Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182001) radi8tor válasza Gsx-rr (#182000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tuti az Exathlon miatt ;]

⭐ Stella

(#182002) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Elképesztő az i12 hangszórója ,ha lerakjátok így miközben szól egy zene ,rezgeti a basszus az asztalt.

(#182003) Gsx-rr válasza radi8tor (#182001) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerinted nem kell naponta elmondanom, hogy a kozelebe se lehet jutni, de meg ha ugy lenne is, a jatekosok pont a ko reszeg turistaval akarnak pajtizni?!
Van aki kitarto mert par het mulva jon,o meg opcioban tartja,hatha akkor valtozik a helyzet es megis megnezheti

[ Szerkesztve ]

(#182004) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#181996) üzenetére


Wmwinters01
tag

Szürke nincs, azt vennék amúgy, az SE-nél nagyon tetszik ez a space grey. Fehér telefonom sose volt és nem is akarok :DDD Fekete nem jött át, ahogy a piros se annyira, a zöld és a kék között vacilláltam, élőben a kék nyerte el a tetszésemet.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182005) .Szaki. válasza Wmwinters01 (#182004) üzenetére


.Szaki.
addikt

Abszolút átérzem, az 5S nekem is az volt minden idők legszebb telefonja. :K Olyat már soha nem fognak csinálni. Még a mostani 12 mini áll a legközelebb hozzá, de ennél többet nem szabad már várni szerintem.

Nekem egész sok fehér telefonom volt, ennél az volt a döntő, hogy az ezüst keret brutál jól áll a 12-nek.

(#182006) TechN7ne válasza .Szaki. (#182005) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Fehérben csak annyi a jó ,hogy brutálisan hasonlít a gyönyörűséges régi 4/4s hez...

(#182007) Luck Dragon válasza Wmwinters01 (#182004) üzenetére

Az új SE esetében mikor először tapogattam meg a feketét egyből az I7 Jet black jutott eszembe, kicsit sem kényes :DDD Aztán miután szegény eladóval az összes színt kibontottam elhoztam a fehéret . ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#182008) nord_ válasza TechN7ne (#182006) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, nálam is az acél 4/S az etalon. :K

(#182009) .Szaki. válasza TechN7ne (#182006) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, tényleg a 4/4S flash-t hozza vissza. :)

Én szeretem a fehér telefonokat, de amikor végignéztem élőben az összes színt és a fehér kivételével az összes tiszta ujjlenyomat volt, akkor eldőlt, hogy 100% a fehér lesz a befutó. Eleve azt akartam, de ez csak még inkább megerősített. Mondom, az alma logón még így is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#182010) Luck Dragon válasza .Szaki. (#182009) üzenetére

Ne tapogasd a logót és nem lesz olyan. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#182011) TechN7ne válasza .Szaki. (#182009) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Tok nélkül hordod?

Nekem már van rajta 3 ütődés a kereten meg egy kopás....

(#182012) .Szaki. válasza Luck Dragon (#182010) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jogos, majd igyekszem odafigyelni! :D

TechN7ne

Persze, az 5S-re is csak akkor vettem bőrtokot, amikor már 2 év körüli volt a telefon. Az S9+ -ra pedig miután szilánkosra tört a hátlap... :(((

[ Szerkesztve ]

(#182013) Wmwinters01 válasza TechN7ne (#182006) üzenetére


Wmwinters01
tag

Na igen, az volt a legszebb, egy darabig használtam olyat, de abból feketét :DDD aztán egy kis ideig droid vonal és utána vettem az SE-t '17 elején, azóta megvan :D
Ez a szögletes forma nagyon etalon nálam, egyszerűen nem bírom megszokni a lekerekítetteket... többek közt ezért se cseréltem le

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182014) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#182012) üzenetére


Wmwinters01
tag

Hehe, én is jártam így a cégessel, valami csoda folytán nem lett baja, utána vettem is rá egy armor tokot :DDD nem bírom egy kézzel rendesen használni, folyamat az az érzésem, hogy le fogom dobni... és hát párszor sikerült is

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182015) Norbi. válasza .Szaki. (#182012) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha két évig nem volt tokod, utána már minek? :))
Feldobni a külsőt?

Én pirosat vettem, kicsit már bánom, ha most vennék, nekem is fehér lenne. :K

(#182016) .Szaki. válasza Wmwinters01 (#182013) üzenetére


.Szaki.
addikt

A szögletes forma valószínűleg azért nem volt elterjedt, mert amilyen szép és amilyen jól működik a kisebb telefonoknál, a nagyobbaknál valahogy ez nincs meg. Kipróbáltam a 12-t és a 12 Pro-t is, és szabályosan vágta a kezem. Kényelmetlen volt. A mini viszont nem, annál ugyanolyan jó, mint 5S-nél volt. Egyáltalán nem vágja a kezem, pedig sokat használom.

Tesco Value

"Feldobni a külsőt?"

Igen, vettem az iCentre-ben egy barna bőrtokot. Na meg a hátlap is egy picit karcos lett annyi idő alatt és gondoltam némi esztétikai beavatkozást is közbeeszközölök. Igazság szerint baromira nem látszott rajta, de mivel minden nap néztem én már tudtam hol kell keresni. :D

[ Szerkesztve ]

(#182017) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#182016) üzenetére


Wmwinters01
tag

Ja hát igen, a mérettel is van bajom, de ugye ez kinek mi, én nem szeretem, ha egy telefont nem lehet 1 kézzel normális módon használni. Ahogy te is mondtad, a mini-nél teljesen működik ez a kialakítás, ahogy a régebbi modelleknél is.
Sajnos (nekem legalábbis) ahogy elkezdtek nőni a kijelzők és így a telefon méretek is, úgy el tudom hinni ha valakinek vágja a kezét .. viszont én magamból indulok ki, kicsi, szögletes telefont veszek mert azt szeretem és nem dobom le, mint a céges vagy akár egy i11-et :D
Lényeg a lényeg, örülök a mini-nek :D már csak meg kell vennem és megy a fiókba az SE (ami miatt kicsit szomorú vagyok, de hamar el fog múlni :DDD )

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182018) madgie


madgie
titán

Nálam a fillérb@szó énem az, ami miatt max vakarózok a 12 Minin. Voda a főkártyám, Diginél bitang olcsó a mobilnet, de ez így már két SIM és egyik szolgáltatónál sincs ezek közül eSIM :O :DD

(#182019) .Szaki. válasza Wmwinters01 (#182017) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem van egy asztroszürke dokkolóm, pont olyan, mint az 5S kerete, amibe bele lehet állítani. Az otthoni munkaállomásomon díszként van kiállítva, nem kell a fiókban porosodnia, az egy műtárgy. :)

madgie

Ezt abszolút meglehet érteni. Én viszont most úgy számoltam, hogy ha nem lesz valami meghibásodása idő előtt, akkor ezt addig fogom használni, amíg főverzió frissítést kap, mert mindene adott ahhoz, hogy hosszútávon jó telefon legyen. Magenta 1-ben eleve nagyon jó áron tudtam elhozni, és ha ez is annyi ideig kap frissítést, mint az előző iPhone-ok, akkor azért évre leosztva már nem is olyan drága.

[ Szerkesztve ]

(#182020) -secret- válasza madgie (#182018) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

12 Minit akarsz?

[ Szerkesztve ]

(#182021) Luck Dragon válasza Norbi. (#182015) üzenetére

Pont ezen agyaltam én is . :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#182022) madgie válasza -secret- (#182020) üzenetére


madgie
titán

Naná. Az a baj, hogy kettőt, mert az asszony 6S-e is régi. Na de két Mini, úgy hogy egy M1 Airt is rendeltem most... hát, ezt azért meg kő' rágni, nem kevés pénz.

(#182023) -secret- válasza madgie (#182022) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem most sikerült szombaton először megtapicskolni. Hát azt hittem kell, de nagyon picike. Úgyhogy ha lesz... cserélem az XS-t akkor csak sima 12-re...

Cseréltem eddig majdnem minden évben de most nem nagyon érzem, hogy kell nekem 100+ ráfizetéssel ez.

[ Szerkesztve ]

(#182024) madgie válasza -secret- (#182023) üzenetére


madgie
titán

Nekem nagyon megfelel a Mate 20 Pro is... de bakker, majdnem mindig Apple termékek vesznek körül, itthon, meg munka közben is és vakarózok itt egy fájlküldéssel meg hasonlókkal.

(#182025) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#182019) üzenetére


Wmwinters01
tag

Osztom madgie véleményét, ára megvan, de fillérb@szó énem nekem is jelen van :DDD de ha minden igaz most egy nagyobb munkával végzek pár héten belül, ami onnan jön plusz, az kárpótol :D meg hát én se nagyon akarom cserélni, mert lesz egy érzésem, hogy most évekig megint nem lesz ekkora méretben telefon.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182026) szekra válasza Gsx-rr (#182003) üzenetére


szekra
őstag

Azt ne mond, hogy valaki kimegy Dominikára és a programok közé felírja magának, hogy "megnézze" őket. Valakit érdekel az a szar? :D

(#182027) .Szaki. válasza madgie (#182022) üzenetére


.Szaki.
addikt

Mondjuk a notebook árak is az egekben vannak. Soha nem használtam Mac-et, nagyon vonz, kipróbáltam az új M1-es Air-t, hasonló Must have érzés fogott el, mint a 12 mininél, de azt néztem, hogy 430 ezer Forint valami elképesztően sok érte, hogy böngésszek rajta, és elkezdjek minimálisan barátkozni a programozással, weblapszerkesztéssel, ...stb. Viszont körbenéztem milyen gépek vannak kevesebbért (új gépek) egy HP 15"-ös noti billentyűvilágítással, i5-ös procival, 284.000..Értelmezhető Dell nincs 380 alatt..Akkor meg lehet tovább gyűjtök és jobban megéri az Air, csak fogalmam nincs mikor lesz abból tényleg vásárlás.

(#182028) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#182027) üzenetére


Wmwinters01
tag

Teljesen átérzem, mondjuk én próba miatt egy régebbi '17es Air-t vettem kb fél éve, szokni a rendszert meg úgy amúgy az egészet, azóta párom benyúlta és közölte pár hete hogy nem hajlandó mást használni, mert "ha megnyitok valamit akkor nem gondolkodik órákat" :D

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182029) .Szaki. válasza Wmwinters01 (#182028) üzenetére


.Szaki.
addikt

Persze, jó lenne nekem egy i5-ös Air is szerintem, egyetemi dolgokra, meg a fentebb említett bevezetésre bőven jó lenne, csak én rettegek a használt cuccoktól. Azt se tudom hol lehetne venni, ahol nem csesznek át vele. Jobb szeretem az új dolgokat.

(#182030) madgie válasza .Szaki. (#182027) üzenetére


madgie
titán

Jó, de én dolgozom vele... és az M1 az első olyan platform, ami akár passzív ultrabook-kal is használható 4K videóvágásra :)

A telefont viszont nem tudom így megindokolni, azzal nem keresek semmi pénzt :D

(#182031) Wmwinters01 válasza .Szaki. (#182029) üzenetére


Wmwinters01
tag

Megértem, én is ismerőstől vettem át, az egész "korelőzményt" tudtam róla, így megmertem lépni, amúgy én is tartok a használt vásárlástól.

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

(#182032) .Szaki. válasza madgie (#182030) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Jó, de én dolgozom vele..."

Persze, megértem, az teljesen más téma. Mondjuk ha minden jól megy, akkor reményeim szerint én is dolgozni fogok vele, csak az még odébb van. :)

Wmwinters01

Ja, így könnyű, abba én is minden gond nélkül belevágnék. :) Vagy ha ismernék egy megbízható helyet, akkor még elgondolkodnék rajta, de ennek híján vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#182033) nikilauda válasza .Szaki. (#182029) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nálam egy kicsit melegedett az i5 Air 2020. Viszont az M1 processzorosról még csak jókat hallottam. Lehet, hogy újra kellene próbálkoznom vele.

(#182034) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

TechN7ne Te most árulod az i12-t vagy nem? Múltkor fent volt aztán nem aztán megint.

(#182035) TechN7ne válasza -secret- (#182034) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen ,nekifutottam 2x is ,aztán vissza vontam mert 1,5 hónap alatt legalább -80k bukóval jöttem volna ki belőle....
Inkább rohadjon meg rajtam ,majd jövőre veszek nagyobbat ez meg marad ,majd vlkinek odaadom a családban.

(#182036) -secret- válasza TechN7ne (#182035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vehettél volna szürkén is akkor 30-40-50k-val kevesebbet buknál most.

Most nézegetem én is. Br. 293k a legolcsóbb ÁK.

[ Szerkesztve ]

(#182037) Norbi. válasza -secret- (#182036) üzenetére


Norbi.
őstag

De azok gyengébb minőségüek, rosszabb kijelzővel és akkuval.

;]

(#182038) r3dsnake válasza -secret- (#182036) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A 3 év garit nem buknám be egy zuggsm miatt.

(#182039) -secret- válasza r3dsnake (#182038) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Cégre veszem mindenféleképpen.

(#182040) bigrock válasza -secret- (#182039) üzenetére


bigrock
addikt

Akkor meg sajnos mindegy, a garancia nem lesz több 1 évnél.

(#182041) -secret- válasza bigrock (#182040) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudom ezért mondom.

(#182042) TechN7ne válasza -secret- (#182036) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Direkt hivatalos boltban vettem a több szavatosság miatt ,meg már kivoltam az ocsmány használtpiactól aranyárban.

Én hibám is amúgy ,volt rá 14 napom hogy eldöntsem ,kicsi e nekem a kijelző vagy sem ,ezek után meg ennyit bukni hatalmas nagy paliság lenne.
Nem éltem a lehetőséggel így jártam ,majd talán jövőre picit boldogabb leszek ha megéljük.

szekra
275k volt a legtöbb ,amit kínáltak

[ Szerkesztve ]

(#182043) -secret- válasza TechN7ne (#182042) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig ez ilyen sajna ezzel nem tudsz mit csinálni.

(#182044) szekra válasza TechN7ne (#182042) üzenetére


szekra
őstag

Mennyiért árulod/tad?

(#182045) joey04 válasza Norbi. (#182037) üzenetére


joey04
titán

megelőztél :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#182046) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

iPad 8 volt a jó vétel ,többet használom mint a telefont és jóval olcsóbb is volt ,

(#182047) madgie válasza -secret- (#182039) üzenetére


madgie
titán

Emagnál 3 év gari van jogi személynek is sok Apple terméknél (250 ezer felett), épp a minap merült fel ez az M1 Airnél.

(#182048) -secret- válasza madgie (#182047) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kár volt mutatnod.

Ediginél is?

(#182049) szekra válasza madgie (#182047) üzenetére


szekra
őstag

Ez nem elírás?

(#182050) madgie válasza szekra (#182049) üzenetére


madgie
titán

Egy ideje ez megy náluk, nyilván "bolti" a 3 év ebben az esetben, mert a jogszabály egyet ír elő.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.