Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) DanielK válasza icecave (#11000) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor ezt nézd meg. :Y Ez sokkal durvább. Én ezután azt mondtam, hogy nincsen gondom az életben! :K

(#11002) ittakary válasza DanielK (#11001) üzenetére


ittakary
nagyúr

:')

(#11003) tildy válasza icecave (#10996) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez igy van :) Nem szabad feladni, edesapamnak is amputalt az egyik laba , dolgozom azert is, hogy minnel hamarabb kapjon C-leget. Amivel ujra talpra tud allni.
Szerencsere addig nincs gond, amig humoranal van.

Nick Vujicic pedig, hat mit is mondhatnek. Egy csoda.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11004) ittakary


ittakary
nagyúr

A legutóbb hirdetésed epic fail drága Samsung...

VIDEÓ

(#11005) tildy válasza ittakary (#11004) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogyis , nem ismered jol a marketingeseket. Eleterzest akarnak eladni, mert az emberek ahhoz fogjak kapcsolni a termeket. (egyebkent nem komalom az ezzel operalo reklamokat)

Nekem pl. barmikor hallom Jamie Winchestert , barmelyik dalat, a Pannon jut az eszembe. PEdig abban a reklamban(esik az eso, fiu es a lany bucsuzkodnak) sem volt ott a szolgaltato logoja vegig, csak a vegen, rovid idore.

Lehetne hozni akar regi idokbol is peldakat, itt egy osregi macintosh reklam is:D (Szoval ok is operaltak hasonloval)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11006) ittakary válasza tildy (#11005) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jézusom de régi, de még én is emlékszem rá!

Amúgy értem mire gondolsz, és tényleg elég gonosznak tartom....

(#11007) whitezo88 válasza tildy (#11003) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, sokan példát vehetnének a fogyatékkal élőkről. Vakoknál is sokszor ez van hogy sokkal jókedvűbbek, mint az "átlag" ember. Ezt tapasztaltam 2 vak volt o. társammal kapcsolatban is, és mikor elmentünk a Láthatatlan kiállításra, azon is.

valós jelenet:
Fizikatanár: -na, felírtam a táblára, így jól látható?
Vak srác: -tanárnő, én nem látom!

(#11008) vadászcsiga válasza whitezo88 (#11007) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Életösztön.

(#11009) mondomén válasza whitezo88 (#11007) üzenetére


mondomén
őstag

viccesebb lett volna ha azt mondja igen jól látszik :P :)

(#11010) b4zsi- válasza mondomén (#11009) üzenetére


b4zsi-
őstag

Vagy ha Ő mondja meg, hogy lemaradt egy ékezet...

(#11011) máyköl válasza b4zsi- (#11010) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD

(#11012) joey04 válasza ittakary (#11004) üzenetére


joey04
titán

ettől még lehetne jó reklám, de ez alapvetően nagyon rossz, unalmas, szürke reklám lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11013) manchester85


manchester85
addikt

Nem igaz! :(((

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#11014) icecave válasza manchester85 (#11013) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez ilyen, ugyanígy voltam, mikor bejelentették az új iPad megjelenésekor, hogy 500 helyett 400 dolcsi lesz az új, előző genes iPad :D

(#11015) whitezo88


whitezo88
nagyúr

uramatyám, mennyire laggos és remegős a S3 felvevő képessége az i4S mellett: [link]
rossz nézni. Összevissza omlik a videó. Erre már nem futotta a 4 magból?

(#11016) manchester85 válasza icecave (#11014) üzenetére


manchester85
addikt

De az törvényszerű volt, ez meg nem. Ez mar a kedvezmény kedvezményének a kedvezménye. 400--> 350--> 320$

i6 Silver

(#11017) kali válasza whitezo88 (#11015) üzenetére


kali
legenda

új telefon, így szokásukhoz híven; egy - két firmware frissítés, és majd kialakul...

(#11018) Ragnar95 válasza manchester85 (#11013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem viszont elég jól jön :C
Így lehet, mégis megéri várnom júniusig, mert azért nem mindegy,h 96k vagy 120 :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#11019) manchester85 válasza Ragnar95 (#11018) üzenetére


manchester85
addikt

Egyébként most mar tuti, hogy évente cserélgetni fogom. Ha másért nem is, hogy ujrainduljon a garancia. :DDD

Jaja, neked jókor jött. :DDD

i6 Silver

(#11020) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Lehet valahol venni fóliát az I4s-re, ahol nem számítanak fel pk-t? Mert sajna, ahol lakom ilyenek nincsenek... :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11021) Toekie válasza Sickboy25 (#11020) üzenetére


Toekie
csendes tag

4S-re futotta, de sajnálod a párszáz forintot pk-ra? :C

(#11022) Sickboy25 válasza Toekie (#11021) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezeket a hozzászólásokat kibaszottul tudom rühellni... Igen ba**meg azért volt pénzem 4s-re, mert nem szórom észnélkül... Ráadásul újonc és magyarázkodom, ilyenekért ne koptasd a billentyűzetet... Megveszek egy fóliát 1000 ft- ért és 990 a pk... Na zsenikém ez biznisz mi?? :W :W

sagit: regisztrált vok... ,de hol olvastad, hogy ezzel van a bajom???

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11023)



őstag

iOS 5.1.1 frissítés lehet tőlteni

(#11024) sagit válasza Sickboy25 (#11022) üzenetére


sagit
addikt

ebay... nem kell atomfizikusnak lenned hogy beregisztrálj

szerk: hát ha regisztrálva vagy mi a problem? millió+1 free shippinges iPhone fólia van

vagy a kereső nem müxik nálad az ebay-en? ;]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11025) Toekie válasza Sickboy25 (#11022) üzenetére


Toekie
csendes tag

Ja, nem vagyok PH függő mint te, de azért már jó régen regeltem. De amúgy ja, valakinek tuti nagy biznisz. ;]

(#11026) Tibee86 válasza Sickboy25 (#11022) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem gondolnám, hogy egy 1000 ft-os fóliát bárki is ingyen kiszállítana. Általában 10k fölött szokott ingyenes szállítás lenni.

(#11027) Sickboy25 válasza Tibee86 (#11026) üzenetére


Sickboy25
addikt

igen ez a bajom igazából... ;)

sagit: ebay-re nem is gondoltam, mert bármit rendeltem onnan eddig, mindig volt rajta pk... Tehát a válaszod ennyi lett volna: ebay és a sértegetéseket megtarthattad volna magadnak vagy a kis barátaidnak :D

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11028) Tibee86 válasza Sickboy25 (#11027) üzenetére


Tibee86
veterán

Vegyél még egy tokot, egy dokkolót, autós töltőt, úgy már biztos ingyen kiviszik :DD
Viccet félretéve max ebay.

(#11029) sagit válasza Sickboy25 (#11027) üzenetére


sagit
addikt

[link]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11030) Sickboy25 válasza sagit (#11029) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah ez az! Köszönöm :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11031) DanielK válasza sagit (#11024) üzenetére


DanielK
addikt

Tudod sok ember nagyon lusta, pl.: miért nem szól a jobb oldali hangszóró; alig hallom a másik felet, de a gyári fólia még rajta; hogyan tudok saját csengőhangot beállítani és még sorolhatnám.
Pedig létezik egy baromira jó kereső, a neve Google. Lehet valakinek ez még újdonság 2012-ben. ;]

És ez most egy általános hozzászólás, nem szól senkinek sem! :K

(#11030) Sickboy25: az ilyenekkel egy a baj, hogy mivel ingyenes szállítást választod, fényévekbe telik mire ideér. Addig még védtelen a telefonod. Miért nem még be egy gsm boltba és veszel ott egy olcsót? Az még egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#11032) eszgé100 válasza DanielK (#11031) üzenetére


eszgé100
őstag

ezt akár 100x is beírhatod egymás után, akkor is megkérdezik a következő hsz-ben

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#11033) Sickboy25 válasza DanielK (#11031) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tényleg olyan lassan hozzák ki? A fenébe, akkor marad a gsm bolt, azt még eddig nem néztem...

Oh bakker most nézem, hogy az iphonetok.hu az egyik volt csapattársamé... A kis gané eltitkolta, pedig a tokomat is onnan vettem... Nah megoldva már hozatok is vele haza :) Remélem ezt is olvassa, akkor gyorsabb lesz :R

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11034) DanielK válasza Sickboy25 (#11033) üzenetére


DanielK
addikt

Az ingyenes szállítás általában 14 nap - 30 nap szokott lenni, változó, de 3-4 hét biztos lesz. Persze jó esetben 2 hét, de ráadásul nem is biztonságos, mert elveszhet, ha ilyen ingyenest választasz, mivel levélként adják fel (általában). :K

(#11035) DanielK válasza Sickboy25 (#11033) üzenetére


DanielK
addikt

- dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#11036) sagit válasza DanielK (#11034) üzenetére


sagit
addikt

esetek 80%-ban két hét, legalább is saját tapasztalat alapján

ha meg elveszik egy dollár nem a világ :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#11037) ittakary válasza Toekie (#11021) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ennek a hozzászólásodnak tényleg csak annyi értelme volt hogy felQrd a másik ember agyát... Tartsd magadban legközelebb öreg.

[ Szerkesztve ]

(#11038) DanielK válasza sagit (#11036) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem rossz tapasztalatom volt eddig az ingyenes szállításból (értsd hosszú idő volt). :(

(#11039) nggabi válasza sagit (#11036) üzenetére


nggabi
nagyúr

arrol nem beszelve h visszaadjak a penzt ha nem kapod meg.

"szenyor dzsíííí"

(#11040) DanielK


DanielK
addikt

SÖ:
Az általad preferált és mutogatott (én is használom, ne aggódj ;] ) System Status még memóriát is tud "törölni"/"felszabadítani". Mindezt JB nélkül. :K

(#11041) válasza DanielK (#11034) üzenetére



őstag

De tudod miért, mert azt biciklis futár hozza Frankfurtból, hogy spóróljanak az üzemanyaggal. Így az autopályát sem használhatja, váltó soförje sincs, és a pihenőidőket is regisztrálja a tahométer. :D

Ja! De nem találom szükségesnek. Bezárogatok mindent, ha eszembe jut.

[ Szerkesztve ]

(#11042)



őstag

Most néztem a mágneses É-ot, és vertikálisan is ugyan azt az értéket mutatja. Na ez nincs egy mobilban sem.

(#11043) DanielK válasza (#11042) üzenetére


DanielK
addikt

Mi a különbség a kettő É között? :B

(#11044) ittakary válasza DanielK (#11043) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerintem úgy érti hogy fogod a telefont és úgy is mutatja az irányt. Nem kell asztalra fektetni stb...

(#11045) válasza DanielK (#11043) üzenetére



őstag

Nagyon sok. Minden telefonban legyen az Nokia SE Motorola Samsung a GPS koodrináták szerint határozza meg az északi irányt. Az iPhone-ben van egy hardvere, mágneses iránytű. Ha megnézed a System Statusba is ott írja - magnetomeret. Az iránytűt vizszíntesen kell tartani ha nézed, itt mindegy. Max 5 fok az eltérés

(#11046) ittakary válasza (#11045) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hülyeséget ne terjesszünk ilyen nagy önbizalommal!

A GPS pozíciónál, azaz helyzetet ad meg! De irányt nem tud megadni, mivel nincs iránytű ebben a rendszerben!

(#11047) Malachi válasza ittakary (#11046) üzenetére


Malachi
addikt

ő is ezt mondja. a GPS csak koordinátát ad meg, az iPhone-ban meg van iránytű is. lehet, hogy más telefonban is, nem tudom.

(#11048) DanielK válasza (#11045) üzenetére


DanielK
addikt

Na most már csak megnéztem. Van egy valódi észak és egy mágneses észak nevezetű. Akkor melyik-melyik? Nekem a mágneses északra ugrott, a valódit nem tudtam bekapcsolni (szürke volt).

(#11049) ittakary válasza Malachi (#11047) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem... Ő ezt írta:

a GPS koodrináták szerint határozza meg az északi irányt.

Ez az amire felkaptam a fejem: ilyen nincs!

(#11050) válasza Malachi (#11047) üzenetére



őstag

Más telefonban nincs hardveres iránytű, csak az iPhonban.

Itakay

Szerinted a szoftveres iránytű hogy működik? Olvass utána.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.