Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144001)



őstag

Hol vagy cica? Láttam ma egy KTM Chronos-t, nagyon ott van. Elől telo, tárcsa fékek , ilyen jó szarv kormány még nem fogtam. 7 kg-nál nem volt több szerintem karbon vazas. Robosztus és pille könnyű , gondoltam 200k-t még használtan is adnák érte . Rákerestem a neten, 800.000Ft. :W

[ Szerkesztve ]

(#144002) B-L-A-C-K válasza (#143999) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez oké, de ha most kellene vennünk nem 24-et kell beleraknunk...

(#144003) válasza Totheground (#143987) üzenetére



őstag

Más

Műszaki cikkek iszonyú drágák Japánban . Ezért nincs is sokmindennek exportja.

(#144004) r3dsnake válasza (#144003) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pont ott a legolcsóbb az Apple.

(#144005) Mister_X válasza r3dsnake (#144004) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sőt, még szállítással, vámmal és áfakülönbözettel is a magyar ár alatt marad minden bőséggel. Ha meg elfér a bőröndben (gy.k.: nem vámoltatod meg), akkor meg pláne biznisz. Kontra, hogy iPhone-okon a kamera zárhangja nem kikapcsolható ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#144006) r3dsnake válasza Mister_X (#144005) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Totheground azt írta múltkor van rá megoldás.

(#144007) Totheground válasza r3dsnake (#144006) üzenetére


Totheground
addikt

Biztos én voltam? Mert az egyetlen megoldás az, ha valahogy más orszagbeli firmwire-t flashelsz rá, az meg elég zűrös.
Viszont ha a live photo be van kapcsolva, egész más a hang és sokkal halkabb (alig hallható).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#144008) madgie


madgie
titán

Nyomom a fécbúkkot, playersroom akció, tízesért vannak tök jó Converse tornacsukák, egy piros, egy kék, kosár,jajjdejó... csak playersclub kártyával ennyi :D Nincs itt valakinek olyan?

(#144009) szekra válasza madgie (#144008) üzenetére


szekra
őstag

Személyesen ott kell lenni a kártya tulajdonosnak, ha találsz is valakit.

(#144010) madgie válasza szekra (#144009) üzenetére


madgie
titán

Netes rendelésnél is lehet használni, azt írja az oldal. Jó, fényképes igazolvánnyal, ami lol :D

(#144011) -secret- válasza madgie (#144008) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van egy klasszikus fekete hússzó szárú konverzem, egyszer sem volt rajtam. Mekkora lábad van?

Burkolt hirdetés. :D

[ Szerkesztve ]

(#144012) madgie válasza -secret- (#144011) üzenetére


madgie
titán

All star II-t szeretem, abban eszméletlen kényelmes a Nike-Converse talpbetét.

(#144013) mondomén válasza madgie (#144012) üzenetére


mondomén
őstag

Fuji kerdes. Portrera milyen uveget javasolnal? 1. Ha szolid a budzse 2. Ha kevesbe szolid :D 56 1.2 neztem, de izzaszto ara van.

Ujra nekiugranek a fotozasnak (sulival egybekotve), most kutatom, hogy milyen rendszerbe invesztaljak. Volt fujim, arra hajlok. :) Kene nagylato utcara (kit 16 os vegge pont jo volt), illetve kell egy portrera. Sony a7 is szimpi, de akkor meg obira nem marad :D Nehez...

[ Szerkesztve ]

(#144014) nofi válasza madgie (#144008) üzenetére


nofi
őstag

Mióta bevezették a Playersroom kártyát nem veszek ott semmit. Előre jattoljak le nekik évente, háthogyne, pofám leszakad :N

Xbox GT: nozsolt

(#144015) -secret- válasza (#143990) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

;]

(#144016) B-L-A-C-K válasza nofi (#144014) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aki évente vesz ott 2 cipőt, már megéri a kártyáért fizetni.

(#144017) madgie válasza mondomén (#144013) üzenetére


madgie
titán

Az új XF 50/2 éles, gyors, mint a fene. Persze nem 56/1.2 szintű háttérmosást tud, de általános portréra nagyon is jó :)

(#144018) Mister_X válasza r3dsnake (#144006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként whatever kategória nálam a zárhang, nem szokásom sunyiban fotózni, akinek meg rossz a lelkiismerete, az vessen magára (igen, be van kapcsolva a zárhang).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#144019) radi8tor válasza (#143999) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez az egyik, a másik meg hogy nem biztos hogy megveszik 20 milkáért a panelt. Bár kínaiakból minden kitelik.

⭐ Stella

(#144020) nofi válasza B-L-A-C-K (#144016) üzenetére


nofi
őstag

Ez tiszta sor, de akkor is pofátlanság szerintem kártyához kötni. Jellemzően utcai, ill. sportcipőik vannak, nekem ez a kínálat kevés. Munkába már egyre inkább elegáns cipőt hordok, ha túrázok akkor nem épp a Playersroom az ideális bakancslelőhely és mondjuk a futáshoz, rendszeres sporthoz sem innen veszek cipőt, tehát jó esetben évente 1x tévedtem az oldalukra. Gondolom itt mondanom sem kell, hogy minimális utánjárással a legtöbb cipőt egyébként megtalálod hasonló, vagy olcsóbb áron.

madgie
Gondolom készletkisöprésben maradt egy 44-es meg egy 45-ös, hagyjuk :P

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#144021) madgie válasza nofi (#144020) üzenetére


madgie
titán

Találj nekem akkor All Star II-es Converse-eket 10 ezerért :D

Mindből volt több méret, amit néztem, rám való is (pedig a 42-es hamar el szokott fogyni)

[ Szerkesztve ]

(#144022) GALARDO


GALARDO
addikt

Bankba se rakok többet pénzt, 50k-ért kivehettem a megtakarított pénzemet. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144023) -secret- válasza GALARDO (#144022) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez ilyen sajnos. Ha kell nem hirtelen több pénz inkább odamegyek 10 automatához és mindegyikből kiveszek amennyit lehet, úgy is olcsóbb mint bent az ügyintézőknél. :U

[ Szerkesztve ]

(#144024) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

1560Ft-ot megért a kettő...:)

-secret-: Asszony még pulya korában csináltatta az ő számláját, olyan hogy se automatánál, se bankba nem von le semmit akárhányszor, akármennyit veszel fel.

[ Szerkesztve ]

(#144025) GALARDO válasza -secret- (#144023) üzenetére


GALARDO
addikt

Én maradok a párnámnál. :))

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144026) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#144025) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mit veszel (ha publikus)? 50 ezret ha levon az már több milla.

[ Szerkesztve ]

(#144027) -secret- válasza B-L-A-C-K (#144024) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Holennyi? :D

[ Szerkesztve ]

(#144028) B-L-A-C-K válasza -secret- (#144027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kuponos ez is, asszonynak is csináltattam, csak nem tudtam mit venni, tartalékba ez mindig jól jön.

Vicc amúgy ez a bank, lekötöd a pénzed tegyük fel egy évre (pár millát), kiveszed, és többet levon mint amennyit hozott... :N

[ Szerkesztve ]

(#144029) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még jó, hogy nekem szupernulla számlám van.

⭐ Stella

(#144030) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#144026) üzenetére


GALARDO
addikt

Kocsit veszek, de nem kell akkora összegre gondolni, csak a kedves állam miatt lett ennyi.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144031) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így hogy mondod az van neki is, szupernulla, annak idején hülye voltam nem olyat csináltattam én is.

(#144032) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#144028) üzenetére


nitro16
senior tag

Ezért nem kell lekötni a pénzt mert semmi értelme..
Ha van az embernek megtakarított pénze amire ideiglenesen nincs szüksége akkor be kell fektetni.

(#144033) GALARDO válasza nitro16 (#144032) üzenetére


GALARDO
addikt

Így igaz, többet bank közelébe nem viszem a pénzemet.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144034) B-L-A-C-K válasza nitro16 (#144032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez oké, de befektetésnek pl ingatlant lehet normálisan, az meg ugye nem pár milla, akinek 500 ezer vagy pár millája van max seftelgetni tud vele.

(#144035) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#144028) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én most 2m-es lightning kábel rendeltem be, egy szövet microusb kábellel. Így kerek tizes. Így már lesz 4 eredeti lightning-om, egy darabig elvagyok.

(#144036) -secret- válasza r3dsnake (#144035) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

JBL hangszóró lehetne már. :U

(#144037) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#144035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gyári kábelt én nem is használok, otthon van már vagy 3 elrakva de utálom, ezt használom azóta is, hibátlan.

Most nézem a cég név már megváltozott nem Bastec hanem Topk, bár gondolom ugyan az minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#144038) madgie válasza B-L-A-C-K (#144037) üzenetére


madgie
titán

Lehet csak beképzelem, de érzésre nekem az iPad-et lassabban töltötte egy a “farmerkábel” :D

(#144039) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#144034) üzenetére


nitro16
senior tag

Nyilván ha nagyobbat akar szakítani az ember több pénz kell de kisebb összegekkel is lehet "könnyen pénzt szerezni". Pl: Rendszeresen veszek befektetési aranyérméket meg olyat is aminek nagy a numizmatikai értéke.
Van pár olyan beszerzőm akik jóval az érték alatt beszerzik külföldről, ami olyan megveszem és mindjárt adom tovább. Ez egy 200-240k érménél 2 hét alatt kb elmegy és függ attól is milyen de ekkora összegnél 40-60k haszon általában mindig van. És szinte semmi munkával nem jár nekem az egész.
És akkor még szántalan más lehetőség van, csak nyitottnak kell lenni. Persze kapcsolatok jó ha vannak....

(#144040) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Délután-esti programom meg is van, fürdőkád csaptelep csere (mosdónál is le lett cserélve erre a típusúra, és még ilyen ronda régi volt a kádnál)...

Kérdés: Körbe ki akarom cserélni a csempe és kád közötti szilikon réteget, ezt mivel érdemes felszedni legegyszerűbben? Csinált már ilyet valaki?

madgie: Nem mértem, de érzésre nekem kb ugyan az lehet,

nitro16: Akkor ezekkel több milliót keresel gondolom ha így pörög, grat, nekem még szezonban tippmixel se jön össze ennyi tisztán havi szinten lebontva.

[ Szerkesztve ]

(#144041) agabe válasza nitro16 (#144039) üzenetére


agabe
addikt

Amit te mondasz ahhoz kapcsolat kell, amit meg pl. B-L-A-C-K csinál a tippmix-el ahhoz sok tapasztalat, gyakorlat és idő is, de már a gyakorlat megszerzése is sok idő (gondolom), és ha mondjuk valakinek nem áll rá az agya, meg nem érdekli akkor nem fog tudni vele foglalkozni.
Lehet sok mindennel próbálkozni van ami jól is teljesít, de vagy a fentiek, vagy még egyebek kellenek hozzá mert különben bárki csinálhatná.

(#144042) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144040) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én szikével kapartam le (illetve annak csere pengéjével). Párszor már cseréltem.

⭐ Stella

(#144043) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom nem 2 perc így, azt hittem valami spéci cucc ezekhez.

(#144044) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144043) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van rá megoldás, de én olyat biztos nem használnék.

⭐ Stella

(#144045) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#144040) üzenetére


nitro16
senior tag

Lehet vele keresni, nyilván itt is sok mindentől függ azért. Meg hát ja idő szűkébe vagyok mindig de gondolom ezzel más is így van. Mindig van ami elveszi a másiktól az időt.

agabe Nekem se magától lettek a kapcsolatok elhiheted.... a lehetőség mindenki előtt ott van csak élni kell vele. Néha elég egy teljesen idegennek egy gesztus és már van egy jó kapcsoaltod jártam már így is, sose lehet tudni ki a másik. Ilyenkor mindig eszembe jut amikor mondják a pénz nem boldogít az lehet de amit rajta veszel illetve általa eljutsz stb az igen.

[ Szerkesztve ]

(#144046) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez jól hangzik, miért nem használnál?

nitro16: Nekem ez olyan furcsán hangzik, előbb írod kevés idő ráfordításával tudsz keresni tisztán 40-60 ezret, most meg azt mondod kb erre nincs időd. Na most ha ha én tudom tisztán megtudok keresni valamivel kevés idő alatt ennyi pénzt, biztos leszarok mindent, és csak erre összpontosítok. De tudom emögött nem ez áll, hanem ilyen max héba-hóba van neked, és rosszul adtad elő... :P

[ Szerkesztve ]

(#144047) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert nem egészséges.

⭐ Stella

(#144048) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144047) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt most nem értem...Mi? Ez a műanyag kés, amit fél óráig fogsz?

(#144049) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#144048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a harmadik opció. Az első kettő vegyi.
Kést sosem kerestem rá mivel van itthon sok pengém.

⭐ Stella

(#144050) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#144049) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a 3.-ra gondoltam, szépen felszedné szerintem, csak ma már esélytelen beszerezni....:/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.