Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) Jojo5 válasza Totheground (#140997) üzenetére


Jojo5
őstag

Valljuk be, igy eri meg a legjobban ha van lakhatasi es megelhetesi tamogatasod egy jobb alapfizuhoz...

Napidijat is adnak vagy COLA+Housing Allowance jar "csak"? ( vagy az 200k COLA egy havi kint toltott tamogatas es csokolom ?)

Ha nem vagyok tul indiszkret, erdekelne:K

Nalunk pl. napidij(COLA) van, a szallast a ceg allja es meg ugye magyar alapber jar, plusz otthon cafateria meg 1-2 dolog.

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#141002) Sukta 95 válasza Mister_X (#140994) üzenetére


Sukta 95
tag

haggyuk mar az egeszet. nyilvan, ha valaki azt mondana, hogy kapsz ket millio fizut, te ravagnad, hogy, bocsi en 25 eves, egyedulallo vagyok, eleg lesz fel millio is, mert abbol is boven megelek..

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141003) Zjunior válasza ittakary (#140998) üzenetére


Zjunior
veterán

Kurva sok ertelme van 25 ezerert kockaztatni 245-ot!
bravo :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#141004) ittakary válasza Zjunior (#141003) üzenetére


ittakary
nagyúr

főleg h újraindították a gariját az iStyle garilapon pedig KFT nevére vett céges számlája van

BLACKnek volt egyszer ilyen "szerencséje", csak nem tudom hogy ilyenkor mi van ha észreveszik ezt a hibát :U

(#141005) B-L-A-C-K válasza ittakary (#141004) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tőlem azt pont Jojo kolléga vette meg, utána ő is kicseréltette később, és neki is újraindították annak, mondjuk az iStyle céges vásárlás volt, nem szolgáltatónál lett véve.

(#141006) -Ben-


-Ben-
veterán

„ Szavatosság
Sajnos ez is egy kicsit megosztott dolog a szervizek között. Mind a három szerviz máshogy alkalmazza, érvényesíti ezt.
Nyár végétől a szavatosság CSAK és kizárólag a magyarországi, hivatalos viszonteladóktól származó készülékekre érvényesíthető. Régebben minden EU-ból (kivéve Svájc) származó készülékre élt itthon. Viszont az Apple besokallt, szigorított ezen (jogosan), hogy a szavatosságot kizárólag abban az országban lehet érvényesíteni, ahol vásárolva volt az eszköz.
A jogszabályok miatt, ez csak akkor él, ha MAGÁNSZEMÉLY vásárolta a készüléket. Ha cégre szól a számla és 1 éven BELÜL történt a csere, akkor ÚJRAINDUL az 1 év garancia! Ha 1 és 2 év között cserélnek magánszemélynek, akkor is ÚJRAINDUL az 1 év garancia!
Forrás: [link]

Tehát ha 1 éven belül történik a csere (nem szavatosság!), akkor cégre is újraindul a gar.

(#141007) Jojo5 válasza B-L-A-C-K (#141005) üzenetére


Jojo5
őstag

Pontosan. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#141008) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#141006) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ossszt régen akkor miért volt úgy hogy maradt a régi rá amennyi volt, vagy ha 3 hónapnál kevesebb akkor kapott rá 3 hónapot?

(#141009) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#141008) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudom. Elképzelhető, hogy változott azóta valami... Ennyi tévedés nemigazán lehet szerintem, főleg ha az iStyleról van szó, ahol ott b...k át az embert, ahol tudják. :)

(#141010) ittakary


ittakary
nagyúr

múltkor meséltem hogy Wizzair lesápolt rólam 37ezer forintot (ennyivel csökkent összesen a jegyek ára MIUTÁN megvettem)

most okosabb voltam, átutalásos fizetést kértem, és 5 napja nézegettem hogy tuti nem lesz-e olcsóbb... nem lett, sőt drágább is lett picivel (30ezerért volt foglalásom)

tegnap átutaltam, ma megkaptam a megerősítő emailt a foglalásról

na mondom még ránézek egyszer: ma reggel olcsóbb lett 3ezerrel :D

(#141011) B-L-A-C-K válasza ittakary (#141010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vegyél egy repülőt, és nem lesz ilyen gond, kezdésnek egy kis ceszna.

(#141012) szekra válasza -Ben- (#141006) üzenetére


szekra
őstag

És a forrás forrása honnan van? Ha cégre vették én úgy tudom nem indul újra.

(#141013) B-L-A-C-K válasza szekra (#141012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem se, sose volt ilyen.

(#141014) -Ben- válasza szekra (#141012) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudom, én csak bátorkodtam idézni az iPhone topik összefoglalójában szereplő hozzászólásból. :D Egyébként MitoGabor elég jól tisztában van a gari körüli kérdésekkel, nem biztos, hogy hülyeséget írt, de lehet. Nekem nincs személyes tapasztalatom, mert sosem vettem cég nevére telefont.

(#141015) Mister_X válasza Sukta 95 (#141002) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még mindig rosszul fogod. Leírtam, hogy ennyi az átlagkereset. Ti meg rávágjátok, hogy az "kevés", lehetne több is. Hogyan a vérbe ne lehetne, csak épp nem pályakezdőként fogod megkeresni egy ország átlagkeresetének a dupláját (legyen az MO., Német vagy Japán). Valahol el kell kezdeni és nem értem, hogy miért vitázunk azon, hogy elmehetne a több pénz is. Igen, el lehet verni. Lehet el is verném. Majd kiderül (nem vagyok még 25). De addig feleslegesen veritek az asztalt, hogy "dehát semmilyen fizetés nem elég, mert hozzászokik az ember és akkor megint lehetne több". Ha én kimennék és csak fele olyan feltételeket kapnék, mint Totheground, elégedetten csettintenék, hogy kiindulásnak tökéletes - csak ő épp annyival idősebb, mint amennyivel több tapasztalata van, amit megfizetnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#141016) Sukta 95 válasza Mister_X (#141015) üzenetére


Sukta 95
tag

en itt csak arra reagaltam, hogy felesleges a tobb penz. sehol nem mondtam, hogy nem lehet kevesbol is megelni, vagy, hogy palyakezdokent egy kisebb orszag gdp-jet kell megkeresni. de azt allitani, hogy a tobb penz felesleges az butasag. :D osszessegeben, amugy egyetertunk..

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141017) Totheground válasza Mister_X (#141015) üzenetére


Totheground
addikt

Bakker, ezt olvasva olyan érzésem lett, mintha nem 5, hanem 15 év lenne köztünk. Még egy hete se vagyok 30, de már megint öregnek érzem magam. :O

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#141018) Mister_X válasza Totheground (#141017) üzenetére


Mister_X
nagyúr

8 év van köztünk :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#141019) agabe válasza Totheground (#141017) üzenetére


agabe
addikt

Ha ez vigasztal, én már harminc is rég voltam, és szarabbul keresek mint te :D

(#140998) ittakary:
hát ja...van itt aprón nem kevés aki ebből él.

(#141003) Zjunior :
Lesz az 30ezer is tuti alkudott, és ez egy adás-vétel. Napi 3-4-ből (vagy akár többől) azért már nem olyan rossz az arány, és simán megvan átlagban annyi.

[ Szerkesztve ]

(#141020) B-L-A-C-K válasza agabe (#141019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Napi 3-4 ilyet nem hiszen talál, de ha naponta 1 megvan, és keres rajta 20 ezret, akkor is megéri.

(#141021) Sukta 95 válasza Mister_X (#141018) üzenetére


Sukta 95
tag

akkor mi egyidosek vagyunk. 😄

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141022) agabe válasza B-L-A-C-K (#141020) üzenetére


agabe
addikt

áhh..nem kell itt találnia.
Amit megvesznek tőle (és nem mind itt kel el, vagy nem értékelik) azok nagy részébe is beszámíttatnak valamit amin szintén megvan a haszna, nameg van egy "vevőköre" ami rendszeresen visszatér hozzá, pluszban szóban is terjed a sok eddigi vevőjétől, hogy tőle érdemes venni, ezért simán hirdetnie sem kell mindent.
Áll benne pár millája (feltételezem 2-5 között változó), és havi 1,5-2 millát keres vele. igaz ezzel foglalkozik egész nap, van kiadása is amikor el kell mászkálni messzebb egy-egy jó vételért (de nagyrészt úgyis magához rendeli a vevőket és eladókat is), de nem hinném, hogy pl. adózik belőle.

A legszebb amikor látom, hogy ezek a nepperek egymástól is vesznek cuccokat :D Már az elsőnek is volt rajta haszna, aztán a második aki eladja végfelhasználónak megint rátesz...nem csoda, hogy ilyen árak vannak a piacon miközben legalább 15-20%-al is lehetne olcsóbb az aktuálisan keresett cuccok ára.

[ Szerkesztve ]

(#141023) B-L-A-C-K válasza agabe (#141022) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én találkoztam már vele, de szerintem nem kell itt azt hinni keres 2 milliókat. Látom hogy van hogy hetekig hirdet egy telefont. Adózást meg szerintem ő pl megoldja, ilyen szinten nem lehet máshogy.

(#141024) ittakary válasza agabe (#141019) üzenetére


ittakary
nagyúr

próbáltam nála alkudni, nem engedett :D

akkor én vettem volna meg :D

(#141025) agabe válasza B-L-A-C-K (#141023) üzenetére


agabe
addikt

Én még pont tőle nem vásároltam, vagy nem adtam el neki, de 3-4 másik hasonló kaliberű fórumtárstól már igen. Van aki a megbeszélt találkozási helyen még másik kettővel is találkozott aznap, és máskor is hasonló volt a helyzet, van akinek saját bolthelye is van, és amikor ott voltam csak akkor kettő másik vásárló is volt, van akivel még többször üzleteltem, és amikor taliztunk előtte-utána mindig másik ügye is volt, szóval olyan akik ilyen szinten foglalkozik ezzel azoknál nekem úgy tűnt eléggé pörög a téma.

(#141026) Gergőke88 válasza agabe (#141025) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én rendszeresen hoztam már boxot boltosnak aki itt is hirdet..

(#141027) Totheground válasza nofi (#140999) üzenetére


Totheground
addikt

Finance szektor illetve global consulting egy nagyonn multinál.

@Jojo
Persze, hogy igy a legjobb. De máshogy is el tudnám viselni. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#141028) Sukta 95


Sukta 95
tag

Valaki tud valami érdemleges laptophűtőt ajánlani? Szétégeti a lábamat, illetve a billantyűzet felső 3 sora is érezhetően meleg, valamint a képernyő alsó 5 centije. Ez egy Asus gép, szal ugye pont ott fújja ki a meleget. AIDA szerint 80-85 fokos a processzorom játék, chrome, stb használata mellett. Tud vki ajánlani valamit?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141029) radi8tor válasza Sukta 95 (#141028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Először is ki kéne pucolni a hűtőbordákat és újra pasztázni a procit. Gondolom pár éve még nem volt ilyen meleg a gép. Ennek az előbb felsorolt dolgok lehetnek az okozói.

⭐ Stella

(#141030) Sukta 95 válasza radi8tor (#141029) üzenetére


Sukta 95
tag

Összesen másfél éves a gép, csak az elmúlt pár napban kezdtem el tapasztalni, hogy ennyire melegszik. VAjon hogyan tudom kitakarítani a hűtőbordáit, ha itt vannak? Bár, mindjárt szétkapom és megnézem mennyire koszosak, hátha belülről hozzáférek.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141031) -Ben- válasza Sukta 95 (#141030) üzenetére


-Ben-
veterán

Másfél év alatt ennyire szutykos lenne? :F

(#141032) Sukta 95 válasza -Ben- (#141031) üzenetére


Sukta 95
tag

Akkora kosz azért nincs sztem a lakásban. :D

szerk.: ráadásul kb 2 hónapja tettem bele ssd-t, akkor sem tapasztaltam, hogy olyan koszos lenne.

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141034) Jojo5 válasza Totheground (#141027) üzenetére


Jojo5
őstag

Igen, en is el tudnam kepzelni a mostani fizumat Pesten dolgozva, de sajnos valamit valamiert, par ev es mennek vissza a repulesbe a regi cegemhez ha lehet, utana pedig ismetelten kulfold a cel....:K

icecave: irj review-t pls a fulesrol!!:K:R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#141035) radi8tor válasza Sukta 95 (#141030) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, akkor itt más lesz. Lehet szimplán csak szar a hűtése. :(

⭐ Stella

(#141036) Sukta 95 válasza radi8tor (#141035) üzenetére


Sukta 95
tag

Lehet, de hát eddig nem volt? :D Edig is ugyan így használtam. Na, mindegy ,érdekes. Meddig bírják ezek az i7-es procik? Mikor kritikus már a hőmérsékletük? olyan 70-80 körül mozog, ha erőteljesen használom folyamatosan (pl egy játék esetében). AIDA kép

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141037) radi8tor válasza Sukta 95 (#141036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

90-ig bírja, attól ne félj hogy elpukkan. Vissza veszi az órajelet rövid időkre, így hűti magát. Ilyenkor eléggé lassú lesz a gép.
Ami miatt necces a magas hőmérséklet, hogy a környező alkatrészek túlmelegedhetnek, emiatt csökken az élettartamuk.

HDD+SSD legalább nem olyan meleg.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#141038) nord_ válasza Sukta 95 (#141030) üzenetére


nord_
veterán

csak az elmúlt pár napban kezdtem el tapasztalni, hogy ennyire melegszik
Talán nem véletlen, hogy most kezd melegedő, amikor a külső levegő hőmérséklete is emelkedik. ;)

Amúgy simán lehet, hogy tényleg pasztacsere kell, én is kétévente csináltatom a Macen.

(#141039) szekra válasza Sukta 95 (#141032) üzenetére


szekra
őstag

Laptopoknak szar a hűtése, ne csodálkozz ezen.

(#141040) Sukta 95


Sukta 95
tag

radi: igen, én is ettől félek, hogy a környező alkatrészekben tsz kárt a magas hő.

nord_: és ezt hogyan tudom megállapítani, hogy pasztázni kellene? Illetve megtudom csinálni esetleg otthon? Nem vagyok a szervizek híve. :D

szekre: oké, ezt értem, de eddig nem produkált ilyet, pedig tavaly nyáron sem volt éppen hideg és kevesebbet sem használtam.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141041) nitro16 válasza Sukta 95 (#141040) üzenetére


nitro16
senior tag

Nem akadt be valami program a háttérben? Nekem akkor volt ilyen amikor random valami szar beakadt és még leállítani se lehetett, újra raktam a rendszert utána egyből jó lett és a hőfok is visszaállt.

Elvileg az ilyen laptophűtő nem olyan jó megoldás mert van egy alap keringés áramlás hűtés közben a gépben és ha alá raksz ilyet és az meg tolja megint be a levegőt akkor felborulhat az egész....

[ Szerkesztve ]

(#141042) Cyberpunk válasza Sukta 95 (#141040) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerviz a hűtőpadok nem sokat érnek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#141043) Sukta 95


Sukta 95
tag

levettem a gép hátlapját. csak az egyik hűtőventillátor megy. a probléma, hogy lehet, hogy az a dedikált kártyáé és azért nem megy. Szal, kíváncsi leszek, megterhelem kicsit a gépet, aztán kiderül.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141044) Sukta 95 válasza Sukta 95 (#141043) üzenetére


Sukta 95
tag

ja, az a dedikált kártyáé, beindult az is.

a zsanért vajon hogy tudom leszedni, hogy hozzáférjek a hűtőhöz? :(

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#141045) radi8tor válasza Sukta 95 (#141044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Keress rá Youtube-on. Szoktak ilyen szétszerelős videókat feltenni.

⭐ Stella

(#141046) szekra válasza Sukta 95 (#141044) üzenetére


szekra
őstag

Laptop topicjaba kérdezz rá, nekem anno sokat segítettek a ph-s tagok. :)

(#141047) icecave válasza Jojo5 (#141034) üzenetére


icecave
nagyúr

Írok persze, de még akkut tesztelem, mit bír.

(#141048) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Keresd a hibát:

(#141049) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#141048) üzenetére


-Ben-
veterán

Nincs semmire se rákötve a monitor? Vagy a realitás szó?

[ Szerkesztve ]

(#141050) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#141049) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Első, illetve tápkábel is havon, de a jány bámulja...:/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.