Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) vadászcsiga válasza icecave (#44631) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1. Intersparban elég jo kínálat van téglából, nem sokat használom az ismert okok miatt de múltkor vettem anyamhoz a kotyogoba Kimbo napoletano-t az jo volt. Ha elfogadadsz egy trükköt a kotyogoba a vizet már forralva öntsd bele minél kevesebb időt töltson a tüzön a kv, igy nem ég meg. Finomabb lesz

(#44652) HarryPotter válasza icecave (#44631) üzenetére


HarryPotter
őstag

belőtted a minőségi szintet a vákumcsomagolt darált kávéra. Én kapszulás Illyt iszok, de ez nem felel meg a keresési kritériumodnak :O

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44653) Cyberpunk válasza (#44649) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érzéseik is vannak. Persze öntudat nem, vagy legalább is olyan szinten nem, mint az embernél. De ez az ösztönözés ez nagyon nagy lenézés szerintem. Még okozhatnak meglepetést a későbbiekben. Egyes majmok, meg fejlettebb emlős állatok érzelmekről tanúskodnak. Tehát ez az ösztönözés nevetséges, ez olyan mint ha egy robotnak titulálnád, amit egy program vezérel előre meghatározott sémák alapján. Egyébként nagyon sok ösztönös cselekedet van az embernek is, ezért mondom én azt, hogy sokkal több a közös bennünk, mint a különbség..:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44654) vadászcsiga válasza HarryPotter (#44652) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sok esetben jobb a tégla mint a kapszula, illy-t meg hagyjuk. Jo iparos kv az, nem több, nagyüzemi szinten készül.

(#44655) r3dsnake válasza r3dsnake (#44635) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Great...

Message from merchant: Hello, we are sorry but we cannot deliver you this size, it is not available any more in this model, it should be in stock but we do not find it any more (we think that one we it stolen in the shop!!!), saddened us have to make you a refund

Cyberpunk: szépen szóltál, egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

(#44656) DanielK válasza r3dsnake (#44655) üzenetére


DanielK
addikt

rendeld be lilában az biztos van raktáron (nem veszi senki és el sem lopja) ;] :P

(#44657) válasza Cyberpunk (#44653) üzenetére



őstag

"ez olyan mint ha egy robotnak titulálnád, amit egy program vezérel előre meghatározott sémák alapján„

Pontosan. A különbség, hogy az ember ennek a tudatában van, és tudja szabályozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#44658)



őstag

Ez megvolt? [link] Belegondolva, akár más ország szolgáltatói közül is választhatnánk, ha nem lesz roming díj. :D

(#44659) Cyberpunk válasza (#44657) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem így vettem észre. Ösztönös a lélegzés, ha nem akarsz lélegezni megfulladsz.:D Szex is ösztönös nálunk is, ember is képes birka módjára viselkedni csordában és még sorolhatnám. Viszont nekünk van tudatunk, de persze sok ember ennek ellenére buta mint a seggem. Sok állat rendelkezik személyiséggel, akartattak, és érzelmekkel is. Nyilván nem egy hangyáról van most szó. Ezt kéne elfogadnod és már is nem éreznéd magad annyira különlegesnek. Sokan s te érved alapján cselekszenek rosszul. Éld ez baj pl állat kínzások.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44660) vadászcsiga válasza r3dsnake (#44647) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Altalaban előbb a könyvet olvasva kevésbé jön be film, legalábbis nálam.

(#44661) r3dsnake válasza vadászcsiga (#44660) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, ez szinte mindig így van. Viszont így maga a történet sokkal nagyobb élményt jelent számomra (ahogy én "élem át", én képzelem el, stb.). Ha pl. a Harry Potter-t csak filmről ismerném nem lennék oda érte. A könyv esetében viszont nem hiszem, hogy valaha bármilyen irodalom felülfogja múlni azt az élményt, amit adott.
Ha a filmet látom először, el se olvastam volna. :DDD

(#44662) GALARDO


GALARDO
addikt

Jézusom! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44663) vadászcsiga válasza r3dsnake (#44661) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En kb 15 eve nem olvastam könyvet, illetve a Jobs könyvet azt kész. Ja meg a Slashről irt önéletrajzi könyvet pár éve. Egyszerűen nincs türelmem hozzá.

Galardo
Itt vagyok mondjad :D

[ Szerkesztve ]

(#44664) Xero válasza GALARDO (#44662) üzenetére


Xero
nagyúr

Sok a tájékozatlan ember aki okosnak akar tűnni. Röhejes...

(#44665) mondomén válasza GALARDO (#44662) üzenetére


mondomén
őstag

Nem tudom jimmy-nek ezek a videói megrendezettek e, de ha nem, akkor az fasza. A Szíriás videó is érdekes.[link] :)

(#44666) icecave válasza vadászcsiga (#44651) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi, kipróbálom.

HarryPotter: Igen, mert így azt adok hozzá, amit akarok, nem előre összeállított cucc lesz, tejporral, meg minden nyavajával. Biztos finom, de ha pl. nem ihatok tejet, vagy nem eszem cukrot, akkor necces ilyenekkel bajlódni. Ha az egyszer összekeveri, én már szét nem választom :D

(#44667) HarryPotter válasza r3dsnake (#44661) üzenetére


HarryPotter
őstag

ritkán értek veled egyet ízlésbeli dolgokban, de a Harry Potter-ben teljes az összhang ;)
és igen, a könyv ezerszer jobb a filmnél, pedig a HP filmek sem rosszak, de közelébe sem jönnek a könyvnek.
Icecave: a kapszulában az én esetemben csak kávé van, semmi egyéb.
Vadászcsiga: az illy valóban tömegtermék, nem kézműves kávé. Őszintén szólva nekem a kézműveskávék az illy-hez képest nem tudnak több vagy jobb ízt adni, egyszerűen nem érzékelem a különbséget. Ez persze lehet hogy azért van, mert - ahogy Pelikán elvtárs is megmondta - "ideológiailag nem vagyok elég képzett..."

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44668) r3dsnake válasza HarryPotter (#44667) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem is gondoltam, hogy szereted a Harry Pottert. Meglepett.

;]

(#44669) korpicschess válasza HarryPotter (#44667) üzenetére


korpicschess
veterán

Igazad van, tényleg jók a könyvek, de az utolsó film elég látványosra sikerült. :) Na meg mindet láttam azthiszem moziba, de a 2-ben és 3-ban nem vagyok teljesen biztos. Az 5 volt ami elég gyengus.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44670) HarryPotter válasza r3dsnake (#44668) üzenetére


HarryPotter
őstag

valóban, nem magától értetődő :DDD

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44671) blokad


blokad
senior tag

Az mellékes, hogy a kemény 0,99$-t kifizetném röhögve, ezen nem múlik, pláne, hogy még volt 4 hónap vissza, de ha ilyenkor kapok egy ilyen üzenetet és nem azt, hogy fizessél itt meg ott, hogy használni tudd, akkor ha akarnék se tudnék fizetni, pedig ez tényleg egy olyan szolgáltatás, ami megéri a dollárját.

(#44672) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

:DD

(#44673) mondomén


mondomén
őstag

Friday the 13 prank
Az csinálta aki a miami zombie prank-et is. Kár, hogy ezt már nem a gettóban vette fel, izgisebb lenne.:D

(#44674) bigdady válasza vadászcsiga (#44651) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem eddig kotyogósban Frei kenyai kávéja izlett a legjobban. Csak ajánlani tudom. :K helyben darálják.

[ Szerkesztve ]

(#44675) bigdady válasza Kommy (#25009) üzenetére


bigdady
nagyúr

Tegnap óta nem megy a phupper nálam. Hardverapro frissítés kinyírta?

(#44676) icecave válasza bigdady (#44675) üzenetére


icecave
nagyúr

(#44677) bigdady válasza icecave (#44676) üzenetére


bigdady
nagyúr

:Y :O

(#44678) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Vargalex fw-ről hogy lehet visszamenni gyarira lucin belül? Backup/flash firmware alatt betalozom neki es kész?

Nem kicsit. Ugy érzem magam mintha androidot buherálnék. Nincs nekem erre idom :W

Itt ülök előtte es próbálok rájönni hogy lehetne wifit kicsiholni.

[ Szerkesztve ]

(#44679) bigdady válasza vadászcsiga (#44678) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szenvedsz vele mi?

(#44680) korpicschess válasza vadászcsiga (#44678) üzenetére


korpicschess
veterán

szarandroid

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44681) bigdady válasza vadászcsiga (#44678) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én szóltam (looser :DDD ;) )

(#44682) vadászcsiga válasza bigdady (#44681) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megerdemlem

(#44683) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#44678) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Viszaraktam a gyári fw-t.

Xero csak azt felejtette el közölni hogy 10 év masszív infomatikus gyakorlat nem árt ehhez a vargalex izéhez. Nagyon pipa vagyok, ráment a délutánom :W

Megyek lelazítok egy kis mosogatással

[ Szerkesztve ]

(#44684) madgie válasza vadászcsiga (#44683) üzenetére


madgie
titán

Mondtuk, hogy ne vegyél tépélinket ;] :DDD

(#44685) vadászcsiga válasza madgie (#44684) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Holnap még visszavihetem ;]
Egyébként nincs vele gond, ha sikerül az usb portokkal valamit kezdenem (háttértár stb) akkor jó lesz ez csak még nem volt időm vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#44686) Zjunior


Zjunior
veterán

Nem enged hírdetni az apró!
Kell valakinek 5C most mert akkor rendelek UK-ból!
Árat beszélünk pü.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44687) Xero válasza vadászcsiga (#44683) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha nyitsz rajta ssh-t kifele és nem vagy félős beconfigolom én Neked holnap. Ezen ne múljon. Igen ilyet is tud. :P

(#44688) vadászcsiga válasza Xero (#44687) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hétvége? Holnap reggel elmegyek és csak késő este érek haza

[ Szerkesztve ]

(#44689) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Volt már valakinek hasonló?
köpönyeg érdekessége

(#44690) Zjunior válasza b4zsi- (#44689) üzenetére


Zjunior
veterán

Mikor nem frissit!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44691) r3dsnake válasza Xero (#44687) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ma esett össze a NAS-om partíciós táblája openwrt-n. SSH-ból toltam neki e2fsck-t, az meg kifagyasztotta. Úgyhogy most szedek live linux iso-t hátha onnan még életre keltem. Remélem elúszott 500giga cuccom. Meg egyébként is szarnap.

(#44692) DanielK válasza vadászcsiga (#44685) üzenetére


DanielK
addikt

vettél volna ciscot vagy linksyst. az alapból jó, nem kell semmi hackelgetés. :)
amióta megvan a linksys routerem, azóta csak áramszünetkor volt újraindítva. :P

(#44693) madgie válasza DanielK (#44692) üzenetére


madgie
titán

Nekem meg hetente...

(#44694) kali válasza DanielK (#44692) üzenetére


kali
legenda

az a linksys még biztos cisco, de mióta belkin...
mostanság több újabb szériás tp-link kell az emberekenek, mint linksys, és nem csak az árazás miatt.

(#44695) icecave


icecave
nagyúr

Eszembe jutott a másik kérdés, ami kv-hoz (is) csatlakozik. Van a "One euro market". Bár nem akkora a választék, mint egy tescoban, vagy Intersparban, mégis, amik vannak, sokkal olcsóbbak. Pl. maradjunk a Segafredo vagy lavazza kávénál. Intersparban 800-1000 ft, az elsőnek említettben meg 550-700. Ezek akkor hamis termékek (bár nem tudom, egyáltalán árulhatnak-e olyat), vagy csak megkerülik az adót valahogy és azért olcsó? Tudja ezt valaki olyan is, aki nem csak találgat, mint én?

(#44696) vadászcsiga válasza DanielK (#44692) üzenetére


vadászcsiga
félisten

40k-ért? Az baszott volna be, ez a 16 is sok volt. Egyébként ne rugozzatok "ezen a vettél volna mást" mert műszakilag semmi baja ennek a tplinknek sem es gyári fw-vel is jól használható ilyen szinten amin én vagyok

(#44697) madgie válasza vadászcsiga (#44696) üzenetére


madgie
titán

Örülj neki... én akármilyen routert veszek, hetente-kéthetente minimum egyszer ledobja az ékszíjat, csak az áramtalanítás segít rajta.

Peches vagyok :D (vagy szegény? )

(#44698) bigdady válasza icecave (#44695) üzenetére


bigdady
nagyúr

sima árrés különbség. Egyik 50 Ft-ot szed rajta másik 250-et

(#44697) madgie Asus-od volt már? Nekem csak az vált be

[ Szerkesztve ]

(#44699) Xero válasza vadászcsiga (#44688) üzenetére


Xero
nagyúr

Ok. :)

(#44692) DanielK: A baj az, hogy home vonalon elkurvultak. Hozzá sem szagolnak a régi minőséghez.

[ Szerkesztve ]

(#44700) DanielK válasza Xero (#44699) üzenetére


DanielK
addikt

Lehet, de ezzel az EA2700-zal nagyon jól elvagyok. Egy bajom van vele: a mac mini valamiért lassú 5GHz-en. Persze nem a router hibája, mert minden más tökéletes azon a sávon....

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.