Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165001) whitezo88 válasza Gergőke88 (#164998) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Inkabb nem irom le mennyi penz ment el az evek alatt az enyemre. Minden muanyag es gumi cso, illetve minden elso futomu mar legalabb egyszer csere volt. A viztartalyt most csereltettem harmadszorra mert menet kozben durrant el.

(#165002) lugosi válasza whitezo88 (#165001) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem csak egy lenézett francia autóm van, amiben pár éve egy akkut kellett cserélni meg egyszer valami szelepet tisztítani. Így mentünk el vele eddig 130e km-t, más gondja nem volt*. De hát az csak egy vacak francia autó ami a közhiedelem szerint nem megbízható, bezzeg a német autók.

*természetesen a kötelező szerviz szerinti cserék megvoltak annak ellenére hogy már nem kötelező, nem garanciás az autó.

[ Szerkesztve ]

(#165003) whitezo88 válasza lugosi (#165002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hany eves? Enyem 99es es most 291e van az oraban. Sajnos sok a hutescso, konyokcsatlakozo, es mivel ez az 1.9es benzinmotor 100 fok felett keringeti a vizet van megterheles. Az elso futomu csak siman kenyes mert nem puha es a gombfejeket szetbarmolja a magyar kozut.

(#165004) Gsx-rr válasza Gergőke88 (#164998) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Blacktol uzletpolitikajat ismerve minimum ennyi volt, mert o 1m-ert vette. :D

(#165005) Gergőke88 válasza GALARDO (#164994) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ma megint megnéztem :D
Tetszik, lehet beprobalom.
Aztán max továbbadom....

(#165006) ittakary válasza odrif (#164996) üzenetére


ittakary
nagyúr

318ci (2000)

1.4M-ért hirdette volna meg használtautón BLACK ha nem adja nekem

[ Szerkesztve ]

(#165007) lugosi válasza whitezo88 (#165003) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

8 éves.

(#165008) Gsx-rr válasza ittakary (#165006) üzenetére


Gsx-rr
veterán

:D :D

(#165009) ittakary válasza Gsx-rr (#165008) üzenetére


ittakary
nagyúr

jó te nagyon nagy jampi vagy te feleennyiért tudnál venni kétszer ekkorát gondolom :D

amúgy lehet röhögni, de simán elvitték volna...

(#165010) icecave válasza Gergőke88 (#165005) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is épp onnan jövök, nagyon virsli a Note - omhoz képest egymás mellé rakva. Csak megerősített hogy egyelőre nincs ellenfele Samsungomnak.

(#165011) madgie válasza icecave (#165010) üzenetére


madgie
titán

Virsli? Mármint hosszúkás? Szerintem sokkal szebb, mint a nóta, mondjuk nekem az a ceruzás bohóckodás sose tetszett, olyan kétezres évek eleji PDA utánérzés :D

(#165012) Gsx-rr válasza ittakary (#165009) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Gondold ezt te! Pont annyit er amennyiert o vette!
De menj at a Bmw topicba es kerdezz ra. Alap motor full fapad! Tobbet nem er!

[ Szerkesztve ]

(#165013) ittakary válasza Gsx-rr (#165012) üzenetére


ittakary
nagyúr

miért mennék a BMW topikba? benéztem oda mielőtt megvettem volna, érdekes az a topik és annak lakói:

- jampik akik a 20-30millió alatti kocsikat köpködik, tehát a gazdagfiúk
- boyracerek akik matricázással és sportkipufogó meg felni vásárlással kezdik az autóvásárlást
- azok akik 200 LE alatt fapadnak hívják az autókat
stb stb

pont leszarom a BMW topikot és a véleményüket, elhiheted :D

ha lesz kérdésem fogok menni oda, de csak akkor ha végső kétségbeesésben máshol nem kaptam választ, utolsó lehetőségként megkérdezem ott...

[ Szerkesztve ]

(#165014) Gsx-rr válasza ittakary (#165013) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez 1.3 es alkudhato!

M Packett kicsit tobb extraval!
Tehat vicces lenne azert az autoert 1.4

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/bmw/318/bmw_318ci_m_packet-12814856

(#165015) Gergőke88 válasza Gsx-rr (#165014) üzenetére


Gergőke88
addikt

Egyébként mi közöd hozza, hogy mennyit fizetett érte?
Az megvan, hogy Black vett rá új gumikat is?
Első autója, tetszik neki (nekem is), szerintem jól járt vele.

(#165016) ittakary válasza Gsx-rr (#165014) üzenetére


ittakary
nagyúr

majd biztos használtautóról fogok venni 3as BMW-t valami fuxos cigánytól :D csak nézd meg, ott a sportkipufogó, az mindent elárul... :D

kedvesen előre szólok neked: ne erőltesd magad, nem fogod rámerőltetni azt amit gondolsz, úgyhogy nyugodtan csinálj valami más értelmesebbet ma este, mert ezzel a győzködéssel csak dobod a kukába a kalóriákat

Ez az autó amit vettem, jelen állapotban csak tankolni kell, és olajat cserélni benne. Megy és kész.

Ha úgy nézzük 1 millióért vettem, és BLACKnek adtam hogy pár hónap alatt ráköltsön 2-300ezret hogy mindent megcsináljon rajta :) jelen pillanatban műszakilag 99%-os, szumma 60ezernyi javítás van rajta amit el kell végezni és szinte szalon állapotú lesz...

úgyhogy nyugodtan lehet ezt folytatni és belekötni mindenbe, csak nem érdemes

[ Szerkesztve ]

(#165017) icecave válasza madgie (#165011) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, nagyon keskeny...

Ja, nem vagyunk egyformák, ezzel nem is vitatkozom. Voltam megnézni az Xr-t is, de az valami nevetséges. X-en is baromi neccesnek találtam a vastag kávát körben, de ez valami félelmetesen gáz: [link]

(#165018) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Van valakinek tapasztalata az Adidas Terrex cipőkkel? Technikai cipők és drágák is, de nem nagyon találni véleményeket a neten.

(#165019) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Az új lakótárs :P

Nem az enyém, feleségemé...

(#165020) icecave válasza madgie (#165011) üzenetére


icecave
nagyúr

Jut eszembe "tollasdi", azért ez nem olyan,hogy állandóan használod. Viszont amikor kell, előveszed, ott van és baromi jó. Pl. utalásnál minden adatot pikk-pakk kijelölsz és rakod ba bank-appba, vagy jegyzetelsz, amikor valaki hív és le akarod írni, vagy eszedbe jut, leírod, stb. Gyorsabb, mint bepötyögni. Ennyi, nem több.

(#165021) w333 válasza Gergőke88 (#165019) üzenetére


w333
félisten

XR ? :)

(#165022) lacy86

Igen az, vastag kávák ! :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#165022) lacy86 válasza Gergőke88 (#165019) üzenetére


lacy86
addikt

Egyre jobban tetszik ez az XR!
( persze ha az 😂 )

(#165023) Gsx-rr válasza Gergőke88 (#165015) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Semmi, csak ne beszeljunk mar butasagokat, hogy annyit er amennyiert amennyiert nincs is fent ilyen evjaratu auto!

(#165024) Gergőke88 válasza lacy86 (#165022) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem jó cucc.
Magamnak is lehet veszek egyet.

(#165025) icecave válasza Gergőke88 (#165024) üzenetére


icecave
nagyúr

Most komolyan, csak engem zavar ez a brutálisan vastag káva körben? X-é sem semmi, de ez.... és mint mondtam, akkor is zavart már X-é is, amikor azt birtokoltam, szóval nem alaptalan fikázás. Azt még meg tudtam szokni nagy nehezen, de ez Xr egy vicc ilyen szempontból.

(#165026) agabe válasza Gergőke88 (#165005) üzenetére


agabe
addikt

Ha te is kiprobalod, es nem jon be szolj. Jo aron atveszem :)) :D

(#165025) icecave:
A kava nem izgat. X-en se volt vele gondom (persze ott meg keskensebb), es ahogy eloben neztem nem zavart. 8-as iphoneokig bezarolag mindegyiknek legalabb ekkora kavaja volt oldalt es alul felul meg ugye sokkal nagyobb.
Most atmenetileg egy sima 7-es huzom meg magam amig eldontom mi lesz (SE-t vettem az atmenetre, de nagyon merul pedig 95%-os az akksi, es kevesebb mint 250 ciklus van benne tavalyi istyle-os darab szoval megy szervizbe mert raadasul a bluetooth is satnya aztan majd megmondjak mi van vele), de 7-essel hasznalat kozben nincs vele igazi problemam X utan. Az SE-vel azert mar kompromisszumosabb lenne a helyzet, de meg azon is el lehet lenni siman es jo olcso.
Visszaterve a kavara...egy jobban vedo tokban (akar a gyariban) meg kevesbe venni eszre a kulonbseget. Tokkal XS is bumfordibb XR meg nem durva. Sima XS-hez kepest a kijelzo merete jobb ami kb. ellensullyozza nalam a kavat.

[ Szerkesztve ]

(#165027) Gergőke88 válasza icecave (#165025) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem nem zavaró. 7pluson is szerintem ekkora a káva. Feleségemet a notch zavarja. Viszont egyelőre le sem teszi annyira tetszik neki. Sima 7-rol váltott. Úgyhogy most azt meg is hirdettem gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#165028) agabe válasza Gergőke88 (#165027) üzenetére


agabe
addikt

Lattam a 7-es hirdetest. Jok a tokok ;)

(#165016) ittakary:
A kocsi szep, es ha jol karban volt tartva (ami mar alapbol jo lehetett ha B-L-A-C-K megvette) aztan mostanaban is foglalkozva vele az a legfontosabb hasznalt kocsinal.
Lehet az barmilyen marka ha karbantartott es idoben megkapta ami kell akkor meg sokaig lehet elvezni a jol mukodo gepezetet.

[ Szerkesztve ]

(#165029) radi8tor válasza Gergőke88 (#165019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

#GDPR

⭐ Stella

(#165030) Gergőke88 válasza radi8tor (#165029) üzenetére


Gergőke88
addikt

?

(#165031) Gergőke88 válasza agabe (#165028) üzenetére


Gergőke88
addikt

Coop Kuponnal lettek véve ;]

(#165032) agabe válasza Gergőke88 (#165031) üzenetére


agabe
addikt

Az jo olyanok nekem is vannak meg valahol. Azzal is szivesen fizetek :DDD

(#165033) icecave válasza agabe (#165026) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát jó, nem vitatkozom, az biztos, hogy ha lesz még iPhone-om, akkor nem az Xr lesz. A szívem megszakad, hogy 300-ért ilyet kell bámulni, persze akit nem zavar, annak hiába mondom. :D

Más: várom jövő heti iPad bejelentőket, hátha lesz új mini. 4-est már nem vennék, anyukámnak kellene valami hosszútávra, de eg ysima ipad nagyon nagy lenne neki, mini 4 meg már nem mai csirke. Ok, nekünk is az van, és teljesen rendben iOS 12-vel, de mindig frissítenie kell majd,hogy ne dobja be állandóan neki, hogy frissjtsen,ha lesz új szoft. A beta profilt telepítő 3utools-os megoldás is csak ideig-óráig működik.

(#165034) gyuromoj válasza Gergőke88 (#165027) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kb. nekem is ez jött le, igaz a sima 7-esemmel, (káva téma, két oldalt) de csak a képről.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#165035) .Szaki.


.Szaki.
addikt

(#165036) lacy86 válasza Gergőke88 (#165019) üzenetére


lacy86
addikt

Van mar valami velemeny? :)

(#165037) whitezo88 válasza .Szaki. (#165035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Legjobb? Nem, max a legjobb ár-érték arányú. Mondjuk MCs-t sose bírtam, iszonyat ripacs. Meg sokszor tesztnek nevezi a sima hands on videókat.

(#165038) agabe válasza whitezo88 (#165037) üzenetére


agabe
addikt

Ja, azt nem art hozzatenni, hogy ar/ertekben a legjobb.
Nem johet be mindenkinek, es aki a kb azonos hasznalhatosagi szinten felul akar pluszt iphone-bol (kijelzoben, es zoom kameraban, sot azert a +1giga ramot se felejtsuk ki) az az xs-ek kozott kell, hogy keresgeljen.
Tobb tesztelo, youtuber is mind azt mondja, hogy ar/ertekben a legjobb iphone sok ev ota, de azert az xs-ek a premium keszulekek.

Es ugye ios-en kivul is van elet. Ki mit szeretne. Nem is tul regi galaxy s9-es mar 200ezer hivatalos helyen (MM) es azert az elegge ott van

[ Szerkesztve ]

(#165039) hdanit610 válasza icecave (#165033) üzenetére


hdanit610
aktív tag

iOS12 alatt már van automatikus frissítés, ami ezt megcsinálja a felhasználó helyett, talán csak egyet kell kattintania. Egy nagy segítség pont ilyen esetekre. Az iPad mini4 még mindig eléggé jól seder a 12-vel, de azért én is kíváncsi leszek, hogy frissítik-e jövő héten. Ez a méret nagyon kényelmes, napi melóhoz kiegészítőnek nagyon jó méretű. Környezetemben többen használják i8 mellett.

(#165040) válasza ittakary (#165013) üzenetére



őstag

"pont leszarom a BMW topikot és a véleményüket"

"ha lesz kérdésem fogok menni oda"

... És nagy alázattal, miközben itt köpködöd őket, ahogy a többi olcsó János szakadt filléres több éves iPhonokkal rázza a rongyot és esélyük sincs feljebb lépni, miközben megpukkannak hogy mások 2-300k-s doroidot is megengedhetnek maguknak. Persze nekik nagyon össze megy az egojuk ha elhagyják a topikot. Itt lehet fröcsögni, kibeszélni másokat, mert kutya sem olvass ilyen topikot. Nem véletlen hogy a régi tagok közül szinte senki sincs itt, mert konfliktus kerülök a csorda szellemű gátlástalanokkal szembe. Nagyon morbid mikor innen androidos kérdést tesznek fel más helyen, és még normális válasz is kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#165041) Gergőke88 válasza (#165040) üzenetére


Gergőke88
addikt

“Nem véletlen hogy a régi tagok közül szinte senki sincs itt”
Lol :C

(#165042) Gergőke88 válasza lacy86 (#165036) üzenetére


Gergőke88
addikt

Egyelőre tetszik neki.
A gyorsasága és faceid ami nagyon tetszik neki. Ami nem, hogy az aksi 100%-ot nem látja egyből :D.
Aksira leszek nagyon kiváncsi.

(#165043) lugosi válasza icecave (#165033) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én néztem a Xr kijelzőjét üzletben, odatéve a Xs Max mellé, nem volt rosszabb a szemmel látható felbontás, azaz nem volt látható a különbség. Egyedül annyi volt látható, hogy a keskenyebb kijelző miatt alapértelmezésben kisebbek voltak a betűk egy szöveges weblapon. Ugyanazokat a cikkeket néztem végig a két telefonon, teljesen rendben volt a kijelző.

(#165044) icecave válasza lugosi (#165043) üzenetére


icecave
nagyúr

A kijelzővel semmi bajom, egyáltalán nem zavart, hogy “hú, csak lcd, meg 720p”.

Sőt, fogásra, anyagminőségre is teljesen rendben van. :K

(#165045) lugosi válasza icecave (#165044) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor nem értem, hogy mire értetted, hogy ilyet kell bámulni, tekintettel arra, hogy általában a kijelzőt szoktuk nézni.

(#165046) agabe válasza icecave (#165044) üzenetére


agabe
addikt

HA mobil hirdetesek legalabb fele (ha nem tobb) most valamilyen iphone...talan csak X-bol nincs tobb. Nagyon megszaporodtak, es idoben elegge egybeesik az xr megjelenesevel.
Persze tele van nepperhirdetessel ezert ahelyett, hogy az arak csokkennenek szintentartas van meg, de nemsokara esni fognak 8-asok foleg.

(#165045) lugosi:
A kava vastagsagara irta, hogy tul nagy.

[ Szerkesztve ]

(#165047) Gergőke88 válasza lugosi (#165045) üzenetére


Gergőke88
addikt

Körbe a fekete kávára gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#165048) Gergőke88 válasza agabe (#165046) üzenetére


Gergőke88
addikt

Egyébként érdemes meg máshol hirdetni mint itt?

[ Szerkesztve ]

(#165049) icecave válasza lugosi (#165045) üzenetére


icecave
nagyúr

A bazivastag kávát körben. Számomra nagyon zavaró és elfogadhatatlan, de elfogadom, ha mást nem zavar. Engem nagyon. Egyszerűen bazárinak hat az egész, mintha egy rosszul sikerült másolat lenne.

[ Szerkesztve ]

(#165050) agabe válasza Gergőke88 (#165048) üzenetére


agabe
addikt

jofogason jobban elmennek a cuccok ugy vettem eszre.

(#165049) icecave:
Ha nem is bazari, de mindenkeppen kevesbe premium a kinezet foleg ha egymas mellett van a ketto, es ez tenyleg foleg a kava miatt van, de allitolag ezt tudtak kihozni a technologiabol. Ha abban is amoled lenne senki nem venne a sima XS-t.
Kulon hasznalva azert kevesbe tunik fel, de ha valaki XR-rol valt XS-re vagy forditva az biztos jo ideig eszre fogja venni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.