Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) ittakary válasza GALARDO (#33997) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hjaj a jó kis retina screenshot... Én meg itt szenvedek a pixeles minivel :(

Viszont tetszik ez a háttér :) Be tudod linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#34002) GALARDO válasza ittakary (#34001) üzenetére


GALARDO
addikt

Tessék.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#34003) Ragnar95 válasza (#34000) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja és mire is mész a 4mag szinttikus tesztbeli előnyével, ha a használatban az előny egyáltalán nem jön elő, sőt az optimalizálás miatt az i5 jobban teljesít a hétköznapokban 2 maggal, mint az S4 4-el... :U :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34004) korpicschess válasza Ragnar95 (#34003) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem az i5 nem teljesít úgy, mint egy N4.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34005) ittakary válasza Ragnar95 (#34003) üzenetére


ittakary
nagyúr

Alátámasztva általam. Lassabb a rendszer. Minden animáció megvan. De kb +1-2 tizedmásodperc mindenre a reakcióideje az OS-nek.

iPhoneon minden pöccröff megy azonnal.

(#34006) r3dsnake válasza (#34000) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem lesz nagyobb kijelzo szerintem, a 4 magon is meglepodnek. Francnak se kell extra teljesitmeny, amikor most is eleg gyors az os, de az uzemido meg szar. Minek legyen gyorsabb? Hogy hamarabb meruljon?

(#34007) válasza Ragnar95 (#34003) üzenetére



őstag

Ezt meg honnan veszed. Pont annak örülök, hogy mindent gyorsabban megcsinálok mint iPhonon. Sokkal jobb a multitaskja. :D csak azért nem mondom, hogy gyorsabb az i5-nél, mert azt nem használtam.

r3dsnake
Előre leírtam mit fogsz válaszolni. :D
Ja, bocsánat üzemidő jobb. Hajtva ugyan annyi, viszont készenlétben 400 óra és ez nem kacsa.

[ Szerkesztve ]

(#34008) mondomén válasza ittakary (#34005) üzenetére


mondomén
őstag

Felraktam egy gyári romot a CM mellé és nagyon szar. Következő telefonom egy nexus lesz vagy olyan gép amire ugyan csak van cyanogenmod és nyitott a bootloader (vagy egy 5 colos iphone.:D). Az egy dolog, hogy a droid teljesen máshogy működik mint az ios, de ennyivel nem szarabb, a gyártók cseszik szét...

(#34009) kali válasza r3dsnake (#34006) üzenetére


kali
legenda

nem arról híresek, hogy az akkumulátort növeljék jelentősen, sajnos...

(#34010) válasza kali (#34009) üzenetére



őstag

Annak az aksinak nagyon örülnék ami 5-10 perc alatt feltöltődik. Többet nem tud de ez pont elég lenne. Csak még nincs a piacon.

(#34011) Blyan válasza manchester85 (#33990) üzenetére


Blyan
félisten

Azzal fogsz megöregedni. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34012) válasza GALARDO (#34002) üzenetére



őstag

Onnan loptam, de lopok még :D

[ Szerkesztve ]

(#34013) manchester85 válasza Blyan (#34011) üzenetére


manchester85
addikt

Áhh, apámnak i5-e van, ő úgyis vesz majd újat, én meg megveszem majd tőle az övét. :)

i6 Silver

(#34014) Blyan válasza manchester85 (#34013) üzenetére


Blyan
félisten

Csak ne feledd gariztatni majd, hogy új legyen. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34015) vans? válasza (#34012) üzenetére


vans?
őstag

Ezek a "mappak".. Hogy ez mennyire ronda... :D

hábm bábm

(#34016) kenny123


kenny123
addikt

Ha jól nézem, még ma este meglesz az 50milliárdodik appstore letöltés.

yo

(#34017) korpicschess válasza kenny123 (#34016) üzenetére


korpicschess
veterán

Én leszek az!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34018) kenny123 válasza korpicschess (#34017) üzenetére


kenny123
addikt

Hát persze.. Utánam. :D

Azthiszem az előző nagy számnál valami távolkeleti csajszi volt. Most sem lesz ez másképp. :DDD

yo

(#34019) r3dsnake válasza vans? (#34015) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem csak az. :DDD

(#34020) válasza vans? (#34015) üzenetére



őstag

De praktikus, egy oldalon mindent elérek úgy, hogy ne legyen teli unalmas sakktábla, és mellette fontosabb widgettek is helyt kapnak. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#34021) korpicschess válasza (#34020) üzenetére


korpicschess
veterán

Legalább szép lenne. Nálam szép kocka... Milyen launchered van? :DDD Miattad mondják, hogy android = összevisszaság :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34022) Ragnar95 válasza korpicschess (#34004) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mindennapi használatban? :U :F Bármilyen jó is az N4, nem tudja utolérni az iOS-t optimalizáltságban, ezért a normál használatban még mindig folyamatosabb, "jobb" az i5...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34023) manchester85 válasza korpicschess (#34021) üzenetére


manchester85
addikt

"Miattad mondják, hogy android = összevisszaság "

A kijelentés Android nélkül is helytálló. :DDD

i6 Silver

(#34024) korpicschess válasza Ragnar95 (#34022) üzenetére


korpicschess
veterán

Gyorsabban megcsinálok vele bármit. Multitask is jobb. Semmi akadás nincs, legfeljebb ha gyér az app, de nem igen találkoztam ilyesmivel.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34025) manchester85 válasza korpicschess (#34024) üzenetére


manchester85
addikt

Gyorsaság ide vagy oda, de az Android messze nem olyan jól optimalizált, mint az iOS. Értem ez alatt az animációkat, az érintésre történő reagálást, stb. Ma is próbáltam egy Note 2-t, és akármilyen hardver is legyen bennük, nincs meg a kellő optimalizáltság. Persze aki nem iOS-hez van szokva, az nem tudja, miről van szó.

i6 Silver

(#34026) korpicschess válasza manchester85 (#34025) üzenetére


korpicschess
veterán

Note 2 gyengébb hardver, ráadásul Samsung ROM. :N

Majd egyszer lehet csinálok egy videót..

"Persze aki nem iOS-hez van szokva, az nem tudja, miről van szó." Azért ez egy i4-re alapozva elég merész. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34027) manchester85 válasza korpicschess (#34026) üzenetére


manchester85
addikt

Az i4 már lassú sz*r ez tény, de az iOS adta optimalizáltság, animációk, stabil működés ugyanúgy megvan. Van a családban i5, arra alapoztam. :)

i6 Silver

(#34028) vadászcsiga válasza korpicschess (#34026) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kínos ez az állandó magyarázkodás ha androidról van szó. Igen de így, igen de úgy...

(#34029) Ragnar95 válasza korpicschess (#34024) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt nem arról van szó,h mit mennyi idő alatt csinálsz meg, amúgy én ebben kételkedem,h minden gyorsabb lenne, de akár még lehet is...Itt a rendszer folyamatosságáról volt szó...Multitaskban mi jobb amúgy, csak mert többen érveltek ezzel...? :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34030) korpicschess válasza Ragnar95 (#34029) üzenetére


korpicschess
veterán

Csiga: Nem magyarázkodok én. Ha lesz időm, csinálok videót. Telefonon felvenni lenne a legjobb, de lehetséges, hogy az lassít.

Multitask: rengeteg program fut, tudok köztük váltogatni, nem zárja be, nem tölti újra..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#34031) válasza vadászcsiga (#34028) üzenetére



őstag

Hát az. Jönnek, hogy próbáltam Not2 meg Samsungot, és ki tudja még milyen droidot, de nem tudják megérteni, hogy nem az Androiddal van baj, hanem a gyártói felületekkel. Nexus 4 olyan simán fut mint az i5, és az animált átmenetek is folyamatosak semmi lag. Nem tudom miért a Samsunggal dobálóznak, hiszen mi nem arról beszélünk. De végül is mindegy, én senkit nem akarok meggyőzni, csak nem szeretem, ha valaki az ellenkezőjét állítja annak, amit itt látok a kezemben.

Mencseszter
Inkább vagyok szétszórt, mint beképzelt.

(#34032) Blyan válasza Ragnar95 (#34029) üzenetére


Blyan
félisten

Eccerre fut az antutu miközben a böngészőben már írod az előre látható eredményt és közben kicsiben megy a I/O event valami lejátszóban. Ne mondd, hogy nem izgis! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34033) mondomén válasza vadászcsiga (#34028) üzenetére


mondomén
őstag

Az, húzzon minden droidos innen. :D
Na meglett az appstore rekord? Remélem a google maps-ot szedi le a nyertes.:D

[ Szerkesztve ]

(#34034) válasza korpicschess (#34030) üzenetére



őstag

Hogyne zárná be, ha kilövöd a multitaskból, kivéve ami online. Nézd meg a SystemPanelal.
Régen nem zárta be.

[ Szerkesztve ]

(#34035) Ragnar95 válasza korpicschess (#34030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mythbusted akkor -nek köszönhetően ;] :P
Amúgy iOS-enis bent van simán 10-11app multitaskingban egyszerre, amiknél még a betöltési időre se kell várni, mivel ugye hibernálva voltak, tehát ugyanott lépsz vissza, ahol kiléptél belőlük :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#34036) Blyan válasza Ragnar95 (#34035) üzenetére


Blyan
félisten

Azért ez alkalmazás függő. Indítsd el a kamera appot csinálj egy-két képet és garantáltan újratöltődik minden alkalmazás - i4Sig. Az i5 lehet jobban bírja az 1 giga miatt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34037) válasza Ragnar95 (#34035) üzenetére



őstag

Úgy ahogy mondod. :D Régen azt csinálta a droid, hogy olyan rendszer dolgokat is betöltögetett amire nem is volt szükséged. Hasonlóan ahogy egyes böngészők előtöltenek. Ez egy idő után - 1-2 nap - megette a rammot, és ezeket nem lehetett törölni. Ezért kellett újraindítgatni, de ez a múlt. Pont ezért nem érdekelt soha a droid. Nálam prioritása van a stabil működésnek.

[ Szerkesztve ]

(#34038) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Jó az android multitasking. Szerettem, amikor tűzforrón vettem elő a táskából a táblát majdnem lemerülve, lefagyva. :)

Más: a mai napig nem értem hogy adta ki az agyuk az applénél, hogy felülre tegyék a jack-et szifonon. Miért kellett a 6. generációig várni rá, hogy a normális helyére tegyék? iPodnál az elejétől fogva rendesen volt.

[ Szerkesztve ]

(#34039) ittakary válasza r3dsnake (#34038) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nokia N95: az OLDALAN volt... 3-4 fulesem tort meg a toveben emiatt :))

(#34040) r3dsnake válasza ittakary (#34039) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tejoeg. : DDD

(#34041) mondomén válasza r3dsnake (#34038) üzenetére


mondomén
őstag

Galaxy nexus-on alul volt, rohadtul idegesített.

Az a tábla defektes lehetett. Szerinted, ha minden így működne venné bárki is ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#34042) r4z válasza ittakary (#34039) üzenetére


r4z
nagyúr

A nem is olyan régi Xperia Arcnál is oldalt van. Az életfogytiglani használatára ítélném a tervezőit, ahogy a szintén Sony Ericsson-féle fastportét is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#34043) r3dsnake válasza mondomén (#34041) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Galaxy Nexuson a sarga kijelzo engem jobban zavart volna. :D

Amugy 130k-s tablet volt, tegra3-mal es gyari 4.1-gyel.

(#34044) mondomén válasza r3dsnake (#34043) üzenetére


mondomén
őstag

Tőlem 330 is lehet, akkor sem így kellett volna működni. Ez alapján ítélkezni...

Nemrég írta a srác, hogy fagyasztóba kellett tennie a 4S-t, hogy működjön a wifi. Milyen lenne, ha leírná az iphone-t, mert hát hűtő is kell a használatához...

[ Szerkesztve ]

(#34045) r3dsnake válasza mondomén (#34044) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

O ez csak egyetlen apro ellenervem az android ellen a sok kozul. :) Csupan arra akartam ravilagitani,
hogy egyaltalan nem jo dolog a valos multitasking egy mobil eszkoznel. Ne fusson a hatterben semmi, kiveve, ha zene.

(#34046) Blyan válasza r3dsnake (#34038) üzenetére


Blyan
félisten

Más: a mai napig nem értem hogy adta ki az agyuk az applénél, hogy felülre tegyék a jack-et szifonon. Miért kellett a 6. generációig várni rá, hogy a normális helyére tegyék? iPodnál az elejétől fogva rendesen volt.

Egyetértek, talan az i5 leghasznosabb újítása a giga RAM utan.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34047) válasza r3dsnake (#34038) üzenetére



őstag

Te szoktad olvasni a HSz-eket amúgy, v. szimplán csak nem érted?

Ezt a történetedet már jó párszor előadtad, de egyszer sem merted leírni a noname gyártó nevét. De ha már itt tarunk, hány iPhone robbant fel szoftvert hiba miatt? Erről a monológodról ez jut az eszembe, de tovább megyek ez a legújabb gyöngyszem. El sem akartam hinni, de találtam egy hiteles forrást a felrobbant iPhone 5-ről. Tessék [link] A nagy számok törvénye szerint ez belefér, de nem hiszem, hogy ezeken kéne lovagolni.

Csak emlékeztetlek 4.2.2 Nexus 4-ről beszélünk, nem ócska tablettekről.

(#34048) válasza r3dsnake (#34045) üzenetére



őstag

Súlytalanok az állításaid, csak azok hiszik el akik nem értenek hozzá. Tudod te mi a valós multitask, amit a Maemo tudott, és most BlackBerry Q10. Hogy jön ide az Android? Gondolom v. csúsztac v. fogalmad sem volt mit is használtál.
Maemo N900 nem hogy nem akart felrobbanni, de még forró sem volt soha.

[ Szerkesztve ]

(#34049) válasza r3dsnake (#34043) üzenetére



őstag

Itt bukott meg a dolog. Áruld már el melyik azaz Android tablet ami 130.000Ft-ba kerül. Szerintem még guglival sem fogsz találni. :D én már azt sem hiszem el amit kérdezel.

(#34050) Xero válasza (#34049) üzenetére


Xero
nagyúr

Mondjuk egy Transformer Infinity még több is. :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.