Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Tim82 válasza vadászcsiga (#44396) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért, mert az iPhone 4s (és a régebbi iPhone modellek) nem dual band-képes wifi-vel jöttek ki.

Telefonból még mindig viszonylag kevés modell dual band-képes.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44402) viserion válasza Malachi (#44400) üzenetére


viserion
tag

hat a kinezetrol alkotott velemenyem nem tudom mennyire valtozik meg kezbefogas utan. :F

[ Szerkesztve ]

(#44403) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Az új iphone 5c tok jó lesz a sima 5-re szerintetek?

(#44404) vadászcsiga válasza Kommy (#44399) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt csak azért nem értem mert az ipad2 viszont igen és az hamarabb volt mint a 4S. De amit igazán nem értek hogy az ipad1 is látja mindkettőt, ez hogy?

(#44405) bigdady válasza Gergőke88 (#44403) üzenetére


bigdady
nagyúr

furcsa izlésed van :)

(#44406) joey04 válasza Malachi (#44400) üzenetére


joey04
titán

igénytelen csillogós műanyag. jó, talán annyira nem lesz gáz mint egy samu, de attól még az csillogós műanyag marad. egy 3g/gs is gagyi ma már egy 5 mellé téve.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44407) Tim82 válasza vadászcsiga (#44404) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy, hogy az Apple a tabletjeibe a kezdetektől tett dualband-képes wlan modult, a telefonjaiba meg jó darabig nem...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44408) GALARDO


GALARDO
addikt

Így már érthető, hogy mért ezek a színek lettek.

Más:

:Y

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44409) Malachi válasza joey04 (#44406) üzenetére


Malachi
addikt

ránézésre a 3Gs is igénytelen csillogós múanyag volt, annyi különbséggel, hogy ott volt egy fém perem, meg fém gombok. ez se lesz rosszabb, csak hát elég csiricsáré. de attól még nem gagyi, érted mire gondolok.

szerintem kezembe sem venném, az igaz, de tényleg várjuk már meg a személyes találkát. :D

(#44410) Gergőke88 válasza bigdady (#44405) üzenetére


Gergőke88
addikt

Anno imádtam a zöld bumpert az i4-n. Szeretnék az 5-re is egy normális tokot.

(#44411) vadászcsiga válasza Tim82 (#44407) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Áhá, köszi. És akkor a 2 ipaden érdemesebb arra kapcsolódni igaz?

(#44412) manchester85 válasza Xero (#44394) üzenetére


manchester85
addikt

Én szerettem eggyel korábbi modellt venni. De most jól szétbontották az egészet. Van egy elegáns, egy gagyi meg egy régi. Ja és mind drága persze. :)

i6 Silver

(#44413) Tim82 válasza vadászcsiga (#44411) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44414) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sorry mindenkitől, ha nem olvasok vissza, de nincs kedvem 150hsz-t átnyálazni :B :DDD
Végül nem nézem meg a keynote-ot, mert nincs kedvem 2órán át azt nézni így nem élőben, inkább megnézem az új mentalista részt :P
Ahogy hallottam, csak az új iPhone-okat jelentették be, úgyhogy úgy döntöttem, elég, ha az apple.comon meglesem a specifikációkat :D
Az 5S megint nem hoz semmi forradalmit, max az ujjlenyomatolvasó és a 64bites proci az, ami innovatív, de ezek egyike se egetrengető újdonság...Amúgy hozza az elvárt formát, van benne sok hasznos újítás, pl a kamera app végre megkapott sok olyan funkciót, amit rég meg kellett volna kapnia (120fps, videó közben zoom....), meg az ujjlenyomatolvasó is megkönnyíti a használatot, ha jól fog működni. Úgy tűnik, minden pletyka igaz lett, a pezsgő, bocsánat arany színű iPhone-é is... :DDD
Az 5C viszont egy vicc, gyakorlatilag kiadták az 5-öt újra műanyagházban, ami szerintem irtó gagyi és drága is, így semmivel nem fogják többen venni, mint eddig az eggyel korábbi modelleket szerintem....
Az meg megint egy vicc,h a 4S-ből kihoztak 8gigás modellt, miközben tavaly úgy tűnt,h megszüntetik a 8gigás modelleket...
Viszont remélhetőleg így nagyobbat fognak esni az 5 árak, mint a 4S árai és ha így lesz, akkor asszem csak 5-re váltok, aztán majd jövőre Angliában apróért megveszem előfizura a 6-ot :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44415) bigdady


bigdady
nagyúr

Állitólag kint a GM

(#44416) HarryPotter válasza GALARDO (#44408) üzenetére


HarryPotter
őstag

mi ez a térkép???

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44417) Bling95 válasza Ragnar95 (#44414) üzenetére


Bling95
őstag

5 arak szerintem azert nem fognak nagyot esni mert akinek nincs penze 5S-re annak tulajdonkeppen nincs iphone alternativa csak ez a szines ize meg még a regi, kis memorias 4S.

Magyarul szerintem viszonylag keresett lesz a hasznalt i5...:)

[ Szerkesztve ]

(#44418) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Bakker, 600 ojró függetlenül a 16-os 5C, egy így nem lesz jó... :/

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44419) vadászcsiga válasza Tim82 (#44413) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És ha mindkettőnek megadom a jelszavát melyikre kapcsolódik először?

(#44420) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#44414) üzenetére


Cyberpunk
félisten

1 óra volt kb. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44421) Xero válasza vadászcsiga (#44419) üzenetére


Xero
nagyúr

Amelyik az erősebb és/vagy előrébb van a listában. Nyilván ami 5GHz képes, annak csak azt add meg, így nem lesz kavar.

(#44422) GALARDO válasza HarryPotter (#44416) üzenetére


GALARDO
addikt

Los Santos....Ha még így se, akkor ez nem neked szól. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44423) vadászcsiga válasza Xero (#44421) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így tettem.

Egyebkent iPad1 hiába latja az 5 GHz-et nem tud rá kapcsolódni

(#44424) Ragnar95 válasza Bling95 (#44417) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem meg pont hogy esni fognak, mivel megszűnt modellről van szó, legalábbis ebben reménykedem :DDD
Amúgy mostmár nem csak nem mutat be semmi forradalmit Cook, de még hülyeségeket is csinál...Ez az 5C az 5 helyére szerintem hihetetlenül nagy butaság volt, a 8gigás 4S-nek meg megint nem látom semmi értelmét 16os helyett....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44425) joey04 válasza GALARDO (#44422) üzenetére


joey04
titán

PC-re mán! :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44426) DanielK


DanielK
addikt

az i5s tokja jó lesz az i5-re? :F ha igen, akkor végre lesz egy minőségi korrekt tokom a telefonra.
i4 óta várok apple tokra... szerintem a bumper iszonyat jó volt, nekem az vált be a legjobban. vagy 5-6 próbáltam annó..

(#44427) Xero válasza vadászcsiga (#44423) üzenetére


Xero
nagyúr

Mivel az iPad 1 támogatja az 5GHz-es hálózatot, de nincs a helyzet magaslatán. Én azon nem is erőltetném, mert valós előnye úgysem lesz belőle.

(#44428) Kommy válasza DanielK (#44426) üzenetére


Kommy
veterán

Tényleg olyan nehéz megnézni az Apple oldalán? Ez most nem lecseszés de más honnan tudná amikor még ki sem jött, amúgy jó lesz rá a shop szerint.

(#44429) Gergőke88 válasza DanielK (#44426) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez alapján jó lesz. [link]
Érdekes lesz ez a bőr tok....
Mondjuk lesz ára.

(#44430) DanielK válasza Gergőke88 (#44429) üzenetére


DanielK
addikt

+Kommy:
bocsesz, én a magyart néztem, és ott nem volt kint még. az amerikait nem is néztem ez után.

(#44431) Kommy válasza DanielK (#44430) üzenetére


Kommy
veterán

Én úgy vagyok vele amúgy hogy ilyenkor mindig csak az amerikaiból tájékozódom, mert az a fő site a többi csak mellék, ráadásul később is jön ide.

(#44432) GALARDO válasza joey04 (#44425) üzenetére


GALARDO
addikt

Mi az a PC? ;] 1 hét, és ilyenkor már boxon tolom. :P

33: Érdekes, én imádom a kontrollert. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44433) joey04 válasza GALARDO (#44432) üzenetére


joey04
titán

konzolon én csak sportjátékokat tudok játszani. :( Minden egyéb játék irányíthatatlan számomra kontrollerrel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44434) Ragnar95 válasza GALARDO (#44432) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem remélhetőleg csak 5 nap már, de kibírom az 1hetet is valahogy ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44435) DanielK válasza Kommy (#44431) üzenetére


DanielK
addikt

remélem azért előbb jön, mint az i5s, pont mert kompatibilis az i5-tel. vagy ha nem, akkor amazonon/ebayen is lesz fent, mert nem biztos, hogy nov-dec-ig tudok várni, amíg az új iphone jön.

Új iPad nem is lesz? :F

(#44436) Gergőke88 válasza DanielK (#44435) üzenetére


Gergőke88
addikt

Új Ipad majd októberben....

(#44437) vadászcsiga válasza DanielK (#44435) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oktoberben

(#44438) Bling95


Bling95
őstag

Karacsonyra akkor lehet is venni :) csak nem tudom simat vagy minit nezzek

(#44439) Gergőke88 válasza Bling95 (#44438) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mini-t csak retinával...

(#44440) ittakary válasza Gergőke88 (#44439) üzenetére


ittakary
nagyúr

Remélem kihozzák... Az lenne a tökéletes tablet!

(#44441) Gergőke88 válasza ittakary (#44440) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha az Asus meg tudta csinálni, akkor az Apple is megfogja.
Ami érdekes lehet, hogy azok is lesznek e színesben.

(#44442) DanielK


DanielK
addikt

ennek az ujjlenyomat olvasónak mi értelme?
szerintem semmivel nem jobb, mint a 4jegyű kód+10után törlés és iOS7 (icloud jelszó aktiváláshoz) kombó. dfuba rakás után az ios7-tel az i4 is biztonságos lesz.
3rd party appok hozzá sem férhetnek... (pl bankoláshoz)
úgy érzem ez parasztvakítás.

(#44443) TheMarci válasza DanielK (#44442) üzenetére


TheMarci
addikt

Sokkal kényelmesebb, mint egy nap 225x beírni a passcodeot.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#44444) Zjunior válasza DanielK (#44442) üzenetére


Zjunior
veterán

Nézz Hands on videot!:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44445) DanielK válasza Zjunior (#44444) üzenetére


DanielK
addikt

néztem, nem rossz, de várjuk ki a végét. (hány olyan lesz. hogy nwm tudta feloldani, mert nem vette be - apple sem véletlenül hagyta meg, hogy kódot is beadhatsz, mikor kéri az ujjlenyomatot)

(#44446) viserion válasza DanielK (#44442) üzenetére


viserion
tag

nekem mar a naponta fokozodo nsa botranyok miatt sem tetszik ez az ujjlenyomat scan dolog.

(#44447) Gergőke88 válasza viserion (#44446) üzenetére


Gergőke88
addikt

Csak a készüléken tárolja az ujjlenyomatot. Nem tölti fel icloudba sem.

(#44448) viserion válasza Gergőke88 (#44447) üzenetére


viserion
tag

:DDD jah..

(#44449) Onderon válasza viserion (#44446) üzenetére


Onderon
senior tag

igen, mert biztos pont rád kiváncsi az összes titkosszolgálat :D arról nem beszélve, hogyha már attól félsz, hogy valaki megkaparintja az ujjlenyomatodat, gondold végig naponta hány helyről szerezhetné meg, aki akarja :) naponta mennyi mindent fogdosol össze nyilvános helyen?? :) (persze, ha gumikesztyűben jársz egész nap, akkor nem szóltam!)

[ Szerkesztve ]

(#44450) viserion válasza Onderon (#44449) üzenetére


viserion
tag

errol mar volt vita nem is regen. tokeletes, hasznalhato ujjlenyomatot nem egyszeru masolni, akar meg osszefogdosott poharral, vagy egyeb targgyal sem.
egyebkent eleg lenne ranezni a most kiemelt cikkre itcafe-n. :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.