Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) papp_no1 válasza joey04 (#15000) üzenetére


papp_no1
senior tag

+1

(#15002) joey04


joey04
titán

ALO WIN
HAM OUT
:C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15003) máyköl válasza joey04 (#15002) üzenetére


máyköl
veterán

Mibajod? :DDD

(#15004) bobooo válasza máyköl (#15003) üzenetére


bobooo
addikt

F1 :))

(#15005) máyköl válasza bobooo (#15004) üzenetére


máyköl
veterán

Jaaah.
Ahhoz nem értek. ;]

(#15006) máyköl


máyköl
veterán

iPad mini - Ezúttal a Beszéljükmac -től.

[ Szerkesztve ]

(#15007) válasza SLYM (#14984) üzenetére



őstag

Ez hardveres hiba, hogy javították volna. Annyi történt, hogy átkalibrálták a térerő indikátort. Ha fúllon van nem gond, de 3 pálcikánál halálfogással :D leesik a térerő telefonálás közben. Nem szakad meg, csak annyira torz lesz a hang, hogy semmit nem értesz belőle. Nem kell tok, elég egy bumper. A 4S-ben máshogy osztották ki az antennákat, és ez a jelenség megszűnt. Ha van rá pénzed inkább azt vegyél, v. várd meg az új iPhone-t.

joey20

Csak a kameráról beszéltem. :) De ha már Nokia... a kilépet dolgozók Jolla néven viszik tovább a MeeGo-t :C :C :C :C Az N900 óta erre várok. Az a teló volt olyan bonyolult, mint most a droid, viszont olyan stabill, mint az iOS. Már akkor mondtam, hogy hülye a Nokia, hogy a WP-t preferálja. Most mire mentek a pénzzel? Semmire. Szerencsére a Jolla megkapja a Nokia-tól a szükséges támogatást - szabványok, pénz, stb.

ngabi

"már eleve h htc-t vett nyííhahaha "

Írta is - akkor meggyőződése volt, hogy jó befektetést csinált. Aztán soha többet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15008) nofi


nofi
őstag

Hello!

Érdekes jelenségre lettem figyelmes, miután előfizettem a Match-re és minden zenémet (~8000 szám) letöröltem iTunesból, majd az AAC formátumú verziókat leszedtem. Rengeteg számnál (értsd kb. minden 5.) megszakad a lejátszás, egészen pontosan 50 másodpercet játszik le az iTunes, majd ugrik tovább…
Kikapcsoltam a Matchet, újra lefuttattam, a merevlemezen lévő hangfile lejátszásakor is más programnál (AIMP) sem megy tovább. A méret megegyezik, a számhossz is stimmel, de 50 mp-ig engedi. Furcsa “Match-jelenségekkel” tele van a net, szóval megoldást eddig nem találtam:/

Xbox GT: nozsolt

(#15009) joey04 válasza (#15007) üzenetére


joey04
titán

teljesen új kezelőfelület bemutatása is várható, hiszen a Swipe megoldás a Nokia tulajdona
ettől félek legyedül picit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15010) GALARDO


GALARDO
addikt

:( Habár várható volt, hogy ennyiért nem lesz, egy iPad minőségű cucc.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#15011) válasza joey04 (#15009) üzenetére



őstag

Javíts ki ha tévedek, de a Swipe egy szövegbeviteli mód. Az Android röhögve használja. :D

(#15012) Hooper


Hooper
őstag

láma kérdés: ha beállítások - visszaállítás - összes beállítás törlésre megyek akkor a JB törlődik?
vettem egy használt iKetyerét -bevallom ha már offtopik h Pad- és szeretném tiszta lappal használatba venni, de JB a telefonomon még nem volt és nem is szeretnék, de ezen azért megnézném hogy milyen is
köszi! :)

(#15013) Brumi˘ válasza Hooper (#15012) üzenetére


Brumi˘
addikt

Inkább itunesból nyomj egy restort neki, megelőzvén pár fölös kört.

(#15014) Hooper válasza Brumi˘ (#15013) üzenetére


Hooper
őstag

De akkor pápá jb nem? Azt meg nem tudom hogy teszem fel

(#15015) Brumi˘ válasza Hooper (#15014) üzenetére


Brumi˘
addikt

Igen akkor lesz egy szűz jb mentes rendszered. Jb-hez vezető út: google -> absinth szifon.

(#15016) joey04 válasza (#15011) üzenetére


joey04
titán

ez más. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15017) kali válasza (#15011) üzenetére


kali
legenda

az a swype!

(#15018) sunahunter válasza Hooper (#15014) üzenetére


sunahunter
senior tag

Egy darab kattintással, meg a google segítségével, ettől ne parázzál.

(#15019) Totheground válasza Hooper (#15012) üzenetére


Totheground
addikt

"ha beállítások - visszaállítás - összes beállítás törlésre megyek akkor a JB törlődik?"

Ha JBs telefonon/paden ezt megcsinálod, akkor be se fog kapcsolni, amíg nem nyomsz egy restore-t. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#15020)



őstag

Kipróbáltam a Chromot iOS-en. Nem találom a teljes képernyő nézetet. A tabok nagyon tetszenek, gyors is, de nem annyira sima mint a Safari.

(#15021) Hooper válasza Totheground (#15019) üzenetére


Hooper
őstag

Na akkor meg jó hogy nem nyomtam rá :D

(#15022) Blaise válasza (#15020) üzenetére


Blaise
veterán

Nem véletlenül nem találod, nincs is benne :D

(#15023) janas08


janas08
csendes tag

Van iphone 4em tmobilos fülhallgatóval nem szol az egyik fülhallgató kb ötfélét próbáltam cserélik szerintetek garanciába?

(#15024) ittakary válasza janas08 (#15023) üzenetére


ittakary
nagyúr

Válaszoltunk rá a másik topikban

(#15025) Sickboy25


Sickboy25
addikt

zenéket USB appal fel tudok tenni I4S-re? Vagyis le is fogja játszani?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#15026) válasza Sickboy25 (#15025) üzenetére



őstag

USB drive-ra gondolsz? De tökmindegy, mert minden fájlkezelőnek kutya kötelessége, sőt felkínálja mivel játssza le. Úgy ahogy megnyitja a különböző formátumokat. Phone Drive-ert használom.
ITunesen keresztül fel.

[ Szerkesztve ]

(#15027) Sickboy25 válasza (#15026) üzenetére


Sickboy25
addikt

igen fel is tettem, de lejátszási listát nem tudtam csinálni, csak lejátszotta és ámen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#15028) válasza Sickboy25 (#15027) üzenetére



őstag

Hozz létre egy mappát, abba dobáld bele, és elvileg kész a lejátszási lista.

(#15029) Ocarina


Ocarina
aktív tag

:D Ezt meg hogy? Ha jól számolt a Google ez 42 év.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#15030) bobooo válasza Ocarina (#15029) üzenetére


bobooo
addikt

valaki nagyoon unatkozott :D

(#15031) ittakary válasza Ocarina (#15029) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az kemény. Egyszer jól megszopattam magam ezzel. Este állítottam be félálomban egy kódot és reggel az istennek se jutott eszembe :) Már ilyen fél meg egy órákat kellett várnom :D

(#15032) máyköl válasza Ocarina (#15029) üzenetére


máyköl
veterán

Éljen a Photoshop! :R

(#15033) ittakary válasza máyköl (#15032) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem photoshop ebben biztos vagyok. A telefon pontos idejével trükköztek valamit

(#15034) máyköl válasza ittakary (#15033) üzenetére


máyköl
veterán

Mármint ilyen szoftveres mókolásra gondolsz?

(#15035) ittakary válasza máyköl (#15034) üzenetére


ittakary
nagyúr

:K

(#15036) máyköl válasza ittakary (#15035) üzenetére


máyköl
veterán

Nem kizárt, de Photoshop -ban is 2 perc max. :)

(#15037) Ocarina válasza máyköl (#15036) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nem hiszem, hogy PS. [link] De van még egy csomó oldal ahol a több mint 20 millió perces lezárás miatt írnak. :D

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#15038) icecave válasza ittakary (#15033) üzenetére


icecave
nagyúr

Régebben még az iPhone topikban más is is szólt, hogy ilyen problémája van... azért nem emlékeznek sokan, mert akkor még nem jártak oda :D

(#15039) nggabi válasza Ocarina (#15037) üzenetére


nggabi
nagyúr

ki kell venni az akksit... jah nem :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#15040) Fecogame


Fecogame
veterán

Ismét pár kérdés... Amikre egyszerűen nem tudok rájönni :D

Hogyan lehet a zenében pörgetni? Nem a nyílra gondolok, hanem olyasmire mint ez [link]

Ilyen kis sáv, amiben lehet pörgetni.

A másik: Ha gépelek egy szöveget, és mondjukegyilyenhosszúszóban a 3. karaktert elgépeltem, akkor hogyan tudok oda visszaugrani? Valahogy ha rábökök, mindig a szó elejére vagy a végére ugrik a kurzor.

Ennyi a mai "bajom" :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15041) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon várós film! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#15042) Blaise válasza Fecogame (#15040) üzenetére


Blaise
veterán

Van a lejátszóban "pörgető", ha nem jelenik meg, akkor tapicskolj kétszer a képernyő közepére.

(#15043) icecave válasza Fecogame (#15040) üzenetére


icecave
nagyúr

Tartsd a szövegen az ujjad, megjelenik a nagyító, és vidd oda ahol javítani akarsz.

(#15044) Fecogame válasza icecave (#15043) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha duplán rátapicskolok, csak az albumban lévő többi zene jelenik meg így: [link]

Blaise: Nem jön össze, mindig ez jön ki: [link]

Nagyító megvan, de utána a linkelt dolgot hozza ki.

Szerk.: Linkek javítva.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15045) icecave válasza Fecogame (#15044) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyébként, meg mikor már játszod le a zenét, ráböksz a kijelzőre, és megjelenik: [link]

A szövegen meg próbálkozz, rajta kell tartani az ujjad, nem tapperolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#15046) Fecogame válasza icecave (#15045) üzenetére


Fecogame
veterán

Valóban, mindkettő sikerült. Kösz :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15047)



őstag

Másfél órás film a youTubon? Kenguru :D

(#15048) joey04


joey04
titán

na ez viszont nagyon jó újítás lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15049) r4z válasza joey04 (#15048) üzenetére


r4z
nagyúr

Ritka idegesítő a mostani rendszer, ideje volt.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15050) joey04 válasza r4z (#15049) üzenetére


joey04
titán

de a fizetősöknél remélem marad, biztos ami biztos. mondjuk egyébként free appokkal haza lehet vágni a rendszert simán [link] :DDD
bár elvileg ezt már kivették/kiveszik.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.