Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45651) vadászcsiga válasza joey04 (#45650) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak hülyúlök

(#45652) joey04 válasza Cyberpunk (#45649) üzenetére


joey04
titán

no és a kijelzőméretet megszoktad egyébként?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45653) Cyberpunk válasza joey04 (#45652) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Magasságra jó, de szélességre lehetne egy kicsit szélesebb. 16:10-es képaránnyal jó is lenne szerintem. Ja mára már megszoktam. Ugyan úgy netezek rajta, persze valamivel többet kell zoomolni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45654) MattM


MattM
tag

Sziasztok! Szerintetek az i5S magyarországi megjelenésekor kb. mennyire fog lemenni egy használt i5-ös ára?

(#45655) B-L-A-C-K válasza MattM (#45654) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem semmivel. Majd talán fél év múlva...Ha 130 lenne az 5S akkor lemenne, de 200 ezer felett lesz...

(#45656) Cyberpunk válasza MattM (#45654) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szvsz szerintem erre ne nagyon várj. Használt piacra sem nagyon lesz hatással még. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45657) Bling95


Bling95
őstag

egyszercsak elment minden app a telefonomról kiirta hogy restore not completed vagy valami ilyesmit és most elvannak szürkülve az ikonok , mitől lehet?

(#45658) Tibee86 válasza Bling95 (#45657) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindezt csak úgy zsebből kikapva?

(#45659) Bling95 válasza Tibee86 (#45658) üzenetére


Bling95
őstag

lemerülés után ujraindítva

2-3 napja már dobálja fel hogy vmit akar cloudból visszatölteni, csak mindig akkor hozta ki amikor nemvolt wifi közelben

[ Szerkesztve ]

(#45660) Tibee86 válasza Bling95 (#45659) üzenetére


Tibee86
veterán

Az komoly. :F Ötletem sincs sajnos. Írd be szakmaiba, Kommy hátha tudja a megoldást.

(#45661) Kommy válasza Bling95 (#45659) üzenetére


Kommy
veterán

Menj bele a Settings / icloud-ba és fogadd el az új szerződési feltételeket.

[ Szerkesztve ]

(#45662) Bling95 válasza Kommy (#45661) üzenetére


Bling95
őstag

köszi megnézem :)

(#45663) agabe válasza MattM (#45654) üzenetére


agabe
addikt

En azt mondom, hogy 2-3 honap mulva (amikor mar itthon is tuti kaphato az 5S es lesz par hasznalt elado), mar lemegy valamennyivel (akar elotte is lesz egy panik azok kozott akik akarjak majd az ujat, es gyorsan meg akarnak szabadulni elotte a soma 5-ostol)...120 korulre gondolom a normal allapotu jopar honap garival rendelkezo peladanyok arat, aztan januar - februar kornyeken tovabb csokkenve 110-re siman lemegy (akkor mar 5S-t is lehet kapni 170 korul hasznaltban de szep, dobozos garis peldanyokat termeszetesen).
Aztan lehet mashogy lesz, de az biztos, hogy idovel egyre olcsobb lesz.
Ez persze a legolcsobb 16gigas verziora vonatkozik.
A szolgaltatos, meg a gari nelkuli keszulekekt nem tudom, de azokkal nem foglalkoznek.

[ Szerkesztve ]

(#45664) B-L-A-C-K válasza agabe (#45663) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nézd meg a 4S-t még mindig 80-90-ért eladható, és fele olyan teljesítményű mint az i5... Szerintem ha esik is az i5 ára nagyon minimálisan, már csak azért is ugye mivel semmivel sem gyengébb mint az 5C azok meg értelemszerűen tartani fogják az árukat, így az i5 is...Vagyis nekem ez a gondolatmenetem erről...

[ Szerkesztve ]

(#45665) Malachi


Malachi
addikt

elsétáltunk ma egy XMS öö, izé iStyle előtt, mondom ugorjunk már be, megnézni azt a 7-est, mert barátnőm még képen sem látta, én meg meg akartam tapizni.

ő már telepíti. :D

én nem. újabb hisztim tárgya: miért vakító fehér minden menü? eeehh... :(

(#45666) Bling95 válasza Malachi (#45665) üzenetére


Bling95
őstag

jobb mint az androidos fekete :D

(#45667) Cyberpunk válasza Bling95 (#45666) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott még ennyi egységesség sincsen. Alap kék Holo témán sem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45668) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az i4-t szeretném lecserélni egy ipadra. Szerintetek érdemes még ipad 2-t venni vagy minimum a 3-ast célozzam meg? Vásárlásnál mire kell figyelni (használt) itt ugye nincs letiltás, de van más amivel az embert áttudják vágni?

(#45669) Cyberpunk válasza b4zsi- (#45668) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát a kijelző miatt én minimum 3-ban gondolkodnék ma már.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45670) GALARDO


GALARDO
addikt

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45671) vadászcsiga válasza Malachi (#45665) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert ott nekik milyen eszközükön van 7-es?

Galardo
Legjobb, i4: - Ocsmány az új dizájn :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45672) Malachi válasza vadászcsiga (#45671) üzenetére


Malachi
addikt

i5. mondjuk ez a bolt sose volt XMS, de én már nem tudom követni ezt a nagy fúziót... :)

(#45673) GALARDO válasza vadászcsiga (#45671) üzenetére


GALARDO
addikt

Nagyon komoly érvek, igazi szakértő. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45674) vadászcsiga válasza Malachi (#45672) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most akkor árulnak telefont vagy nem? Nem vagyok már képben

(#45675) jozsi252 válasza vadászcsiga (#45674) üzenetére


jozsi252
veterán

iStyle eddig is árult iPhone-t viszont csak UK töltővel. Most hogy kifutó lesz az i5 így rendeltek 1 nagy mennyiséget, és van mindenhol raktáron.

iPhone 13 Pro Max

(#45676) Malachi válasza vadászcsiga (#45674) üzenetére


Malachi
addikt

háát, mindenféle volt kitéve, mondjuk árakat nem láttam. elvileg az iStyle árult eddig is, de ezt tényleg nem tudom, az életben most jártam bent először.

(#45677) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#45678) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Találtam egy érdekes iOS7 bugot. Ha gyorsan elhúzom jobbra a lockscreent, majd rögtön vissza balra, akkor a főképernyő hátterét rakja be a lockscreen háttere helyett.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#45679) GALARDO válasza Mela Kehes (#45678) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem egy ilyen bug van, ráfog férni az a javítócsomag.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45680) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

És nekem is megvan...:)

(#45681) joey04 válasza B-L-A-C-K (#45680) üzenetére


joey04
titán

nem most akarsz htc-t venni? :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45682) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45680) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi ez 5 vagy S? közben rájöttem, i5

[ Szerkesztve ]

(#45683) B-L-A-C-K válasza joey04 (#45681) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megnyomogattam mind2t (Galaxy S4, HTC ONE), de nem tudtam magamat rávenni hogy megvegyem...

(#45684) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#45682) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Direkt egy kis megtévesztésnek szántam, azért is raktam ki, de úgy láttam egyből lebuktam...:D

(#45685) joey04 válasza B-L-A-C-K (#45683) üzenetére


joey04
titán

pedig még ma láttam az aprón hogy keresed. melyik jött be jobban amúgy?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45686) Blaise válasza B-L-A-C-K (#45680) üzenetére


Blaise
veterán

Hol vetted?

(#45687) B-L-A-C-K válasza Blaise (#45686) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt vettem, vodás most jött vissza gariból zsír új, + egy 3-5 ezer forintos tokot is kaptam hozzá. 20.-tól 1 év garis, + 1 év biztosítás is van rajta. Nem vettem túl olcsón ezt, de nem is vettem drágán 116 ezer volt.

joey20: Igazából egyik sem fogott meg, a rendszer nem olyan gördülékeny mint az ios, lehet régen láttam androidot, de nekem nagyon nem jött már be. Talán a HTC jobb valamivel mert szebb, illetve a fogása is minőségibb, viszont a kamerája észrevehetően jobb volt az S4-nek.

Na most nagy dilemmába vagyok, mert az i5-ön még IOS6-an, nem tudom frissítsem e...A sim kártyát meg kellett vágnom mivel ugye 4S után csak mikro sim volt, véletlenül kicsit több részt vágtam le, de így is elfogatta...:D

(#45688) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#45687) üzenetére


GALARDO
addikt

A One, már van olyan gördülékeny. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45689) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#45688) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fél óráig biztos nyomogattam, tényleg szép és jó, de valahogy az android már nem tetszik, sokat gondolkodtam de egyszerűen nem tudtam rávenni magam. Na meg kicsit nekem már nagy volt. Jó lesz ez most vagy fél évig, majd utána lehet váltok valami másra...

(#45690) manchester85 válasza B-L-A-C-K (#45687) üzenetére


manchester85
addikt

116, és szinte vadi új? Szerintem az tök jo ár. Az a helyzet, hogy a használt piaci árak messze nem emelkednek ugy, ahogy az új árak, magyarul eladásnál is csak nő a bukó a készülékeken az első vevo szamara. Nevetséges az egesz.

i6 Silver

(#45691) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#45690) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem szinte hanem vadi új, tegnap jött vissza a garanciából, én húztam le róla a fóliát. Azért vettem meg mert az 5S/5C árakat nem ennyire vártam, így szerintem ezt fél év múlva 90-100 ért is simán még eladhatom ha akarom.

(#45692) mondomén válasza B-L-A-C-K (#45691) üzenetére


mondomén
őstag

Ez krva jo ar. De huseg gondolom van rajta, nem?

(#45693) B-L-A-C-K válasza mondomén (#45692) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van, de akitől vettem tudom hogy eszébe se jut hogy ne fizesse (persze ettől függetlenül bármi lehet), meg egy 2 oldalas szerződést is írattam, igaz ezzel se érek semmit, de megnézem azért kitől mit veszek, és biztos vagyok benne nem lesz gond vele.

(#45694) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Megnéztem a használt T-s 4S árakat, 78-80 ezerért mennek, ennyi, vagy felületesen néztem?

(#45695) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#45694) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

70-90 inkább, állapottól tartozékoktól függően.

Amúgy akkora vicc szerintem hogy bent hagyta az apple a 4S-t 8gb-os változattal...

(#45696) Onderon válasza B-L-A-C-K (#45695) üzenetére


Onderon
senior tag

miért? ezt régóta így csinálja.

(#45697) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45695) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát nem mindegy hogy melyikhez van közelebb. Milyen tartozékra gondolsz a gyarin kívül?

[ Szerkesztve ]

(#45698) manchester85 válasza Onderon (#45696) üzenetére


manchester85
addikt

Inkabb azzal van itt a gond, hogy 8 gigával hagyta benn. Mondjuk eddig en nagyon kiálltam a "8 gigával is lehet telefont használni" álláspont mellett, de most mar iOS 7-tel kevésnek erzem. Főleg, hogy a 4S volt az első modell, amelyik megmaradt 16GB, mikor jött az újabb. Erre most megis csak lebutitjak a tarhelyet... Többet rombol mostanában az Apple, mint amennyit épít. iPhone 5 plasztik lett, a 4S 8 gigás.

i6 Silver

(#45699) B-L-A-C-K válasza Onderon (#45696) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4S-t ugye minimum 16GB-al lehetett kapni (vagyis úgy tudta), és most 8 GB-ra lecsökkentette, nem tudtam ilyenkor ez a szokás, erre is írtam vicces.

vadászcsiga: A gyári tartozékokon kívül, én pl elég sok mindent adtam hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#45700) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem látom miket adtál hozzá mert a hardverapro nem túl acélos még.
Ez az 1 Ft-os ár tudatos vagy nem? Hamarabb megjön ra a vevő így?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.