Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) icecave válasza krisi047 (#21999) üzenetére


icecave
nagyúr

Kicsit visszaolvasva sok infót gyűjthetsz, tegnap, meg azelőtt és azelőtt is beszéltünk ezekről.
Valamint összeszedtem pár minőségi tok és fólia oldalt a másik topikban, hogy megéri-e neked bármelyik is, el tudod dönteni: [link]

(#22002) Richard válasza icecave (#21993) üzenetére


Richard
őstag

Köszi akkor rápróbálok. Már most elegem van ebből a TPU tokból.

(#22003) ittakary válasza greggggg (#21998) üzenetére


ittakary
nagyúr

A moddolt hátlapot leszarom, nekem a matrica elég lenne :) Csak az a gáz, hogy 3000 FTra jönne ki :(

(#22004) Ragnar95 válasza ittakary (#22003) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az tényleg sok érte, pedig nekem is nagyon bejön :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22005) kutkut


kutkut
addikt

Hogy lesz ebből i5?! :(:(((

Innen tapasztalt valaki ilyet? :R

Meizu MX3 32GB

(#22006) mondomén válasza kutkut (#22005) üzenetére


mondomén
őstag

Azt hittem azt mondják majd, hogy már instagrammot sem kell használni. De nem, fordítsd el a fénytől. Nagyon jó. :DDD

(#22007) Tibee86 válasza kutkut (#22005) üzenetére


Tibee86
veterán

Erre én is kíváncsi lennék, hogy mi a helyzet vele.

(#22008) Ricardo


Ricardo
félisten

Fogd máshogy után, most tartsd máshogy :DDD

(#22009) C4mp3r


C4mp3r
addikt

most nezem, ha a system services-ben kikapcsoljatok a compass calibration-t, nem fog mukodni a true north lehetoseg a compass-ben.

azt is most vettem eszre, hogy ha ranyomtok a koordinatakra akkor atvalt elvileg az utca nevere ahol tartozkodtok.

gondolom senkit nem erdekel, de azert beirom :D

[ Szerkesztve ]

(#22010) R2D20208 válasza C4mp3r (#22009) üzenetére


R2D20208
addikt

Ne kapcsold ki :F

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#22011) icecave


icecave
nagyúr

Nézegettem ilyen "ZS" kategóriás iPhone 5 tokokat, annyira olcsók, hogy akkor is veszek,ha épp nem is tudom használni: [link], [link]

1,5-3 dollár, ingyen posta... a vicc az, hogy vaterán ugyanezeket valaki 5k-ért árulja...

(#22012) Ragnar95 válasza icecave (#22011) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezek így képen elég jó minőségűnek tűnnek, nagyon megérik ennyiért :O :D
Mostmár énis csak ebayről, meg tvc-mallról rendelek tokot, fóliát,stb, mivel sokkal jobban megéri, gyakorlatilag ingyen vannak a cuccok és simán bírják egy csomó ideig :DD :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22013) icecave válasza Ragnar95 (#22012) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, rendeltem is párat a 3 dolcsis fajtából, ha valakinek kell, szóljon :D Árat megbeszéljük.

Valamint maradt 2 db "utángyártott" SGP ultra crystal screen fólia i4/4S-re, ha valakinek kell, ingyen viheti, de a postát azért fizesse ki :D

Privátban! Ne legyen topik szemetelés ezzel.

(#22014) Ragnar95 válasza icecave (#22013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tvc-mallról vannak? :D Csak mert énis most rendeltem 10db-ot :DDD Remélem jók lesznek, a mostaniakat lehetetlen volt buborékmentesen felrakni + nagyon durván gyűjtötték az ujjlenyomatokat :( :DDD Meg iPadre is rendeltem 5db fóliát, mert az meg gyárilag gyűjti az ujjlenyomatokat, de úgy,h letakarítani is alig lehet még kijelző törlőkendővel is :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22015) rankesz válasza icecave (#22013) üzenetére


rankesz
veterán

Topik szemetelés akkor van, amikor a troid-osok idetévednek... :))

(#22016) korpicschess válasza icecave (#22013) üzenetére


korpicschess
veterán

Hirdetgetünk? ;]

Én is "meghirdettelek" a megfelelő helyen. :((

Dehogyis... :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22017) Ragnar95 válasza rankesz (#22015) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Önirónia on :DDD :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22018) icecave válasza korpicschess (#22016) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, emlékszem egy két lefutott körre, szánalmas. :D

Ragnar95: onnan persze. Már sosem tudom meg milyen, egyik fórumtárs viszi is.

K*rva bodyguardz meg még nem ért ide... pedig múlt hét kedden feladták. LuckyLabs-ot feladták ugyanúgy múlt kedden, és tegnap itt volt.

(#22019) Ragnar95 válasza icecave (#22018) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kár, pedig kíváncsi lettem volna rá, bár igazából mostmár mindegy is, mert már megrendeltem :DDD
Az egyetlen hátulütője a tvc-mallnak,h nagyon drága a posta, 15$ értékben rendeltem dolgokat és ugyanennyi a posta is, bár ígyis sokkal jobban megérte, mintha itthon vettem volna, max ebayen foghattam volna ki ingyen postával olcsóbbakat, csak akkor külön-külön kellett volna beszereznem a dolgokat, így meg kényelmesebb volt :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22020) Zjunior


Zjunior
veterán

Vki vett már a Vodafonetól Red csomagban i5-t??:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#22021) DanielK válasza icecave (#22018) üzenetére


DanielK
addikt

Banyek, a poetic elrontotta a rendelésem.
Ilyet akartam, de ilyet küldtek. A vicc, hogy tetszik. :DDD Azért írtam nekik, egy fényképet mellékeltem enkik, hogy mi legyen ezzel. :D
(Fólia és tok megvan, már csak a telefonnak kellene jönnie.)

(#22022) icecave válasza DanielK (#22021) üzenetére


icecave
nagyúr

Szép :D

Hát, én már csak a BodyGuardz-ot várom. Meg majd a ZooGlue-s tokokat, de azok ugye töb hét, az ingyenességért cserébe.

(#22023) DanielK válasza icecave (#22022) üzenetére


DanielK
addikt

Stickerboy nyomon követés: megrendeltem 09.26.
Jersey City 09.27.->Kearny 09.28.-> Jamaica 10.02.

Ilyen ütemben körbe járja a földet és hó végére itt lesz az oldalmatricám. :DDD

(#22024) icecave válasza DanielK (#22023) üzenetére


icecave
nagyúr

Hátha Jamaica-n belecsempésznek egy kis vigyorfaktort :D

(#22025) alba-regia válasza Zjunior (#22020) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Vettem. 70e Ft plusz 90e kauciót kértek.

(#22026) DanielK


DanielK
addikt

Most mondta egy ismerős, hogy az én rendelésem volt az első a voda webshopjában. :Y :P

(#22027) Zjunior válasza alba-regia (#22025) üzenetére


Zjunior
veterán

Azzzz kemény!!
Mire???
Webshoptól nincs kaució gondolom:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#22028) whitezo88 válasza DanielK (#22026) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért nem néztél szét itt aprón? nagyon jó, 270 meg 280 ezer forint áron kaphatsz! hülyének is megéri! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22029) kutkut válasza DanielK (#22026) üzenetére


kutkut
addikt

Persze, mert már mindenki megvette a T-nél... ;]

:))

Meizu MX3 32GB

(#22030) icecave válasza alba-regia (#22025) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez ilyen, nincs mit tenni, csak azt nem tudom, mire fel megy a dolog. Én, amikor átvittem a 7 éves előfizumat a T-hez, akkor fél évig nem is kötöttem hűséget,csak előfizetésem volt, majd mikor bementem,hogy most írnék alá, és készüléket is kérek, akkor 85k volt a "mobilelőleg", pedig nem éppen a minimálbért keresem... Csak ugye azt mondták,hiába vagyok már majdnem fél éve T-s, nem voltam még aranykártyás akkor, azért kell. Mondom nekem mindegy, legalább nem kell egy ideig számlát fizetnem, vonják abból. Azért nem esett jól, mert akkor mikor átmentem, 3 előfizetést és 2 kártyás számot vittem át hozzájuk.

(#22031) DanielK válasza icecave (#22030) üzenetére


DanielK
addikt

Hát nem tudom. Én hosszú ideig csak feltöltőkártyás voltam a vodánál,de mikor mondtam, hogy kérek a számomra egy előfizetést, akkor 20e Ft-ot kekllett fizetnem.
Lehet, hogy az is számít, hogy mennyi ideje vagy ott, nem?

(#22032) DanielK válasza icecave (#22022) üzenetére


DanielK
addikt

Nah, válaszoltak az este. Újraküldik a megfelelőt vagy visszafizetik az árát. Kértem küldjék újra. Így egy áráért lesz 2 féle tokom. :DD

(#22033) icecave válasza DanielK (#22031) üzenetére


icecave
nagyúr

Számít persze, de érted, már majdnem fél éve előfizus voltam ott a T-nél, és sosem kések a számlával... viszont mivel akkor még aranykártyás sem voltam, gyk. "új ügyfélnek" számítottam. Most is amúgy arany és platinakártya se ér sz*rt sem, havi 30k+ számlát fizetek a T-nek, aztán annyi a kedvezményem, hogy vehetek részletre telefont? Aztaaaa... :D Ja, meg vannak pontjaim amit beválthatok (nevetséges mennyiség/hó), meg platinkártyára kapok 20% kedvezményt az önrészből, ha élek a készülékbiztosítással, amit az i5-re kötöttem...

Na, királyos. Csinálhatnál kérlek 1-2 képet mind a kettőről,hogy hogy áll rajta.

[ Szerkesztve ]

(#22034) DanielK válasza icecave (#22033) üzenetére


DanielK
addikt

Hát igen, sajnos ilyen ez. Én 8 éve a vodánál vagyok, kb 7 éve van meg az előfizetésem és 7e Ft kedvezményt kaptam az i5-re. Persze sosem késve, és az elején itthon netem sem volt, így 10-12e Ft körül fizettem, mert telefonon intéztem mindent (opera minin :D ), ráadásul párom száma is az én nevemen van, így ez az összeg visszaállt, mióta együtt vagyunk. De legalább kisebb csomagra tudtam menni, nekem ez fontos volt.

Jól van, megbeszéltük, már csak a telefonnak kellene megjönnie. :D
Egyébként ez az atmosphere poetic tok egyre jobban tetszik(így telefon nélkül :DDD ), kemény tpu, sorja nincs benne. A telefon biztosan ülhet benne és nem nyúlik, kivéve alul ami a dokk résznél van, az gumi, ami körbe megy, de a kemény műanyag miatt nem érzed. Igazán tetszetős. Attól féltem, hogy belül szar minőség lesz (bumper), de ezek alapján nagyon igényes. Tényleg semmi sorja. Az eredeti apple i4 bumper belül sokkal veszélyesebb, mint ez. Lehet, ha megjön a matricám, akkor inkább eladom. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#22035) icecave válasza Ragnar95 (#22019) üzenetére


icecave
nagyúr

Mikor rendelted? Azt ugye tudod,hogy most "szabin" vannak, szóval ha szept 30 után rendeltél, azt csak okt. 8tól postázzák.

(#22036) Ragnar95 válasza icecave (#22035) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már lassan 3 hete megrendeltem, szóval ideje lenne, hogy megérkezzen, csak épp a china post tracking oldala pár napja nem akar működni, de már feladták, azt láttam a trackingnél :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22037) icecave válasza Ragnar95 (#22036) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor az lassan ideér már :)

(#22038) Ragnar95 válasza icecave (#22037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Most néztem a mailt, egy hetet tévedtem, csak 25-én rendeltem meg, de ígyis megjöhet nemsokára, mivel a 2 hét mindjárt letelik, de a tracking oldal sajna még mindig nem működik, nem értem, miért :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22039) icecave válasza Ragnar95 (#22038) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja,de munkanapot nézz... minden ilyet úgy írnak, pl. 20 munkanap nem majdnem 3 hetet jelent, hanem négyet.

[ Szerkesztve ]

(#22040) DanielK


DanielK
addikt

Vendéglátóit végeztem, így tudom, hogy ott illik adni borravalót. A nagy kérdésem az, hogy a futároknak is illik vagy ott nem? :F

1-1 eddig, nem vagyok előrébb. :D

[ Szerkesztve ]

(#22041) Richard válasza DanielK (#22040) üzenetére


Richard
őstag

Minimálisat szoktam hagyni. De azért nem ilyen 10%-okat :)

#22042 Ragnar95: Ja csak amennyiben adsz a pizzafutárnak úgy legközelebb kisebb eséllyel köp rá a pizzádra :DDD Ez persze csak vicc volt.

[ Szerkesztve ]

(#22042) Ragnar95 válasza icecave (#22039) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azis igaz mondjuk :D Mindegy, a lényeg, hogy megérkezhetne végre már a csomag :DDD
DanielK: én a pizzafutárnak se szoktam adni, hiszen ő nem tesz hozzá igazából semmit a dologhoz mondjuk egy pincérrel ellentétben, hiszen egy étteremben sok múlik azon,h milyen a pincér, aki kiszolgál...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22043) icecave válasza DanielK (#22040) üzenetére


icecave
nagyúr

Én szoktam, értéktől/emberi hozzáállástól függően 500-1000 ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#22044) Malachi válasza DanielK (#22040) üzenetére


Malachi
addikt

kajafutárnak MINDIG, más futárnak soha. ha bútort hoznak és cipelnek, nekik szoktam.

(#22045) DanielK válasza Malachi (#22044) üzenetére


DanielK
addikt

Én is így szoktam eddig. :R

(#22046) Bling95


Bling95
őstag

szerencsétlen pizzafutárok amilyen bérekkel felvannak véve, pincérek sokszor detto... Kb a borravalóból élnek, úgyhogy én szoktam adni ( amennyiben normális az illető)

Az előzőre: anyukám nevére volt véve az i4 2 éve, teljesen új előfizetés még csak a családban se volt senki T-s és 10 ezret kértek mobilelőleget:D

(#22047) whitezo88 válasza Malachi (#22044) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, bár akkor szar ügy, ha a kaja mondjuk 1980 ft :D akkor csak húsz forint. de ha 2680 akkor 3at kap, így 320 ft kap.

Bling95: tudtommal pizzafutároknak még rendes fizetése sincs sőt jattot is le kell adniuk egy részét... kizsákmányolják a saját dolgozóikat... benzinkutasok detto.

[ Szerkesztve ]

(#22048) DanielK válasza whitezo88 (#22047) üzenetére


DanielK
addikt

Én kifizetem a pizzát online, és mikor jön a futár a kezébe nyomok egy 200 Ft-ot. Szerintem nem rossz azért, hogy így is úgy is kihozza, mert ez a dolga. (akkor is ennyit adok, ha ~1500 1 pizza vagy mondjuk 1 nagyot vagy 2-t rendelünk)

(#22049) Malachi válasza whitezo88 (#22047) üzenetére


Malachi
addikt

a huszas helyett képen is röhöghetnéd, az se lenne rosszabb

150-200 pénz bele kell, hogy férjen

(#22050) Blaise válasza Malachi (#22049) üzenetére


Blaise
veterán

Mondjuk tegnap laza 1,5 óra alatt ért ki a megrendeltem kajám, a futár még el se köszönt, annyira megsértődött azon, hogy csak 50Ft borravalót kapott.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.