Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) gyuromoj válasza radi8tor (#102992) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem, de kérdeztek mások is. :)
Békésszentandráson voltunk, volt pék kollegám nősült.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103002) madgie válasza gyuromoj (#103001) üzenetére


madgie
titán

" pék kollegám nősült"

Kenyértörés volt? :D

(#103003) pana0017


pana0017
senior tag

(#103004) -secret- válasza pana0017 (#103003) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

500 körül?

(#103005) Ragnar95 válasza pana0017 (#103003) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Simán lehet,h 50kg körül van az egész, hogyha "dummy" súlyokat pakolt rá. Itt láthatod, miről beszélek. 0:10-0:26-ig van a kapcsolódó rész.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103006) kali válasza B-L-A-C-K (#102996) üzenetére


kali
legenda

lánynak öltözött fiúk lesznek... :DD

(#103007) pana0017 válasza Ragnar95 (#103005) üzenetére


pana0017
senior tag

Világbajnok síugró, nem hiszem hogy ilyenekkel bohóckodik.

(#103008) Ragnar95 válasza pana0017 (#103007) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Simán lehetnek rendes súlyok is, de a képről nehéz még csak tippelni is, mert a combja pont nem látszik,h mekkora a csávónak és hacsak nem látott valaki pont ilyen súlyokat már, akkor meg nem fogja tudni mondani,h mekkorák ezek. Mondjuk adott márkából is van,h más fémből készülnek a súlyok, így más méretű az adott tömegű súly.
Amúgy guggolás mellett rámehetett volna a vádlira is, mert nekem nagyobb vádlim van ezen kép alapján, mint neki :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103009) gyuromoj válasza madgie (#103002) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valami kis kenyeret kaptak, de ha jól láttam akkor nem törték el. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103010) ryori


ryori
senior tag

NEm is tudtam hogy így néz ki az iPhone 6 :Y :N

(#103011) #51177472


#51177472
törölt tag

leszólták itt néhányan a Compton-t, de nálam azóta megy. Brutál lett szerintem. :K

(#103012) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#103013) GALARDO válasza #51177472 (#103011) üzenetére


GALARDO
addikt

:K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#103014) radi8tor válasza ryori (#103010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#103015) válasza ryori (#103010) üzenetére



őstag

Igen, mert ez a 7-es, és még csak Cupertinoban kapni, az 1438-as szobában, asztal alatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#103016) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Azt tudtátok, hogy a Belga - Szerelmes vagyok klasszikus kiadásra került 14 különböző nyelven hivatalosan? :D Kínai verzió

[ Szerkesztve ]

(#103017) radi8tor válasza r3dsnake (#103016) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszer mintha lett volna cikk erről. :K

⭐ Stella

(#103018) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#103019) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#103018) üzenetére


Cyberpunk
félisten

LOL felkérhetnék gát építésre is a Tiszán. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#103020) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#103021) -secret- válasza B-L-A-C-K (#103020) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD beteg

(#103022) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#103020) üzenetére


gyuromoj
veterán

ezigen :Y :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103023) Rage47 válasza B-L-A-C-K (#103020) üzenetére


Rage47
veterán

csak szétmajszolta a szájával
:D

(#103024) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#103025) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#103024) üzenetére


lacy86
addikt

Mi mindig csak elturjuk a sza...rt :O

(#103026) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#103024) üzenetére


GALARDO
addikt

Én már nem lepődöm meg ezeken a megnyilvánulásokon, hiszen itthon vagyok. :) Pár ilyen nagyszájú embert elküldenék oda, ahonnan ezek jöttek. Lefogadom 1 napot nem bírna ki a nagy része. De könnyebb rajtuk elverni a port, mint azokon az öltönyös férgeken. Tőlük kéne megkérdezni, hogy a magyar ember mit kap... Ezek az emberek menekültek, de persze akik nem élik, nem értik. :U

Ui: Nem fogok vitatkozni senkivel, csupán a postra reagáltam. :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#103027) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#103026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azért eszeket nem védeném, vagyis nem tudom te hogy gondolod, de végül is tök jó hogy mi etetjük ezeket és akinek éppen nem tetszik a kaja kidobja a kukába, és elmegy enni hamburgert, plusz még parasztok is...;)

(#103028) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#103027) üzenetére


GALARDO
addikt

Mondom, ha megakarod köszönni valakinek, ott a király a várba. Vagy még nem költözött fel őfelsége?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#103029) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most fejeztem be a Mad Max Fury Road-ot. Elég szépen szólt. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103030) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#103027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annyira jó,h 1 ilyen poszt alapján általánosítotok :U
Azon cikkeket biztos teljesen véletlenül nem is láttad, ahol egy 16 éves menekült mentette meg egy született magyar életét azzal,h szorítókötést helyezett el rajta vagy azt, ahol menekültek segítettek egy bajbajutott magyar autóson...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103031) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#103030) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy adott illető a történetét mesélte el, és amit tapasztalt, és azok alapján teljesen egyetértek vele...Az meg hogy idiótát megmentett egy bevándorló nem nagyon tud meghatni.

[ Szerkesztve ]

(#103032) madgie válasza B-L-A-C-K (#103031) üzenetére


madgie
titán

Nem kell ahhoz bevándorlónak lenni, hogy valaki paraszt legyen.

(#103033) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#103031) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Speciel abban a hsz-edben, amire reagáltam már nem egy konkrét tapasztalatról volt szó, hanem általánosítottál :U
Ja értem, tehát ha a legkisebb szerinted helytelen dolgot teszik, az rögtön a világ vége és mocskos bevándorlók, de ha bármekkora jót is cselekednek (márpedig ha szerinted a kaja kidobása felülírja egy ember megmentését, bárki is legyen az, akkor elég nagy morális problémáid vannak) az nem érdekel téged... Ez mi, ha nem színtiszta rasszizmus? :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103034) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#103030) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én bele sem megyek ebbe, itt csak általánosítani tudnak. Mondjuk az egész téma ilyen. Felmegy az ember valahova, ahol ez téma tök mindegy hol, általánosítás, gyűlölködés, rasszizmus. Szomorú vége lesz ennek.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#103035) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#103034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én sem akartam, de ezen példa mellett képtelen voltam elmenni szó nélkül, főleg amikor tudatosan figyelmen kívül hagyják a pozitív ellenpéldákat egyesek és direkt a negatívat hozzák csak fel mindig, majd meg is magyarázzák,h ez így van jól...
Nem szeretem az indexet, de ezt a cikket érdemes elolvasni, az egyik újságírójuk megjárta a menekült tábort menekültnek adva ki magát, tanulságos történet...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103036) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#103035) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A plakát kampány, meg a média megtette a hatását. Könnyen manipulálhatók a tömegek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#103037) Zjunior válasza Ragnar95 (#103035) üzenetére


Zjunior
veterán

:D :D :D :DDD :DDD :DDD.................... :(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#103038) Ragnar95 válasza Zjunior (#103037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszönjük az újabb értelmes reakciót részedről, megint előrébb vitted ezzel a fórum színvonalát :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103039) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#103033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt nem értem ha ennyire sajnálod őket miért nem fogadtok be egy családot? Te olyan rendes vagy, meg annyira sajnálod őket hogy ezt miért nem teszed meg?

Csak megsúgom nem 1 PH-s gyereknek adtam már pénzt mert bajban volt úgy hogy sose kértem vissza, nem egy hajléktalannak adtam már kaját, pénzt. A nem használt ruháimat nem 1x adtam már le a megfelelő helyekre....DE mikor látom NIKE cipőben rohangálnak a nyugatiban, okos telefon, tablet van a kezükben, kidobják a kaját ami éppen nem ízlik nekik, plusz lopnak, verekednek, betörnek, bunkoskodnak hagy ne sajnáljam már őket!

[ Szerkesztve ]

(#103040) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#103039) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kiforgatod a szavaimat megint, érdemben nem tudsz reagálni, ennyire telik csak :U
Egy szóval sem írtam le,h sajnálni kéne bárkit is vagy hogy én kit sajnálok, de te rögtön belemagyaráztad, mert kifogytál az érvekből...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103041) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#103040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mit nem látok át, az a baj te nem látod át a helyzetet és folyamatosan sajnálod őket...Én jobban sajnálom a magyar embereket, mint ezeket, de ha Te ennyire szívedre veszed őket segíthetnél egy családnak ha annyira akarnád, és nem poénból meg flegmásodásból írtam. De te helyette inkább nagy megmondásokba vagy.

(#103036) Cyberpunk: Nyugatitól nem messze dolgozok, nem kell a plakát, meg az internet hogy lássam mi van.

[ Szerkesztve ]

(#103042) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#103043) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#103041) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leírom,h kiforgatod a szavaimat, erre megint felhozol egy olyan dolgot, amit sehol nem írtam le 1 szóval sem, bravó :U
Én részemről felfüggesztem a témát, a veled való kommunikációt meg végképp, mert vagy direkt mellébeszélsz vagy nem érted meg, amit ír az ember, esetleg el sem olvasod. Bár tudom, szerinted az a gyengeség jele, de ha egy kis vitakultúrát tanulnál, talán belátnád, hogy bizonyos esetekben jobb elengedni a dolgot, én is ezt teszem, mert bármit is írok, az falrahányt borsó...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103044) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#103043) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt én írom, sajnálod őket nem? Véded őket nem? Akkor meg miért nem segítesz egy családnak? Vagy jobb itt megmondó embert játszani? Tudod amit adunk nekik enni és nem ízlik nekik, azoktól pl kérdezd meg mit főzzél nekik, és amit kidobnának add ide nekem, én meg elviszem a hajléktalanoknak.

A velem való kommunikálást meg már 50x felfüggesztetted, mégis írsz mindig. Ha olyan intelligens vagy ahogy előadod, ezt is kordában kellene tudni tartanod...:(

[ Szerkesztve ]

(#103045) Zjunior válasza Ragnar95 (#103038) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem megyek bele vitákba már, a lényeg , hogy teljesen más a véleményem , és nem értem mi a jó neked
ebbe h őket supportolod mintha vmi jótékony szervezetek lennének!
Jó lenne ha UK ből használt ruhát hoznál nekik, mert hosszú lesz a tél, azt se nekem kelljen már fizetni! :O

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#103046)



őstag

Azok a mocskos szemét rasszista kanadaiak is úgy picsán rúgták az ingyenélő magyar cigányokat, hogy magyarországig repültek vissza.

Az a baj, hogy a menekült áradtnak nem 2 hanem nagyon sok aspektusa van. Csak egyet emelnék ki. Alapvetően arab probléma. Az arab világ miért nem fogadja be őket? Az IA ellen miért csak a keresztények lépnek fel? A dúsgazdag emirség miért kussol?

Nem véletlen, hogy már a németek is szelektálnak, osztrákok vissza akarják vezetni a határellenőrzést stb. Kiszűrhetettlen biztonsági kockázat a bevándorlókkal szivárgó terrorista csoportok.
Ez érem másik oldala, a valóban életüket menekülő emberek, akik vissza akarnak menni a szulofoldjukre, ahogy rendeződnek a dolgok. Na ez évtizedekig nem fog. Itt tartunk most.

[ Szerkesztve ]

(#103047) mondomén válasza Ragnar95 (#103043) üzenetére


mondomén
őstag

Fogadjál már be valakit, ne kéresd magad. De nehogy azt a pofátlan nike cipőset amelyik összepiszkolta a salátát.

(#103048) Ragnar95 válasza mondomén (#103047) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, Adidas cipőset fogok befogadni mindenképp és olyat, aki fertőtleníti magát, mielőtt belép a házba!
Zjunior: megoldja helyettem a Háda a használtruha importot.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#103049) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#103043) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem hagyd rá, úgy is megmondja, hogy neki van igaza pont. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#103050) B-L-A-C-K válasza Ragnar95 (#103048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem jóval többet jótékonykodtam már mint Te, szóval ezt jó kifigurázni. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.