Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#73999) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont hogy hatékonyabban, gyorsabban írok, még így is, hogy bele-bele kell javítani. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74002) válasza ittakary (#73984) üzenetére



őstag

Nem tudtam mi a baja az oldalnak. Ilyen hosszú szó közben nyomj már néhány entert. :D

[ Szerkesztve ]

(#74003) icecave


icecave
nagyúr

Ez pl. szerintem nem csúnya, de ha a nagyobb kijelző és felbontás adta plusz helyet úgy használják ki,hogy nagyobb ikonok és/vagy plusz egy sor és oszlop ikon, akkor "gratulálok" Apple... :D

(#74004) válasza icecave (#74003) üzenetére



őstag

Kinek ez kinek az. Testre szabhatonak kéne lenni. Pl BBOS10.3-nàl már nem lesznek feliratok az ikonok alatt. Szerintem az ilyen nüanszoknàl meg kéne hagyni a választás lehetőségét. Még akkor is ha a settings megduzzad. Csak egyszer kell átnyálazni.

(#74005) icecave válasza (#74004) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan. Droid-ban sem úgy kell elképzelni, hogy egész nap állitgatom. Francokat, egyszer beállítok mindent, ahogy nekem jó és onnantól használom. A lényeg, hogy megtehetem azt,hogy konfigolom.

Lehetne mindenhol egy "advanced settings" vagy ilyesmi iOS-ben.

[ Szerkesztve ]

(#74006) válasza icecave (#74005) üzenetére



őstag

Nem. Jó az iOS megoldása, hogy a settings-be betartja az adott app configjét. A baj ott kezdődik, hogy nem bízzák a felhasználóra, mert ha szembe megy az adott beállítás az Apple filozofiajaval, akkor árt az imaeggernek.

(#74007) #51177472


#51177472
törölt tag

Mekkora már az arab flow.
napizene, (Tkyd feat. RA).

(#74008) Zjunior


Zjunior
veterán

iOS 8 béta 2 kinnt van:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#74009) Xero válasza (#73979) üzenetére


Xero
nagyúr

Touch eszközön elmegy, desktopon hitvány.

(#74010) mondomén


mondomén
őstag

á a fasz kivan ezzel a lumiával meg a szervizzel is. valószínű kifogtunk valami selejtes telefont amit már harmadszor kéne visszavinnem t-hez mert folyton megszakad a hívás. na most ehhez nekem semmi kedvem már. még simet nem cseréltettem, az lesz a következő, ha az sem működik, akkor mi a gyászt csináljak? kérdeztem t-s szervizest, hogy mi van ha megint ugyan az a hiba lesz. azt mondta nem tud mit csinálni, mert nokia szervizeli... na ilyenkor lenne jó ha új telót adnának, akár refubot leszarom csak működjön. anyám ezen dolgozik, 1 nap nyolcszor kér bocsánatot mert megszakad a vonal... hány szervizes kör után kérhetek szerintetek újat?

úgy vennék neki egy iphonet, de most nincs keret. jó lenne megtudnám mutatni neki milyen egy normális telefon.:)

[ Szerkesztve ]

(#74011) máyköl válasza ittakary (#73963) üzenetére


máyköl
veterán

Mikor 120 a bontatlan vodafone -os I5, akkor nem fogok 100 -nál többet adni a használtért.

Te is elhagytad az iPhonet? Erről is lemaradtam...

(#74012) Ragnar95 válasza mondomén (#74010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nokia szerviz katasztrofális, 2 haveromnak is elb@szták ott a telóját...Egyiknek nem volt jó a fülescsati Lumia 520-on, de képtelenek voltak kicserélni a hátlapot, inkább kicserélték a fél telefont, de persze továbbra is sz@r volt, mert a hátlapon van a jack csati és az volt sz@r, viszont 2 hét a javítás, inkább vett egy új hátlapot, amivel persze egyből jó volt. Másiknak meg nem töltött a 710-e, alaplapot cseréltek 1 héttel a gari lejárta előtt, majd meghalt 3 nap múlva megint az alaplap (biztos kicserélték, ha 3 napon belül meghalt...), majd meghalt az akksi is a 2. alaplapcsere után....
3 csere után kötelesek teljesen új készüléket adni vagy visszaadni a pénzt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#74013) válasza Xero (#74009) üzenetére



őstag

Dell Latitude ST2. Ez elég komoly, stylt is kezel. Ja, 10"-os deszka, és ebben a kategóriában csak Windowsban gondolkodtam a teljes értékű office miatt. Még játékok is lennének rá, de fizetős. Mondjuk így is van egy 3D-s flipperem, olyan simán megy mint az iOS. Fontos volt a Win mellett a passzív hűtés, ennek ellenére még vagyok elégedve a teljesítményével. Volt Lenovom, Tink Padom, a Dell a leggyorsabb, ebben nagyban benne van a 8.1 pro is. :D

(#74014) mondomén válasza Ragnar95 (#74012) üzenetére


mondomén
őstag

akkor bevehetik. itt is mindkét munkalapra alkatrész csere van írva, meg ugye a szerviz kódok. hát mi a szart cseréltek ki a kamerát?? mert telefonálni ugyan úgy nem lehet vele... még harmadszor is szaladgáljak vele, közben meg adnak egy zte pengét amit 5 perc után majdnem átdobtam a szemközti panelba... áh, hogy minden ilyen selejtes már. most húgom cipőjével nyomom ugyan ezeket a köröket egyébként. már harmadszorra jön szét úgy, hogy ez már a csere cipő, az eredeti kétszer ment szét 1 hónapon belül. (vans)

(#74015) válasza mondomén (#74010) üzenetére



őstag

Három alkalom után köteles újat adni. A garancián belül, és a szerelési idővel nő a garancia idő. A javításnál törekedniük kell a legrövidebb időre ami nem haladhatja meg a 14 napot esetenként. Ha nem mennek bele, problémáznak, kérjél jegyzőkönyvet - ezt letőltheted a netről - amivel mehetsz a fogyasztó vedelemhez. Én már túl vagyok ezen, másfél hónapig cseréltek kamerát a BlackBerry-imben. Kaptam ajándékokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#74016) válasza máyköl (#74011) üzenetére



őstag

Ha az újakat nem számoljuk, már több az exiPhonos. :D

(#74017) mondomén válasza (#74015) üzenetére


mondomén
őstag

kösz, így csinálom majd.:)

(#74018) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Napizene, na ki találja ki? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74019) #51177472 válasza Cyberpunk (#74018) üzenetére


#51177472
törölt tag

[link].
na meg a "ha jó a kedved, üsd a tenyered". :DDD

(#74020) Cyberpunk válasza #51177472 (#74019) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74021) GALARDO válasza Cyberpunk (#74018) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem mindig ez a verzió ugrik be, valamiért megfogott. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#74022) Mr X válasza (#74015) üzenetére


Mr X
veterán

Nem kötelesek újat adni 3 javítás után, nincs ilyen a törvényben. A gyakorlat alapján szokták 3 javítás után cserélni, de ha g*cizni akarnak, akár 20-szor is javíthatnak csere nélkül, míg a vevő meg nem unja. Ilyen sincs, hogy a javítási idő nem haladhatja meg a 14 napot. Törekedni kell a legrövidebb idő alatti javításra.

(#74023) #51177472


#51177472
törölt tag

Azt hittem valami új fícsör ez a sok színes mappa (iOS 8 beta 2), aztán rájöttem, hogy csak bugos háttérváltás esetén. Thx Apple. ;]
[link]

(#74024) manchester85 válasza #51177472 (#74023) üzenetére


manchester85
addikt

Fehér ikont osszeraktad a piros ikonnal egy mappaba?? Akkor ne csodálkozz, hogy rózsaszín a vege. :DDD

i6 Silver

(#74025) #51177472 válasza manchester85 (#74024) üzenetére


#51177472
törölt tag

:C

(#74026) -secret- válasza GALARDO (#74021) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, engem is! :DDD

Vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#74027) bobooo válasza Mr X (#74022) üzenetére


bobooo
addikt

Valóban. 15 nap van a törvényben

(#74028) icecave válasza GALARDO (#74021) üzenetére


icecave
nagyúr

OMG, életem eddigi kegszarabb Pepsi reklámja :D

(#74029) -secret- válasza icecave (#74028) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne mondd, hogy nem láttad még!?

Igaz, 10 éve volt menő reklám. :D

(#74030) icecave válasza -secret- (#74029) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig nem láttam, de ha már ilyen régi, nem fogom életem végéig bánni, hogy ez kimaradt az életemből eddig, úgy sejtem.

(#74031) GALARDO


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#74032) máyköl


máyköl
veterán

Lebeszélem a találkozót az iPhone 5 16gb vodafone -os, full dobozos telefonért, majd kiderül, hogy most volt alaplapcserés a telefon... :U

(#74033) Cyberpunk válasza máyköl (#74032) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Garanciát is odakamuzta? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74034) válasza Mr X (#74022) üzenetére



őstag

Szervizes vagy. :D Most nem érek rá linkelgetni, de az NFH oldalán nézz körül. 14 nap a javítási határidő. Amit írtál az a múlt, abba belefért minden, még a fél éves javítás is - volt rá példa. Ha jól emlékszem 2014 május elsejei jogszabály módosítás.
Ja és kötelesek kicserélni - 3. javítás utas után - ha már nem forgalmazzák, visszafizetni a vételárat. De úgy látom estére mégis csak linkelgetnem kell.

[ Szerkesztve ]

(#74035) máyköl válasza Cyberpunk (#74033) üzenetére


máyköl
veterán

Neem, de magyarázta, hogy ennek az imei számát miért nem találja az apple.com, meg mit kellett kódolgatni az alaplapon.
Köszi, így inkább nem kell...
Ez a para, hogy elvárják, hogy 95 -ért megvegyem az alaplapcserés, összevissza kódoltat, mikor 120 a bontatlan. Egyre jobban hajlok arra...

(#74036) Cyberpunk válasza máyköl (#74035) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet jobban járnál. Szépen belenyúlsz a szarba mindig.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74037) máyköl válasza Cyberpunk (#74036) üzenetére


máyköl
veterán

Hát azért a mindig az túlzás...
Idáig 2x nyúltam bele, a kb. 100közül. :DDD

120k -hez meg kicsit hozzárak az ember, már 5S van.

(#74038) Cyberpunk válasza máyköl (#74037) üzenetére


Cyberpunk
félisten

5S-t kell venni. ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74039) Tibee86 válasza Cyberpunk (#74038) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem szabad, meg kell várni a 6-ot. :D

(#74040) Cyberpunk válasza Tibee86 (#74039) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az lesz 220, fél év után talán beesik a sufnikban 160-ra. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74041) válasza Cyberpunk (#74040) üzenetére



őstag

...és melyik, a kicsi vagy a nagy? Az 5,5"-os $100-al drágább lesz elvileg.

(#74042) Cyberpunk válasza (#74041) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyelőre én 1 készülékkel számolok. :DDD Max még valami műanyag C jöhet.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74043) Tibee86


Tibee86
veterán

Egy biztos, nálunk lesz a legdrágább. :D

(#74044) #51177472


#51177472
törölt tag

semmi problémám nincs a gádzsikkal csak
az nem párkapcsolat, ha minden este másikkal csal.. :DDD
napizene, Barhx, Krella, Flemm.

(#74045) Mr X válasza (#74034) üzenetére


Mr X
veterán

Mutasd már meg, hol írja a hatályos jogszabály a 15 napot és a 3 javítás után kötelező cserét:

1959. évi IV. törvény a Polgári Törvénykönyvről
151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról
49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet a fogyasztói szerződés keretében érvényesített szavatossági és jótállási igények intézéséről

A legutolsó linken van egy ilyen: "A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze."

Ha erre gondoltál, akkor felhívnám a figyelmed a "törekednie" szóra.

És nem, nem vagyk szervizes, csak utánaolvasok, mielőtt írok valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#74046) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Leérettségiztem, vigyázz London, ősszel jövök :C ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#74047) Bling95 válasza Ragnar95 (#74046) üzenetére


Bling95
őstag

Enis:D es egesz jokat huztam.

Magyarnal foggalmam nem volt semmirol de halandzsaztam a versrol

(#74048) whitezo88 válasza Ragnar95 (#74046) üzenetére


whitezo88
nagyúr

grat, bár lehet neked kéne Londontól félni ;]

én idősödő fejjel kezdek rájönni hogy nem kellett volna feladni a BME-t olyan könnyen, annak ellenére hogy aztán másból máshol diplomáztam és abban is dolgozom. De az más lett volna...

ha 40 órából állna egy napom lehet nekifutnék megint. De így 8 órás meló, különélés, stb mellett kizárt...

(#74049) Gergőke88 válasza whitezo88 (#74048) üzenetére


Gergőke88
addikt

En is hasonloan erzek, szinten otthagytam a BME-t. Milyen szakra jartal?

(#74050) whitezo88 válasza Gergőke88 (#74049) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mérnök inf. bár inkább csak alibiztem, mint jártam :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.