Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#87996) üzenetére


Tibee86
veterán

Grat, akkor csak nem bírtad kivárni, míg ócó lesz. :D

(#88002) madgie válasza Tibee86 (#88001) üzenetére


madgie
titán

Ja, amúgy az új autofókusz veszélyes, tegnap-tegnapelőtt próbálhattam, hamar meg lehet szokni a gyorsaságát (csak utána rosszul esik kézbe venni a felmillás fotós-szettet, ami képileg ugyan más dimenzió, de AF-ben is sajnos az... csak a másik irányba)

(#88003) Cyberpunk válasza Jojo5 (#87999) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De sok itt a pék. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88004) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#87996) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szép, grat hozzá! :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#88005) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#87996) üzenetére


lacy86
addikt

Nehogy a vegen a "plus" legyen! ;]

(#88006) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Vicces, hogy mindenki mondta innen, hogy o nem vesz, meg draga, csunya, milyen mar a kamera...
Erre lassan mindenkinek mar 6 vagy 6+ van innen. ;]

(#88007) -secret- válasza Gergőke88 (#88006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én nem veszek!!!!! :P :DDD

(#88008) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ragnar95, Jojo5, Tibee86, gyuromoj: Thx!

Tibee86: Jelenlegi árához képest jól vettem, de így is bukok rajta fél év után biztos....Amúgy nem titok mennyi volt így elmondom....~4 napig alkudoztam míg ide adta, Vodás, (utána néztem, nem hiszem tiltani fogják), most múlt 2 hetes, patika állapot, kaptam hozzá egy átlátszó szilikon tokot, így volt 150e.

lacy86: Az már nálam nem telefonkategória...

Gergőke88: Én sose mondtam csúnya sőt, nekem egyedül az árával volt még bajom...

(#88009) lacy86 válasza B-L-A-C-K (#88008) üzenetére


lacy86
addikt

150e?!
Akkor nagyon de nagyon jol csinaltad! :C :R

Amugy nem ertem az ilyen embereket , megveszi kb. 220e mert milyen kiraly , stb... utana meg eladja 150-e :(( :F

[ Szerkesztve ]

(#88010) -secret- válasza lacy86 (#88009) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pont tegnap beszéltem haverral, volt fent aprón egy nvidia gtx titan videókártya 135-ért 2 év ipon garival. Annak is az új ára valahol 250 fölött van. Jó, igaz 3 perc aztán archív is volt a hirdetés. :U

Oké, hogy-ha nem tudja eladni akkor leviszi olcsóra, de ilyen kelendő árucikkekért röhögve kaphatnának +20-30k-val többet. (S keveset mondtam most is.)

[ Szerkesztve ]

(#88011) lacy86 válasza -secret- (#88010) üzenetére


lacy86
addikt

Ha asszony megtudna hogy ennyiert kevesbbert adom el akkor ..... nem is merek belegondolni mit csinalna velem :DD ;]

(#88012) -secret- válasza lacy86 (#88011) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én sem szeretném megtudni... :U

gif

;]

[ Szerkesztve ]

(#88013) Jojo5 válasza Cyberpunk (#88003) üzenetére


Jojo5
őstag

jelenleg ezt használom, ezután megváltás lesz. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#88014) legiaap válasza -secret- (#88007) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg én sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88015) b4zsi- válasza lacy86 (#88009) üzenetére


b4zsi-
őstag

Gondolom nem 220-ért veszi. Hűség és hűsègpontok, drága díjcsomaggal kihozza 60-70 000 Ft-ért. Inkàbb azt dönti el mennyit keressen rajta.

(#88016) ittakary válasza lacy86 (#88009) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem 220ért vette.

Részletre, hűségre :) Idáig költött rá kb önrészt és semmi mást. Magyarul rövidtávon +100k körül van az ürge

(#88017) -secret- válasza legiaap (#88014) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elsőnek most gépet szeretnék újítani, meg szerintem bőven 1, másfél évig meg fog nekem felelni az 5s. Új telefont most már többet nem veszek úgy sem.

b4zsi: Ő dönti el, de azért a józan paraszti ésszel mindenki minél többet, nem? :D

(#88018) lacy86 válasza -secret- (#88012) üzenetére


lacy86
addikt

Gondoltam , hogy ezt lesz a valaszod :DD :DD

b4zsi- & ittakary

jah hogy ilyet is lehet csinalni :)) ;]

[ Szerkesztve ]

(#88019) icecave


icecave
nagyúr

Bakker, nézem T-nél a tarifacsomagokat, eddig Mozaik S-ben voltam (és vagyok), mert nekem ez még a voip-os. Erre nézem ám, nem is szólt a T, hogy a hálón kívüli percdíjam 70 ft lett kb. 35-ről. Nézem a többit, ami elérhető, move, music is hálón kívül ilyen kiba' sok lett? Bakker....

szerk: ez érdekes, telekom alkalmazás ír ilyeneket, honlapon nem ezek vannak. Újabb informatikai baki?

[ Szerkesztve ]

(#88020) Tibee86 válasza Gergőke88 (#88006) üzenetére


Tibee86
veterán

Én nem is veszek. :P

B-L-A-C-K: Az tényleg jó vétel volt annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#88021) GALARDO válasza Gergőke88 (#88006) üzenetére


GALARDO
addikt

Amúgy csak nekünk van itt pluszunk? :DDD

Szerk: + imgur

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#88022) Zjunior válasza Gergőke88 (#88006) üzenetére


Zjunior
veterán

Persze...
Ilyenkor kacagok;)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88023) Gergőke88 válasza GALARDO (#88021) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem igen....
Mi tudjuk mi a jó :K

(#88024) ittakary válasza icecave (#88019) üzenetére


ittakary
nagyúr

És mindezt PERC alapú számlázással!

(#88025) GALARDO válasza Gergőke88 (#88023) üzenetére


GALARDO
addikt

:K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#88026) madgie válasza GALARDO (#88021) üzenetére


madgie
titán

Tényleg, a 6 plus-on hogy néznek ki a felskálázott appok? Ebay, Viber, stb.

(#88027) icecave


icecave
nagyúr

Szünetmentes lejátszás iOS-en is ugrik kicsit? Egyik verzióban jó volt, mert ugye mixeket hallgatok, de számonként külön vannak. Kiválasztottam Spotify-ban, hogy ne legyen szünet a számok között, mégis van egy harmad másodpercnyi, ami egy mix esetében elég idegesítő... iOS hogy áll ezzel? Lehet írok spotify supportnak, hogy nézzenek már rá :D

(#88028) Tibee86 válasza icecave (#88019) üzenetére


Tibee86
veterán

Iszonyat lehúzás az összes lakossági csomag...

(#88029) r3dsnake válasza icecave (#88027) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Utoljára Linkin Park - Meteora lemezt hallgattam, annál folyamatos volt.

(#88030) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintetek mínusz 50 fokra, hogy kéne öltözni?
Most olvastam a világ leghidegebb városában ahol laknak emberek ott annyi van.
Még nyáron is max. 2-5 fok van, de a jég akkor sem tűnik el.
:Y

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88031) Gergőke88 válasza madgie (#88026) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szarul :(
Spotify is tré..
Első hszbe kéne tenni egy avatar+milyen iphoneod van képet

[ Szerkesztve ]

(#88032) Jojo5 válasza legiaap (#88030) üzenetére


Jojo5
őstag

Amikor Finnországban voltam, akkor Oulu-ban volt -40 :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#88033) Tibee86 válasza Gergőke88 (#88031) üzenetére


Tibee86
veterán

Minden nap szerkeszteni kéne, amilyen ütemben váltogat itt mindenki. Én már korábban javasoltam, hogy csak annyit jelöljünk, hogy kinek van szifonja, és kinek valamilyen más "izé"-je. ;]

[ Szerkesztve ]

(#88034) madgie válasza Gergőke88 (#88031) üzenetére


madgie
titán

Rongyrázás, nem kell az.

Szerk: a ráncaim is simábbak, mióta nincs a cuccaimnál, mim van.

[ Szerkesztve ]

(#88035) icecave válasza r3dsnake (#88029) üzenetére


icecave
nagyúr

Zsír. Most úgy tudom már tettek bele rendes EQ-t is, vagy csak a gyáriak közül enged mostmár válogatni?

Írtam a Spotify supportnak, nem mintha bármire is számítanák,de egyszer már jó volt, minek rontották el...

(#88036) Zjunior válasza Gergőke88 (#88031) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor minden hónapban kellene változtatni mert van aki cseréli gariban, van aki pedig váltogatja , rendszert tesztel:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88037) agabe válasza B-L-A-C-K (#88008) üzenetére


agabe
addikt

Grat :C

Én sosem veszek függő telót (még ha nem is részletre vagy nem is előfizura hanem feltöltősen van), ezért az ilyen aktuálisan kedvező árakat sosem tudom kihasználni (ja... de egyszer jó pár éve vettem egy függő telót és nem volt vele gond azóta viszont tartózkodom tőlük)
Nem tudom használni külföldön ha épp ott vagyok egy ideig és ottani kártyát raknék bele, itthon is használhatok időszakosan más szolgáltat kártyáját, és az esetleges tiltásról ( még ha csekélynek tűnik is az esély sosem tudható) nem is beszélek.

Más preferencia, más lehetőségek, nomeg I6 már volt nem kell a mérete miatt mást meg most venni nem tudom mit tudnék :))

Azért kíváncsi leszek meddig lesz ez meg neked és mikor váltasz :D

[ Szerkesztve ]

(#88038) B-L-A-C-K válasza agabe (#88037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elmentem venni előre hátra fóliát, 15x elmondtam fényest kérek előre hátra, elhozom, kibontom, erre kapok egy átlátszó karbon fóliát... :N

agabe: Köszi! Hát kinek mi, én külföldre nem járok, újat meg nem veszek mert buknék egy halom pénzt...

Hogy meddig lesz meg? Így fél nap után azt mondom maradhat, ez a kijelző még éppen határeset nálam, amúgy 5S-re ilyen +70-100 ezer ráfizetést nem ér még mindig azt mondom...Nekem ha elsikerül adni az 5S-t reális áron akkor 35 ezret fizetek rá, annyit még talán megér, de többet nem...

(#88039) -secret- válasza B-L-A-C-K (#88038) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy részes? Nem tetszik, mondjuk a lekerekített széle miatt valszeg a sima sem mutatna szebben.

(#88040) madgie válasza B-L-A-C-K (#88038) üzenetére


madgie
titán

Abszolút nem éri meg az 5S-ről váltani, igazából furcsa is nekem, hogy az 5S ára ennyire a béka feneke alá zuhant.

Ettől függetlenül nem bánom a hatost, mert faja kis cucc, csak nem szabad belegondolni, mennyibe fájt.

Jövőre szerintem jön majd a 6S, nem kilógó kamerával, nagyobb fényerejű objektívvel (hogy legyen értelme a 240fps-nek beltérben is).

(#88041) B-L-A-C-K válasza -secret- (#88039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyrészes!

madgie: Ez így van, de én se váltok vissza, 5S-t már nagyon untam... Jövőre evidens hogy jobb lesz az újabb, de míg azt is megtudom venni majd hasonló áron több mint 1 év, addig meg vagy ez marad, vagy csikicsukizok addig 5S között...:D

240fps-re visszatérve, én lakásban nem is tudom használni ha világítás megy, mert végig ledek vannak és úgy bevibráltatja 240-nél mintha valami strobi lenne a lakásba...:D

[ Szerkesztve ]

(#88042) #76385920


#76385920
törölt tag

(#88043) -secret- válasza #76385920 (#88042) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kontra! :))

Próbáltam még 4S-en, de nem ment. :D

[ Szerkesztve ]

(#88044) madgie válasza B-L-A-C-K (#88041) üzenetére


madgie
titán

Na igen, a munkahelyen nekem is fénycső van, ott olyan csíkozást levág, hogy ihajj. Jó volna, ha a Filmic Pro vagy a Videon frissülne úgy, hogy akár 200 fps-t is lehessen állítani (azzal valószínűleg nem interferálna).

(#88045) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Telenor-os kártyám egy 4S-be csücsül, találkozott már valaki kijelző sárgulásával?
Ez mitől lehet? És kb mennyi lehet a javítsása :( ?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#88046) B-L-A-C-K válasza madgie (#88044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lednél 120 fps-nél is csinálja, csak értelemszerűen nem olyan intenzíven. Mondjuk ez nem telefon hiba, hanem a led izzók ilyenek, amit szabad szemmel nem látsz, itt előjön...

JoceeHunt: Persze, előfordul sajnos, fagyalllo kollégát keresd, 10 ezerért cseréli 3 hó garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#88047) madgie válasza #76385920 (#88042) üzenetére


madgie
titán

A GarageBand jó dolog :K Van egy csomó félkész zeném, néha elkap az öt perc és bidzsizek valamit :)

(#88048) Zjunior válasza JoceeHunt (#88045) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem volt 5S-nél mikor leejtettem a ragasztó előjött, garis volt, cserélték....
Szerencsém volt:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88049) madgie válasza B-L-A-C-K (#88046) üzenetére


madgie
titán

Az interferenciát magát lehet elméletben megszüntetni, ha a váltakozó áram frekvenciáján, vagy annak többszörösén történik a mozgókép rögzítése. Az iPhone meg kezdetektől tojik az EU frekire, külső programmal ugyan megy már a 25, vagy 50 fps, de lassításnál még csak az USA-bán használatos NTSC-hez "rímel" a 120-240 fps.

(#88050) JoceeHunt válasza B-L-A-C-K (#88046) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszönöm, akkor kijelző csere ezek szerint?

(#88048) Zjunior
Köszi!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.