Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Ragnar95 válasza r3dsnake (#44599) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem is értem, miért kellett bevezetni, miközben mindenki mondta,h a régi fényévekkel jobb :W :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44602) whitezo88 válasza Ragnar95 (#44601) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én be se tudok lépni :U

(#44603) GALARDO válasza r3dsnake (#44599) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem bejön, szerintem átláthatóbb. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44604) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#44605) bigdady válasza GALARDO (#44603) üzenetére


bigdady
nagyúr

jobb alsóból eltüntek a hirdetések? :F

(#44606) Tim82 válasza bigdady (#44605) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bal alsóra gondolsz? Épp zajlik az átállás az új Hardverapróra, gondolom, majd a folyamat lezajlása után visszakerülnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44607) DanielK válasza Zjunior (#44597) üzenetére


DanielK
addikt

az 5s tokja tuti lesz!

(#44608) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#44601) üzenetére


Cyberpunk
félisten


;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44609) bigdady válasza Tim82 (#44606) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jobb alsó nálam. (Volt)

(#44610) Zjunior válasza DanielK (#44607) üzenetére


Zjunior
veterán

Melyik az???

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44611) tDr1v3r válasza GALARDO (#44603) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Dettó, teljesen jó... mondjuk az arculat nem tetszik, de az oldal struktúrája sokkal átláthatóbb nekem.

Majd kíváncsi leszek, hogy mennyi sírás lesz majd akkor ha megjön a RIOS R6... :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44612) Blaise válasza Zjunior (#44610) üzenetére


Blaise
veterán

A legkisebb erőfeszítést se vagy hajlandó megtenni, hogy rákeress, mi? :)

(#44613)



őstag

Kicsit olvassanak már utána azok akik az innovációt hiányolják. Jó a C egy kalap.... De itt van az A7. Először is Clayton Morris szerint csak 31%- os a teljesítmény növekedés.
De a 64 bit - ami ugyan úgy először jelenik meg mobilban mint anno a capacitiv touch screen - sokak szerint nincs értelme, mert csak extrém számítási teljesítmény mellett érezhető az előnye. Itt jön a képbe az OpenGL ES 3.0 legújabb mobil garfikus szabvány, ami már konzol szintű futtatásra képes. Szopás a fejlesztőknek, hogy újra kell tervezniük az apjukat Xcod-al. Ezt az Apple mondja! Az összes könyvtár, kernel, etc 64bitre val frissítve. Nem volt véletlen az Infinity Blade 3 demo.
A másik nagy dobás az M7 társprocesszor. (Innentől nem tudom lehet-e SoC-nak nevezni az A7-est?) Ahol a szenzorokat gyűjtötték össze, talán a könnyebb, 3 fél által csatlakoztatható hardverek miatt. Itt nem csak a futó cipőket értem, hanem a különböző gyógyászati eszközöket. Lásd 24 órás teljes egk, riasztással. De szerintem van még pár kölső hw ami csatlakoztatható lesz rá BT-n, vagy wifi-n. Sok külső cég létezik, aki fejleszt rá - horror árban.
Még kíváncsi leszek milyen DAC került az új chipbe.
Persze én úgysem veszem meg, mert nincs benne fm rádió. :(

[ Szerkesztve ]

(#44614) Cyberpunk válasza (#44613) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sokan bárminemű fogalom, vagy ismertség ismerete nélkül, úgymond divatból fikázzák. Én egész nap harcoltam az értetlenek ellen, mondjuk ilyen időben nem is volt jobb dolgom.:D

FM rádió akkor sok minden kiesik a repertoárból neked.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44615) válasza Cyberpunk (#44614) üzenetére



őstag

Engem már nem nagyon érdekel az Apple, de ami jó azt el kell ismerni.

Még bízom az 5.0-ban :D

[ Szerkesztve ]

(#44616) Cyberpunk válasza (#44615) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát annyi év robotozás után nekem meg abból van elegem. :D WP nem jött be hosszú távon. BB-nek meg valszeg annyi sajnos. Csoda linux mobil sem lesz, Tízen nem tudni mi van vele. Nem nagyon van mozgásterünk jelenleg. Ja FF mobil is van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44617) válasza Cyberpunk (#44616) üzenetére



őstag

Ff mobil felejtő alapból. Nem is értem miért elmaradott térségekbe szánják. Az ok hogy 20k-ból kijön, de net nélkül csak egy tégla. A BB-t eladják, ha tudják. Abból sem lesz már mobil, aki megveszi, csak a szabadalmakért. Bada ami már MeeGo sehol nem tart, vagy nagyon titkolódzik a Samsung. Az Ubuntu Edge ki fog jönni jövőre, nem hagyják abba, csak kisebb induló darab számmal. Rengeteg szolgáltató, és egyéb cég sorakozott már fel mögötte. Gondolj bele, droidot futtat, tehát alkalmazás probléma nincs. Desctop módban ott az Ubuntu jól használható interfésszel. Nem kell feltétlen használni terminált, mintha XP futna.
Ha az Apple kijönne egy ilyen megoldással, ergo 2cm vastag acélszörnnyel, amin OSX fut, megcsókolnám a talajt. Tuti vinnék mint a cukrot. Az a baj az emberekkel, ahogy valaki írta, hogy nem tudják igazából mit akarnak, csak amikor kézzelfogható, akkor esik le, hogy ez volt minden álmuk. :)

(#44618) madgie válasza (#44617) üzenetére


madgie
titán

OSX-et használok, de mobil fronton kéne a francnak... ez csak (szvsz) a Microsoft, meg pár geek elme agyszüleménye, hogy a mostani formájában egyesülhet a két felhasználói felület.

(#44619) GALARDO


GALARDO
addikt

:C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44620) Xero válasza madgie (#44618) üzenetére


Xero
nagyúr

Én attól félek, hogy inkább az iOS fog az OS X nyakára mászni. Na én meg ezt nem szeretném. Nagyon-nagyon nem.

(#44621) madgie válasza Xero (#44620) üzenetére


madgie
titán

Ezt sajnos egyre inkább látni az OS X-en :K

(#44622) DanielK válasza Xero (#44620) üzenetére


DanielK
addikt

remélem, nem így lesz. úgy jó a két rendszer, ahogy van. remélem rájönnek, hogy ez a microsoftnak sem jött be (nem véletlen a 8.1-ben a start menü)

(#44623) Blaise válasza DanielK (#44622) üzenetére


Blaise
veterán

Nincs start menü, csak start gomb.

(#44624) Ragnar95 válasza DanielK (#44622) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1
Teljesen más felhasználási terület és mások a beviteli eszközök is, így jobb, ha 2 külön rendszer marad

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44625) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#44624) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ez a nagy egyesítés nagyon nem jó, és remélem az almának van ennyi esze, hogy ezt felismerje. Noha átszivárognak dolgok, ha a jót emelik át az nem gond végső soron.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44626) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A legszebb állatos idézet, amit valaha olvastam:

Az állatokról egy másik, bölcsebb és talán rejtélyesebb elképzelésre van szükségünk. Az egyetemes természettől távol, bonyolult leleménnyel élve a civilizált ember a teremtményeket tudásának nagyítóján át vizsgálja, és így felnagyítva lát egy tollat, az egész kép pedig torzul. Atyáskodunk felettük tökéletlenségük miatt, tragikus sorsuk miatt, hogy olyan mélyen alattunk öltöttek alakot. És itt tévedünk, hatalmasat tévedünk. Mert az állat nem az ember mércéjével méretik. Egy olyan világban, ami a miénknél régibb és teljesebb, kidolgozottan és tökéletesen mozognak ők, olyan érzékekkel megáldva, amiket mi elvesztettünk, vagy sosem értünk el, olyan hangokkal élve, amiket sosem fogunk hallani. Ők nem felebarátok; ők nem beosztottak; ők más nemzetek, akik az élet és idő hálójában összeakadtak velünk, rabtársakként a Föld ragyogásában és vajúdásában.

Henry Beston

:)

(#44627) manchester85


manchester85
addikt

Meg tudjatok nekem mondani, hogy hogyan tudok facebookon csinálni egy olyan listát, (már ha lehet) amiben nehány ismerősömet letiltom a falamról, de ugy, hogy a korábbi bejegyzeseimet láthatják. Tehát csak ugy tűnjön, mintha nem posztoltam volna semmit a falamra. Októberben utazom el, és nem szeretném, ha bizonyos rokonaim erről értesülnének.

i6 Silver

(#44628) r3dsnake válasza manchester85 (#44627) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyszerű, az új postoknál beállítasz a privacy-re egy kizárást a listára (custom privacy), elméletileg utána minden postod a custommal fog menni, amíg nem változtatod vissza. (Legalábbis browserből biztos.)

(#44629) manchester85 válasza r3dsnake (#44628) üzenetére


manchester85
addikt

Köszi, na majd megcsinálom akkor hamarosan.

i6 Silver

(#44630) Cyberpunk válasza r3dsnake (#44626) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Okos ember volt.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44631) icecave


icecave
nagyúr

Múltkor volt kv téma.

Két dolog jutott az eszembe:

1. Ki milyen főzős kávét használ/mire esküszik? (A többi nem érdekel, se a kapaszulás, de az instant, se a darálós). Tehát az egyszerű főzős (darált, vákuumcsomagolt) kávé témakörön BELÜL! Régebben próbáltam paloma, tschibo, stb-t, egyik sem jött be, aztán Segafredo pirosat, illetve Lavazza kéket, ezek már nem rosszak. Viszont ilyen lágyabb kávé még érdekelne, mit érdemes kipróbálni (tehát nem az a brutál szuper kesrű).

2. Elfelejtettem, majd írom,ha eszembe jut :D

(#44632) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na cipő megrendelve! :)

(#44633) Cyberpunk válasza r3dsnake (#44632) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Muti. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44634) válasza madgie (#44618) üzenetére



őstag

"Desctop módban" - monitoron!

Nyilván két teljesen eltérő interfészről beszélűnk, ezt hogy nem lehet megérteni? :)

Cyberpunk

Félisten? Inkább szószátyár :D

[ Szerkesztve ]

(#44635) r3dsnake válasza Cyberpunk (#44633) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ő lesz :)

(#44636) icecave válasza r3dsnake (#44635) üzenetére


icecave
nagyúr

Ettől a cipőtől olyan érzéseim támadnak, mint Manchesternek az i5C-től :D Persze, pont ezért lesz sikeres az i5C is szerintem, az eltérő ízlés miatt. :)

(#44637) válasza icecave (#44636) üzenetére



őstag

Ne panaszkodj. Sokat csiszoltunk már az ízlésén, (identitásán) ez legalább már nem rózsaszín. :D

[ Szerkesztve ]

(#44638) Cyberpunk válasza r3dsnake (#44635) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz, de a magas szárú cipőket sosem csíptem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44639) r3dsnake válasza (#44637) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy darab rózsaszín ruhadarabom sincs, nem is tervezem. A lilát viszont szeretem, csak cipőben alig tudnám mihez felvenni. A cipőim színe az elmúlt kb. 8 évben mindig semleges volt. :P

(#44640) válasza r3dsnake (#44626) üzenetére



őstag

Akkor felébresztelek csipkerózsika álmodból. Az állatok tudattalan ösztön lények, különböző színten. Pa.

(#44641) Cyberpunk válasza (#44640) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ezzel nagyon nem értek egyet, és ez egy jó nagy baromság! Számtalan tanulmány van az ellenkezőjére. Intelligencia szintje változó persze, de az ösztönlények az nagyon durva leegyszerűsítés. :( Sajnálom, hogy annyira különlegesnek hiszed magad, pedig sokkal kevesebb az ember és a főemlősök közötti különbség mint azt te hinnéd.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44642) r3dsnake válasza (#44640) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Minden állatnak külön személyisége van. Még a macskámnak is tudom a reakcióit bizonyos dolgokra, amire más macskák teljesen másképp reagálnak. Pedig a macskák hülyék. :DDD Kutyáknál ez hatványozottan igaz.

(#44643) icecave válasza (#44637) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért? A rózsaszínhez legalább be tudna újítani egy hozzá passzoló i5C-t ;] Szóval, ha ezt nézzük, csak rontottunk rajta...

szerk.: Na, kávé téma? Mikor senkit sem érdekelt mindenki litániát írt róluk, most konkrétat kérdezek, nem ír senki, vagy csak nem iszik senki olyat, amit "behatároltam"?

[ Szerkesztve ]

(#44644) DanielK válasza icecave (#44643) üzenetére


DanielK
addikt

ezt ittuk, mikor őröltet vettünk. 2kg-os kiszerelésben a senseohoz. de azóta inkább a párnásakat vesszük, mert az sokkal finomabb. pedig az is de.

(#44645) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lattatok tegnap az Under the dome című sorozatot a TV2-n? Spielberg meg Stephan King neve miatt néztem meg, érdekesnek tűnik edzők benne a klisé

(#44646) whitezo88 válasza (#44640) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez papucsállatka vagy egy csótány lehet, de egy kutya, macska, delfin stb egyáltalán nem.

(#44647) r3dsnake válasza vadászcsiga (#44645) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szeretném nézni, de nálam alapelv, hogy amiből könyv is van, azzal kezdem. :)

(#44648) bigdady válasza vadászcsiga (#44645) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én mar a 10-ik résznél tartok :K

[ Szerkesztve ]

(#44649) válasza Cyberpunk (#44641) üzenetére



őstag

Bizonyíthatóan különleges vagyok. :C

A főemlősök nem fedik le az állatvilágot - erre írtam "különböző szinten„

A főemlősök sem rendelkeznek tudattal. Ösztönös a viselkedésük - táplálkozás, szaporodás, túlélés. Tanítható? Igen, de kb. annyira mint az a diák aki bemagolja az anyagot, de nem érti.

(#44650) válasza whitezo88 (#44646) üzenetére



őstag

Értem, hogy mit mondasz, de emocionális megközelítés. Definiálni kéne a "tudat„ szót.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.