Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82001) Tibee86 válasza Cyberpunk (#82000) üzenetére


Tibee86
veterán

Dehogy kell elfogadni...

(#82002) Cyberpunk válasza Tibee86 (#82001) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor mit kell csinálni? Megverni, Dunába lőni, gettóba zárni, deportálni? Mert mást nem lehet, ha fejre is állsz, akkor is lesznek ilyen emberek, mindig is voltak, és lesznek is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82003) Tibee86 válasza Cyberpunk (#82002) üzenetére


Tibee86
veterán

A sorrend jó, de a golyó túl drága, helyette kötelet javasolnék. ;]
Persze, hogy lesznek, de ne állítsuk már be úgy, hogy ez normális és nem probléma. :U

[ Szerkesztve ]

(#82004) whitezo88 válasza Cyberpunk (#82002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de az arányokat lehetne javítani.

(#82005) Cyberpunk válasza Tibee86 (#82003) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sok mindent elárul ez rólad. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82006) Cyberpunk válasza whitezo88 (#82004) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az arányokkal nincs különösebb probléma, ezt csak azok fújják fel, akik minden rossz forrását látják a kisebbségekben. Ismerem már nagyon jól a válaszokat erre vak vagyok, barlangban élek ect. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82007) Tibee86 válasza Cyberpunk (#82005) üzenetére


Tibee86
veterán

Tudom, én vagyok a gonosz szélsőjobbos, mert nem védem őket...

#82006: Atyaég. :W Erre már inkább nem is írok semmit. :D

[ Szerkesztve ]

(#82008) Cyberpunk válasza Tibee86 (#82007) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Magadról állítod ki a bizonyítványt. "a sorrend jó"

Ugye szóltam, hogy hagyjuk! ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82009) Tibee86 válasza Cyberpunk (#82008) üzenetére


Tibee86
veterán

Amit te már korábban megtettél. ;] :P
Értem én ezt a kisebbséghez való viszonyodat, de az utolsó kommented után már nem azt mondom, hogy barlangban élsz, hanem valami brutális álomvilágban.

[ Szerkesztve ]

(#82010) Cyberpunk válasza Tibee86 (#82009) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Őszintén szilva unom már ezeket a vitákat. Sosem jutunk egyről a kettőre. Nem lenne jobb, ha nem linkelnénk ide be ilyen uszító videókat? Én sem linkelem, hogy milyen jó volt a Pride XY helyen. Másrészt nincs miről veszekednem mivel ezt már kitárgyaltuk egyszer. A vita totál meddő.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82011) kali válasza Malachi (#81999) üzenetére


kali
legenda

bkk üzletszabályzat; link

A BKK-val szerződött Szolgáltató a személyszállítást megtagadhatja, illetve az utast a személyszállításból kizárhatja, ha az utas:

- ittas vagy bódult,
- magatehetetlen személy, kísérő nélkül;
- botrányosan viselkedik, vagy más módon a többi utast magatartásával zavarja.
- magatartásával vagy állapotával a közlekedés biztonságát, saját és utastársai testi épségét, egészségét, a jármű vagy berendezéseinek épségét, tisztaságát veszélyezteti,
- ruházatával, poggyászával, illetve magatartásával vagy más módon a járművet, utastársai ruházatát vagy az utasok poggyászát beszennyezheti,
- csomagolatlan, vagy nem visszazárhatóan nyitható csomagolású élelmiszerével, vagy italával mások ruházatát, testi épségét vagy a jármű tisztaságát veszélyezteti,
- a járműbe kézipoggyászként be nem vihető tárgyat vagy nem szállítható állatot vitt be, illetve kísérel meg bevinni,
- a szolgáltatást jogosulatlanul veszi igénybe és menetjegyet felszólításra vagy ellenőrzéskor sem vált,
- a személyszállítási szerződés megkötését tanúsító vagy utazási jogosultságát más módon bizonyító igazolást, illetve kedvezmény igénybevételére jogosító igazolványát – felhívás ellenére – nem mutatja fel,
- a menetdíj, menetdíj-különbözet vagy a pótdíj megfizetését megtagadja,
- az utazási feltételeket nem tartja be

a fent leírtaknak minimum a fele, túlzás nélkül ráillik a hajléktalanok jelentős hányadára.

[ Szerkesztve ]

(#82012) Tibee86 válasza Cyberpunk (#82010) üzenetére


Tibee86
veterán

Tőlem biztos, hogy egy ilyen jellegű videót vagy bármi hasonlót se láthattál. De mint ahogy te is, én is leírhatom a véleményem ezzel kapcsolatban úgy, hogy nem azt tartom elsődlegesnek, hogy kinek fog tetszeni vagy nem.
Egyáltalán nem vitaként álltam a dologhoz, felesleges is az ilyenekről itt. :R

(#82013) máyköl


máyköl
veterán

Őrizz meg Uram minket a liberalizmustól...

(#82014) Cyberpunk válasza máyköl (#82013) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem fogalmad sincs mi is az valójában. :D Különben nem fohászkodnál.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82015)



őstag

Más!
Napi szinten követem az i6 árak alakulását, és zuhannak. Már 215k-ért is van garis, számlával. Vigyázni kell, mert már vannak hamis példányok is. Pl az antenna festett. :D Csak úgy szabad megvenni, ha ki lehet bontani még a fizetés előtt, és beregisztrálni saját simmel. Nehogy pl. Verison függő legyen stb.

Aki nem simlis az bele megy.

[ Szerkesztve ]

(#82016) máyköl válasza Cyberpunk (#82014) üzenetére


máyköl
veterán

Pontosan tudom mi az.
És általában mindegyik olyan elmebeteg gondolkodású mint te...

(#82017) máyköl válasza (#82015) üzenetére


máyköl
veterán

Az sem megoldás, az eladó részéről legalábbis.

Mi hoztunk svájcból 21db. -ot, volt olyan vevő aki kibontotta, majd kitalálta, hogy nem tetszik neki ez a szín, így mégsem kell neki.
Innentől nekünk bukta, nem tudjuk eladni bontatlan áron.

(#82018) Malachi válasza kali (#82011) üzenetére


Malachi
addikt

helyes, ilyesmire gondoltam én is.

köszi. :R

(#82019) Cyberpunk válasza máyköl (#82016) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igazad van, elmebeteg aki nem egy kalap alá veszi mind, és nem fogad el érvként olyat, hogy x% így meg úgy. És elmebeteg az, aki nem szélsőséges gondolkodású, mert a cigány = bűnözéssel máglyára mind, hiszen benne van a vérükben nem de bár? Mivel ez genetikailag kódolt akár csak a hajszín. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82020) Tibee86 válasza (#82015) üzenetére


Tibee86
veterán

Ma láttam élőben is az i6-ot. Két dolog jutott egyből eszembe róla: nagy, és rondább, mint a képeken.(ebben lehet szerepe volt az arany színnek is)
Z3Compact viszont kifejezetten tetszett, amíg sötét volt a kijelző. :D

[ Szerkesztve ]

(#82021) válasza máyköl (#82017) üzenetére



őstag

Hát igen, de jó szem kell ahhoz, hogy lássa az ember ki a komoly vevő. Mindenek előtt tisztázni kell a feltételeket. Ha mindenben megfelel az eladó állításának, akkor már nem léphet vissza. Persze magyar mentalitás.

Kint több milliós üzletekhez elég egy kézfogás.

Tibee86

Az a jó :D Plust vennék inkább de annak az ára még messzebb van a realitásoktól. :D Nekem egyedül Space Grey-ben tetszik, de abban nagyon. A mérete, meg annyiban tér el a Nexus 4-től - videók alapján - hogy keskenyebb mint az N4 volt, de annyival magasabb. Vagyis valahol vissza köszön az iPhone stílus.

[ Szerkesztve ]

(#82022) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek amiatt cserélik a telót gariban, mert mozog a képernyő a teló házában? 5c-nek ugye van egy nagy hátlapja és abba van belepattintva a kijelző és nekem bal felül amit most cseréltek gariban abban nyekereg mikor megnyomom, tehát mozog, van egy kis holtjátéka. Ez az előzőnél nem volt.

Vagy ilyenkor azt mondják, hogy leejtettem és azért lett ilyen, pedig nem?

(#82023) máyköl válasza Cyberpunk (#82019) üzenetére


máyköl
veterán

Ha csak az általad említett kérdések alapján lenne liberális valaki, akkor én is az lennék, hisz ezeket én is megvetem.

(#82024) Cyberpunk válasza máyköl (#82023) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oké, kifejthetnéd, hogy szerinted mi is az a liberalizmus, és mit is takar ez. Kíváncsi vagyok a véleményedre, már ha hajlandó vagy erre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82025)



őstag

(#82026) máyköl válasza Cyberpunk (#82024) üzenetére


máyköl
veterán

Röviden írom le a véleményem, és további vitába nem szándékozom veled belemenni újra, mert minden mondatot kiforgatsz, és semmi értelme.

Az állami szabályozásokat, korlátokat, amelyek a társadalom érdekében állnak fent, a liberalizmus felborítja, és a végtelen szabadságot hirdeti, ami véleményem szerint sokkal károsabb.

Gondolok itt a homoszexualitásra, a házasságukra, drogfogyasztásra, stb. (Had ne menjen bele, pontosan ismered ezeket a témaköröket).
A liberalizmus és a liberálisok viszont ezt nem hajlandóak keretek közé szorítani, ő szerintük ami másra veszélyt nem jelent, az igenis magánügy, és az államnak semmi köze hozzá.

Következetesen képviselem, hogy a diktatórikus államforma, melyben mindent az állami törvény szab meg, és annak a hatálya alá köteles mindenki tartozni, és a liberális, végtelen szabadelvűségi eszme is ártalmas a társadalomra, és a kettő közti különbséget kell megtalálni. Egy erős társadalomban az állam és az egyén szabadsága is jelen van.

Ui: Soha nem voltam se jobbikos, se liberális. Utálom mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#82027) Cyberpunk válasza máyköl (#82026) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen az államnak ezekhez semmi köze, és nem szólhat bele az ember magánügyébe. Valami határ persze kell, és én ezt ott húznám meg, ahol nem sérül valaki másnak a szabadsága, nem korlátozom az én szabadságommal az övét. Ha már említve volt a homoszexualitás, az nem sérti a hetero többségi társadalom joggyakorlását. Ugyan úgy házasodhatnak tovább, csak az állam elismeri az azonos neműekét is. Erre persze általában a jó öreg pedofilía szokott ellenérvként előkerülni, hogy hát ha a homokosok igen, akkor a pedofílek is. Nem, nem véletlenül írtam az eléjén azt, hogy ha nem sérül valakinek a személyes szabadsága! A pedofília az egy egyoldalú kapcsolat, kvázi erőszak! Egyetlen liberális gondolkodó sem fogja ezt támogatni.

A probléma az, hogy te, ti valami olyan dolognak képzelitek ezt el, hogy a liberalizmusban mindent lehet, nem lehet mindent! Viszont felesleges korlátozásokra nincs szükség, ha az amúgy nem jelent veszélyt másokra nézve.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82028) Gergőke88 válasza Cyberpunk (#82027) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tudjuk szerinted normális az is, ha ferfiak egymas karjaiban lanynak oltozve setalnak Budapest belvarosaban.....

(#82029) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#82028) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Indoklod meg miért fáj az neked! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82030) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagy az isten állatkertje: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82031) Cyberpunk válasza legiaap (#82030) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ultranacionalisták.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82032) Gergőke88 válasza Cyberpunk (#82029) üzenetére


Gergőke88
addikt

1. Nem csak nekem fáj.
2. Mindennek megvan a helye, én sem vonulok fel az utcán es hirdetem azt hogy heterosexualis vagyok, es ezzel provokalom a tobbi embert.

(#82033) kali


kali
legenda

ilyen ajánlgat telefonokat a okostelefonos témában;

...ennyiért iPhone 4 (5C semmivel se jobb nála sőt szinte ugyan az a kettő)...

:( :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#82034) legiaap


legiaap
nagyúr

Egy jó tanács tőlem:

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#82035) GALARDO válasza kali (#82033) üzenetére


GALARDO
addikt

Ott sok tudós van. :DDD

legiaap: Légy te is büszke rájuk, hiszen ők a hazánk büszkeségei/hősei. :K

...birkák.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#82036) Zjunior


Zjunior
veterán

Audiko pro-t hasznalja vki?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#82037) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#82032) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem? Biztos vagy te ebben?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82038) Zjunior válasza Cyberpunk (#82037) üzenetére


Zjunior
veterán

Szerintem rossz helyen hittérítesz:(...
Itt a többség 99.99% -a így gondolja!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#82039) Gergőke88 válasza Cyberpunk (#82037) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen biztos vagyok benne. Lehet te mozogsz mas korokben....

(#82040) lacy86


lacy86
addikt

Valaki korabb irta , hogy van lehetoseg a Naptarba integralni az FB-rol a szulinapi napokat! :U ( hogy is van ez?! )

( Ha hulyeseget irtam akkor sorry :DDD )

(#82041) Cyberpunk válasza Gergőke88 (#82039) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Erősen kétlem, hogy nem reklámozod magad, de inkább hagyjuk. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82042) r3dsnake válasza legiaap (#82034) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mottóm. :D

(#82043) -secret- válasza lacy86 (#82040) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt hiszem én írtam.. Beáll. -> Facebook -> ott behúzol mindent.. naptárak, kontaktok stb... utána naptár -> lent naptárak -> ott meg pipa születésnapok

Elvileg működnie kell.

Névnapokat is meg tudom mondani ha érdekel. :D

(#82044) Bling95


Bling95
őstag

Azert latom ez a melegfelvonulas orok tema:D

(#82045) Cyberpunk válasza Bling95 (#82044) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez egy támadási felület. ;) Csak én megtudom védeni magam. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82047) whitezo88


whitezo88
nagyúr

minden szavával (Mr Busta rajongók óvatosan! ;] )
[link]

(#82048) icecave válasza -secret- (#82046) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt már 100-szor kitárgyalták máshol. Mindig balra át szokott lenni, és már automatán fordultak, nem is merült fel bennük,hogy másfelé kellene (meg sem hallották, másra figyeltek, izgultak), de azért volt, aki "észen volt" és kapcsolt,hogy a szokásokkal ellentétben valami "nincs rendben" mert nem a megszokott balra át-ot mondták be.

(#82049) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ma néztem az Expert-ben hajlított Samsung UHD TV-t. Azt kell mondjam, hogy elkapott az a "nekem kell egy ilyen" érzés. :D Nagyon tetszik ez a homorú kép. Viszont az ár az mar kevésbé tetszik, na majd 5 év múlva. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82050) ittakary válasza Cyberpunk (#82049) üzenetére


ittakary
nagyúr

Se a hajlitott TV se az UHD nem kapott el... 50"es TVm is kb már a retina felbontás - ha már Epöl toppikban vagyunk ugyebár :D - határát súrolja... már igy nem látom a pixeleket.

UHD-nek magyarul a 4K-nak monitorok esetében viszont annál inkább látom értelmét. Csak először a Windowst kellene "megtanitani" rá, hogy normálisan kezelje. Mint OSX-en az a csúszka :) Iszonyatosan tetszik, hogy én állitom be, hogy milyen "felbontású" legyen a monitorom :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.