Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) icecave válasza madgie (#44248) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt pesten albiban ilyet nem kell, majd jövő héten hétvégére megyek haza szülőknek segíteni ilyeneket csinálni, meg ne fázzanak a télen :) Jobb lesz, mint a konditerem, az biztos, és fizetnem sem kell érte :D

Sajnos, a melót most én is túlzásba viszem,de 2 melón is dolgozom és az egyik játék megjelenés a Steam-en szept. 24, és még most is texturázok épületeket, amik bekerülnek... szerencsére az iOS megjelenés csak rá 2 hónapra aktuális.

Tényleg, nincs közöttetek asztalos? Kellene nekem pár egyedi méretű monitor emelő állvány szerűség.

whitezo88: Nem, de a nagyja igen... van egy most 14 éves leányka a baráti társaságomban egyik nőszemély az anyukája. Közöttünk nevelkedett, sőt, ott volt csomó házibulin (sütögetős,pálinkázós) és bár szépen osztottuk az észt, meg szívattuk egymást, meg berúgtunk,de végig azt látta,hogy egy jó csapat nagyon is összetart és lehet szépen bulizni egymással, Mari hónalja és egyebek nélkül is.

Ja, az meg,hogy milyen a facebook oldala, és durvább dolgokat is kiír? Hát, a szülők helyében azért jobban monitoroznám, mit közöl a világgal a még egyáltalán nem kifejlődött jellemmel megáldott gyerekem.

[ Szerkesztve ]

(#44252) Xero válasza icecave (#44251) üzenetére


Xero
nagyúr

Monitornak a falon a helye. Persze, ha engedi a tulaj.

Lehet tudni a Steam-en megjelenő játék nevét? Megnézném már a munkádat. :P

(#44249) whitezo88: Szerintem a nagy átlag nem ilyen. Nekem is voltak meredek húzásaim 14 és 20 között mégis itt vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#44253) icecave válasza Xero (#44252) üzenetére


icecave
nagyúr

Amint kint lesz, belinkelem majd. Amúgy, nem nagy kaland ez sem, sőt, a műfajt is utálom, de nekem tökmindegy kell,hogy legyen, mibe készítem a modelleket. Normális törésmodell sem kellett, csak ilyen fake tile-os cuccokból összerakni. Viszont ahhoz képest,hogy iOS port is lesz, egész kellemesre kellett csinálni a grafikát.

Ja, ott lenne, de nem lesz. Sajnos ugye 3 monitort kell megemelni, de egye kutya, legalább az erősítőm is beférne a középső alá. Ilyesmire gondolok, csak általam megadott méretekben: [link]. Itt ugyanis 3500 egy-egy egyedi méretes, és 3 db kell. Kicsit sokallom érte akkor a 10500-at, főleg,hogy egy négyzetméteres sima bútorlapból kijön, aztán csak vágni kell, meg élfóliázni.

[ Szerkesztve ]

(#44254) Zjunior válasza icecave (#44253) üzenetére


Zjunior
veterán

Kivi vagyok én is a munkádra!:)
Kérdés:
Ha csak ujjlenyomat olvasó meg 2 led camera 33% gyorsaság lesz az extra ti fogtok válltani az új iphone-ra?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44255) bigdady válasza Zjunior (#44254) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor nem.

(#44256) Xero válasza icecave (#44253) üzenetére


Xero
nagyúr

Indie játék lesz?

Egy komolyabb falikar önmagában 10e+, szóval az még nem vészes.
Viszont ha ilyen egyszerű kell, akkor miért nem csinálod meg magad? :F

(#44254) Zjunior: 4S-ről természetesen igen. Kb pont mindegy mit fog tudni, ha csak speed bump, akkor is azt veszem. :K

[ Szerkesztve ]

(#44257) icecave válasza Xero (#44256) üzenetére


icecave
nagyúr

RTS.

Zjunior: Nem hiszem, i5-ről feleslegesnek érzem. Plusz, erre még van teljeskörű biztosítás. Ha vennék újat, akkor arra már necces lenne, már 4 felé szedték a biztosítást, és ami most van nekem 2590-ért teljeskörű, az mostmár 3790 lenne. Max veszek egyet egyik hűségre, ami már lejárt asszonynak,de direkt nem hosszabbítottam és eladom jó pénzért, mikor még nehéz hozzájutni.

Xero: Itt az albiban szerszámok hiányában nehézkes. Otthon még meg is tudnám csinálni vidéken szülőknél,de akkor az élfóliázás még ott is kérdéses. Legrosszabb esetben marad a linkelt megoldás, természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#44258) r3dsnake válasza whitezo88 (#44249) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem nem (feltétlen) életkor függvénye. Van olyan tini barátom, akivel úgy tudok elbeszélgetni, mint egy felnőttel (feltétel nélküli bizalom mellett), de olyan korombelit is, aki gyökér. Általában az életkor a legirrelevánsabb számomra, ha valaki értelmes.

Egy kis témába vágó napimetál, swing feldolgozásban: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44259) Zjunior válasza icecave (#44257) üzenetére


Zjunior
veterán

Elvileg lesz Apple bolt is hivatalos itthon handrasek azert csinaltak a biztositast!
Ha ott veszed 2190ft lesz a biztositas...
Nem hiába lesz ekkora hype neki...:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44260) Xero válasza icecave (#44257) üzenetére


Xero
nagyúr

Élfóliázás nem nagy kaland. Vasaló és jónapot. :K

(#44261) icecave válasza Xero (#44260) üzenetére


icecave
nagyúr

Az lehet, viszont mindent öszevetve lehet jobban járok a linkelt megoldással, hisz ha otthon 200km-re kivágom, megcsinálom, majd a cuccaimmal együtt még 3 polcot akár lapraszerelve is felcipelek vissza pestre, az már bőven macerásabb, mint megrendelni tt és leadni a méreteket. :D

szerk.: már írtam nem is olyan régen, van autóm, de apukám használja vidéken, nem akartam pestre felhozni, az utcán nem parkolok, garázst meg nem fizetek, drágább, mint a kbv jegy. Plusz, havi egy alkalommal megyünk látogatni vidékre őket, nem lenne kihasználva. Intrersparba elsétálunk asszonnyal a kis kosarunkkal, nem kell ahhoz autó.

[ Szerkesztve ]

(#44262) Xero válasza icecave (#44261) üzenetére


Xero
nagyúr

Autó nincsen? Akkor valóban macera.

(#44263) whitezo88 válasza Zjunior (#44259) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel közös rendezvény és nagy csinnadrattával hirdetik, lehet hogy erről lesz szó. Viszont látott valaki a városban új boltot? az XMS FS-t is észrevették hamar, mivel ki volt fóliázva.

ha már itt tartunk: ha nyitna egyet az Apple, honnan szedik az eladókat? Aligha hirdetésből, akkor azonnal kiderülne. Meg eleve a magyarországi Apple alkalmazottakat honnan toborozzák? nem láttam még állásportálon ilyesmit.

talán nem olyan lesz, mint a nagy dirrel durral beharangozott Beatles az iTunes-on... mindenki várta hogy durranást aztán csak koppant.

[ Szerkesztve ]

(#44264) Zjunior válasza whitezo88 (#44263) üzenetére


Zjunior
veterán

Szerintem maradnak az Apr-ek vagy nem tudom...
Pass...
De nekünk az mind1, az a lényeg, h legyen:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44265) Xero válasza whitezo88 (#44263) üzenetére


Xero
nagyúr

(#44266) Malachi válasza Xero (#44265) üzenetére


Malachi
addikt

ez azért érdekes, mert ha minden igaz, még Bécsben sincs hivatalos Apple üzlet. éppen ide nyitnának?

(#44267) Zjunior válasza Xero (#44265) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor az lesz!:)
Ez egy jó dolog lesz!!;)istyle is ezért zàrt be Debrecenben??:S

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44268) Xero válasza Malachi (#44266) üzenetére


Xero
nagyúr

Kizártnak tartom, hogy az lenne majd a téma. Kicsi piac vagyunk mi ahhoz.

(#44267) Zjunior: Valószínűleg az azért zárt be, mert egyszerűen nem volt forgalma. Nem véletlen, hogy a miskolci üzlet is bezárt. Az sem véletlen, hogy anno iJoe is átrakta az állandó székhelyét BP-re. Csak BP-en van kellő számú vásárlói erő.

Ráadásul az online Apple Store megnyitása óta még kisebb az esélye egy vidéki üzletnek.

[ Szerkesztve ]

(#44269) Zjunior válasza Xero (#44268) üzenetére


Zjunior
veterán

Én nem így láttam, hallottam...
Mind1, majd kiderül:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44270) manchester85 válasza Xero (#44268) üzenetére


manchester85
addikt

Miskolcon volt APR? Hol, mikor?

i6 Silver

(#44271) Xero válasza manchester85 (#44270) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem APR csak AAR. A Szinva teraszon, Kandia közben. Nem volt valami fergeteges helyen és a miskolci vásárló erő sem volt az igazi. 2006-ban nyitottak és 2008-ban zártak be. Elég jó kapcsolatban voltam velük (ezt-azt csináltam is nekik), szóval láttam napról napra mi a helyzet.
Az ott lévő bútorok most iJoe-nál szolgálnak, sőt még a cégtábla is.

szerk: Sőt előtte volt a Papszer utcában a mindszenti templom mellett.

[ Szerkesztve ]

(#44272) Xero válasza manchester85 (#44270) üzenetére


Xero
nagyúr

Találtam is egy régi cikket a boltról.

Anno sokat voltam bent, jó pár reklámjukat is én csináltam, ahogy az utazási irodájuknál is. Sajnos a válság vitte mind a kettőt.

Azt elfelejtettem, hogy a becsődölés előtt pár hónappal átköltöztek a pláza emeletére a Reserved elé egy kioskba. Ott már éreztem, hogy gondok lesznek. Közel sem volt olyan feeling a dolog, hiába törekedtek arra.

[ Szerkesztve ]

(#44273) mondomén


mondomén
őstag

Na, megint elfüstölt egy metrókocsi. Lassan poroltóval kell utazgatni a kék vonalán.

(#44274) icecave válasza mondomén (#44273) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nem is tudom hányszor többet mentek, mint ami a maximális garantált üzemidejük ezeknek... majd ha meghalnak páran, egyből lecserélik az összeset. Így szokott lenni. Bár pl. csoda, hogy a Margit hidat előbb elkezdték, minthogy leszakadt volna.

(#44275) mondomén válasza icecave (#44274) üzenetére


mondomén
őstag

Ha így hagyják szopás lesz a vége ja. 2 éve egyik kocsi durván kiégett. Nem voltak rajta utasok, de mi van, ha a délutáni csúcsban gyullad ki...

[ Szerkesztve ]

(#44276) Onderon válasza icecave (#44274) üzenetére


Onderon
senior tag

szerintem a margit hídnak sem kellett volna már sok :D ahogy az kinézett...

(#44277) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#44278) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Remélem még nem volt. Akik látták a Románia-Magyarország focimeccset biztosan értékelni fogják a következő videót.
Románia-Magyarország 3-0

(#44279) Xero válasza r3dsnake (#44277) üzenetére


Xero
nagyúr

Némi párhuzamot vélek felfedezni a srác öltözéke és az önölelő farkasod között. ;]

(#44280) r3dsnake válasza Xero (#44279) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Áh, egy igényes furry nem venne fel ilyet. A fursuit itt kezdődik: [link]

Hozzátenném, hogy ezt teljes egészében egy magyar csaj tervezte/varrta. :) ITT egy másik munkája.

(#44281) Xero válasza r3dsnake (#44280) üzenetére


Xero
nagyúr

Jó.
Ezt én nem tudom feldolgozni. :U :N

(#44282) madgie válasza b4zsi- (#44278) üzenetére


madgie
titán

Két napja ezen röhögök :))

(#44283) wesaaa


wesaaa
aktív tag

Szevasztok!:)
Szerintetek Most hogy megjelenik az Iphone 5c szerintetek fog zuhanni az értéke az I4-nek? :R :F

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#44284) Ragnar95 válasza r3dsnake (#44277) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Haverom ezt mutogatja állandóan, úgyhogy tegnap egész délután ez ment a fejemben, alig lettem tőle ideges :DDD
Amúgy most realizáltam,h bakker 7-től van ma keynote, úgyhogy le fogok maradni az egészről :( 8-ig edzésem van, úgyhogy 9 körülre érek csak haza, úgyhogy asszem amíg haza nem érek, nem megyek fel a netre, hogy megnézhessem az egészet spoilerek nélkül ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44285) r3dsnake válasza Ragnar95 (#44284) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:DDD

Én is várom már a keynote-ot, remélem azért lesz valami meglepi is a kiszivárgott részleteken kívül. (Azért a Mac Pro és előtte a rMBP is ütős fordulat volt)

Mostani Dexter rész lement már nálatok? Elcseszték a kedvenc sorozatomat, kínszenvedés, felesleges szálak, nulla értelem, Dexter túl romantikus, idióta párbeszédek. A Breaking Bad legalább még mindig üt.

(#44286) Malachi


Malachi
addikt

nem találom az apple.comon a stream helyét.
lesz hivatalos, élő adás, vagy mi a helyzet?

(#44287) madgie válasza r3dsnake (#44285) üzenetére


madgie
titán

Dexter tényleg béna, BB elég jól összeszedte magát az utolsó szériára (szvsz abból is gyengék voltak az utóbbiak), de folytatódik végre a Boardwalk Empire is :)

(#44288) tDr1v3r válasza Malachi (#44286) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Úgy néz ki hogy nem lesz. :<

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44289) Malachi válasza tDr1v3r (#44288) üzenetére


Malachi
addikt

akkor endgadget!

meg talán ráfanyalodok a Handrás féle élményre, amúgy a háttérben.

(#44290) Ragnar95 válasza r3dsnake (#44285) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én az új iPhone-t, meg a Maverickset várom igazán :D
Dexterből most fogom befejezni a 7.évadot, de már ez se olyan, mint eleinte volt, kb a 3.évadig volt tényleg zseniális, azóta egyre több hülyeséget csinál a forgatókönyvíró...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44291) Onderon válasza r3dsnake (#44280) üzenetére


Onderon
senior tag

ez rettenetes

(#44292) GALARDO válasza Malachi (#44289) üzenetére


GALARDO
addikt

Én is ezt a kombót fogom választani. Nálam ez már hagyomány, ha Apple bejelentés, akkor Handras. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44293) Bling95


Bling95
őstag

én meg sajnos fél 9re érek csak haza:(

(#44294) Ragnar95 válasza Bling95 (#44293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én jóesetben addigra hazaérek, de inkább 9 lesz abból. Legalább holnapra nem kell semmit tanulni, úgyhogy meg tudom nézni este

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44295) Bling95 válasza Ragnar95 (#44294) üzenetére


Bling95
őstag

En meg pont azert nem erek haza merz olasz tanarhoz megyek:D

Sorhoz visszaterve , pont ma lattam az egyik sorozonel kiirva hogy krusovice vagott sor van, lehet valamikor kiprobalom

(#44296) Tibee86


Tibee86
veterán

Én meg fogom magam, és elmegyek itthonról 7-kor, és majd csak 10-kor jövök haza. Nyertem? :P ;]

(#44297) DanielK válasza Ragnar95 (#44290) üzenetére


DanielK
addikt

én ipad 5 -t várom. azonnal veszek egyet ha kijött.
de előbb kapjam vissza a telefonomat (i5) :O

(#44298) korpicschess válasza DanielK (#44297) üzenetére


korpicschess
veterán

Remélem szar lesz, kevés újítással. Önnön érdekből. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44299) lacy86


lacy86
addikt

Linket tud valaki adni az uj Iphone bejelentesrol?! :B

(#44300) Gergőke88 válasza lacy86 (#44299) üzenetére


Gergőke88
addikt

[link][link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.