Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191001) Micsurin válasza -secret- (#191000) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én adom el. :D Csak fázok alapvetően az újoncos témáktól, de ha már páromhoz került az én új akkus minim akkor az övét mihamarabb elakarom passzolni és visszaforgatva venni magamnak egy 13-at amíg még van belőle zöld. :D

Utalás ott helyben nem célszerűbb lenne majd?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#191002) radi8tor válasza Micsurin (#191001) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De lehet utalás is a helyszínen persze.
Nekem az egyiket valami németek vették meg KP-re, vicces volt leszámolni az 500e-t a város közepén :D

iCloud / Telefon keresése legyen kikapcsolva. Meg jelentkezz ki a telefonról, utána mehet a gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#191003) Laca1212


Laca1212
őstag

Valaki tudna mondani free vpn-t amiben van török és indiai szerver?

(#191004) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megjottem.

(#191005) radi8tor válasza -secret- (#191004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C
Na végre!

⭐ Stella

(#191006) bigrock válasza -secret- (#191004) üzenetére


bigrock
addikt

Ez a hsz. nem állja meg a helyét egy offtopic topicban :DDD

(#191007) icecave válasza -secret- (#191004) üzenetére


icecave
nagyúr

Én meg megyek :D Mármint nem át a másik oldalra, csak külföldre, kiküldetés, hétfőn indul a repülő. 5 hét, plusz minusz egy hét, attól függően, hogy végzek a melóval.

(#191008) Luck Dragon válasza -secret- (#191004) üzenetére

Szuper :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#191009) .Szaki. válasza -secret- (#191004) üzenetére


.Szaki.
addikt

Gratula, szép darab! :K

(#191010) ittakary válasza -secret- (#191004) üzenetére


ittakary
nagyúr

első Plus / Max telód?

(#191011) -secret- válasza ittakary (#191010) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

Meret jo. Akkor kell figyelnem ha a zsebemben lengedezik meg a sulyaval kell kicsit bekulnom.

(#191012) ittakary válasza -secret- (#191011) üzenetére


ittakary
nagyúr

melegítőnadrág sajnos kb ki van zárva emiatt igen

meg a cipőkötésnél nem tudok lehajolni ha zsebben van :D

de kb ennyi

(#191013) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

Holnap gyerkőcöt felvisszük a nagyvárosba, pontosabban Tropicariumba. Campona környékén tudtok ajánlani jó vendéglátóhelyet, amit ismertek és érdemes kipróbálni?
Köszi! :)

(#191014) ittakary válasza b4zsi- (#191013) üzenetére


ittakary
nagyúr

MOM Park Paulaner Sörház

A Campona azért már elég "vidék", ott olyan nagyon sok jó hely nem jut eszembe, ez a Paulaner a legközelebbi - mondjuk az is igaz, hogy ez délbuda én meg északpesten születtem és élek :D

[ Szerkesztve ]

(#191015) btudos válasza b4zsi- (#191013) üzenetére


btudos
veterán

Vasmacska Terasz a Duna parton kifejezetten kellemes, nincs messze a Camponától.

ittakary: A MOM azért elég erős ugrás a Camponától egy kajáért. :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#191016) radi8tor válasza btudos (#191015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én volt hogy lementem Balatonra egy kajáért. :D

⭐ Stella

(#191017) Micsurin


Micsurin
nagyúr

OIS mennyire érzékeny a rezonanciára? Szemezek egy QuadLock-az újra rezonancia csökkentővel együtt de IPhone esetén sokat olvasni, hogy motoron kormányra téve az apró rezonancia kinyírta az OIS-t. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#191018) ittakary válasza btudos (#191015) üzenetére


ittakary
nagyúr

az "egy kaja" az nálam a sarki giroszos a jó fosatos picitcipősz szósszal

ők rendes vendéglátóhelyet kerestek, amiért szerintem kb 15p autóval nem számít soknak

#191017Micsurin

nekem külön ütnivaló telefonom van fenntartva bicikli és roller kormányon való használatra, én biztos nem raknék rá drága iphonet

[ Szerkesztve ]

(#191019) Rage47 válasza Rage47 (#190974) üzenetére


Rage47
veterán

meg mindig nem csereltek a fulesem, mert a balfek TNT futarceg veletlenul torlolte az apple altal igenyelt rendelest h felvegyek tolem a rossz fulest. ez is nonszensz h nekem kell kommunikalni az apple es a futarceg kozott, mert ok nem tehetik meg. legelcseszettebb process. jovo heten ujra az egesz, az apple ujrakrealta a kervenyt es csak remelni tudom hogy ujra APP2-t ajanlanak fel cserenek.

(#191020) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Srácok, tudtok esetleg valahol Ausztriában jó pénzváltót? (Nem automatára gondolok). Holnap megyünk Hallstattba, gondoltam a megmaradt Kunát beváltanám Eurora. (Mivel ugyebár Magyarország az egyetlen olyan Uniós ország, ahol ezt nem teszik meg. ... Na a helyzet az, hogy a Bankok ugye legközelebb csak Hétfőn nyitnak, mi meg csak hétvégére megyünk.

Van tippetek esetleg hol lehetne találni egy jó váltót? Bécs nem esik útba, de valószínűleg az lesz a befutó, szóval ha ott, hát ott. ...

(#191021) radi8tor válasza .Szaki. (#191020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogyne váltanának itthon? Csak fémpénzt nem váltanak.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#191022) .Szaki. válasza radi8tor (#191021) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én úgy tudom csak euroövezetben váltanak. De ahogy nézem csak bankokban, szóval ez egy újabb út lesz valamikor.

(#191023) .Szaki.


.Szaki.
addikt

"A horvátországi bankok és posták 2023 végéig váltják át a kunát euróra egységes, 7,5345-ös árfolyamon. Az euróövezet többi központi bankjánál is van erre lehetőség február 28-ig, de Magyarországon ez nem lehetséges. A megmaradt bankjegyeket tehát vissza kell vinni Horvátországba, vagy az euróövezet más országába. A Horvát Nemzeti Bank később is elfogadja a kunát, de az érméket csak 2025 végéig lehet átváltani. 100 bankjegy, vagy 100 érme felett a kereskedelmi bankok plusz térítést kérhetnek a valutaváltásért."

Ez egy Forbes cikk 2023. január 3-ról.

(#191024) radi8tor válasza .Szaki. (#191023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja tényleg ők lettek Eurósok idén. Hát akkor cumi. Késtél 2 hónapot.

⭐ Stella

(#191025) .Szaki. válasza radi8tor (#191024) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát max annyiban cumi, hogy most ez a váltás elmarad. Majd még akkor 28-ig egyszer leugrok hétköznap is. :)

(#191026) Micsurin válasza ittakary (#191018) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A5 2017 van erre a célra de kezd pokolian lassú lenni még LineageOS-el is. :B
Plusz nincs hozzá típus spec. Quadlock set. :( Lehet egy olcsó használt i8 lesz a vége, Maps-re az is teljesen jó lehetne meg zenére. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#191027) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nápoly random pizzéria

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#191028) Gergőke88 válasza gyuromoj (#191027) üzenetére


Gergőke88
addikt

Bazsalikom Kistarcsa

(#191029) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Egs! Horvatorszag Zelengaj.


[ Szerkesztve ]

(#191030) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Na jól van má' :D

⭐ Stella

(#191031) Luck Dragon válasza radi8tor (#191030) üzenetére

Home made tuning

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#191032) ittakary


ittakary
nagyúr



Varsó az eheti kiruccanas

(#191033) Rage47 válasza ittakary (#191032) üzenetére


Rage47
veterán

szép, rendes adagok

(#191034) Rage47 válasza Rage47 (#191019) üzenetére


Rage47
veterán

ahogy sejtettem, APP Gen 1-et fogok kapni most már. balfék apple :D csak azért írom ide ezeket, mert nem nagyon van rá másik topik...
sztem elég trágya lett a support itthon, nemtom külföldön milyen, de ott legalább cserélik a dolgokat egyből a Store-ban, lehet Bécsbe kellett volna vinnem...

(#191035) rithm


rithm
csendes tag

Nagyon off. Nem ide tartozik, de nem találtam megfelelő helyet. Itt sokan profik vagytok, bizonyára tudtok nekem segíteni. :R

Régi butatelefon akkumlátora kezd gyengülni. Csak kevés utángyártottat látok a neten, kb.5000 Ft az ára. Vajon később is lehet majd kapni? Ha most veszünk, el lehet tenni tartalékba későbbre? Néhány évig kisegítene, ha majd csak később tennénk a telefonba, vagy használhatatlan lesz?
Tartalék telefon lenne, csak telefonáláshoz.. Nagyon szép, kifogástalan állapotban van, néhány szuper funkcióval, mint pld. Led-es jelzés a becsukott fedőlapon, 2 sim, rádió, memória kártya, könnyű, kicsi stb.

Előre is köszönöm a segítségeteket! :R

(#191036) radi8tor válasza rithm (#191035) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az akku általában 50-60% töltött állapotban van csomagolva. Nem lesz gond ha mondjuk 1 év múlva bontod csak ki.
De ha nem használod a telefont akkor miért nem cseréled ki most az akkut benne? Az akku a töltési ciklusoktól öregszik nem attól hogy a telefonban van. Feltöltöd a telefont 70%-ra és berakhatod a fiókba 1 évre telefonnal együtt.

⭐ Stella

(#191037) rithm válasza radi8tor (#191036) üzenetére


rithm
csendes tag

Köszönöm! :R

(#191038) Gergőke88


Gergőke88
addikt


napjaim.

[ Szerkesztve ]

(#191039) ittakary válasza Gergőke88 (#191038) üzenetére


ittakary
nagyúr

mindig az olyan emberektől kapom a leszólást, hogy mennyit utazok, akik a rá következő héten a Föld másik felén vannak :D

(#191040) radi8tor válasza Gergőke88 (#191038) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Finom a pálmafa?
Ja ez nem kajás kép :DD

Jó pihenést!

⭐ Stella

(#191041) r3dsnake válasza Gergőke88 (#191038) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Milyen kamerának van ennyire rossz minőségű képe?

(#191042) Gsx-rr válasza Gergőke88 (#191038) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kivancsi vagyok milyen, johetnek a kepek.
Nalam most ciki a helyzet, Nemet partner jovoltabol szallodatesztelesen vagyok, ma nyitott.
Igaz,hogy max 50-en vannak de nem nyitott ki a svedasztalos etterem , az a la carte-bol csak 2 ahol meg 30 perc utan felalltam az asztaltol es mondtam a hostessnek megyek a Burger Kingbe.
Komolyan is gondoltam, utanamjott 2 vezeto beosztasu ember akik meg eloszor megprobaltak megmagyarazni,hogy elso nap ez normalis.
3 szallodamegnyiton voltam mar ahol az emberek szamatol fuggettlen terulj terulj asztalkam volt, ennek alapnak kellene lennie, valamit viritani kene ha mar buszken hangoztatjak,hogy Hyatt a tulaj

Fel is mentem a borondomert de mar az uzemeltetesi igazgato jott elem, teljesen mas a hangnem megkert maradjak meg 2 napot. Termeszetesen nem akartam elfogadni igy mar nekem volt a helyzet kellemetlen ,mert a partner azert fizetett,hogy a valosagot tudja itt meg eltusolnak, de eszem agaban se lenne lehuzni az amugy jo szallodat.
Megegyeztunk nekifutunk jovoheten es bejovok 3 napra.
Szobaba ez vart, lehet megreklamalom, csajt miert nem kuldtek hozza :)

[ Szerkesztve ]

(#191043) Gergőke88 válasza ittakary (#191039) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ittakary: jár a pont.
radi: a rum jobb ami készül ;) Koszi!
r3dsnake: szarrá van butitva a kép amit felraktam. Egyébként 13
gsx: tudsz élni 👍

(#191044) radi8tor válasza Gsx-rr (#191042) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én fanyalogva de megettem volna azokat az epreket. :D

⭐ Stella

(#191045) Gsx-rr válasza Gergőke88 (#191043) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igazabol ez egy munka mit elvallatam 2 eve, 19 szalloda latogatasarol volt szo. A Nemet partner reszere konkret felmeres a szallodakrol aktualis fotok sajat velemeny stb. Ez nekem is jo volt promocios celokra, de egyre tobb volt az elvaras, volt ahol 3-4 kulonbozo szobat kaptam 27 ponton kellett ellenorizni es szo szerint az elso nap elment vele masnap meg delben lephettem le.
Felfuggesztettem, most “jobb” feltetelekkel ujratargyaltuk es folytatom

Most,hogy nincs a Neckermann ok a legnagyobbak es
3. Helyen vegeztunk az eetekesitesben a Magyar irodak kozott, Otp, Invia es tobb nagy iroda elott
Nem csak dominikai utakrol van szo.

Ezert is erdekel a velemenyed mert Mauritius es Seychelle re kaptunk ajandek utakat.

(#191046) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Munka vége, holnap irány haza

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#191047) icecave válasza gyuromoj (#191046) üzenetére


icecave
nagyúr

De jó neked, én majd valamikor márc. végén közepén megyek haza. Itt valami hülye hosszú hétvége van a németeknek, mindenki ki van festve, meg minden, holnap alig jönnek dolgozni, mert ma mindenki bab_szik kb :D Hétfőn meg szünnap, nem tudok bemenni az irodába dolgozni.

(#191048) gyuromoj válasza icecave (#191047) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lehet farsang?
1 hetes kijövetel volt, de már rosszul vagyok a paradicsom/tészta kombótól. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#191049) ittakary válasza gyuromoj (#191048) üzenetére


ittakary
nagyúr

2 napot voltam Nápolyban, de elég is volt hirtelen :D

annyira nagy nyüzsi van ott, na meg az a dél-olasz szemét helyzet ...

de a pizzák hihetetlenül jók, nekem a nápolyi stílusú a kedvencem

[ Szerkesztve ]

(#191050) r3dsnake válasza ittakary (#191049) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyon szeretnék én is kiruccanni egy hosszú hétvégére 1-2 olasz városba. Nagyon imádom a pizzát (simán élnék azon), meg érdekel a hely hangulata, épületek, stb.

Tavaly majdnem voltam Trieste-ben, mert Ljubljanából nem lett volna messze, de nem kaphattam 3. oltást, mert előtte nemrég estem át a covidon.

Ahogy látom néha a repjegy árakat, nemigazán pénz kérdése a dolog, inkább elhatározás. (Sosem ültem még repülőn amúgy, lassan ideje lenne. Mármint utasszállítón.)

Amúgy beadtam végül a jelentkezésem egyetemre, köszönöm a múltkori tippeket meg megerősítést azoknak, akik reagáltak a dilemmámra. A sorrendben még nem vagyok biztos, de azt júliusig tudom módosítani egyszer.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.