Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167001) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#166995) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze igazad van, de a kutya tarsas allat es barhol elvan ahol szeretetet kap, neki az a legfontosabb.
Meg mindig jobb mint kint a hidegben lancra verve! Persze lehetne idealisabb kutyat is talalni a lakasba.

Itt ahol vagyok ha pl bolhas a kutya siman kidobjak az utcara,azt se tudjak mi az allatorvos.
Neha 5-6 kutya van nalunk, pl most a karacsonyi idoszakban mikor sokan elutaztak es siman kint hagyjak a kutyat az utcan 2-3 napra.

Egy Rotinak ma talaltunk gazdat, bar nem biztos ,hogy a legjobb helyen :(

(#167002) válasza Serpiko (#166990) üzenetére



őstag

"holnap írok ma alvás "

Uhhh. Én most indultam hazafelé edzésről. 🤣

[ Szerkesztve ]

(#167003) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#167001) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hún lakaz most?

(#167004) Zjunior válasza madgie (#166999) üzenetére


Zjunior
veterán

Jah, nalunk egyik sincs meg :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#167005) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#167003) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nálunk a tetőre is jut a kutyákból!

(#167006) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Semmivel se jobb egy elhanyagolt kerti kutya, mint egy panelkutya, amit levisznek sétálni, játszani. Az udvarban ugyanúgy nem fogja a kutya lemozogni, lefárasztani se magát, se az agyát. Unatkozni fog, meg ásni.

Én se tartanék állatot udvar nélkül (na jó, max leguánt), de ennek ellenére szerintem a legtöbb panelkutyával többet foglalkoznak, mint a kertiekkel.

Az egyik legjobb barátom díjnyertes örző-védő ordas németjuhásza is "panelkutya" volt (szegénye már nincs köztünk). De lakásban tartott díjnyertes pitbullos gazdikat is ismerek. Mindannyian kiköltöztek már onnan, de ugynaúgy kutyások voltak, ráadásul nagyon jók, míg panelban laktak. És szerintem több szeretet és gondoskodást kaptak azok, mint akinél csak el van engedve a kutya az udvarban "hadd menjen".

Nálunk a németjuhász nem fogad el senki újat, mégis "meg lehetett beszélni" vele, hogy a macskák is családtagok, és muszáj elviselnie őket. Azóta beengedi őket a házába. A kennelen belül. Engem harap ha benyúlok. De 1-2 kibelezett süni, és pofon után velük is jóban van mostmár.

Most jött haza hollandiából az előző gazdája meglátogatni őt. Először támadta, aztán pár simi meg szimatolás után már együtt játszottak. Okos és csodás lények ezek, csak foglalkozni kell velük. Sajnos én sem tudok annyit, amennyit szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#167007) Serpiko válasza .Szaki. (#166988) üzenetére


Serpiko
addikt

A mi kutyánk öreg nincs nagy mozgás igénye. Hosszabb séta után már lefekszik nem akar jönni a kora saccolt 14 éves de szerintem csak 11 körül van. A séta során ha közel vagyunk a házunkhoz nem tudom már elhúzni meg sétálni akar menni haza enni. Lehet sőt biztos azért mert éhezett a szaporítónál. Nem akartam kutyát én is így gondoltam lakásba nem való ebben van valami. Amennyire elleneztem most annyira szeretem. Feleség a falkavezér én engedékeny vagyok vele. A lényeg neki rossz élete volt eddig legalább a végén jó családba került. Ha elmegyünk alszik haza jövünk le akar menni de csak azért utána jön a kaja.

Secret: a Miénk is rofog bár annyira nem mint a volt kutyád. Kaja utána elnyúlik tele a hasa akkor. Sokat eszik vagyis enne halálig de a napi adag 35 g tap acana tápot kap Csori kutya 2500 Ft/kg mondjuk 2 kilóval elvan egy hónapig :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#167008) Serpiko válasza (#167002) üzenetére


Serpiko
addikt

Tyúkokkal fekszünk mi. :D én reggel voltam edzeni akkor jobban megy.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#167009) szekra válasza Gsx-rr (#167005) üzenetére


szekra
őstag

Ez hol van?

(#167010) Cyberpunk válasza r3dsnake (#167006) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a németjuhászok általában egy embert fogadnak el, esetleg családtagokat, de idegenekkel elég bizalmatlanok, ezért is jók őrzésre. A rég látott ex-gazdit meg elfelejtette.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#167011)



őstag

Ezért nem fogynak az iPhonok. Érdekes hogy mindent meg lehet magyarázni, számtalan aspektusból. Ezzel legjobban a bölcsészek jogászok ergo a politikusok élnek vissza a legjobban. Meg Tim a befektetők előtt.

[ Szerkesztve ]

(#167012) -secret- válasza (#167011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A, B hét van. Egyik héten azt írják az oldalak, hogy mennyire szarul fogynak másik héten meg, hogy sosem fogyott még ennyi.

Mai cikk, idén Karácsonykor sosem aktiváltak még annyi iPhone-t mint most. Akkor most mi az igazság?

(#167013) .Szaki. válasza Serpiko (#167007) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, erre írtam az előző hsz-ben, hogy az teljesen más ha valaki megment egy állatot.

Egyébként teljesen jó érveket sorakoztattatok fel mindannyian, köszi! :R

(#167014) Cyberpunk válasza (#167011) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem avulnak ezek olyan gyorsan, tehát érthető, hogy sokan nem cserélnek. Egy 6S bőven jó még ma is. Evben igaza van, de bizony a magas ár is felelős ezért. Ha túl sok az új, és jó meg a régi akkor sokan maradnak a réginél. Azt ha tönkre megy vesz másikat, vagy nem Almát vesz legközelebb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#167015) gyuromoj válasza -secret- (#167012) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ma meg a müncheni tartományi bíróság, 15 boltból tiltotta ki az iPhone 7/7+, 8/8+, X forgalmazását, a qualcom balhé miatt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#167016) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Össze-vissza írogatnak cikkeket, az a baj, hogy mindegyik másról szól. Nem fogynak olyan jól az iPhone-ok. Ez mit jelent? A három új modell nem fogy olyan jól, vagy az összesnek esett az eladása? Hiszen ugye a mai napig lehet kapni APR-től régebbi modelleket.

Egyébként érdekes volt, hogy kíváncsiságból megnéztem, hogy adott országokban mely telefonok azok, amik a szerepelnek a top10 eladásban és szinte mindben amit megnéztem a telefonok döntő többsége valamilyen iPhone modell volt. Jellemzően nem a legújabb egyébként. Hogy a legújabb iPhone-ok miért fogynak szarabbul, arra viszont szerintem tényleg egy fontos érv a magas ár.

gyuromoj

Igen, amikor kirobbant ez Németországban, akkor meg is osztottam itt a Bild.de cikkjét erről.

[ Szerkesztve ]

(#167017) válasza gyuromoj (#167015) üzenetére



őstag

Ami igazából az Intel sara volt.

Cyber

Ez azért hülyeség mert idáig is lehetett akksit cserélni, vagyis az iPhone konzerválása nem újkeletű. Azt kellett volna mondaniuk, hogy mivel a lassítás trükkel többé nem élhetnek, így az iPhonok nem szorulnak cserére.

(#167018) Gergőke88 válasza szekra (#167009) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nagyon titkos helyen lehet....

(#167019) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#167018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bermúda3szőg

(#167020) Gsx-rr válasza Gergőke88 (#167018) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem ertem,mi lehet az alapja,hogy neked itt bizonyos emberekkel kapcsolatban nincs egy normalis hozzaszolasod, vagy csak neha mint pl amikor matracot, akartam venni es meglepo modon tudtal rendesen valaszolni! Meg os lepodtem, koszonom.
De ezek a szurkalodasoknak nem tudom mi ertelme van, de biztos jo igy elni! :D
Mondjuk ez teljesen atlag Magyar mentalitas!

Szerintem itt mar volt parszor tema,hogy elkoltoztem, hol elek, foleg ugy ,hogy mar a topicbol volt is vendeg nalunk! :D

[Tehát itt vagyok és ez az egyik vállalkozásom]

[ Szerkesztve ]

(#167021) radi8tor válasza Gsx-rr (#167020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, jó volt. ;]

Jól megy a biznisz?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#167022) Gsx-rr válasza radi8tor (#167021) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Lekopogom igen!

(#167023) b4zsi- válasza Gsx-rr (#167022) üzenetére


b4zsi-
őstag

Exatlon-Hungary résztvevőkkel nem találkoztatok? Nem kértek programszervezést? Azt hiszem arra fele volt a forgatás.

(#167024) Gsx-rr válasza b4zsi- (#167023) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem is hallottam róla,sőt most néztem utána mi az az exatlon :)
Tornászok voltak,köztük az olimpikon Berki-vel :)

(#167025) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

:Y [link]
(nem az én felvételem szerencsére)

⭐ Stella

(#167026) szekra válasza radi8tor (#167025) üzenetére


szekra
őstag

R-es rendszám 2014/01/12-i felvételen? Ha meg "egyedi" akkor annak nagyon szar. ;]

(#167027) w333 válasza radi8tor (#167025) üzenetére


w333
félisten

Durva ! :Y

(#167026) szekra

Vagy a kamerán nincs beállítva a dátum, hajnali 3:24 és világos van ? ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#167028) icecave válasza radi8tor (#167025) üzenetére


icecave
nagyúr

Faterral ma voltunk megrendelni az új Nissan qashqai-t, ott a figyelő elektronika nem engedte volna ezt :D Amennyi szar abba bele van pakolva, totál bénabiztos (nem mintha faternak kellene 40 év vezetési tapasztalathoz, de néha jól jöhet, jelen esetben is).

(#167029) .Szaki. válasza radi8tor (#167025) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az szép..

(#167030) -secret- válasza icecave (#167028) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Milyen szinu?

(#167031) icecave válasza -secret- (#167030) üzenetére


icecave
nagyúr

Gesztenyebarna metál.

(#167032) Gergőke88 válasza icecave (#167031) üzenetére


Gergőke88
addikt

Van pénz.
Drága traktor is... ;]

(#167033) icecave válasza Gergőke88 (#167032) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, legutóbb új autót 2001-ben vettünk, amit most én használok VW Polo Classicot....

[ Szerkesztve ]

(#167034) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Jó, innentől az életem egyenesben...

(#167035) kali válasza B-L-A-C-K (#167034) üzenetére


kali
legenda

Na, ez már igen!

(#167036) icecave válasza B-L-A-C-K (#167034) üzenetére


icecave
nagyúr

Ehhez xs vagy xsmax kell ám, amúgy csicskagyász...

(#167037) Gergőke88 válasza icecave (#167033) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ne legyél ilyen.. ott volt a smiley.
Black: fasza. Ez jött jó áron? Vagy ez masik?

(#167038) icecave válasza Gergőke88 (#167037) üzenetére


icecave
nagyúr

Jaja, tudom :D

Végülis én öröklöm majd, de remélem nem kell és édesapám addig él, amíg ez az új kocsi is szarrá rohad addigra.

(#167039) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#167037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, ezt jó drágán vettem (iStyle 1+1 év garis 140), nem bírtam várni. De másikat is megveszem csak el is adom.

Ice: mi az a csicskagyász?

[ Szerkesztve ]

(#167040) .Szaki. válasza icecave (#167028) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jó kis kocsi, volt szerencsém próbálni. :K

(#167041) icecave válasza B-L-A-C-K (#167039) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem tudom, cégben kezdték el mondogatni valamire, ami ciki, szànalmas, stb. Biztos valami youtubeos suttyó szleng:D

(#167042) B-L-A-C-K válasza icecave (#167041) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért szánalmas az óra? Adom is el ha te ilyet mondassssz...:/

(#167043) icecave válasza B-L-A-C-K (#167042) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha nincs mellette egy xs vagy xsmax, hát az ciki, valljuk be ;]

(#167044)



őstag

A8-as. Oldalirányú ütközésnél még rá is tart hogy védje az utasokat 😲 Azt vártam mikor telefonnal leparkolja, hogy a végén kiugrik egy literes tartály a csomagtartóból, és eltűnik benne az autó, mint Aladár űrhajója. 🤣

Kígyó

Azért nem rossz az a alu A2-s.

[ Szerkesztve ]

(#167045) B-L-A-C-K válasza icecave (#167043) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja úgy, jó hát kodusság van.

(#167046) válasza B-L-A-C-K (#167039) üzenetére



őstag

Csak nehogy össze keverd és az újat ad el használt árába 😋

(#167047) B-L-A-C-K válasza (#167046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez is használt, a másik meg már nincs meg.

(#167048) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#167034) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az enyém egy hete nincs rajtam, és tök nem hiányzik. Azt vettem észre, hogy télen inkább zavar a pulcsi/kabát miatt.

(#167049) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#167048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom neked milyen van, sima órát lesz@rtam, az ilyeneket is míg nem vettem egyet most, azóta ráfüggtem.

(#167050) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#167049) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

S1. Újabbat nem vennék, míg nem megy itthon az LTE.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.