Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44451) Onderon válasza viserion (#44450) üzenetére


Onderon
senior tag

nade ha már itt tartunk, a telefon tökéletes ujjlenyomatot másol?

(#44452) viserion válasza Onderon (#44451) üzenetére


viserion
tag

tekintve, hogy egy ujj meretu, direkt erre a celra letesitett leolvaso van benne, es masodpercekig rajta kell tartanod az ujjad: valoszinuleg igen.
de egyebkent nem ertek az ujjlenyomatokhoz, szimplan a tortentek utan egyszeruen nekem nem szimpatikus, hogy mostmar az ujjlenyomatom is tarolhatjak, felhasznalhatjak.

[ Szerkesztve ]

(#44453) Onderon válasza viserion (#44452) üzenetére


Onderon
senior tag

szerintem nem kötelező használni

(#44454) viserion válasza Onderon (#44453) üzenetére


viserion
tag

ez jogos, viszont a felhasznalok 90+%-a nagyon valoszinuleg hasznalni fogja, hisz a korulmenyektol eltekintve tenyleg gyorsabb es kenyelmesebb. na meg mar azert is, mert ez az uj ficsor, miert ne hasznalna ki.

(#44455) icecave válasza viserion (#44454) üzenetére


icecave
nagyúr

"ez az uj ficsor, miert ne hasznalna ki."

Anno a Siri is az volt, azóta évente 5 percet használom, akkor is poénból :D

(#44456) Gergőke88 válasza icecave (#44455) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mondjuk engem mindig idegesít beírni a jelszót egy Store letöltés esetén, de kikapcsolni meg nem akarom, nehogy más letöltsön valamit amikor nyomkodja. Erre pl. biztosan jó lesz.
A kérdés az, hogy mennyi ideig olvassa le..

(#44457) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Nagyon megnyerő az i5C forradalmi készülékháza. Úgy döntöttem, hogy váltanom kell, mert hát az Apple mégiscsak tudja, hogy mi is az a minőség.
Hol vehetném meg? Illetve a szilikon tok is nagyon kéne hozzá, nem fogok kínai gagyi szart venni hozzá 30-ad áron, ha megvehetem ezt is.

Előre köszi!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44458) icecave válasza korpicschess (#44457) üzenetére


icecave
nagyúr

Aztaa, de nem megy ez neked, átlátunk a szövegen :D

(#44459) korpicschess válasza icecave (#44458) üzenetére


korpicschess
veterán

Konstruktív hozzászólást nem tudnál írni? :U
Tanácsért jön ide az ember, aztán ez a válasz... :W

;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44460) blokad


blokad
senior tag

Két óra alvás elég lesz vajon ma 15:00-ig talpon a városban?

(#44461) vadászcsiga válasza korpicschess (#44457) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D

(#44462) icecave válasza blokad (#44460) üzenetére


icecave
nagyúr

Simán. Mit dolgozol, hogy még sosem próbáltad? :D

(#44463) Ragnar95 válasza blokad (#44460) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

15:00-ig bőven, hacsak nem fizikai munkát végzel. Azt ne várd, h kipihent leszel, de nem fogsz összeesni remélhetőleg a fáradtságtól :P Nálam 4óra alvás az, amennyi simán elég egész napra úgy is, h edzésre megyek, stb :D Nem mondom, h 2-3hét után nem dőlnék ki, ha minden nap 4órát aludnék, de egyszer-egyszer ha annyit alszom, akkor bőven elég annyi :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44464) DanielK


DanielK
addikt

Nagyon-nagyon remélem, hogy az 5s tokja nem csak megjelenéskor lesz nálunk kapható... :) Végre meg lesz oldva a tok mizériám (minőségi apple tok, mint az i4-nél a bumper - azt szerettem a legjobban)

(#44465) Malachi


Malachi
addikt

bár itthon az terjedt el, hogy decemberben jönnek az új telefonok hozzánk, valójában azt mondták, decemberig, valamikor. viszont nem értem a titkolózást, eddig a bemutató napján pontosan megmondták az egész útitervet, most meg ez a ködösítés...

(#44466) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

iPhone-hoz nincs megoldás a Camera Connection Kit használatára? Jailbreak nélkül persze.

(#44467) Zjunior


Zjunior
veterán

Tölthető már a gm ,, nem hivatalos,, forrasbol?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44468) ittakary válasza Zjunior (#44467) üzenetére


ittakary
nagyúr

Visszaolvasás? Szakmai topik? Tizenötezerszer linkelték már kb... DE még rossz esetben is ott a Google: "ios 7 gm download"

(#44469) icecave válasza Zjunior (#44467) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet persze: [link]

(#44470) manchester85


manchester85
addikt

Srácok, rendeltem eBayrol egy 4S-t, nagyjából jó állapotúnak tűnt, de most vettem észre, hogy az utolsó előtti képpel valami nem stimmel a hatlappal. Viszont a többi képen meg nem latszik. Ez szerintetek valami meghajlas, törés, vagy csak optikai csalódás lenne? Faszán elqrtam, na mind1...

[link]

R3dsnake!

Köszi, remelem is, mert tök olyan, mintha meg lenne hajolva a hátlap.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#44471) r3dsnake válasza manchester85 (#44470) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az csak fény.

(#44472) Zjunior válasza ittakary (#44468) üzenetére


Zjunior
veterán

Telóról vagyok MR Pozitív:) :F
Bocs h zavartalak...
Köszi icecave! :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44473) Blaise válasza Zjunior (#44472) üzenetére


Blaise
veterán

Telefonon nem nyílik meg a szakmai topic? :F

(#44474) ittakary válasza Blaise (#44473) üzenetére


ittakary
nagyúr

Áh, minek az... Úgyis lesz valaki aki kikeresi helyette, egyszerűbb beírni ide ;) :D

(#44475) Malachi válasza manchester85 (#44470) üzenetére


Malachi
addikt

75k jó ár egy használt 16GB 4s-ért?

ó, ja tényleg. átkattintottam valahogy egy másikra, fel se tűnt, és a forintos árat néztem. oké, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#44476) DanielK válasza manchester85 (#44470) üzenetére


DanielK
addikt

a vaku miatt van. de szép kopott. :P

(#44477) manchester85 válasza Malachi (#44475) üzenetére


manchester85
addikt

225x 300= 68000ft.

DanielK, jaja. :DDD Azóta mar vannak fenn jobbak is, na mind1. Múltkor még nem ment a vásárlás, azt hittem, most se fog, erre hip-hop mar meg is vettem. Fasza, na mind1... :((( Nem vagyok egy gyakorlott eBay-ező amugy.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#44478) manchester85


manchester85
addikt

Amúgy ugyanaz a tervem, mint Tibee86-nak. 4S-sel iOS 6-on elevickélni, ameddig csak lehet. :DDD

i6 Silver

(#44479) Cyberpunk válasza manchester85 (#44478) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Előbb vagy utóbb rá leszel kényszerítve a 7-re. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44480) manchester85 válasza Cyberpunk (#44479) üzenetére


manchester85
addikt

Vagy androidra. :DDD

i6 Silver

(#44481) Ragnar95 válasza r3dsnake (#44466) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs sajna, nem támogatott kiegészítő

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44482) Bling95


Bling95
őstag

Csak 100 euroval dragabb az 5S , ez az 5C elegge atomnagy lehuzas :D

(#44483) Cyberpunk válasza manchester85 (#44480) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az jó lesz ti robot, én meg iOS felé tartok. :D Bár a flat dizájn nekem sem gyere be.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44484) manchester85 válasza Bling95 (#44482) üzenetére


manchester85
addikt

Bukni is fog, mint a huzat.

szerk: Ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#44485) r3dsnake válasza Ragnar95 (#44481) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kár. Jó lenne valahogy dSLR-ről feldobni képeket néha. Ha már ott van a kezemben, ne a szifon kamerájával menjen már a fotó instagramra. :) Lehet, hogy egy Eye-Fi kártyát kéne néznem, ahhoz van app is tudtommal. (Bár fogalmam sincs mennyire drága egy olyan memkártya.)

(#44486) Cyberpunk válasza manchester85 (#44484) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem a célkorosztály tagjai venni fogják, mert trendi színes. Bár remélem nem, mert akkor még van remény egy jobb világra. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44487) madgie válasza manchester85 (#44484) üzenetére


madgie
titán

Persze, mindenki 5S-t fog venni, amit ugyanúgy gumibugyiba rejtenek, mint eddig az összes iPhone-t a négyes óta :D

Szerintem semmi gond nincs az 5C-vel, más csoportnak, korosztálynak szól, mint a komoly üveg-fém iPhone-ok, ennyi.

(#44488) Cyberpunk válasza madgie (#44487) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ez az egyik vesztem a tok. :D Vicces az anyagminőség miatt reklamálni, ha a többség tokozik. Én nem. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44489) manchester85 válasza Cyberpunk (#44486) üzenetére


manchester85
addikt

Hát nem tudom. Ez olyan, mintha elmennél egy elegáns étterembe, és 3000-ért kapnál egy bigmac menüt, mert a cég kaszálni akar, és mert a bigmac trendi. Egyrészt a drága étterem ne áruljon bigmac menüt, mert nem az a profilja, vagy ha igen, akkor ne a sültlazac helyére tolja be az étlapra. Ez az 5C bizony egy orbitális parasztvakítás.

madgie

"más csoportnak, korosztálynak szól, mint a komoly üveg-fém iPhone-ok, ennyi."

Ja, csak az árcédulán felejtették el ezt a feature-t feltüntetni... :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#44490) vadászcsiga válasza manchester85 (#44489) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megfelelő reklámot mögé rakva hidd el dübörögni fog. Nem nekünk szánják akik atlátunk a szitán.

[ Szerkesztve ]

(#44491) Cyberpunk válasza manchester85 (#44489) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem az 5C a gáz, ha nem azok a tokok. Azt ki fogja használni nem tudom, de komoly ízlésficama van az ilyennek. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44492) madgie válasza manchester85 (#44489) üzenetére


madgie
titán

Miért, gondolod pont a fiataloknak szóló kütyüt fogják olcsón adni? Ez nem nagymamamodell, tud mindent, amit az ötös, csak el mered vinni buliba (ha leejted, valószínűleg túléli), jobb az akku benne és kellően gusztustalan, hogy ráharapjon a mostani ifjúság.

Cyberpunk: egyetértek, azok a tokok... Istenem, én szégyelltem magam, mikor Ive ecsetelte, milyen csodálatos találmány :DDD (egy előnye van: nem gumis a belseje, tehát nem annyira karcol végre akkor sem, ha por kerül alá... de hát azok a lyukak... atyááám)

Malachi: 33 évesen is elfogadnék egy fehéret vagy kéket, a lecsószín meg libaf*s már nekem is sok :D

[ Szerkesztve ]

(#44493) blokad válasza icecave (#44462) üzenetére


blokad
senior tag

Egyetemista :D hivatásos, próbáltam már, de akkor csak otthon punnyadtam, nem suli, meg sziti volt a porondon.

(#44494) Malachi


Malachi
addikt

miért ne vennék az 5C-t? az 5s-t veszi majd mindenki, aki eddig is vette volna, arra nem lesz hatással. 5C meg, kicsit olcsóbb, előfizetéssel már android árú kb., benne van egy nagyon gyors, és kompromisszummentes hardver, és még szép színes is... 20 év alatt nem hiszem, hogy bárkinek ellenvetése volna vele szemben. én úgy gondolom, bővíti majd a piacot.

(#44495) r3dsnake válasza madgie (#44492) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A tokokat én sem értem. Pláne azokat a lyukakat rajta. Ez nem fiatalos, hanem gusztustalan.

Az 5C külsejével viszont nincs semmi gond. A pirosas árnyalatút elfogadnám, talán a kéket is (ha hasonló, mint a lumia kék)

[ Szerkesztve ]

(#44496) icecave válasza r3dsnake (#44495) üzenetére


icecave
nagyúr

Asszonynak és nekem a zöld tetszik (mondjuk az a kedvenc színünk is). Szép rikító, lehet pont azért :D Mindenesetre elleszek még egy évig az i5-el, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

(#44497) manchester85 válasza Malachi (#44494) üzenetére


manchester85
addikt

"előfizetéssel már android árú kb"

Melyik android? Nexus 4-ből majdnem 3 is kijön egy 5C árából. :U HTC One árú, amit hasonlítsunk már össze ezzel a C-vel...

i6 Silver

(#44498) r3dsnake válasza icecave (#44496) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A zöld nekem pont nem. De ebből is látszik, hogy van igény a különböző színekre.

Ez a mondat azért üt az 5S-nél:

Because it’s much more efficient to teach iPhone to take great photos than it is to teach millions of people to be expert photographers.

:DDD

(#44499) Tim82 válasza tDr1v3r (#44384) üzenetére


Tim82
nagyúr

No, a Mobilarénás összefoglalás szerint polikarbonát lesz. Meg így is várhatóan 200.000 JMF.

De remélhetőleg lejjebb nyomja az i4, i4s használt árakat, az meg nekem már jó. :B

icecave: akkor most olvasd el az előzményeket, amire válaszként ment ez most! :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44500) icecave válasza Tim82 (#44499) üzenetére


icecave
nagyúr

A cikk szerint? Az Apple szerint is, ezért mondták el tegnap az eventen sokszor :D

szerk.: Elolvastam. Arra reagáltam, hogy a mobilarena is az Apple event óta tudja biztosra,hogy polikarbonát lesz, hisz ott mondták el. Tehát nem a ph-s oldal a nagy kinyilatkoztató,hogy márpedig az lesz,hanem ők csak átvett információt közöltek.

Egyébként tökmindegy, az egész puszta gyenge beszólás akart lenni, azért van ott a smile, de azt veszem észre, az emberek azt már sosem látják, egyből támadásnak ítélnek meg mindent. Pedig OFF-ban vagyunk, na :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.