válasza r3dsnake (#45205) üzenetére


nord_
veterán

Ja. Mint egy piros 5c. :)

manchester,
akkor én kilógok a sorból, mert egy disznóvágás jó hangulata mindig kellemes emlékeket ébreszt bennem. (Ha egy csaj szeret dolgozni, az sose baj, ilyenekből lesznek a jó feleségek, nem a műkörömről órákat beszélgetni tudó lyánykákból. :) )

[ Szerkesztve ]

(#45209) Cyberpunk válasza manchester85 (#45206) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát a honvágy ezt a formáját én is furcsállom.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45210) r3dsnake válasza joey04 (#45207) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem nagyon szép így (annak ellenére, hogy számomra az iPhone az fehér): KÉP

nord_: a piros 5C a legszebb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#45211) joey04 válasza r3dsnake (#45210) üzenetére


joey04
titán

nekem ez már sok(k)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45212) nord_ válasza r3dsnake (#45210) üzenetére


nord_
veterán

Akkor neked mázlid van, olcsóbban juthatsz a legújabb telefonhoz, nem kell 5s-t venned. :)

[ Szerkesztve ]

(#45213) manchester85 válasza nord_ (#45208) üzenetére


manchester85
addikt

Az lehet, (én nagyon kiskoromban voltam csak, így konkrét élményekre nem emlékszem) de még ha egy férfiben kellemes emlékeket is idéz, egy nő ne ilyen dolgokról fantáziáljon már. Majd kettesben sétálunk kézenfogva egy nyári este a balaton partján, ő meg a disznóvágásról ábrándozik. :U

"ilyenekből lesznek a jó feleségek"

És az ilyenekből lehet pillanatok alatt kiábrándulni. :U Dolgozni dolgozhat, de maradjon meg nőies, ehhez nem kell műköröm, elég csupán némi kifinomultság. :)

i6 Silver

(#45214) nord_ válasza manchester85 (#45213) üzenetére


nord_
veterán

Oké, Te ismered. De ha mutatsz róla egy fürdőruhás képet, lehet, hogy változtatok az álláspontomon. :)

(#45215) Xero válasza manchester85 (#45206) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván fura, de kinek mi. Ha ilyen környezetben szocializálódott, akkor valahol érthető. Ha kicsi kora óta a családdal ez volt évente párszor a program, akkor lehet neki szép emlék. Persze ettől még vicces és jogos volt a tanácsod felé, de érthető az ő szemszögéből a sértődés.

Ez szerintem 1:1. :K

(#45214) nord_: Támogatom. Az a kép sokat segítene a helyzet tisztázásában. :P

[ Szerkesztve ]

(#45216) szekra


szekra
őstag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy hiába akarok bejelentkezni itunes-on keresztül (szgépen) az appstoreba hibát ír ki. Nem tudok egyáltalán bejelentkezni, se új ID-t létrehozni, és sehogy sem találom a megoldást. Köszi a segítséget előre is.

(#45217) icecave válasza bigdady (#45198) üzenetére


icecave
nagyúr

Rányomsz a nevére, majd ott,ahol a nagykép alján pipa van az ismerősöd részen "lenyitod" és kiveszed a pipát a "megjelenítés a hírfolyamban"-ról. Sőt, személyre is lehet szabni,hogy képeit, posztjait, állapotváltozásait, stb-t akarod/nem akarod látni.

DanielK: Nekem meg a Kék tetszik, meg a sárga, bár jobb lenne egy zöld (kedvenc szín) :D

vadászcsiga, manchester85: A legjobb, amikor megy inni ásványvizet pont oda félre a gépekhez, mint Jobs, csak gondolom nem volt fél literes (Jobs mindig abból ivott), és 1,5 litykóssal szenved...

(#45218) manchester85 válasza nord_ (#45214) üzenetére


manchester85
addikt

Nincsen róla szerencsére. 70 kiló körüli, 165 magas, már most is kellően asszonyos. :U Ezért is mondtam friend with benefits-nek. Nem veszítetek semmit, higgyétek el. :DDD

i6 Silver

(#45219) icecave válasza manchester85 (#45213) üzenetére


icecave
nagyúr

Erre csak annyit mondok, hogy tősgyökeres VÁROSI vagy... a csaj meg gondolom tősgyökeres FALUSI, ahogy én is... ha nekem ilyet mondana egy nő, azzal szebbet nem is tudna mondani. Falusiként a kultúrám része a disznóvágás, az összejött család, közös kaja a frissen sütött húsból, beszélgetés, közös családi és baráti baromkodás, stb jut róla eszembe. Gondolom neki is. Nyilván, neked ez meg sértés, mert disznót a sparban veszel, semmi nem jut eszedbe róla.

Nem fikázni akarlak, csak megértetni veled a dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#45220) Xero válasza icecave (#45219) üzenetére


Xero
nagyúr

Vágtunk mi az egyetem campusán is disznót. Nem helyrajzi kérdés. ;] :P

(#45221) máyköl válasza manchester85 (#45206) üzenetére


máyköl
veterán

Hát szerintem én is röhögtem volna, ha egy lány a környezetembe ilyet mond. :DDD

(#45222) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#45178) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na jól van elárulom, minek titkolózni? ;] Egy fehér i5 lesz. 5S nem ér meg nekem annyival többet. Vadonatúj full origi, bontatlan, aktiválatlan, gyári garancia meg minden.

Viszont csak 16GB remélem elég lesz a tárhely. Játszani nem szoktam, szóval valahogy elférek majd.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45223)



őstag

Wifin streamelek zenét, BT-on küldöm egy 5m-el távolabbi hangszórónak, közben nettezek röccenés nélkül. :D

Hoppá, ahogy ezt a hsz-t szerkesztettem, azt már megérezte. :(

[ Szerkesztve ]

(#45224) Xero válasza Cyberpunk (#45222) üzenetére


Xero
nagyúr

Bőven elég lesz.

(#45225) Cyberpunk válasza Xero (#45224) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kedvenc zenéim 2-3 GB-ban megállnak, filmet nem nézek, sem sorozatokat. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45226) Xero válasza Cyberpunk (#45225) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha videozol az tudja megenni. Én síeléskor naponta archiválok róla. Egyébként teljesen elég. 5S-ből is 16-osat fogok venni.

(#45227) nord_ válasza Cyberpunk (#45222) üzenetére


nord_
veterán

Jó lesz az! :) A fehér szín pedig kifejezetten illik az iOS7-hez.

(#45228) Totheground


Totheground
addikt

Amíg vártam ma haverra, gondoltam elmegyek mosdóba, de aljas módon elem ugrott egy istyle, igy vennem kellett egy Magic trackpadet. Kiváncsi vagyok, milyen lesz. :DD

Disznóvágás: kétszer voltam, soha többet.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45229) Cyberpunk válasza nord_ (#45227) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen. A mérettel meg megbarátkozok. 5S már nem éri meg nekem azt a várhatóan jó +100K-t. Előremutató SoC meg van pár jó dolog benne persze. Szolgáltatósan, meg rabigával nem veszek telefont, én aki sűrűn váltogat.:D De most majd talán ez leszoktat erről. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45230) jozsi252


jozsi252
veterán

Azért aki tokot vásárol az jól nézze meg milyen, mert ugye hiába ugyanaz a mérete az 5/5S-nek, a vaku teljesen más. Szóval ha a vakunál pont akkora lyuk van vágva a tokon akkor ugye i5-re jó lesz, de 5S-re már nem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45231) Xero


Xero
nagyúr

Egy kis zörgetős minimal mára:
Daniel Portman - Beverly Hills

Elég jól nyúlt hozzá. :)

(#45232) manchester85 válasza icecave (#45219) üzenetére


manchester85
addikt

Én csak azt tudom, hogy egy nő legyen már nőies, város vagy falu ide vagy oda. Meg a disznóvágás, mint esemény, még oké is, de ő azt mondta: úgy levágnék most egy disznót. :DDD Ilyet egy finom nő nem mond.

i6 Silver

(#45233) vadászcsiga válasza manchester85 (#45232) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itthon nyilván böllérként dolgozott :DDD

(#45234) icecave válasza manchester85 (#45232) üzenetére


icecave
nagyúr

Hátcsak szőrözzél mindenen, aztán továbbra is használhatod a masturbatronic márkájú egyszemélyes játszópartnered :DDD

(#45235) nord_


nord_
veterán

Gyerekek, lesz egyáltalán iOS7 holnap? Az ehhez szükséges iTunes frissítések már napokkal korábban (általában egy héttel előbb) meg szoktak jelenni, mint az új iOS. Most meg még sehol semmi... Mingyá' lenyúlom Dzsoi aláírását és azt mondom, hogy ripájóesz meg Jobs forog a sírjában. :D

(#45236) joey04 válasza nord_ (#45235) üzenetére


joey04
titán

lehet elfelejtették. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45237) icecave válasza joey04 (#45236) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor az vicces lesz...

(#45238) joey04 válasza icecave (#45237) üzenetére


joey04
titán

szakmaiban kioktattak, hogy az itunes semmire nem kell, nem gond ha nem frissítik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45239) Cyberpunk válasza joey04 (#45238) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha azt mondják.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45240) icecave válasza joey04 (#45238) üzenetére


icecave
nagyúr

Oda is beírtam párszor, hogy addig senki se fogja iOS 7-et syncelni, amíg nincs új :D tudom, mert én sem tudom GM-et... 11.1 vagy felettit követel.

(#45241) válasza manchester85 (#45232) üzenetére



őstag

"...úgy levágnék most egy disznót. Ilyet egy finom nő nem mond."

Ezt nem kellett volna szó szerint érteni :D Mint tudjuk, egy nő vs. 400kg-os malac nincs pariban. Csak a vágy fokozásából használt költői túlzást, kifejezve bármit bevállalna, ha otthon a megszokott környezetben az életvitelének egyik csúcspontját jelentő tevékenységet folytathatna. Tudat alatt az ismerősök, rokonok, barátok, jelenléte, és a hangulat varázsa váltotta ki belőle ezt a jelenést. Várjuk a bikinis képeket. :D

Mi van az ázsiaival, kiismert és dobott? :D
A kifinomult párizsi nőiesség, más téma. Gondolom nem először beszéltél vele, így nem jogos a meglepetésed. Nem mindenki közeledik egy nőhöz úgy, hogy azzal akarja leélni az életét. Ha nem kezeled ezt a témát lazábban, egyedül maradsz.

[ Szerkesztve ]

(#45242) Mela Kehes válasza icecave (#45219) üzenetére


Mela Kehes
addikt

+1

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#45243) icecave


icecave
nagyúr

Valaki mondta,hogy linkeljem, ha kész valami, aminek a fejlesztésében részt vettem.

Íme: Timelines: Assault on America

24-én jelenik meg, iPadra is lesz,de az még 2 hónap. Úgy kell nézni, hogy 5-en csináltuk az egészet, sőt, páran csak az utolsó pár hónapban vettünk részt benne. Most már csak 2 játék maradt egyelőre, amin dolgozok párhuzamosan :D

(#45244) vadászcsiga válasza nord_ (#45235) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Johny Ive kicsit túlvállalta magát. Ipadra még sehol nincs, a keynote meg már ott van a nyakán

(#45245) bobooo


bobooo
addikt

GTA V in da haus! :C Eszméletlen jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#45246) Blaise válasza bobooo (#45245) üzenetére


Blaise
veterán

Gamepodon meg a warez verzióról írt tesztet a srác, és még neki áll feljebb :C

(#45247) Cyberpunk válasza Blaise (#45246) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tényleg? Nem a sajtô veziót? A mi oldalunkon repülne ilyenért.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45248) joey04 válasza Cyberpunk (#45247) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45249) r3dsnake válasza joey04 (#45248) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azt írja amazonról rendelte.

(#45250) bobooo válasza r3dsnake (#45249) üzenetére


bobooo
addikt

De kértek tőle képet, amin ott a doboz és, a gamepod logó és nem került fel. Az Amazon-t be is perelné a Rockstar, ha ennyivel előbb kiküldik, főleg, hogy Mo.ra lassabb a szállítás, mint mondjuk UK-ba.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.