Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143001) -Ben- válasza GALARDO (#142998) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó választás. :U Miután valószínűleg nem lesz akkora durranás a szeptemberi csodaság se, így már én is szemeztem vele. :K

(#143002) icecave válasza Jojo5 (#142995) üzenetére


icecave
nagyúr

Én nem itéllek el ezért, mindenkit érnek ingerek, hol jobban,hol kevésbé, és mindenki máshogy kezeli ezeket. Hidd el, az a csaj sem jobb, mint az asszony csak más. Ezért érdekel annyira.... és mindig lesz olyan csaj, aki ezért, vagy azért tetszeni fog, elvégre nem vagyunk vakok... egy kapcsolat pedig pont attól erős és értékes, hogy ezeket el tudjuk utasítani/kerülni, mert annyira számít a másik, akit szeretünk.

7etape: én most kicsit túltoltam az Apple életérzés dolgot mobil fronton (i7-Apple watch - BeatsX). Ami ebben az érdekes az az, ahogy az emberek emiatt néznek rám (pedig nem kérkedem, sőt, igyekszem pont nem azt tenni). Van, akit nem érdekel, van, akin látom, hogy mint egy köcsögre úgy néz rám, meg vannak a "kiscsajok" akiken látszik, hogy csak azért "jönnének velem haza", mert ezeket látják nálam, ami valljuk be totál szánalmas.
Persze, ha nem volna asszony, akit szeretek, már csak kíváncsiságból rámennék ezekre ;]

Viszont akkor is szánalmas, hogy ennyire látványosan anyagias (meg előítéletes) lett a világ, hogy ezek alapján a legszélesebb körű megítélésben részesülök.

[ Szerkesztve ]

(#143003) Jojo5 válasza icecave (#143002) üzenetére


Jojo5
őstag

Igen, valahogy en is igy gondolom, de ezt most nem tudom teljesen megmagyarazni, sok novel talalkoztam/beszelgettem mar utazasaim soran, de ezt valahogy most masnak erzem... :U :((

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#143004) nitro16 válasza Jojo5 (#142995) üzenetére


nitro16
senior tag

Én se arra gondoltam, hogy megcsald. Ebben ugyan az a véleményem van mint a többieknek meg neked, hogy akkor a másikkal le kell rendezni a dolgokat és utána lehet lépni.

Az a baj az ilyen melóknál mivel sokat van az ember távol, hosszú távon nagyon sokszor kinyírja a kapcsolatot, mert 2 külön életet élnek az adott emberek. :((( De nem kívánom, az jó ha minden happy.

icecave: Ne már ilyen van, hogy mert látnak egy iphone-t/beats-et és ennyi elég?? Mondjuk ez, hogy mint egy "köcsögre" néznek ez sokszor megvan nálam is legtöbbször terembe amikor az összes rajtam lévő gönc UA meg a füles powerbeats... Párszor már megszóltak, érte de ilyenkor mindig mondom azért hordom mert tetszik/ van előnye meg is tehetem. Nem azért, hogy felvágjak...

[ Szerkesztve ]

(#143005) icecave válasza nitro16 (#143004) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, van ilyen, de azért senki ne gondolja, hogy naponta 3szor fut ilyenbe...

(#143006) Sukta 95 válasza GALARDO (#142992) üzenetére


Sukta 95
tag

es itt milyen alap dolog nincs meg?
csak mert a politikai dolgokon tul, semmit nem tudnek mondani ami itt nincs, de a meses nyugaton igen. :D

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#143007) GALARDO válasza -Ben- (#143001) üzenetére


GALARDO
addikt

Mostmár nem akartam tovább várni. Nameg a hírek sem voltak bíztatóak.

Sukta: Mint tegnap írtam, az atomszféra. Itt annyival nyugissabb minden, nameg itt az is tetszik, hogy nagyívből lesz@rják kinek mije van. Ahogy icecave is írta, itthon borzalmas a helyzet.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143008) icecave válasza Jojo5 (#143003) üzenetére


icecave
nagyúr

Inkább írtam külön, mert személyesebb a topiknál már, amit leírtam neked.

nitro16: Na az milyen, amikor a csöves b*sz le, hogy nem adsz neki pénzt és beszól, "Pedig látom jól tele vagy".... Szoktam adni, de nehogymár elosztogassam a fizumat, pedig nem lenne nehéz, ha mindenkinek adnék, aki elkezd b*sztatni.

[ Szerkesztve ]

(#143009) B-L-A-C-K válasza Jojo5 (#142995) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"...de nehogymár nőkkel ne dumálhassak"

Ez oké, de már azt írtad ki is mennél hozzá...:)

[ Szerkesztve ]

(#143010) Sukta 95 válasza Sukta 95 (#143006) üzenetére


Sukta 95
tag

ertem! engem ezek a dolgok nem erdekelnek alapbol, plane, ha tele a zseb. :D

kigyo: gondoltam, hogy egyet fogsz erteni. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#143011) GALARDO válasza icecave (#143008) üzenetére


GALARDO
addikt

Azt a csövest még pofán is basznám. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143012) icecave válasza GALARDO (#143011) üzenetére


icecave
nagyúr

Én csak közöltem vele, hogy "Na menjél te a picsába b*zmeg...". Persze, még röhögött is.

(#143013) B-L-A-C-K válasza icecave (#143008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miből gondolta hogy tele vagy? :)

(#143014) Jojo5 válasza B-L-A-C-K (#143009) üzenetére


Jojo5
őstag

Ez a kimenetel egy "erzes" ami most rangat lefele...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#143015) Blaise válasza icecave (#143008) üzenetére


Blaise
veterán

Múlt héten a XI.kerben 1 óra alatt négyen is akartak lejmolni tőlem, ebből kettő volt csak csöves

Amin igazán kiakadtam, normálisan felöltözött fiatal srác+csaj sétál el mellettem, majd a csaj odaveti, nincs egy kis apród? Majd kb 10 perc múlva a posta előtt egy fiatal nő babakocsit tolva leszólít, hogy nehéz szituációba került, mert elhagyta férje, adhatnék egy ezrest...

Ez valami újkeletü betegség?

(#143016) icecave válasza B-L-A-C-K (#143013) üzenetére


icecave
nagyúr

Konkrétan akkor mikor ez történt, a kabátomon lévő adidas feliratból vonta le a következtetést (ok, nyilván szépen fel voltam öltözve, stb), ugyanis arra mutogatott. Szerintem azon a szinten már nagyon nem akart tőlem pénzt, azért "kedveskedett" :D

Blaise: Nem szarozott, rögtön meg is mondta, mennyivel segíthetnél? Komoly. A pofátlanságnak egyébként nincs határa.

[ Szerkesztve ]

(#143017) B-L-A-C-K válasza Jojo5 (#143014) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt mondom ha nem érzed jól magad a jelenlegi kapcsolatodban akkor hajrá, ha már lesz gyerek akkor ezt nem teheted meg (vagyis én ezen az elven vagyok), de most még igen.

icecave: Azt már csak így halkan kérdezném meg, hogy ebben a kellemes kis nyárias időben mit keres rajtad kabát? :)

[ Szerkesztve ]

(#143018) nitro16 válasza icecave (#143008) üzenetére


nitro16
senior tag

Így még nem jártam csak úgy, hogy ültünk a padon 2 haverommal és mindenkihez oda ment a csöves kéregetni amikor meg jött felénk akkor ránk nézet pár méterről és ilyet szól "hát hozzátok biztos nem megyek oda" :DD Haverom meg ki volt akadva, és mondta "mi van már a csövesek is válogatnak"...

Amióta feljárok Pestre suliba azóta tapasztalom mennyi csöves van ott, meg más is. Pont egy hete volt, hogy hajnali 2-kor értem fel a Népligetbe és onnan gyalogoltam a corvin negyedhez és onnan tovább. Aztán néztem csak, hogy 3 méterenként álltak kint a fizetős csajok.... "idősebb korosztály elég szépen érdeklődött is akor", bent városba meg a westend felá ott meg a strici szólítgatta le a csajnak a kuncsaftokat.

(#143019) icecave válasza B-L-A-C-K (#143017) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor azokkal, akiknél már van gyerek, az ő érdekében maradjanak együtt, vagy mi? Sok évig néztem, ahogy apám és anyám széjjel szekálják egymást, rohadtul berakódott a tudatalattimba. Lehet ők úgy gondolták, ahogy az első mondatban írtam, én meg azt mondom, bárcsak már akkor szét mentek volna, nem csak néhány éve.

Odaírtam, hogy amikor ez történt.... tehát nem mostanában, akkor még kellett kabát.

[ Szerkesztve ]

(#143020) Blaise válasza icecave (#143016) üzenetére


Blaise
veterán

Egyre pofátlanabbak, akinek komolyan szüksége lenne támogatásra, az nem fog hatalmas magabiztossággal embereket leszólítgatni szerintem az utcán, ráadásul nem egy helyben állva, hanem séta közben hanyagul odavetve.

[ Szerkesztve ]

(#143021) B-L-A-C-K válasza icecave (#143019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én úgy vagyok vele mindent meglehet beszélni, a gyerek miatt meg ennyit megteszek hogy normálisan felneveljük, úgy ahogy illene. Nekem is elváltak mikor 10 éves voltam, ha együtt maradnak teljesen máshogy alakul az életem.

(#143022) icecave válasza B-L-A-C-K (#143021) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, minden egyes családban vannak dolgok, amiket mindenki máshogy dolgoz fel.

Blaise: Igazad van, régebben, ha látták, hogy fülhallgató van a füledben, nem jöttek oda, most simán megszólít, sőt, ha ugye nem hallom, még elkezd bökdösni... Mondjuk erre van egy módszerem, ha már látom, hogy jön felém és mozog a szája (csak ugye nem hallom, mit mondd a füles miatt), akkor ránézek, és közlöm, hogy "El se kezd, szia", és megyek is tovább.

(#143023) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem semmi mekkora élmény ez a MacBook Pro még sima netezgetésnél is. Eddig is gyorsan írtam, de ezen, mint a villám. Nagyon magától értetődő, gördülékeny minden. Használtam már Hackintosh-t, de teljesen más élményt nyújt egy Apple által kiadott hardveren. A kijelző, a billentyűzet, az auto háttérvilágítás, az átjárás iPhone/iPad közt (egyből dobja wifinél mindkettőt anélkül, hogy előbányásznám). Szerintem jóban leszünk. Villámgyors, gyönyörű, kényelmes, és az akku is jónak tűnik. Mondjuk sztem 6-7 óránál többet nem fogok tudni kihozni belőle.

Ja és a virtual 1680x1050 asztalterület 13"-on brutális mennyire jól néz ki, és mennyire kényelmes. Szinte hihetetlen, hogy ugyanekkora notim volt eddig is. Ott mindent fullscreenen használtam, itt meg szépen elvannak az ablakok egymás mellett.

Nagy élmény ez most nekem, pláne egy szétnyúzott ThinkPad után.

(#143024) -Ben- válasza GALARDO (#143007) üzenetére


-Ben-
veterán

Atomszféra? ;]

icecave: ez eléggé szomorú. De én is megfigyeltem már, hogy másképp néznek rám, ha almás cucc van a kezemben.... :U (röhej :DDD)

(#143025) GALARDO válasza -Ben- (#143024) üzenetére


GALARDO
addikt

Az, atomkész vagyok. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143026) Jojo5 válasza icecave (#143019) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem volt kollégám van így, felnevelik aztán válás lesz, kb. le van már beszélve... :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#143027) -Ben-


-Ben-
veterán

Srácok, van itt a PH -n vezeték nélküli füleseknek topik? :F

(#143028) GALARDO válasza r3dsnake (#143023) üzenetére


GALARDO
addikt

No, akkor irány az elsű sztárbáksz, azt had tapadjanak. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143029) Blaise válasza -Ben- (#143027) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem nincs, mert az igazi audiofilek leoltanának, hogy csak a kábel az igazi :D

Amúgy mi a kérdés?

(#143030) -Ben- válasza Blaise (#143029) üzenetére


-Ben-
veterán

Keresnék jobb minőségű fejest, de a Beats/B&O Play és társai kibeb....l drága. :N

(#143031) Blaise válasza -Ben- (#143030) üzenetére


Blaise
veterán

FEJ vagy FÜLhallgatót akarsz? Mit hallgatsz? Mennyi a keret?

(#143032) -Ben- válasza Blaise (#143031) üzenetére


-Ben-
veterán

Fej. :) Klasszikus (komoly) zenéhez kellene elsősorban, de rock is van bőven. 45-50 kilóig mehet. :K

(#143033) r3dsnake válasza -Ben- (#143032) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Wow. Attól széles nyakad lesz.

(#143034) -Ben- válasza r3dsnake (#143033) üzenetére


-Ben-
veterán

Úgyis ráfér, erősödjön csak... Véknya. ;]

(#143035) válasza GALARDO (#143011) üzenetére



őstag

Hiiiii tőlem kért egy hajléktalan 350Ft - így kikötötte - mert kenyeret akart venni. Adtam neki 2db 50-est. Ennyi? Szemével tudott volna ölni . Egyébként van akiknek szívesen adok de azok nem hánynak a pad alá .

[ Szerkesztve ]

(#143036)



őstag

Ez a másképp néznek rám mert iphonom van ma már kicsit vicces. Szinte minden kisebbségi kezében 20 év alatt valamilyen iPhone van . Igaz hogy 4-s 5-s kicsit törött csillogó tokban, de iPhone . Mi ebben a különleges . Nem lehet hogy bebeszélitek magatoknak.

Icecave
Amúgy a beats hangja borzalmas. Ha valaki igényes zenét hallgat biztos nem vesz főleg annyiért . Vagy simán nincs tapasztalatod a füles felhozatalban.

[ Szerkesztve ]

(#143037) icecave válasza (#143036) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ha Te mondod, azonnal el is adom... ;]

BeatsX viszont jól szól, vezetéknélküli mivolta ellenére veri az RHA MA600-amat simán. Plusz az a tény, hogy 30-ért vettem, nem 50-ért, külön melengeti a szívemet. Egyébként érdekes, hogy kb. 90% úgy szidja a Beats termékeket, hogy sosem volt neki, csak ezt olvasta és osztja tovább az igét. Megvan ennek is a közönsége, aki pont erre a hangzásra bukik. Az meg,hogy amennyibe kerül akármelyik, annyi pénzért jobbat lehet venni, ez bizony így van, mint oly sok márka esetében.

[ Szerkesztve ]

(#143038) válasza Blaise (#143029) üzenetére



őstag

Már nem nagyon. Csak a füles dacjatól függ hogy fog szólni . Ugyan is már úgy oldják meg hogy nem az analóg hanem a digitális jelet küldik át ami nem annyira érzékeny és a fülesben levő DAC minősége határozza meg a minőséget .

Ica

Hallgattam vezetékest igaz régebben de a mellyei borzasztóan "túlszaturáltak" 😁voltak. Az a baj a beast-el hogy rossz a koncepciójuk, nem melyre megy hanem a felső melyeket emeli azért hallasz sok basszust.

[ Szerkesztve ]

(#143039) -Ben- válasza (#143036) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem hiszem, hogy bebeszélnénk. A következő történt kb. 1 hónapja:
Elmentem egy haveromhoz Győrbe egy szűkebb összejövetelre, ahol kb. senkit se ismertem. Nagyjából senkivel se kommunikáltam, nem is akartam, hisz csak hozzá mentem dumálni és nem is terveztem sokáig maradni. Kis idő elteltével hívtak telefonon, elővettem a jet black i7 -et. Innentől kezdve a fiatalabbak bőven engem bámultak végig... Nem képzelegtem, egyszerűen már zavart, hogy mi a f...ért nézegetnek és mi olyan „érdekes”. Ez van, sokaknál még mindig státusz az ájfón és másképp tekintenek arra, aki almás cuccot használ. Pedig röhejes, mert a plázákban is minden második embernél iPhone 5S/SE/6/6S/7 van.. Nincs ebben semmi különleges, mégis vannak emberek, akik másképp gondolják.

[ Szerkesztve ]

(#143040) válasza -Ben- (#143039) üzenetére



őstag

Nekem is Jet Black i7-m 128 van 😜 Igaz olyan tokba, ember legyen a talpán ....

[ Szerkesztve ]

(#143041) Totheground


Totheground
addikt

Japánban meg az a fura, ha nem iPhoneja van valakinek. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#143042)



őstag

Mivel itt sokszor esik szó a kajából ezért itt egy videó azoknak akik fogyozni akarnak. Azért azt nem tudom miért kap olyan hangsúly a "Himalája " só 😁
A lényeg hogy én már régóta követem ezt a srácot nagyon közvetlen és a téma is lekött. Ez életvitel , életpálya és az országok megismerése . ST22 kamionos élete az alap koncepció . Futás diéta vezetés értek szemléletű európai ország járó az egyterű ember szemén keresztül . Feltételek már vagy 150 videót 50-90 percesek.

[ Szerkesztve ]

(#143043) Mister_X válasza Totheground (#143041) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hja, Apple csak a japán piacból meg tudna élni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143044) mondomén


mondomén
őstag

Jo reggelt!
Segitsetek mar nekem legyszi. Van egy laptop, amin win 8 van. Eloretelepitett, igy lett vasarolva. Azota ezzel fut, sosem lett ujratelepitve. Szeretnem ujrarakni, de nem tudom, hogy kell e aktivalni majd? Lehet e 10-re frissiteni? Hogyan mukodnek ezek? Lenyeg, hogy szeretnek ra egy szuz rendszert, ha lehet tizest.

(#143045) B-L-A-C-K válasza mondomén (#143044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg 2016. július 29-ig lehetett ingyenesen Windows 10-re frissíteni. De pl én most megvettem ezt a HP 840 G3-at, és win10 matrica volt rajta, de gyárilag előtelepített Win7-tel ment (sok helyen is így árulják Win7/Win10), de ugye nem tudtam hogy rárakni a Win10et hogy aktív legyen, mert nem volt se Win7 termékkulcs, se Win10, csak egy matrica Win10-zel.

Ezért itt felkerestem a Microsfostot, felhívtak, elmondtam mi van. Küldtek egy linket ahol a gép felfrissítette magát Win10-re, de ugye nekem is szűz kellett, nem egy olyan ami Win7 alatt lett frissítve. Miután a frissítés megvolt így aktív is lett, és olyan a Win10 ha ezek után letörlöm az egészet, és újra rakom szűzén, akkor is megjegyzi az aktiváló kulcsot (kivéve ha új vinyót kap). Szóval innen leszedtem egy programot, ami letöltötte a szűz Win10-et, pendrive-ra rakta (vagy dvd-re is írhatom vele), és erről mehetett is a szűz telepítés, ami aktív is lett utána.

[ Szerkesztve ]

(#143046) mondomén válasza B-L-A-C-K (#143045) üzenetére


mondomén
őstag

Ertem. Koszonom :)

(#143047) Mister_X válasza B-L-A-C-K (#143045) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Két hete aktiváltam be a Win10-em ebgy Win7 kulcsával.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143048) Gsx-rr válasza -Ben- (#143039) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az en tapasztalatom ,hogy 16-17 eves gyerekek nagyresze minimum I6-ot hasznal.

(#143049) Jojo5 válasza Gsx-rr (#143048) üzenetére


Jojo5
őstag

Sooot, kulfoldon minden trendi idiotanak az van es a fiatalabbak 5S/SE vel kezdenek :(((

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#143050) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.