Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) bigdady


bigdady
nagyúr

Best show ever!

Máris hiányzik, óriási sorozat volt :O

(#45952) r3dsnake válasza bigdady (#45951) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Most megy az utolsó rész nálam. Ha fórumozok közben, az azért jelent valamit. :U

(#45953) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#45950) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én se vagyok egy nagy rap fan, de Bushidonak több teljes albumát is hallgattam már végig és mindegyiken van 3-4szám, ami annyira bejön,h utána is hallgassam és ne csak egyszer hallgassam végig :D
bigdady: a kép rossz, de gondolom Dexterről van szó :D Én még csak a 8.évad 3.résznél járok, mivel augusztus elején kezdtem el nézni, de a 6.évad óta valóban egyre rosszabb sajna, mostmár kb csak azért nézem,h tudjam, mi lesz a vége :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45954) r3dsnake válasza Ragnar95 (#45953) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A 6. évad számomra a best. Imádom az elvont vallásos témákat. (Pl. ezért kedvencem Dan Brown író is)

(#45955) bigdady válasza Ragnar95 (#45953) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam jó a kép. Na mind1. Dexter ja. Nekem Trynity volt a best évad.

[ Szerkesztve ]

(#45956) r3dsnake válasza bigdady (#45955) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Végigment. Hát elég WTF. :U

SPOILER!!!

Ettől még a boldog család végkifejlet is jobb lett volna. Harrisont magára hagyta... Lényegében egy igazi szülő sem maradt mellette.

(#45957) manchester85


manchester85
addikt

Múltkor írtam, hogy rendeltem 400 dollárért egy reconditioned elnevezésű iPhone 5-öt. Az order details-ben mar az volt, hogy refurb 5C. :DDD Most jött a megerősítő mail, es a trackinget is frissitették:

:DDD :DDD :DDD Kiváncsi vagyok, milyen, es hany telefon érkezik a végén. :DDD

Jelen állás szerint 5C-t es 5-öt is kapok, bar ők se értik. :DDD Ja, ez egy hűségszerződés nélküli szolgáltató, a telefonok is függetlenek.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45958) xors válasza manchester85 (#45957) üzenetére


xors
senior tag

ez jócégnek tűnik majd énis itt rendelek legközelebb hátha adnak mellé nekem is másik iphonet :DDD :C

(#45959) válasza B-L-A-C-K (#45883) üzenetére



őstag

Nők előnyben :D (még itt is :( )

[ Szerkesztve ]

(#45960) bigdady válasza r3dsnake (#45956) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pont olyan elcseszett lett a vége mint amilyen az egéz sorozat volt, olyan wtf ja :)

(#45961) manchester85 válasza xors (#45958) üzenetére


manchester85
addikt

Csak kérj meg hozza valakit, aki az USA-ban tartózkodik, mert Magyarországról nem enged rendelni. Nekem emiatt érvénytelenítettek is az első rendelesemet utólag, igy ezt mar anyám rendelte, persze lépésről lépésre mondtam neki, mikor mire kattintson.

i6 Silver

(#45962) C4mp3r válasza manchester85 (#45957) üzenetére


C4mp3r
addikt

azert nem valoszinu, hogy ket telot kapsz barmennyire is jofejek a straight talkosok. szerintem azt fogod kapni amit rendeltel. en is nezegettem kint walmartban a prepaid kartyakat meg telokat, de vegul nem vettem. arra figyelj, hogy bizonyos telot a kartyaval csak bizonyos zip codeon belul tudsz hasznalni.

(#45963) Blaise válasza manchester85 (#45961) üzenetére


Blaise
veterán

Néhány kattintás lett volna egy USA VPN, és akkor nincs gond.

(#45964) manchester85 válasza C4mp3r (#45962) üzenetére


manchester85
addikt

Bizonyos zip code-on belul? :F Azert azt nem hiszem. Anyám kinn a straight talkot használja, utazgat is, és mindenhol tudja használni a szolgáltatást. Durva lenne, ha helyhez lenne kötve egy mobilszolgáltatas. :)

Blaise!

Mindegy, megoldódott, csak még mindig vacillalok, hogy 435-ért (bruttó) magamnak is rendelni kene egyet. Elvileg a verizonos független modellt árulják.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45965) xors válasza manchester85 (#45961) üzenetére


xors
senior tag

csak mostmár teljesen össze vagyok zavarodva, hogy melyik iphone világmodell ami minden hálózaton működik mi az ami csak amerikában stb.. már annyi mindent hallottam. de ha jóltudom akkor a 4s az világmodell az 5 az fog itthon neked működni?

(#45966) C4mp3r válasza manchester85 (#45964) üzenetére


C4mp3r
addikt

pedig mikor felmesz az oldalukra keri is, illetve nezegettem walmart oldalan, meg asszem amazonon is a telokat, es volt hogy kiirta, hogy ez a telefon nem fog mukodni a 18325-os zip codeom alatt

(#45967) válasza kali (#45882) üzenetére



őstag

Remélem holnap itt leszel, elmondok egy sztorit, ami velem esett meg. Most még sok dolgom van. Előljáróban annyit, hogy rabosítottak, és bocsánatkérés helyet csak annyi futotta, hogy rosszkor voltam rossz helyen. Holnap jön a folytatás Rejtő J. stílusban. :D

[ Szerkesztve ]

(#45968) manchester85 válasza xors (#45965) üzenetére


manchester85
addikt

Fog, ez egészen biztos, de mèg nem tudom, hogy nekem lesz-e a telefon.

C4mp3R!

Szerintem ez azert lehet, mert több szolgáltató hálózatát használják, es valahol van valami gubanc. De az i5 verizonon lóg, nem létezik, hogy ne legyen hozza országos lefedettség.

i6 Silver

(#45969) kali válasza (#45967) üzenetére


kali
legenda

ejj, akkor bekészítem majd a nappaliba a kaját és a piát a noti mellé! :))

[ Szerkesztve ]

(#45970) bigdady válasza (#45967) üzenetére


bigdady
nagyúr

(#45971) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Szifonosok 280ert adjak a 16ost... Rohej... :U de nem veluk van a gond hanem akik ilyen tularazassal megveszik...

(#45972) B-L-A-C-K válasza whitezo88 (#45971) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szakmaiban erről le is írtam a véleményem az előbb...

(#45973) ittakary válasza whitezo88 (#45971) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szerinted a Szifon Gergőcskének miből lett pénze hogy megvegye az i5öt az i5S-t és az iPad4et is megjelenéskor rögtön?

Igazából nem hibáztatom, ha van kinek eladja, akkor csinálja, én is csinálnám, de attól még szánalmas :D

Nepper...

(#45974) Blaise válasza ittakary (#45973) üzenetére


Blaise
veterán

Mi is volt az iponos szuperszerdás videokártyákkal? Ki a nepper? ;]

(#45975) whitezo88 válasza B-L-A-C-K (#45972) üzenetére


whitezo88
nagyúr

130 ezerrel így tényleg nem ér többet. aki ezt nem látja, na abból szoktak az okosok meggazdagodni.

(#45976) ittakary válasza Blaise (#45974) üzenetére


ittakary
nagyúr

Őőőő :D

(#45977) Cyberpunk válasza whitezo88 (#45971) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként igen vicces, meg az is hogy utazik ki egy hülye elektronikai cucc miatt, mondjuk UK-ba. Ha amúgy is arra kell járnia az természetesen más, most itt maga a készülékért ugrok el 1000 kilométereket-el van bajom.;) Mert belehal, ha még pár hetet várnia kell. :U Ezt a részét sosem értettem. Én is fanboy vagyok bizonyos dolgokban, de ha tudom, hogy kicsit várok és megkapom egyszerűbben, és főleg olcsóbban, akkor nyugton maradok a seggemen itthon. Max nyálat csorgatok, de ez van.

A kalmároktól veszi meg másfélszeres feláron, az már más eset, ami szintén vicces. :D Én megértem, hogy van aki konkrétan leszarja mennyit ad ki érte, csak az övé legyen, lehetőleg még a "pórnép" előtt. De ez nem más mint pénzszórás a semmibe, vagy is nem oda, ha nem az okos "üzletemberek" zsebébe. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45978) greggggg válasza kali (#45969) üzenetére


greggggg
aktív tag

utcsó rész a dexterből?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#45979) joey04 válasza Cyberpunk (#45977) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk most ott tartunk, hogy egy szervezett úttal olcsóbban jössz ki, mint úgy, ha itthon veszed.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45980)



őstag

Akik NSA-znak, velem az élen, jó lenne ha ilyen cikkeket is elolvasnának. Most önkritikát gyakorlok. :D [link]

(#45981) HarryPotter válasza (#45980) üzenetére


HarryPotter
őstag

ennek mi köze az NSA-hoz?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45982) Totheground válasza HarryPotter (#45981) üzenetére


Totheground
addikt

Gondolom hogy megfelelő szintű belső elhárítás mellett megelőzhető lett volna.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45983) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na az új i5-öm 3 napos használat során most bírta a legjobban aksi térén.... Nagyrészt fényképezés, netezés, és játék volt.

Nem mondanám rossznak, de túl jónak sem, így a 6 telefont megjárt fél éves rendszeremet letörlöm, és egy szűz rendszerrel kezdek, remélem lesz javulás.

(#45984) icecave válasza B-L-A-C-K (#45983) üzenetére


icecave
nagyúr

Én még tesztelgetem, kíváncsi vagyok, változik-e az is,hogy nem raktam vissza régi backupot most,hanem tiszta lapos restore volt.

(#45985) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#45983) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én 5 óra 52 percnél járok és 2 nap 13 óra készenléttel 20%-on az akku.:D

Ebből első nap mobilnet + játék pár képet is lőttem, itthon meg folyamatos Wifi-n lógás. :D

Most kíváncsi vagyok meddig bírja direkt nem töltök rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45986) b4zsi- válasza B-L-A-C-K (#45983) üzenetére


b4zsi-
őstag

Elég karcsúnak néz ki. Mondjuk nekem i4-m van és 6-os szoftverrel ;] Szóval nem biztos, hogy az információm a megfelelő...

(#45987) B-L-A-C-K válasza b4zsi- (#45986) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i4 bírta nekem is a legjobban, viszont az ugye kicsit karcsúbb teljesítményben, így fogyasztásban is. De azt is le lehet hamar meríteni ha játszol. Az ilyen nagyobb teljesítmény igényű játékok hamar leszívják a telefont amúgy is.

Cyberpunk: Az elég baráti, mondjuk sokat számít mivel játszol, és mennyit, illetve milyen fényerőn van...stb.

[ Szerkesztve ]

(#45988) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#45987) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Auto fényerőn használom GPS be van kapcsolva mindig, és egy kis zenelejátszás is volt még az első nap. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45989) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#45988) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az akkor korrekt, IOS6 alatt hasonló felhasználással körülbelül hogy ment?

(#45990) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#45989) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát passz 1 napig volt fent a 6. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45991) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#45990) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja, nem figyeltem te is friss i5 tulaj vagy...:)

(#45992) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#45988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

GPS alatt a rendszerszolgáltatásokat mind kikapcsoltattad ugye?

(#45993) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#45992) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Öööö nem. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45994) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#45993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor gyorsan, alul viszont az állapotsori ikont kapcsold be igy tényleg csak akkor használja a telefon amikor szükség van ra. Es látod is amikr működik.

(#45995) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#45994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha azok be vannak kapcsolva, akkor is csak olyankor használja őket, amikor szüksége van rá :D Ha meg nem merül gyorsan a teló, akkor fölösleges kikapcsolni őket...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45996) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#45995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig ebben már régebben megállapodásra jutottunk, szerintem te is ott voltál.

(#45997) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#45996) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na meséljetek, én még csak tanuló fázisban vagyok iOS-t illetően. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45998) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#45996) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én aztán tuti nem, mert nálam gyakorlatilag az összes be van kapcsolva a helyalapú hirdetéseken kívül :P
Cyberpunk: vannak rendszerfunkciók, amik ugye maguktól bekapcsolják a GPS-t, hogyha épp a rendszer használja őket, ergo bármikor bekapcsolhatják azt a tudtod nélkül és így meríthetik a telefont, viszont a rendszer sem kapcsolgatja őket fölöslegesen, így ha nem merül gyorsan a teló, szerintem fölösleges kikapcsolni őket...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45999) Malachi válasza Ragnar95 (#45998) üzenetére


Malachi
addikt

nálam a Compass, az időzóna és a Traffic van bekapcsolva a rendeszen belül.

(#46000) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#45998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ki kell próbálni igy is meg ugy is. Nekem évek óta ki van az összes kapcsolva, ellenkező esetben folyamatosan ott van a GPS ikon

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.