Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Tibee86 válasza Cyberpunk (#65999) üzenetére


Tibee86
veterán

Kollégámnak volt régebben BB 9900-ese, nagyon rendben volt. :K Ezek az újak nem tudom milyenek már.

vadászcsiga: Az ilyen-olyan rendszeroptimizáló programokra gondolok.

manchester85: Elfogadható érvelés. :D

[ Szerkesztve ]

(#66002) manchester85


manchester85
addikt

Nekem meg eszem ágában sincs váltani addig, amig olcsóbban jutok iPhone-hoz, mint amennyiért megvalok tőle. :DDD

Tibee86!

Köszönöm! :DDD

Vadaszcsiga!

Bar egy-két dolog nem tetszik az iOS 7-ben, de azert alapvetően nagyon jo az a kényelmi felépítés, ami iOS-szel, iPhone-nal jár. Biztos vagyok benne, hogy egy váltás csak újabb problémákat, kényelmetlenségeket szülne.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66003) vadászcsiga válasza manchester85 (#66002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ennyi. En is így gondolkodtam amikor G2-re váltottam. Ha a T megengedte volna hogy hasonló konstrukcióban megvegem az 5S-t mint 2 eve a 4s-t most az lenne.
Bár egyáltalán nem bánom. Köszönöm Apple :D

Teebee
Nincs semmi rendszer optimalizáló a telómon. Ha a Triggerre gondolsz az teljesen más

[ Szerkesztve ]

(#66004) madgie válasza vadászcsiga (#65996) üzenetére


madgie
titán

Akkó' mond má' meg, hogy tudom droidon a névnapot a lehúzható noticenterbe kiíratni :) iOS 6 óta hiányzik, most megoldottam ugyan vidzsettel, de jobb volna ott, ahol szerettem már iOS-en is.

(#66005) vadászcsiga válasza madgie (#66004) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Majd Ájszkév ő van otthon ezekben a dolgokban

Manchester
Biztos vagyok benne, hogy egy váltás csak újabb problémákat, kényelmetlenségeket szülne.
Nem nem nem és nem. Icike picike kenyelmetlenseget okozott azt is csak az első napokban.
Higgy nekem

[ Szerkesztve ]

(#66006) Cyberpunk válasza Tibee86 (#66001) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Olyan nekem is volt, nagyon szép készülék, bár a 9700 jobban tetszik formára. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66007) Tibee86 válasza Cyberpunk (#66006) üzenetére


Tibee86
veterán

Megnéztem ezt is, lehet aztán ez volt, annyira egyformák ezek, kicsi kijelző, sok gomb. :D Arra emlékszem, hogy nagyon bejött, hogy a "home" gombon lehetett húzogatni az újját az embernek, de közben érintőkijelző is ott volt.

vadászcsiga: Ha nem lenne JB, akkor irigyelném tőletek azt a programot. :K De mióta végre ismét az E betű figyel a status bar-on, nem nagyon kapcsolgatom.

(#66008) Cyberpunk válasza Tibee86 (#66007) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az a meglepő, hogy többnyire a navi gombot használtam, még érintőkijelző ellenére is. Nagyon jó lett az, pedig abban is kapacitív kijelző volt már. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66009) Totheground


Totheground
addikt

Soha nem fogom érteni ezt a mobilnet kapcsolgatást. :((

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#66010) Cyberpunk válasza Totheground (#66009) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem mindig megy, kivéve, mikor repülőben van. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66011) vadászcsiga válasza Totheground (#66009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akarsz beszélni róla? :D

[ Szerkesztve ]

(#66012) manchester85 válasza vadászcsiga (#66005) üzenetére


manchester85
addikt

Dehogy hiszek. :D Nezd, ott kezdődik, hogy egy váltással "elveszitem" az összes app-ot, amit megvettem. Ugrik a FaceTime, amit napi szinten használok, es akkor ott tartok, mire volt jo ez az egesz. :DDD Kétségtelen, hogy nem er annyit egy iPhone, mint amennyibe kerül, de ugyanakkor nagyon jol tartja az arat, van ra kereslet, évek múltán is tudjak az emberek, melyik melyik modell, Androidnal egy telefonod van a 100 közül, es mire leírom ezt a hsz-t, máris jon egy újabb. Ez annyiból fontos, hogy értékálló maradjon a telefonod. Persze, egyszer ki kene próbálni a droidot, de egyértelműen jobb úgyse lesz, max ebben abban jobb, másban rosszabb, akkor meg minek? Inkabb keresek valami hobbit, mint hogy ilyen fasságokkal foglalkozzak. Nyilván ha a választás az lenne, hogy 110-120 korul egy G2, vagy 220-ért 5S, akkor kérdés nem férne hozza, melyiket vegyem, de jelen helyzetben fölöslegesnek erzem a kíséretezgetest, főleg aktualis csúcs iPhone-rol. iPhone 4-ről kellett volna mondjuk egy HTC One-ra.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66013) madgie válasza manchester85 (#66012) üzenetére


madgie
titán

Egy emberrel facetime-oztam életemben... akitől megvettem az i5-öt :DDD

(#66014) vadászcsiga válasza manchester85 (#66012) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hal istennek en nem fuggtem így egyik apple szolgáltatástól sem. Asszony rítt az iMessage miatt de hamar hozzászokott a WhatsApphoz.
Egyébként a halálom az ha más vagy mások miatt nem lehet nekem más rendszerű telefonom.

(#66015) manchester85 válasza madgie (#66013) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Mondjuk vegyük hozza, hogy en minden nap beszélek külföldre vagy külföldről. Számomra ezek a legfontosabb dolgok: ingyen, minél egyszerűbben es minél jobb minőségben üzenetet küldeni, telefonálni.

"Egyébként a halálom az ha más vagy mások miatt nem lehet nekem más rendszerű telefonom"

Lehet ezt ugy is értelmezni, hogy egy exkluzív szolgáltatás köt valakit valahova. Mi abban a rossz? :U Ezt hívják elégedettségnek

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66016) vadászcsiga válasza manchester85 (#66015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én már a holnapra is gondolok :D

(#66017) manchester85 válasza vadászcsiga (#66016) üzenetére


manchester85
addikt

Na, akkor csak meghirdetetted a G2-t? :DDD Holnap milyen Androidos csúcsmodell jon ki? :D

i6 Silver

(#66018) vadászcsiga válasza manchester85 (#66017) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nemk en, hanem Icecave. De csak kíváncsiságból. Nem menne messzire csak a sarokig egy N5-ért ;)

[ Szerkesztve ]

(#66019) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#66018) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kár hogy ronda szegény. :DDD N4 köröket ver rá. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66020) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na akkor lazitsunk kicsit ;)

(#66021) GALARDO


GALARDO
addikt

Problem? :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#66022) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#66020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Banán lesz vacsorára [link]. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66023) manchester85 válasza Cyberpunk (#66022) üzenetére


manchester85
addikt

Neked biztos. :D

Szerk:

Pedig a gömbölyded formákat nem annyira kedveled, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66024) Cyberpunk válasza manchester85 (#66023) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Narancsot ettem az imént. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66025) icecave


icecave
nagyúr

Na itt vagyok, miva'? :D

Meg van hirdetve, de csak kiváncsiságból. Érdekel, mik az ajánlatok, szoktam ilyeneket csinálni más cuccokkal is. Nexus 5 azért jött a képbe már régebben is, mert f*szkodás volt a kitkat érkezésével G2-re, nekem meg kellett a Bt. 4.0. Aztán, mikor végre lett, nem ment rendesen, de 2. próbára meg már megy a Polar eszközömmel. Aztán még jött egy csavar, hogy a kedves Polar a Polar Beat appját (bár ingyenes) először android 4.3+ felett mindenki leszedhette és használhatta, mostanra csak amit ők teszteltek telefont (S4 meg N5), azok számára hagyták elérhetővé, hiába van máson is 4.3 vagy feletti android. Így kénytelen voltam más forrásból leszedni az appot ás úgy használni, ami persze tökéletesen megy, nem is értem, miért nem támogatott akkor a G2. Írtam is a Polarnak, hogy mi a helyzet, sőt felajánlottam, hogy csinálok edzés közben screenshotokat, meg mindent, és elküldöm nekik, hogy lássák,hogy megy a cucc. Válaszoltak, szivesen veszik, legyek teszter, stb. Persze, ez messze nem azt jelenti, hogy holnap már play-ből szedem le az appjukat... Röviden ennyi, csak az azonnali szofttámogatottság miatt érdekel a Nexus 5, egyébiránt jobb a G2, ott a jobb akksi a kliptálca, a kopogtatós téma (ami baromi jó, egyre többet kocogtatom az iPad képernyőjét is, és csak nézek, hogy WTF, mikor nem ébred/alszik el. :D

(#66026) Cyberpunk válasza manchester85 (#66023) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kérdés mit értünk gömbölydeden. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66027) manchester85 válasza Cyberpunk (#66026) üzenetére


manchester85
addikt

Eric Cartmant!

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#66028) r3dsnake válasza manchester85 (#66023) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:DD

napizene

Kurvajó ez a djent nevű zenei irányzat, most ismerkedek vele. Tisztára meshuggah, olyan mélyre hangolt gitárral, hogy érzed, ahogy arcon csap a húr.

(#66029) Cyberpunk válasza manchester85 (#66027) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább meghagyom neked. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66030) lacy86 válasza GALARDO (#66021) üzenetére


lacy86
addikt

Lehet , hogy naluk igy koszonnek! :DDD

(#66031) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#66022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor jöjjön egy újabb

(#66032) icecave válasza vadászcsiga (#66031) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ez ilyen, bár a legtöbb nőn szoktam látni hogy feszül rajt a cucc, és eszembe jut, ha ezt kicsomagolom, akkor ott löttyennek ki a dolgok :D Nem mintha ez gond lenne, semmi bajom azzal, akin van felesleg.

Bár, most a tevepata villantó cicanaci a menő, legalább egyből látni, milyen a homlokos vonalvezetése :D

(#66033) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Napizene

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66034) Totheground válasza vadászcsiga (#66031) üzenetére


Totheground
addikt

Emmá sok.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#66035) GALARDO


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#66036) icecave


icecave
nagyúr

Hogy mennyire van egy ilyen korosztály bakker: [link] :D

(#66037) Cyberpunk válasza icecave (#66036) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A selfie jó, a zene kevésbé. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66038) icecave


icecave
nagyúr

Nem tudom eldönteni, mit nézzek :D :D

(#66039) kali válasza icecave (#66038) üzenetére


kali
legenda

jóvilágvan... :))
mi most néztük meg a második hobbitkát 3d-ben, tetszett! :C

[ Szerkesztve ]

(#66040) Cyberpunk válasza icecave (#66038) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A bal szélső az hol van, Babylon? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66041) icecave válasza Cyberpunk (#66040) üzenetére


icecave
nagyúr

James Zabiela. Az lenne a jó, ha nem volna káva a 3 monitor között aztán mehetne a gama vagy a szélesvásznú film. Ha bejárok dolgozni, úgyis eladom és egy marad, felesleges 3, ha már nem dolgozok majd itthon.

[ Szerkesztve ]

(#66042) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Elkezdtem kb. 2 hónapja újra használni a last.fm-et. Használja valaki közületek? Barátolhattok errefelé: last.fm

(#66043) Tibee86 válasza r3dsnake (#66042) üzenetére


Tibee86
veterán

Az valami olyan cucc, mint az ask.fm? ;] :D

(#66044) icecave válasza r3dsnake (#66042) üzenetére


icecave
nagyúr

...és ez mit tud? Online zenehallgatni? sky.fm és di.fm-et szoktam használni, egyik elő is volt fizetve, de mostmár 7 dollár havonta, úgyhogy marad a 64k-s aac.

(#66045) r3dsnake válasza icecave (#66044) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

Ez szinte bármilyen klienssel működő logger, ami statisztikákat listáz a zenéidről, ajánlott előadókat mutat a zenehallgatásaid alapján, tudsz zenei stílusra szűrni, ilyesmik. A zenét spotify-ból hallgatom.

Szerk.: Amúgy online zenehallgatásra is jó, de arra még nem használtam, asszem előfizus. Az elsődleges célja nem ez.

[ Szerkesztve ]

(#66046) icecave válasza r3dsnake (#66045) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi.

(#66047) Blaise válasza icecave (#66025) üzenetére


Blaise
veterán

Látom az N5 topikban kapod a jobbnál jobb válaszokat :D

(#66048) icecave válasza Blaise (#66047) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, pont ilyenekkel nem akarok szórakozni.

(#66049) icecave


icecave
nagyúr

Na, szemben épületben nyitott ablaknál elkezdték a "dakoták" bömböltetni a zenét... remek, visszhangzik minden a jobbnál jobb zenéktől. Kíváncsi vagyok, mikor lesz a buli "berekesztve" :D

Úgy recseg, hogy alig lehet kivenni, milyen zene szól, de azért nyomják...

[ Szerkesztve ]

(#66050) ittakary válasza icecave (#66049) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nálunk lomtalanítás van. Mondjam tovább, vagy el tudod képzelni, hogy néz ki a környékünk? :)

H.á.n.y.i.n.g.e.r.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.