Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4016) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

:O

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#4018) llaszlo válasza h1n1_900 (#4016) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez Thaiföld? Elég durva.

(#4019) h1n1_900 válasza llaszlo (#4018) üzenetére


h1n1_900
senior tag

:K

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#4030) korpicschess


korpicschess
veterán

Reggelt. Óha, eltűnt pár hsz.. :DDD

h1n1: egész jó a telefon amit árulsz... megvenném ha nem lenne rajtam az Acer + pár ezressel olcsóbb lenne.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#4031) joey04


joey04
titán

Szerintem sem kell ilyesmi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4032) David75


David75
őstag

link

Na ettől elég mérges lennék. Mondjuk se telenoros előfizetés se független i4s nem kéne.(nem az i4s-el van baj hanem azzal hogy nem látom értelmét függetlenül venni)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4033) joey04 válasza David75 (#4032) üzenetére


joey04
titán

(nem az i4s-el van baj hanem azzal hogy nem látom értelmét függetlenül venni)
ez így van

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4034) Mr.Csizmás válasza David75 (#4032) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó az aláírásod :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4035) joey04


joey04
titán

Az iTunes Match – 1. rész

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4036) Ragnar95 válasza David75 (#4032) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én úgy vettem, mivel feltöltőkártyás vagyok és így 30k-val olcsóbban kaptam egy független telefont, ami ráadásul eladáskor többet fog érni :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4037) David75 válasza Mr.Csizmás (#4034) üzenetére


David75
őstag

Sajnos nem vagyok rá méltó pedig figyelek rendesen...

Te vagy az 1% akinek valamiért így jó.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4038) Ragnar95 válasza David75 (#4037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Drága előfizuval nyilván olcsóbb 2 éves hűséggel, mint függetlenül, de feltöltőkártya vagy olcsó előfizu esetén jobban megéri a külföldről behozott gyári független :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4039) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Steve Jobs akadályozta meg az iPhone 5 megjelenését?
Érdekes cikk, az más kérdés, hogy van-e igazságalapja...
Jó telefon lehetett volna ezekkel a specifikációkkal, én a nagyobb kijelzőnek nagyon örültem volna, a home gomb elhagyásának annyira nem. Bár szerintem ha valóban igaz a sztori, akkor jól döntött Jobs, mivel egy hibás széria rontott volna az Apple presztizsén, míg a 4S hozta a szintet és elég szép bevételt generál az Apple számára :) És a mai piacra ez is bőven elég, bár a több sosem rossz :K
Ti mit gondoltok róla? :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4040) Mr.Csizmás válasza David75 (#4037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4041) Malachi válasza Ragnar95 (#4039) üzenetére


Malachi
addikt

ha nagyobb lenne, nem bánnám, a home gomb elhagyását is pletykálták és a rengeteg fura alakú, nagyobb méretű szilikon tokot sem véletlenül gyártatták le Kínában. nekem szerintem tetszene, be lehetne vezetni a váltást rendesen, nem hiszem, hogy ártana a márka megítélésének, vagy képének. de így legalább ezt a 4s-t nem kellett megvennem, mert nem izgultam rá, barátnőm kapott egy jóárasított 4-et, (imádja, meg én is rájárok játszani :D ) én pedig gyűjthetek még egy évig az 5-re. mert azt 1000%, hogy első napon megveszem. amúgy még a 3G-vel nyomulok. talán lecserélem egy használt 3Gs-re jövő őszig, de megvagyok vele.

(#4042) David75


David75
őstag

Ma beszélnem kellett egy emberrel(nehezemre esett) aki még mindig xp-t használ és el akarta magyarázni hogyha skinezem akkor az is lehet szép sőt szebb mint a w7. És más különbség nincs a két OS között. Ja és 512mb rammal szerinte gyors.Három kérdésem lenne:

1. Megbolondultam-e?

2.Mi a véleményetek?

3.Szerintetek milyen lehetett az illető külseje?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4043) icecave válasza David75 (#4042) üzenetére


icecave
nagyúr

A kis kövér szódásüveg-szemüveges rendszergazdák szoktak ennyire ragaszkodni valamihez, illetve kiállni a jól megszokott dolgaik mellett :)

Mondjuk, részemről win -et használok, mert az xp csak 3,5 gigáig kezelte a RAM-ot... a win 7-et annak idején reklámozták úgy,hogy alig eszik ramot, nem terheli a gépet stb, ez igaz is, amíg nem kezdesz el a szűz rendszerre telepíteni is valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#4044) Ragnar95 válasza David75 (#4042) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

1.Nem,de ő valószínűleg a) súlyos mentális zavarban szenved vagy b) hülye :DD
2.Ekkora hülyeséget énse hallottam még. Vagyis de, amikor elmagyarázta nekem haverom, hogy milyen jó Mac OSX skint tolt fel a win7-jére jópár dll fájl átírásával és 2-3 órányi munkával... :D
De a Win7-nek a kinézete csak 1 tulajdonsága a sokból, amiben jobb az xp-nél,de főleg a gyorsasága, naprakészsége és kezelőfelülete miatt jobb szerintem :K
3.KOCKAAAAAAAA :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4045) Mr.Csizmás válasza David75 (#4042) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1-3 iMK gyanús SzentPéternél

(értsd: kihalhatna az ilyen retrofanboyos xp-s kövületek)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4046) David75


David75
őstag

Én az első kérdésre nem tudom a választ mert live implied facepalm fejet tudtam csak vágni egész végig.

2. Hát még most is a hatása alatt vagyok. Főleg repülőjegy, mac vásárlás, és kötél járt hirtelen a fejemben.:D

3.kövér,vörös, hosszú szakáll és haj.

+1. Volt egy linuxos srác aki csak valamit hozzászólt linuxal kapcsolatban. Annyira lefárasztott az xp viking hogy neki már csak annyit tudtam mondani hogy: "Szia! Wifi vagyok install után egyből működni szeretnék."

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4047) Mr.Csizmás válasza David75 (#4046) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fizikai fájdalmat okoz ezt olvasni és felfogni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4048) Ragnar95 válasza David75 (#4046) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annoying PC :DD :C
Mac or PC :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4049) Mr.Csizmás válasza David75 (#4037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, és megtisztel, hogy 1% vagyok, de remélem nem vagyok olyan dagadt és rasszista :D (múltheti south park rész :R )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4050) David75 válasza Mr.Csizmás (#4049) üzenetére


David75
őstag

Az rangar-ra vonatkozott.

Mindenkinek:

Nem veszek mac-et mert itt mindenki egy igazi bunkó fasznak gondolna mikor a 11"-os macbook air-re feltolom a win8 Developer Preview-et. És logout bejegyzést indítok utána arról hogy miként megoldható hogy az i és ms userek egyaránt hülyének tartsanak.

Én valami ufó lehetek mert azt látom hogy számomra tökéletes hardvert az apple tud gyártani mobil és laptop szinten szoftvert meg ms.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.