Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184001) CrAzY88 válasza Rage47 (#184000) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

[iPad topik]-ba terveztem, ott is kövesd a történéseket.
Ide csak véletlenül sikerült :(((

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#184002) TechN7ne válasza tothjozsi96 (#183994) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na bent van a cucc ,
[kép]
[kép]

Nem hallok szinte semmit ,se pumpát ,se venti hangot ,nagyon halk cucc ,értékelések alapján is csak jókat hallani róla.
Picit szúrja a szemem ,hogy a vga k lógnak ,olyan vga holder t meg nem találok ami egyszerre 2db vga t is egyenesen tartana ,majd vlmit kitalálok ,meg lehet még a 24 alaplapi pin t majd jobban eldugom.

Alpenföhn brocken 3 léghűtést meg szépen elraktam a dobozába ,biztosan majd még jól jön ,nagyon hatásos és halk hűtés ,hülyeség lenne eladnom.

(#184003)
:R

[ Szerkesztve ]

(#184003) tothjozsi96 válasza TechN7ne (#184002) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nagyon szép!

A két kártya is nagyon sokat dob így összességében a megjelenésen.
A vízhűtés egy ilyen téma, van akit zavar, van aki nem is hallja.
Én is csak vélemények alapján tájékozódtam, de nem mertem belevágni, ezért maradt a BQ!

(#184004) gyuromoj válasza TechN7ne (#184002) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nagyon dög a szett, hiába vagyok konzolos a szép PC konfigok mindig tetszettek. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184005) Gsx-rr válasza radi8tor (#183998) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kerem szepen!

(#184006) radi8tor válasza Gsx-rr (#184005) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szégyenlős kicsit, írd meg nekem priviben miről lenne pontosan szó, :R aztán ha vállalja regel Prohardverre miattad. :D

⭐ Stella

(#184007) r3dsnake válasza TechN7ne (#183974) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

2 év iPhone 7 után visszaváltottam a régi SE-re. Sokkal jobb volt egyből.

(#184008) TechN7ne válasza gyuromoj (#184004) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:R

(#184009) lugosi válasza CrAzY88 (#183999) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tudom, hogy tapasztalatot kértél, és ez nem az, de az Applecare átruházható, abban az esetben ha nem havonta történik a díjfizetés (szerk.: ez esetben apple id-hez kapcsolt). De nem automatikus az átadás, de a support tud segíteni. Szükséges hozzá az Applecare igazolás és a számla.
Van néhány ország, amelyek között nem működik az Applecare átadása, de ezt fejből nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#184011) CrAzY88 válasza #40993792 (#184010) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Jogos :R

Lugosi: nem havidíjas, egyszer befizettem, és annyi.
Viszont nem tudom hogy ebben az esetben (svájc és EU között működik e… félek hogy nem)
Szerintem alvás után, vagy inkább 2 alvás után megkérdezem alma bá’-t hogy mégis mi van..

Köszi mindenkinek :R

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#184012) lugosi válasza CrAzY88 (#184011) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Közben megtaláltam magyarul is:

"Az alábbi korlátozások mellett Ön jogosult egy alkalommal véglegesen átruházni a Csomagban biztosított valamennyi jogát egy másik személyre, feltéve, hogy (a) az átruházás részét képezi a Csomag eredeti vásárlási bizonylata, a Csomagigazolás és a Csomag hiánytalan csomagolása, ideértve a nyomtatott anyagokat és a jelen Feltételeket is; (b) Ön egy átruházási értesítésben tájékoztatja az Apple-t az átruházás tényéről, amely értesítést az Apple Ügyfélszolgálata részére kell megküldeni az alábbiak szerint: Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Írország; valamint (c) a Csomagot megszerző fél elfogadja a Csomagra vonatkozó Feltételeket. Amikor tájékoztatja az Apple vállalatot a Csomag átruházásáról, akkor meg kell küldenie a Csomag Szerződésszámát, az átruházott Lefedett Készülék sorozatszámát, a Csomag eredeti vásárlási bizonylatának másolatát, valamint az új tulajdonos nevét, címét, telefonszámát és e-mail címét."

Egy furcsaság van, iPad esetén se Svájcot, se Ausztriát nem látom a támogatott országok listájában, ami nekem nem jön össze, tekintettel arra, hogy kapásból Svájcban vetted. :F Valószínű erre a support tud okosat mondani tényleg.

(#184013) CrAzY88 válasza lugosi (#184012) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm hogy utána jártál :R
Tulajdonképpen meg is tudtunk valamit, meg nem is… A halandó dolga nincs túlegyszerűsítve. Majd akkor az lesz hogy felhívom a svájci ügyfélszolgálatot, aztán itt is meg az iPad topikban is jól beszámolok, és majd akkor jól tudni fogja már mindenki ezt is.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#184014) gyuromoj


gyuromoj
veterán

1 év ingyenes Apple TV+ már nem jár az új készülékekhez?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184015) gyuromoj válasza gyuromoj (#184014) üzenetére


gyuromoj
veterán

Közben felajánlotta, csak elsőre nem akarta valamiért.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184016) ibenny válasza tothjozsi96 (#183519) üzenetére


ibenny
senior tag

Egyáltalán nem szeretnék, sőt, és igen, számomra a legeslegjobb dolog otthon lenni.

(#184017) tothjozsi96 válasza ibenny (#184016) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Sajnálom. :B

(#184018) Gsx-rr válasza tothjozsi96 (#183484) üzenetére


Gsx-rr
veterán

1 honap, meglesz az oltas nelkul is!

(#184019) ittakary válasza radi8tor (#183482) üzenetére


ittakary
nagyúr

gondolom te semmi pénzért nem akarsz?

(#184020) Gergőke88 válasza ittakary (#184019) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én ugye átmentem rajta, de tegnap megkpatam az első pfizert is.
Nem értem aki nem oltat, de elfogadom...

(#184021) radi8tor válasza ittakary (#184019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyelőre nem.

Betartom a szabályokat - talán még jobban is mint az átlag. Le fog ez csengeni fél év múlva kb.

De nekem is lenne egy kérdésem az "oltakozókhoz": évente fogják oltatni magukat vagy csak egyszer mentek el?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#184022) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Shot on iPhone SE 2016

(#184023) szekra válasza radi8tor (#184021) üzenetére


szekra
őstag

Kell az igazolvány, én első sorban ezért oltakoztam. Ha "kell" majd jövőre is emiatt, akkor jövőre is fogok.

(#184024) icecave válasza radi8tor (#184021) üzenetére


icecave
nagyúr

Én fogom, elvégre az influ ellen is évente van, hisz az is változik, ahogy a korona is. Nincs ebben semmi meglepetés.

(#184025) radi8tor válasza szekra (#184023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, nekem egyelőre még nem kell, elvagyok nélküle. Kb én is emiatt esnék át rajta, de ugye nem egyedül vagyok a családban ezzel - szóval közös progi kizárt ahova ezt kérik.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#184026) ittakary válasza radi8tor (#184021) üzenetére


ittakary
nagyúr

honnan a tökömből tudjam mi lesz évek múlva Radi? :D Influenzás se voltam soha életemben, ezt a szart meg simán elkaptam. Jelenleg azt se tudom hogy ma este mit fogok csinálni nem hogy jövőre :)
Azért kérdeztem mert te kicsit ilyen fóliasisakos vagy (nem bántásból mondom, de hát mit mondjak erre), ha jól tudom te icloud nélkül használod a telódat is :D meg faceid jelkód nélkül (bár az lehet gsxrr :D )

Nem amiatt oltom be magam mert véresre rettegem magamat, hanem azért mert van nagymamám, vannak szüleim, jó lenne ha velem maradnának még egy ideig

Az lesz majd, ami lesz, fogalmam sincs. Ha nem muszáj nyilván nem oltatom be magam csak a poén kedvéért, de őszintén: nekem elképzelhetetlen az életem 1+ év bezártság után úgy hogy ne menjek sehova...

akarok sörözni, akarok barátokkal találkozni, stb srb

És természetesen azért hogy utazhassak...

[ Szerkesztve ]

(#184027) radi8tor válasza ittakary (#184026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

iCloud mentés már van, meg is telt hogy a fene esne bele. Majd törlök néhány appot mert micsoda dolog az hogy a rendszernek nem elég 5 Giga. :P

Én lockdown óta szinte minden nap megyek, irodában keveset vagyok, ha vagyok is akkor szinte egyedül. Családban kb 20%-os az oltottsági ráta, tágabb családot nézve 40%. Külföldre utazni nem tervezek, majd ha lecseng ez a fosh.

Nagyi témára annyit, hogy ők többet császkálnak szinte mint mi - ugyanakkor vidéken ahol sokkal kisebb a népsűrűség. Nagyon kicsi lenne az esélye annak, hogy mi visszük oda a virnyákot azalatt az évi 2-3 látogatás alatt.

Sörözni hála az égnek lehet kártya nélkül is kint ülve. (amúgy sem lenne kedvem beülni maszk nélkül sehova :B )

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#184028) icecave válasza radi8tor (#184027) üzenetére


icecave
nagyúr

Külföldre én sem terveztem, aztán a német haderő megtervezte helyettem :D
Bár, ha nem lenne ez a céges "b*sz", akkor is oltattam volna magam. Még szerencse, nem tudom, egy járványügyi felügyelő asszony mellett mi lenne, ha nem akartam volna? Válás? :D

(#184029) radi8tor válasza icecave (#184028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hehe. :D

⭐ Stella

(#184030) ittakary válasza radi8tor (#184027) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mondjuk ebben igazad van, hogy vagy teraszra ki tudok ülni, vagy be sem megyek

beltért azt még én is offolom egy ideig

#iCloud:
én a képeket dropbox appon keresztül mentettem fel a gépemre és ott archiváltam, így viszont az iCloud Backupban kikapcsoltam a képeket, így meg nevetve elég volt az 5GB minden másra

Utána viszont rájöttem hogy inkább kifizetem azt az évi 3600 forintot 50GBra ...

azóta meg már 200GB-ot fizetek (4 iPhone, 4 iPad mentése miatt már megéri)

(#184031) madgie válasza ittakary (#184030) üzenetére


madgie
titán

Teraszon is egymás szájában ülünk, igazából szerintem az egész covidos móka csak akkor válik élhetővé, ha tényleg minél többen beoltatjuk magunkat és kialakul valamiféle nyájimmunitás, amit majd szép lassan lekövet egy szelídültebb vírusvariáns (á lá átlag influenza). De amíg Magyarország (vagy a nyugati világ, mindegy) jó fele csak azért sem tesz semmit ezért, mert nekik jogaik vannak, meg mittomén, addig szagolgathatjuk még jó sokáig a szájszagunkat a maszkban az utcán. (bár lehet ez rossz példa, mert a távol-keleten pont annak van jó hagyománya, hogy ha bármilyen légzőszervi nyavalyád van, maszkot húzol).

(#184032) Gsx-rr válasza radi8tor (#184025) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mennek haza, de amig ez a cirkusz tart varok egy kicsit.
Ezek az oltashoz kotott dolgok szerintem 1,5 honapig tartanak max.
En a tesztet is kihagyom , van legitarsasag ahol nem kell, inkabb megyek veluk.

Ittakary: ja ja, nem kell kod, de ez nem a para miatt van, hanem mert nincs ra szuksegem, uzleti levelezesem csak a gepen van, pont azert mert regggel azt elintezem, napkozben nem akarok vele foglalkozni.
Fotok azonnal automatikusan mennek fel a Nas-ra otthon es utana torlom a telefonrol.
Egyszerubb a telefon hasznalata nelkule.

[ Szerkesztve ]

(#184033) radi8tor válasza Gsx-rr (#184032) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor kapcsoltam be jelkódot amikor Revolut “kötelezővé tette”. Azóta nem zárt ki egyszer sem a fiókból.
1 órásra állítottam, ritkán kell beírnom így napközben.

⭐ Stella

(#184034) Gsx-rr válasza radi8tor (#184033) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Velem az se tudott kicseszni, mert felraktam a tabletre.
Neha kell csak ugy is

(#184035) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Az új Apple TV 4K még sehol nem jelent meg ,csak május második felétől lesz elérhető mindenhol?
Nézem az iCentre oldalát ,de ott is csak ezt írják...

Szerintetek érdemes előrendelnem ,ha lesz készlet nem fogják elkapkodni?

[ Szerkesztve ]

(#184036) Prowler


Prowler
senior tag

Múlt héten kaptam egy új céges SE-t, járt hozzá ajándék 1 év Apple TV is.
A céges telefonon viszont céges fiókot használok.

Jól gondolom, hogy ha családi megosztásban hozzáadom a céges SE-t a saját fiókomhoz akkor az iPademen tudnám nézni az Apple TV-t? Vagy ennyire nem egyszerű a helyzet? :DDD

Veremivadék Undorkutya

(#184037) Rage47 válasza Prowler (#184036) üzenetére


Rage47
veterán

család is nézheti, igen, szóval működhet

(#184038) Prowler válasza Rage47 (#184037) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm, megpróbálom :R

Veremivadék Undorkutya

(#184039) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Skacok

Tudtok olyan oldalt ,ahol nagyon sok jó minőségű háttérképeket tudok letölteni asztali háttérnek?
Eddig EZT használtam ,de kezd unalmas lenni...

Fontos hogy nagyon jó minőségűek legyenek ,lehetőleg 4k felbontásban ,de nem minden áron azért...
Köszi ,

(#184040) -secret-

Kipróbálom ,köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

(#184040) -secret- válasza TechN7ne (#184039) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

wallhaven.cc

(#184042) TechN7ne válasza #20749568 (#184041) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Uhh ,ez még jobb és egyszerűbb ,köszi!

(#184043) br4adam válasza TechN7ne (#184039) üzenetére


br4adam
aktív tag

Minden háttérképem kb. az Unsplashről van. Nézd meg!

(#184044) nord_ válasza br4adam (#184043) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, én is pont ezt akartam ajánlani. :K

(#184045) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Ez azért meleg..
https://www.portfolio.hu/uzlet/20210512/vasaroltal-az-elmult-egy-evben-emag-on-penz-jar-vissza-482832

(#184046) madgie válasza Gergőke88 (#184045) üzenetére


madgie
titán

Lol, az MM is pont ezt csinálja, a minap jött a szórólap, 12-től 5-15% akció iPhone-okra. Direkt néztem a Minit, 11-én felnyomták az árát, hogy két nappal később áthúzhassák és épp ugyanannyiért árulják, mint például egy hete.

(#184047) radi8tor válasza madgie (#184046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kedves gesztus.

⭐ Stella

(#184048) nord_ válasza madgie (#184046) üzenetére


nord_
veterán

Tuti írnék a fogyasztóvédelemnek.

(#184050) madgie válasza nord_ (#184048) üzenetére


madgie
titán

Bosszúból rendeltem két minit az extrémtől :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.