Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) Cyberpunk válasza joey04 (#44949) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja akitől vettem volna átb..ot. Aztán más vizekre eveztem. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44952) máyköl válasza Cyberpunk (#44946) üzenetére


máyköl
veterán

Maximum 3 hetet adnék neked, és azt mondanád, hogy az I5 kijelzőmérete a legjobb jelenleg.

(#44953) joey04 válasza jozsi252 (#44950) üzenetére


joey04
titán

Nekem a hordozással nincs bajom, még egy z ultra is beleférne. De úton nem tudom használni ezeket mert egy kézzel nem lehet, meg sokszor ülve, amikor szabad a másik a kezem, akkor is kényelmesebb egy kézzel használni. Most is úgy pötyögök. Ezért nem vettem még táblát sem. Viszont mostanában szoktam rá a sorozatnézésre hordozható eszközön, oda meg jó lenne valami nagyobb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44954) GALARDO válasza Cyberpunk (#44946) üzenetére


GALARDO
addikt

Holnapig One? ;] Amúgy jó választás. ;)

953: (+1) Egyetértek! Ezeknél, már el lehet felejteni, az egykezes (kényelmes) használatot. Zsebben elfér, azzal nincs gond.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44955) jozsi252 válasza joey04 (#44953) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj hogy nem lehet rendesen/kényelmesen/biztosan megfogni egy 4,7" feletti telefont. Elég sokat utazok, átlagba napi 2.5 órát, és buszon elég jó megnézni iPad-en mondjuk egy Walking Dead-et, vagy bármi más sorozatot. Viszont ilyen sorozat/film nézésre meg kicsi egy 5"-os telefon. Szóval ördögi kör ez, de még mindig szerintem legjobb megoldás egy normál méretű telefon, illetve egy tablet.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#44956) Cyberpunk válasza jozsi252 (#44955) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezért is jó ez a HTC. :K Én nem mondom, hogy 6" legyen az új szifon majd, mert azt már én sem venném meg. :D Ha nem egy 4,5 - 4,8" jót tenne. Az pont az, amin már jó netezni, és hát egyéb multimédiás dolgokra is. Tudom egy kéz, tökéletesen megértem ezt a problémát, de ha vannak ilyen igényeid? Persze lehet kompromisszumokat kötni persze.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44957) Ragnar95 válasza jozsi252 (#44950) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A 3,5" nekem is kicsi már sajna, számomra 4,3" lenne az ideális, de iOS-ről semmi pénzért nem váltanék, úgyhogy a 4" is jobb lesz, mint a 3,5, bár főleg szélességében kéne nagyobb, amit sajna az 5(S) sem old meg, de legalább 16:9 és 4".
Attól még, hogy van iPadem is, nem elég telóból sem kicsi, mivel a mindennapokban nincs nálam az iPad és telón netezek, így semmire nem megyek azzal,h az iPad 10", mert nem hordozhatom magammal mindenhova...
Amúgy 4,3-4,5" fölött egyrészt a zsebembe se férne be a teló vagy csak nagyon nehézkesen, másrészt utazás közben is végig netezek, márpedig a BKV-n elég ritkán van ülőhely, így általában fél kézzel kell telefonoznom, mert a másikkal kapaszkodom és ez kivitelezhetetlen lenne egy 4,5" fölötti telóval...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44958) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Elsiettem ezt a router vásárlást, semmi kedvem ehhez a buheráláshoz. Pár éve még elheggesztgettem volna de ma már púp a hátamra.
Xero ne vedd magadra, nem kényszerített senki hogy megvegyem.
Ha hagyom gyári állapotban akkor nem túl acélos, ha vargalexet teszek rá akkor meg jön a buhera. A HDD-met pl semmi kedvem EXT-re formázni. Dugjam rá oszt működjön, nagy kérés ez?
Valakinek nem kell?

(#44959) Möhe válasza vadászcsiga (#44958) üzenetére


Möhe
addikt

B+ :Y

Mi nem jó? 2 napja szóltam cimbinek hozzon 1et !
Nem tuti a külső hdd(torrent) + wifi + médiaszerver kombó ?

(#44960) vadászcsiga válasza Möhe (#44959) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyári fw-n 10 perc alatt kiderült hogy szar, vargalexet meg kedvem sincs megtanulni. Leggagyibb androidos korszakomat juttatja eszembe

Snooze
Tplink wdr3600

[ Szerkesztve ]

(#44961) snooze válasza vadászcsiga (#44958) üzenetére


snooze
veterán

milyen router??

GO Gunners!!!

(#44962) Möhe válasza vadászcsiga (#44960) üzenetére


Möhe
addikt

Neee
Kicsit részletesebben?

(#44963) jozsi252 válasza vadászcsiga (#44960) üzenetére


jozsi252
veterán

Mi a baj vele? Ilyen van nekem is.

iPhone 13 Pro Max

(#44964) vadászcsiga válasza Möhe (#44962) üzenetére


vadászcsiga
félisten

[link]

jozsi252
Én vagyok a baj, elkényeztetett az apple. Plug&Play

[ Szerkesztve ]

(#44965) Möhe válasza vadászcsiga (#44964) üzenetére


Möhe
addikt

Kábelen? Torrent nincs is? Ott valami gebasz van.
Szolgàltató rendben szolgáltat?

(#44966) vadászcsiga válasza Möhe (#44965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

UPC ha ez számit. Ahogy leallítottam a media servert nehány perc múlva újra gyors volt minden. Ha valamiért megtartom az vargalex fw, dél óta mióta feltettem gyorsabb lett a net, nem gondolkodik az elején hanem ott van azonnal minden. Mondjuk ez kevés ennyi pénzért

(#44967) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#44968) Möhe válasza vadászcsiga (#44966) üzenetére


Möhe
addikt

Én most egy régi Linksys-t használok ami max 40 megás netet bír! Ezért is adta kölcsön cimbora mert az övét nem bírja! Most csak feltöltés megy torrenten(maxon) közben a gépről megy a médiaszerver ahonnan nézek egy 16Kpbs bitrátájú mkv-t röccenés nélkül.
Mindezt kábelen igaz, a teló van csak wifin de ez sem lassú!
A routered szerintem cserés.

(#44969) vadászcsiga válasza Möhe (#44968) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogyis, műszakilag semmi baja. Ha bele olvasol a topikjában mindenkinek ilyen

[ Szerkesztve ]

(#44970) Blaise válasza vadászcsiga (#44964) üzenetére


Blaise
veterán

Én neked anno AirPort Expressz- t javasoltam :P

(#44971) vadászcsiga válasza Blaise (#44970) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sokat gondolok rá, nekem azt hiszem az kellene de sajnáltam ra a 30k-t

Na ez az én viszont a vendéglátásban dolgozom :DD

[ Szerkesztve ]

(#44972) Blaise válasza vadászcsiga (#44971) üzenetére


Blaise
veterán

Annyit én is, de én IT-s ember vagyok, úgyhogy jó lett nekem a 3600 vargalex-el.

[ Szerkesztve ]

(#44973)



őstag

Cyberpunk

Stílszerűen gyertyát gyújthatsz a brékuciért ;]

[ Szerkesztve ]

(#44974) Cyberpunk válasza (#44973) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Legalább megpróbálta. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44975) válasza Cyberpunk (#44974) üzenetére



őstag

Ja, és itt a cikk :D [link]

(#44976) DanielK válasza vadászcsiga (#44958) üzenetére


DanielK
addikt

mondtam, hogy vegyél egy linksys ea2700-at vagy ha kell az usb, akkor egy ea3500-t.
gyári frimware, gyári beállítások (kivéve a wifi és router jelszó) és hasít mint állat. semmi gondom vele.
nem kell buherálni és tudja a két sávot szimultán. van hozzá ios app is.
persze drágább, mint a többi átlag router, de hát az apple is ilyen, amit írtál. pont ezt fizeted meg, hogy működjön buhera nélkül. :K

elárulom, hogy az apple féle airport express lóf*sz, és drága. annyiért inkább egy ea3500, ami olyan mint az apple féle airport extreme 50e-ért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#44977) madgie válasza DanielK (#44976) üzenetére


madgie
titán

Az EA2700 sem bírja a folyamatos torrentet.

Szerk: persze olyat nem produkál, amit vadászcsiga ír :K

[ Szerkesztve ]

(#44978) DanielK válasza madgie (#44977) üzenetére


DanielK
addikt

azt nem tudom, nem torrentezek. ;)
de semmi gond vele.
ha most vennék routert, akkor szerintem egy ilyet vennék. :K :))

(#44979) bigdady válasza vadászcsiga (#44971) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha nem akarsz buheralni akkor asus én mondtam.
asus n16

Nekem csak n12d1-van mert erre az FTP-s hülyeségre nem volt szükségem hiszen bármikor bekapcsolom távolról a gépem es elérek bármit. (N16 eseten iPhonerol asus cloud alól indíthat is otthoni géped kattintásra illetve érhet es el fajljaid)
Hülyebiztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44980) vadászcsiga válasza DanielK (#44978) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még jó hogy nem rad hallgattam :DDD

bigdady
Mingyá jön Xero és indulhat a háború :)
Azért nem olyan rossz a helyzet, csak kicsit bele kéne ásnom magam ebbe a vargalex izébe csak mostanában nincs türelmem ilyenekhez

[ Szerkesztve ]

(#44981) Möhe válasza bigdady (#44979) üzenetére


Möhe
addikt

Én 13,5K ért ugrottam a tiplilnkre :DDD , új garis,bontatlan,nagykerből

(#44982) bigdady válasza vadászcsiga (#44980) üzenetére


bigdady
nagyúr

A csatát elvesztette Háborút meglátjuk :DD

Möhe: 8 napig elállhatsz :) (nagykertol mondjuk nem biztos) menekülj! :)

[ Szerkesztve ]

(#44983) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Maradjunk annyiban hogy mindenkinek mások az igényei, kinek a torrent, kinek a távoli elérés, stb es mindenkinek a saját routere a legjobb.

Bigdady
8 nap? 3 az nem?

Möhe
Vágod ezeket a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

(#44984) Möhe válasza bigdady (#44982) üzenetére


Möhe
addikt

Jó lesz! Optimistán nézek a következő hétre!
NAS, router ...pláne suttyomban kell bekötni mindent :DDD

(#44985) DanielK


DanielK
addikt

tudom-tudom, utáljátok ezt a kérdést, de mennyire biztos szerintetek, hogy jön az ipad mini retina?
nagyon akarok egy új ipadet (biztos veszek, csak még nem tudom, hogy mit) és vacillálok. az ipad 5 ugye 10", de az nagy, ah vinni akarja bárhova az ember. az ipad mint most fogtam kb 2 órán keresztül és nagyon tetszett. de ha jön a retina, akkor még várnék vele... :))

[ Szerkesztve ]

(#44986) Möhe válasza vadászcsiga (#44983) üzenetére


Möhe
addikt

Nem, de ahogy összehoztam nulla hozzáértéssel a pc-t mind médiaszervert és megy a torrent is maxon, meg hálón van a lejátszóm is. Nem fosok , pláne hogy a nas topikjában olvastam kicsit, igaz a routerében alig . :D

(#44987) Cyberpunk válasza DanielK (#44985) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem jön. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44988) vadászcsiga válasza Möhe (#44986) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tehát vágód ;) akkor csak én vagyok ilyen nudli

DanielK
Szerintem sem jön

[ Szerkesztve ]

(#44989) Malachi válasza DanielK (#44985) üzenetére


Malachi
addikt

én meg tippelni sem merek rá, az 5s harvdere alapján. ha a mini megkapná az A7-et, az szerintem vinné a retinát simán, akkuval meg szintén bírná. de akkor a mini, iPad gyilkos lenne, azt meg úgysem húzzák meg. nem tudom...

ha szuper ajánlatot kapsz, csak akkor gondolkodj el rajta. még idén friissül a mini, nem?

[ Szerkesztve ]

(#44990) Totheground


Totheground
addikt

Ennek a nemsokára életbelépő T-s voip korlátozásnak nem örülök. Most ikon200 + 1GB kombon vagyok, a beszelgetes egy resze meg az smsek 99%-a így sincss lehasználva. Tehát most vagy lenyelem a békát és kipengetek némi pluszt az ikon 400ért, vagy ugrik a voip? Hát kapják be. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44991) manchester85 válasza Totheground (#44990) üzenetére


manchester85
addikt

Hol írnak erről? Akkor a vibernek annyi? :F fasza lenne :(((

i6 Silver

(#44992) Möhe válasza vadászcsiga (#44988) üzenetére


Möhe
addikt

majd csütörtökön vagy pénteken kiderül, mennyire :D
keddre várom a NAS-t, a routert meg hétfőre (ezt be tudom kötni ha úgy lesz),de a másik egy kicsit látványosabb szerelést kíván,így elég feltűnő hogy valami új dobozt hoztam haza és azzal játszok....megint :DDD
meg kell várnom hogy anyus munkanapos legyen :DDD

(#44993) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nagyon siralmas az iPhone 4-em üzemideje iOS7 GM alatt. Reggel vettem le, este 7-re már majdnem nullán volt. (Nem használtam sokat, 3g, wifi ki volt kapcsolva, viszont fotózgattam párat, és volt vmennyi gps/checkin.) Vonatállomáson töltöttem rá 10 percig, épp hogy kibírta Szegedig, ott még beültem egy kajáldába életet lehelni bele. Leszívhatta ennyire az, hogy eléggé rossz térerős helyen voltunk végig?

(#44994) r3dsnake válasza r3dsnake (#44993) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

EBBEN gondolom csak egy ceruzaakksi van, azért ilyen kicsi. Esetleg valaki próbált már ilyet?

(#44995) Xero válasza vadászcsiga (#44958) üzenetére


Xero
nagyúr

Egyszer kell belőni és onnantól hibátlan.

Én mondtam, hogy adj egy SSH elérést a többit elintézem. Nekem a backupon még 1.1.5-ös fw van. Hozzá se nyúltam azóta. Még előtte jó pár fw-el összelőttem mindent ami nekem itt kell és megy, nem kér enni. Csak elsőre ijesztő. Ha megy, akkor fel sem tűnik.

Nyilván akinek van unix-linux tapasztalata annak egyszerűbb a dolog. Viszont az OS X is ilyen állat. El lehet játszani a gui-val, de az igazi erő ott is konzolban indul.

[ Szerkesztve ]

(#44996) Xero válasza Xero (#44995) üzenetére


Xero
nagyúr

Amúgy nem tudom mit szólnátok egy komolyabb linksys/cisco termékhez amit csak konzolon keresztül lehet normálisan konfigurálni!? ;] :P

(#44997) DanielK válasza Xero (#44996) üzenetére


DanielK
addikt

nekem jöhetne. annó még ubuntu alatt kernelt is kellett fordítanom, laptopon a touchpad miatt, asztali gépen meg az usb-s wifi miatt. :P szóval nem zavar a konzol sem (mac alatt a terminál).

(#44998) HarryPotter válasza vadászcsiga (#44983) üzenetére


HarryPotter
őstag

8 nap, ha neten rendelted.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44999) Totheground válasza Xero (#44996) üzenetére


Totheground
addikt

ps3 vagy xbox?

;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45000) Xero válasza Totheground (#44999) üzenetére


Xero
nagyúr

Így van jól látod, manuallal lehet léptetni a port táblát. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.